Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Preparativna kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.02.2016., 15:22   #3361
Quote:
My Name Is... kaže: Pogledaj post
baš.

što znači da ima 140000 bljeskova, poslije se može kupiti lampica nova ili je to to?
Mislim da je to to. Al meni su rekli da je tih 140,000 bljeskova dostatno za cca 5-7 godina (ne znam dal je točna info al tak su mi rekli u trgovini).
Pa za tih 5-7 godina boktepitaj kaj bude novoga još izašlo
ivkica1984 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2016., 15:31   #3362
meni su isto rekli da bi lumea na moju visinu (a niska sam ), ako bi blicala samo noge, trebala trajati čak i 7 godina. to je jako puno bljeskova, mislim da nema brige oko toga.
wakarimasen is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2016., 15:49   #3363
Quote:
wakarimasen kaže: Pogledaj post
meni su isto rekli da bi lumea na moju visinu (a niska sam ), ako bi blicala samo noge, trebala trajati čak i 7 godina. to je jako puno bljeskova, mislim da nema brige oko toga.
a ako bi blicala maltene cijelo tijelo
My Name Is... is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2016., 15:53   #3364
a ne znam valjda bude prije krepala baterija i punjenje nego se blicevi potrošili.
wakarimasen is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2016., 11:53   #3365
Smile

Bok curke,mislim se za kupnju lumea ,citala sam dosad vase komentare,pa ako mi mozete vise reci dali se lumeom mogu skidati dlacice sa lice,obrazi itd ? Hvala
proautomatika is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2016., 12:05   #3366
Lume 2008/11 ima nastavak za lice, ali ne djeluje na svijetle dlacice.

Cure koje ste se blicale prije tjedan dana, kakva je situacija?
Vida36 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2016., 12:38   #3367
u nedjelju blicam treći put. bikini mi ima ćelava područja i dlakice očito ispadaju , na natkoljenicama mi se čini da je prorijeđeno, a na potkoljenicama tu i tam ćelave točke, ali ništ spektakularno. imam osjećaj da su mi noge nakon brijanja glađe i da dlake malo sporije rastu.
wakarimasen is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2016., 12:43   #3368
ima li tko volje i zivaca napisat proceduru za remington 6000 (pretpostavljam da je ista za sve modele) - kad se aparat ukljuci u struju, sto onda? treba li se stisnut indikator ili se moze odmah blicati? sto se pririsne, kako se s njim radi? nemam upute a na netu sam nasla samo nesto bzvz opis uredjaja
Cvrcak i Mrav is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2016., 17:49   #3369
Quote:
Vida36 kaže: Pogledaj post
Lume 2008/11 ima nastavak za lice, ali ne djeluje na svijetle dlacice.

Cure koje ste se blicale prije tjedan dana, kakva je situacija?
Znam da ta lumea ima nastavak za lice,vecinom spominju pod tim nadusnicu,zaliske i bradu pa me zanimalo za obraze a dali se moze skidati za lica sa lumeom 2004 na mozda slabije,jer vidim da je neka cura tu pisala da joj sa tim nastavkom za lice nista nije otislo jer je slabo pa je stavila jaci za bikini pa jpj je skinulo.
proautomatika is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2016., 07:35   #3370
Zna li netko, izlazi li nova Lumea kad stare skoro vise nigdje nema?
Ja bas nemam srece s njima- prva mi je crkla nakon par mjeseci, pa su mi dali novu, jer je bila pod garancijom. A onda je nakon dvije godine i ta nova crkla. Naravno nakon isteka garancije
Treca sreca ili?
bubasta is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2016., 10:16   #3371
ako se tretirano područje mora obrijati prije blicanja, jel to znači da se briju i trbuh i lice
My Name Is... is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2016., 10:18   #3372
Quote:
bubasta kaže: Pogledaj post
Zna li netko, izlazi li nova Lumea kad stare skoro vise nigdje nema?
Ja bas nemam srece s njima- prva mi je crkla nakon par mjeseci, pa su mi dali novu, jer je bila pod garancijom. A onda je nakon dvije godine i ta nova crkla. Naravno nakon isteka garancije
Treca sreca ili?
Možda jednostavno niste jedno za drugo.

Da probaš Rowentu?

Ovaj model s 120 000 bljeskova EP 9870 ti je od danas do 15.2. u Technomarketu snižen 1000 kn. Umjesto 2499 kn ti je povodom Valentinova 1499 kn.
__________________
Smijte se više!
Helmuta Newton is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2016., 10:52   #3373
Kakva je ta rowenta? Ima li jos koje razlike izmedju nje i lumee osim u broju bljeskova?
__________________
You better check yourself before you wreck yourself.
Ethan Tremblay is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2016., 12:19   #3374
Quote:
Ethan Tremblay kaže: Pogledaj post
Kakva je ta rowenta? Ima li jos koje razlike izmedju nje i lumee osim u broju bljeskova?
Nisam ni ja stručnjak. Imaš je danas na letku u 24sata ili tu sam našla, pri dnu: http://www.technomarket.hr/userfiles..._letak_FIN.pdf.

Meni izgleda super.
__________________
Smijte se više!
Helmuta Newton is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2016., 17:24   #3375
Quote:
proautomatika kaže: Pogledaj post
Bok curke,mislim se za kupnju lumea ,citala sam dosad vase komentare,pa ako mi mozete vise reci dali se lumeom mogu skidati dlacice sa lice,obrazi itd ? Hvala
Možeš cijelo lice sa nastavkom za lice, ali bez brijanja ne vjerujem da ćeš išta postići. Ja sam probala nadusnicu. Ništa. Nula bodova. Dlake su kombinacija svijetlih i tamnijih i ništa mi nije upalilo. A pazusi su mi npr. fantastično otišli, jedva da rastu.
Ono gdje su dlake baš debele i tamne, koža svijetla i još brijano - ide fantastično. Nježne, paperijaste dlake - ništa.
__________________
What do you mean, "I don't believe in God"?I talk to him every day.What do you mean, "I ain't kind"?I'm just not your kind.
Ereshkigal is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2016., 12:10   #3376
Quote:
Cvrčak i Mrav kaže: Pogledaj post
ima li tko volje i zivaca napisat proceduru za remington 6000 (pretpostavljam da je ista za sve modele) - kad se aparat ukljuci u struju, sto onda? treba li se stisnut indikator ili se moze odmah blicati? sto se pririsne, kako se s njim radi? nemam upute a na netu sam nasla samo nesto bzvz opis uredjaja
Trebas prislonit kozu na indikator i tek kad to napravis uredjaj mozes koristiti za blicanje. Na uredjaju gore imas gumb koji drzis dok ti ne blicne, nakon toga pomaknes uredjaj na drugi dio koze i ponovo pritisnes dok ne blicne. A mozes i cijelo vrijeme drzat gumb i nakon blica pomaknut na drugi dio koze. I to ti je sva mudrost.
a_star is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2016., 06:18   #3377
e puno ti hvala, javim rezultate
Cvrcak i Mrav is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2016., 23:38   #3378
Smile

Evo curke ja sam se odlucila za lumeu 2004. Nadam se da ce biti dobra. Dali netko ima iskustva,inace imam jako crne dlake ali sam malo tamnoputija ,pa oce li to ici ?
proautomatika is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2016., 23:39   #3379
pozdrav
ima li netko iskustva s laserima? je li to ista ucinkovito i boli li jako? ima nekih ponuda na crnom jaju pa ne znam isplati li se..
hvala unaprijed!
kaca4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2016., 23:54   #3380
Svako koliko vi punite Lumea 2008 uređaj?
Meni se ona sama izgasila nakon sat i pol tretiranja nogu...Prvi put je koristim
Tajda is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:30.