Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Gastronomija

Gastronomija Za kuhare i kuharice te one koji to žele postati
Podforumi: Eno i ino, Hrana i zdravlje, Kuhinja bez mesa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.12.2007., 01:39   #1
Najsporija dostava pizze u ZG-u?

Ja sam evo, večeras, čekao iz pizzerije Super (neam pojma di su) i tip me nazvo nakon 2 h 10 min, da je zvonio, al mu nitko ne otvara. Pitaš li se zašto, idiote?

Jel netko od vas doživio bolji rekord u sporosti?
koyan is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2007., 21:36   #2
Nama su jednom fulali ulaz u firmu, usli u zgradu do... i dostavljac kad nije nasao nasu firmu u krivoj zgradi jednostavno bez razmisljanja prodao nasu pizzu prvom tko je htio Da nisam zvala i pitala gdje nam je pizza ne bi ju nikad dobili.
Lei is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2007., 15:26   #3
catering city...cekali pizze sat vremena...sta nebi bilo toliko strasno da ono sta nam je donia nije bilo trulo,odvratno i HLADNO...da ne napominjem kako je city u kvartu u kojem zivim ...lik je iso pjeske vjerovatno i onda stao na pice negdi...nikad vise
yabooka is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2007., 21:47   #4
Quote:
Lei kaže: Pogledaj post
Nama su jednom fulali ulaz u firmu, usli u zgradu do... i dostavljac kad nije nasao nasu firmu u krivoj zgradi jednostavno bez razmisljanja prodao nasu pizzu prvom tko je htio Da nisam zvala i pitala gdje nam je pizza ne bi ju nikad dobili.
Dok sam radila u poslovnom prostoru jednog hotela (ali ne za sam hotel) je masu puta znala ekipa s recepcije hotela platiti nasu pizzu i otet je. Zoves piceriju a oni kazu pa donijeli smo je i platili ste je...
Imoen is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2007., 12:51   #5
Kum-sporo, hladno, uglavnom za
avista01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2007., 13:41   #6
slažem se, kum je isto
šteta da kod nas nema ( a nikad i neće biti) one spike da je pizza besplatna ako ju čekaš dulje od xy minuta, a dostavljač ju plaća iz svog džepa. Pizzerije jednostavno znaju da je ekipa navikla na lošu uslugu i da koliko god spori bili, neće izgubiti promet...
koyan is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2007., 14:08   #7
prije pet šest godina kad je baschiera još valjala, frend i cura su nazvali, rekli su da će im se dostavljač javiti. oni su naručili s drugog mjesta pizzu, pojeli, otišli spavati i tek ih je onda nazvao
ne znam kak je sad kod njih - ne naručujem
crvenkapica33 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2007., 13:19   #8
city je loša pizza i dugo smo čekali. nek dan htjela iz strossmayera i baš mi bila neka dobra kombinacija na pizzi, nisam još nikad takvu jela i on!!! (on sam radi??) je prebukiran! pa-pa! nikad više!
__________________
čin čččin čučuučin inčin
gejzirica is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2007., 14:26   #9
Quote:
crvenkapica33 kaže: Pogledaj post
prije pet šest godina kad je baschiera još valjala, frend i cura su nazvali, rekli su da će im se dostavljač javiti. oni su naručili s drugog mjesta pizzu, pojeli, otišli spavati i tek ih je onda nazvao
Ti su mi najbolji!

Naručiš, čekaš neko razumno vrijeme, dopizdi ti, čekaš još malo, nazoveš drugog, oni ti dofuraju, pojedeš... i tek onda dođe (ili zove) onaj prvi.

Ja sam imao takvo iskustvo s Kaskadom (kod Kvatrića).
__________________

Japan mi je tek na trećem mjestu . . .
štemajzl is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2007., 19:01   #10
Šestica u Medulićevoj - čekala sam preko sat i pol, a stanujemo na 10 minuta od lokala - sve sam vratila i nikad više neću naručivati od njih...

A imaju i nekog odvratnog dostavljača sa zubima na parove razbrojs koji svaki put forsira "duhovite" razgovore i maltene pokušava ući u stan od silne srdačnosti.
Chris Blue is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2007., 22:56   #11
Quote:
štemajzl kaže: Pogledaj post
Ti su mi najbolji!

Naručiš, čekaš neko razumno vrijeme, dopizdi ti, čekaš još malo, nazoveš drugog, oni ti dofuraju, pojedeš... i tek onda dođe (ili zove) onaj prvi.

Ja sam imao takvo iskustvo s Kaskadom (kod Kvatrića).
nemreš vjerovati, oni daju tvoj broj dostavljaču da se on tebi javi valjda kad će biti u mogućnosti dostaviti
crvenkapica33 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:47.