Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Trudnice

Trudnice Za trudnice i sve one koji se tako osjećaju

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 31.01.2009., 13:22   #61
ja sanjam o tome kako ću pobjeći negdje u šumu ... i napraviti sebi kućicu od lišća..daleeeko od ultrazvuka ,briseva , mikrobioloških laboratorija, svakakvih virusa i bilo kakvih informacija o trudnoći i porodu...

i još sanjam divlje jagode i kupine... tam kaj rastu pokraj rijeke di auti ne prolaze.
__________________
"All I know is the child is my warrant and if he is not the word of God, then God never spoke..."
Death-of-Art is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2009., 14:02   #62
vidi vraga..gledam ovaj moj uvodni post i pitam se da nisam slutila?

dakle, post sam pisala u 33. tjednu trudnoće..u 35. sam se porodila. moja kćer nije bila kilu i pol kao što sam sanjala, već malo veća -2769g. ne mogu reći da su mi inducirali porod kao na pokretnoj traci, no bio je inducirani sa gelom..hmm
zoro007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2009., 14:53   #63
vezano za bebu... neki dan sam sanjala da sam rodila preslatku curicu ljepše dijete u životu nisam vidjela...
a malo prije toga da mi curi krv između nogu pa sam se probudila i panično počela pipati jesam li suha
na početku sam sanjala da smo dobili dečkića, i već je imao oko godinu i po- dvije, mali frčkavi, isto preslatki, šetali smo stradunom

i tako svašta...
__________________
I Am Chaos, I Am Destruction
BlackLotus is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2009., 15:54   #64
Ja sam 3 puta sanjala da sam rodila u tjednu PRIJE nego sto sam uopce vidjela plusic Jednom curicu, jednom decka, treci put nemam pojma kaj je bilo al je imalo uzasno veliku glavu (to jer imam traume od mojih slika iz djetinjstva, glava ko frizider )
A sada sanjam samo neke seksi snove hahah, valjda me puca apstinencijska kriza.
Ali bar jednom tjedno ili radjam u snovima ili imam trbuh do nosa
__________________
It is no measure of health to be well adjusted to a profoundly sick society.
imi18 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2009., 17:59   #65
Osim seksa (zato što ga nema) sanjam gluposti. Noćas sam sanjala da se vozim usred noći po parku na biciklu (inače nisam sportski tip), padnem i voze me na hitnu, ulazim na pregled u gin. ambulantu koja izgleda maltene ko predsjednički apartman i govore mi da me moraju poroditi...
__________________
Mamina ljubav najveća!; Mala mrva
Inica is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2009., 13:13   #66
Sinoć sam sanjala porod (čini mi se cijelu noć). Uglavnom, nije ništ bolilo i bilo je baš super
Onda sam se probudila ležeći na leđima sa skvrčenim nogama u zraku s pitanjem: jel ja sad rađam?!
MM je rekao da sam baš slatka i da mu javim kad rodim da dođe ranije s posla
Mauna_Kea is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2009., 10:34   #67
evo da se i ja javim sa svojim snovima.. he he u zadnje vrijeme cesto sanjam da vodim ljubav sa svojim dragim (to je valjda zato jer ne smijemo).. sanjala sam da sam rodila 2 bebe.. curicu i decka, a nosim samo jedno i tako.. uglavnom svasta..
mala_sreca is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2009., 17:57   #68
Ti snovi...

Ja zadnjih nedkoliko tjedana sanjam da nije normalno,strah me je oci zatvoriti...sanjam svoju obitelj (nisam ih vidjela 4g) i to u nekim najneobicnijim situacijama,najvise sanjam da putujem,pa sanjam neku cudnu hranu,neke ogromne ribe,sanjam da mi drugi sin place......sacuvak Boze....povecala sam B6 na 4 na dan samo da se smirim malo....ubise me ti snovi
__________________
OOOO lijepa ooo draga oooooo slatka slobodo.....!!!!!
Mucka01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2009., 21:44   #69
Ja jos uvijek sanjam vecinom seks
I to imam one fine lucidne snove, kad znas da sanjas pa ti nije bed samo doc nekome u snu i prismajhlat mu se

Ni ne treba mi seks u javi kad imam ovakve snove
__________________
It is no measure of health to be well adjusted to a profoundly sick society.
imi18 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2009., 20:15   #70
evo samo da kažem noćas sam sanjala da mi je u donjem dijelu trbuha bebina noga stajala vani i da sam je opipala rukom, i zvala sam mm da i on opipa.. onako bas je bilo slatko.. s obzirom da jos nista ne osjetim valjda je to povod..
mala_sreca is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2009., 21:22   #71
O onome čega mi fali....novcima i sexu !
__________________
...a nije bilo jabuke ?
još 5 dana....
Ticker
ivapetar is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2009., 22:00   #72
U zadnje vrijeme samo sanjam hranu...svaki san mi je o nekoj hrani! Noćas sam npr sanjala jaja na oko, desetak komada, užas...
RazmaŽena is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2009., 11:07   #73
noćas sam sanjala da idem na porod i da mi je beba ogromna i da me ne žele poroditi na carski....
koma.....
užasno sam se bojala u snu

bilo mi je loše noćas, mučnina i proljev..tako mi je bilo prije cca 2 tjedna pa sam isto imala noćne more
freya7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2009., 12:17   #74
Ja samsanjala žabu
jokka55 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2009., 12:27   #75
Ja sam rodila tri puta.Nikad nisam ništa sanjala.i sva tri puta su mi inducirali porod!
Plavi kaputić is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2009., 12:28   #76
Quote:
Plavi kaputić kaže: Pogledaj post
Ja sam rodila tri puta.Nikad nisam ništa sanjala.i sva tri puta su mi inducirali porod!
Vidim da si nova...dobro došla...ja čekam treće i dođi na TZ pa pomozi curama sa iskustvom !
__________________
...a nije bilo jabuke ?
još 5 dana....
Ticker
ivapetar is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2009., 22:19   #77
Sinoc sam sanjala da sam bila u pizzeriji i jela najbolju pizzu na svijetu, nekakvu pikanticu.
I prije ili poslije toga sam bila u smrtnoj opasnosti od nekakvog manijaka koji me (vjerojatno, ne sjecam se vise detalja) htio rascetvoriti. Ali nema veze, glavno da sam se najela
__________________
It is no measure of health to be well adjusted to a profoundly sick society.
imi18 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2009., 18:49   #78
ja sam nešto poput plavog kaputića,rodila sam dvaput i nisam imala neke snove tako i sad u trećoj trudnoći niš nesanjam jer zaspim kao klada od umora jer preko dana rijetko ležem a kamoli da spavam....
__________________
!?
tindlbel is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2009., 13:35   #79
......

sanjala sam da mi se sin probudio sav izjeden od komaraca i nekih buba......plakala sam kao godina...sto sam straha izjela u snu.....fuj
__________________
OOOO lijepa ooo draga oooooo slatka slobodo.....!!!!!
Mucka01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2009., 17:01   #80
sanjala sam onaj "vrtuljak" koji se stavi iznad kinderbeta
i čula sam u snu neku preeeeedivnu glazbicu koju je taj vrtuljak svirao

pa ću se sad potruditi točno sjetiti kako je išlo i ukomponirati je na klaviru
__________________
"All I know is the child is my warrant and if he is not the word of God, then God never spoke..."
Death-of-Art is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:53.