Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija

Televizija Sve što trebam jest komad kruha i TV
Podforumi: Serije, Sapunice, Turske serije, Reality TV, Eurosong

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.01.2014., 13:05   #41
U ova vremena, čudo da sve te i takve televizijice uopće još i postoje.
A vi bi onda još i program...hm.


iPhone / Tapatalk
DeeJay Dee is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2014., 02:23   #42
Pa Jabuka TV, uz mozda Mrezu ima najkvalitetniji program. Najvise emisija i zabavnog sadraja uz najmanje repriza. Svaaka pohvala!

Inace, Jabuka TV je ocjenjena kao najgledanija regijonalna televizija
mezzzzzo is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2014., 22:03   #43
Kako se zove suvoditeljica emisije "Nitko nema dva života"?
dagr83 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2014., 01:47   #44
Zorana Vukić
anstic is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2014., 01:24   #45
Kako se zove cura koja vodi emisiju gdje se stvari prodaju za jednu kunu?
stlolth is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.12.2014., 15:00   #46
misliš na Fio show?
djtino is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.12.2014., 23:42   #47
Iskreno se nadam da će Agencija za elektroničke medije žestoko kazniti pokvarenjake s Jabuka TV. Molim vas vidite kako su napisali broj telefona, a kako cijenu poziva, kao i cijenu SMS poruke, a prema Zakonu, veličina brojki (broj telefona i cijena) moraju biti jednake.

Najprije varaju ljude ovakvim igrama, i onda još 'skrivaju' cijenu poziva/SMS-a..


@stlolth: Pretpostavljam da mislis na ovu sa slike? Iskreno ne znam ju, prvi puta ju vidim..
mezzzzzo is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.12.2014., 18:27   #48
Quote:
mezzzzzo kaže: Pogledaj post
Iskreno se nadam da će Agencija za elektroničke medije žestoko kazniti pokvarenjake s Jabuka TV. Molim vas vidite kako su napisali broj telefona, a kako cijenu poziva, kao i cijenu SMS poruke, a prema Zakonu, veličina brojki (broj telefona i cijena) moraju biti jednake.

Najprije varaju ljude ovakvim igrama, i onda još 'skrivaju' cijenu poziva/SMS-a..


@stlolth: Pretpostavljam da mislis na ovu sa slike? Iskreno ne znam ju, prvi puta ju vidim..
Koji si ti bolesnik! Pa što gledaš ako ti smeta.
antikojigvanti is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.12.2014., 19:48   #49
Quote:
antikojigvanti kaže: Pogledaj post
Koji si ti bolesnik! Pa što gledaš ako ti smeta.

Zato sto sam listao kanale, zato sam bolesnik? I tko je rekao da ja to pratim, samo sam istakao da krse Zakone RH. Ukoliko ti se to ne svidja, proseci.
mezzzzzo is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.12.2014., 23:49   #50
Quote:
mezzzzzo kaže: Pogledaj post
Zato sto sam listao kanale, zato sam bolesnik? I tko je rekao da ja to pratim, samo sam istakao da krse Zakone RH. Ukoliko ti se to ne svidja, proseci.
Stari moj, ti si bolesnik...priznaj si i sam..Listaš kanale onako usput..i odmah zamijetiš mala slova na nekom "bezveznom" programu...Ma nemoj... stvarno si proziran..
antikojigvanti is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2014., 01:53   #51
Poštovani antikojigvanti, ukazao sam samo na kršenje Zakona Republike Hrvatske. Tvoje objave su prijavljene moderatorima, hvala na raspravi. Lp
mezzzzzo is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2014., 23:05   #52
Quote:
mezzzzzo kaže: Pogledaj post
Poštovani antikojigvanti, ukazao sam samo na kršenje Zakona Republike Hrvatske. Tvoje objave su prijavljene moderatorima, hvala na raspravi. Lp
Ha, ha, tužibaba reza...
antikojigvanti is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.12.2014., 15:04   #53
Quote:
mezzzzzo kaže: Pogledaj post
@stlolth: Pretpostavljam da mislis na ovu sa slike? Iskreno ne znam ju, prvi puta ju vidim..
Možda, nisam siguran. Bila je apsolutno smiješna i luda, jadikovala, tužila se kako je nitko ne zove, kako ona mora kući, kako će tu probdjeti čitavu vječnost, kako su ljudi okrutni što je tako muče, kako je zarobljenik naših hirova - takvo što.

Želim je frendati na fejsbuku!
stlolth is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.12.2014., 21:24   #54
Quote:
stlolth kaže: Pogledaj post
Možda, nisam siguran. Bila je apsolutno smiješna i luda, jadikovala, tužila se kako je nitko ne zove, kako ona mora kući, kako će tu probdjeti čitavu vječnost, kako su ljudi okrutni što je tako muče, kako je zarobljenik naših hirova - takvo što.

Želim je frendati na fejsbuku!
antikojigvanti is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2015., 15:27   #55
Quote:
mezzzzzo kaže: Pogledaj post
Iskreno se nadam da će Agencija za elektroničke medije žestoko kazniti pokvarenjake s Jabuka TV. Molim vas vidite kako su napisali broj telefona, a kako cijenu poziva, kao i cijenu SMS poruke, a prema Zakonu, veličina brojki (broj telefona i cijena) moraju biti jednake.

Najprije varaju ljude ovakvim igrama, i onda još 'skrivaju' cijenu poziva/SMS-a..


@stlolth: Pretpostavljam da mislis na ovu sa slike? Iskreno ne znam ju, prvi puta ju vidim..
[email protected] možeš ih ovdje prijaviti!
djtino is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2015., 21:11   #56


muko moja
kaznit, istuć, strpat u zatvor, oduzet koncesiju, oduzet im svu imovinu
infinity6001t is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2015., 21:12   #57
ZAR OPET ?! Zakonom zabraniti tu televiziju..


Apple/iOS
mezzzzzo is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:00.