Natrag   Forum.hr > Sport > Košarka

Košarka Loptost radovanja pod obručima

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.03.2015., 22:29   #61
Quote:
StipoB kaže: Pogledaj post
Svaki put kad skocim mislim da cu zakucat,ali lopta uvjek na prvom obrucu ostane,sa loptom takoder skacem oko 90-95cm i mislim da je to dovoljno da zakucam s obzirom da kad dignem ruke dohvatim 220,cetvorkom kucam laganini ali s ovom vec 3-4 mjeseca zamalo da uspijem,ali nikako da zakucam,nez koji je problem,nadam se jos 15 cm da cu narast,ruke isto oko 15cm jer su mi sada veoma kratke,a odraz se nadam preko jos 20 cm jer znam da mogu jos puno napredovat, pa cu onda 360 da kucam
bolje vježbaj šut i poteze u postu, nećeš sa zakucavanjima nikud stić
Sahta is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2015., 22:44   #62
Quote:
Sahta kaže: Pogledaj post
bolje vježbaj šut i poteze u postu, nećeš sa zakucavanjima nikud stić
Znam brate ,tako mi trener uvjek govori,inace ne igram ja centra ,prenizak sam,kao sto vec rekoh sve podjednako zasad: sut,ulaz... ali odraz ipak posebno,inace na utakmicama igram krilo ili pomocni centar,tu sam inace puno veci od ostalih i jaci pa razbacam,ali na poziciji centra sam nizi,pa nezz sta cu sad,moram se jos raspitat koliko bih mogo narast da znam na sta se najvise fokusirat,sta mislis koliko bih mogao,trener kaze oko 192-193,svi pisite misljenje

Zadnje uređivanje StipoB : 18.03.2015. at 23:10.
StipoB is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2015., 06:17   #63
koga ti muljas? hahahaaa 105 cm hahahahaha....

kao sto ti sahta kaze, ti bi s 105 cm odrazom i 180 cm trebao kucati na leda bez problema, a ne da imas problema s normalnim zakucavanjem. Tako da ili mjeri ponovo ili odi nekog drugog muljati.
Reoless is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2015., 08:50   #64
Mišljenje čovjeka koji te ne pozna i nikad te nije vidio o tome kolko ćeš narast će ti sigurno pomoć pa gdje rastete jbt?
Sahta is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2015., 10:00   #65
s obzirom da sam svojedobno po betonu skakao nebrojeno puta dnevno prvo do mrezice, pa s pikulom zakucavao, pa sa teniskom lopticom, i kad sam konacno zakucao sa pravom loptom jedan puta, jedno 2 mjeseca nisam mogao to ponoviti, tako da se nemoj cuditi ako ti se tako nesto desi. samo i dalje tehniku skoka usavrsavaj.
testing is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2015., 14:06   #66
Quote:
Reoless kaže: Pogledaj post
koga ti muljas? hahahaaa 105 cm hahahahaha....

kao sto ti sahta kaze, ti bi s 105 cm odrazom i 180 cm trebao kucati na leda bez problema, a ne da imas problema s normalnim zakucavanjem. Tako da ili mjeri ponovo ili odi nekog drugog muljati.
Znas ti kako se mjeri odraz,postave se letvice npr na 1 m i ako je dohvatis probas 102 ili 105 kako zelis,odraz sAm tAko mjerio 10 puta,ali kad se uzme kosarkaska lopta mislis da mogu isto toliko,normalno da ne,90-95 ovisi jeli pepam kad se zalijecem ili samo onak uzmem loptu,aa sto bih ja muljo,nemam se sta kurcit kad vas uopce neznam
StipoB is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2015., 14:09   #67
Quote:
testing123 kaže: Pogledaj post
s obzirom da sam svojedobno po betonu skakao nebrojeno puta dnevno prvo do mrezice, pa s pikulom zakucavao, pa sa teniskom lopticom, i kad sam konacno zakucao sa pravom loptom jedan puta, jedno 2 mjeseca nisam mogao to ponoviti, tako da se nemoj cuditi ako ti se tako nesto desi. samo i dalje tehniku skoka usavrsavaj.
meni se desi da lagano sa 4 zakucam,a kad sa 6 mislim uvjek evo ga... ali na prvom obrucu ostane ili ispada iz ruke
StipoB is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2015., 19:33   #68
Majko moja tebi je jasno da ti ako imas toliki odraz na svoji visinu glavom udaras u tablu. Odraz ti nije da skocis i dohvatis pa izmjeris pa oduzmes svoju visinu ako si tako mjerio
__________________
"I long for a time when I think of myself as a European first and an Englishman second. I crave a United States of Europe with one currency, one army and one type of plug." - Jeremy Clarkson
pepeto1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2015., 23:41   #69
Quote:
pepeto1 kaže: Pogledaj post
Majko moja tebi je jasno da ti ako imas toliki odraz na svoji visinu glavom udaras u tablu. Odraz ti nije da skocis i dohvatis pa izmjeris pa oduzmes svoju visinu ako si tako mjerio
odraz sam mjerio ,dignem ruku 220 i onda stavim letvicu na 315 i dohvatim,onda na 320 ,ali kazem ti neznam uzet loptu
StipoB is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2015., 00:28   #70
Quote:
StipoB kaže: Pogledaj post
odraz sam mjerio ,dignem ruku 220 i onda stavim letvicu na 315 i dohvatim,onda na 320 ,ali kazem ti neznam uzet loptu
220 ti je doseg sa 180cm visine? Brijem da te zovu T-Rex
A valjda će rast to još...
Brain32 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2015., 11:49   #71
Quote:
Brain32 kaže: Pogledaj post
220 ti je doseg sa 180cm visine? Brijem da te zovu T-Rex
Tsigalko 11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2015., 15:46   #72
Quote:
Brain32 kaže: Pogledaj post
220 ti je doseg sa 180cm visine? Brijem da te zovu T-Rex
A valjda će rast to još...
Valjda oce... haha t-rex
StipoB is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:45.