Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija

Televizija Sve što trebam jest komad kruha i TV
Podforumi: Serije, Sapunice, Turske serije, Reality TV, Eurosong, Igre & ostalo (Eurosong)

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.01.2011., 11:22   #61
Quote:
Rvat kaže: Pogledaj post
a što bi umjesto toga trebala biti klasična medicina i šopanje lijekovima
To je lazna dilema (.."ili ovo ili ono.."), postoje teme i izvan medicine.

Sto se tice sarlatanstva, nadriljecnistva, mistika, "energija" i slicnih stvari, javna televizija bi trebala imati jasan stav i odmak.
Gugenheim is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2011., 12:29   #62
zašto, pa prije si imao npr. globalno sijelo?

zanimljivo je kad nekog živciraju prilozi sa npr. romima i emisije za manjine, a nekog "energija"
Rvat is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2011., 13:15   #63
Quote:
Rvat kaže: Pogledaj post
zašto, pa prije si imao npr. globalno sijelo?

zanimljivo je kad nekog živciraju prilozi sa npr. romima i emisije za manjine, a nekog "energija"
U specijaliziranim emisijama tipa "Globalno sijelo" se unaprijed zna da se obradjuju "lunatici" i oni nemaju neku veliku moc sugestije.

U emisijama "opceg tipa" kakva je "8. kat" treba kod "lunatickih" sugestija gledateljstvu javno objaviti nekakvu ogradu televizije. Neumjesno je (a nekad i opasno) na ozbiljan nacin tretirati gosta koji gledateljima sugerira npr. odbacivanje tradicionalne medicine ili "energiziranje" svakodnevnim gledanjem u sunce. Ukoliko emisiju gleda 50 tisuca ljudi i ukoliko njih 5 tisuca zbog Danijelinog ozbiljnog tretmana gosta sa takvim idejama niti ne pomisli da gledanje u sunce moze ostetiti oko, Danijela je suodgovorna za posljedice, za 5 tisuca pari ociju... (iako je problem vec i jedan jedini par)...

Kod kvalitetnih emisija koje obradjuju diskutabilne teme se uvijek pozivaju obje strane (i "afirmacijska" i "negacijska"), pa gledatelj ima mogucnost izabrati opciju, ali i shvatiti da postoji problem. No, koliko sam shvatio, Danijela citavu emisiju posveti nekoj diskutabilnoj teoriji tako da joj u dobrom TV-terminu zapravo naopravi reklamu, bez kritickog odmaka (ili bar nagovjestaja dvojbi). Pruzi priliku "iscjeliteljima" i "enegicarima" da pricaju sto god zele, a ona samo uz ozbiljan izraz lica klima glavom.
Gugenheim is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2011., 13:51   #64
Dođe ti na isto. Gledatelji su uvijek mutavi.

Prije su doktori i farmaceuti imali više "pažnje", a sad imaju alternativci. To se izmjenjuje ciklički.

Najbolje i najzdravije je isključit TV odnosno gledati samo stvari koje skineš s neta
Rvat is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2011., 14:07   #65
Quote:
Rvat kaže: Pogledaj post
Dođe ti na isto. Gledatelji su uvijek mutavi.

Prije su doktori i farmaceuti imali više "pažnje", a sad imaju alternativci. To se izmjenjuje ciklički.

Najbolje i najzdravije je isključit TV odnosno gledati samo stvari koje skineš s neta
Ma nije meni za mene, ja sasvim sigurno necu gledati u sunce ili gripu ljeciti telepatijom...

Brinem se za te "mutave gledatelje" i stav Danijele/televizije prema njima. Koliko mi se cini, dovodjenje bilo koga (pa makar i "mutavog") u zabludu koja moze prouzrociti stetne posljedice po zdravlje je, ako ne kaznjivo, onda bar nemoralno... Posebno me to cudi u slucaju Danijele, od nje bih najmanje ocekivao propagiranje nadriteorija i razlicitih sarlatanstava... (to je, recimo, domena Blazenke Leib).
Gugenheim is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2011., 18:17   #66
Tko god je gledao današnju emisiju,sretan je čovjek dedek je U-B-I-O
Chiro is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2011., 09:47   #67
Quote:
Chiro23 kaže: Pogledaj post
Tko god je gledao današnju emisiju,sretan je čovjek dedek je U-B-I-O
Tip je mrak!!!
Treba mu dati 2 sata da priča.
Dlapek is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2011., 23:44   #68
Danijela uvijek ima zanimljive teme,dobre goste i mislim da je 8 kat bio gledaniji od centralnog dnevnika.
studeni1971 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2011., 22:43   #69
ma neka stave što god samo ne neku sapunicu. Danijela Trbović je meni super voditeljica, elokventna, simpatična i homoristična. Nemamo niti jedan talk show ako se ne varam tako da je ovo bar po meni hvale vrijedan potez
lalač is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2011., 18:09   #70
zar je samo meni ta emisija bzvz?

red Danijelinog 'humora' .. pa klap klap publika..

red nečijih suza (zasto su svi opcinjeni javnim ispovijedima?)... pa onda malo klap klap publika na to sto se ova isplakala..

Taroth is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2011., 22:04   #71
Quote:
Taroth kaže: Pogledaj post
zar je samo meni ta emisija bzvz?
Nije, ne boj se. Ja taj format inače baš ne volim, a Daniela me sve više iritira, iako dobro to radi.
__________________
"...practices that were long abandoned - imprisonment without trial, the use of war prisoners as slaves, public executions, torture to extract confessions, the use of hostages and the deportation of whole populations - not only became common again, but were tolerated and even defended by people who considered themselves enlightened and progressive." George Orwell, 1984.
Linda Hathor is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2011., 07:32   #72
Ima zanimljive teme i goste, jedino je Daniela malo postala predvidljiva što je i normalno obzirom da je godinama gledamo svakodnevno.
Odlična emisija mi je bila ona o darivanju organa (gostovali su roditelji preminulog dječaka), onda emisija o roditeljstvu u zrelijoj dobi...
decec is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2011., 08:42   #73
Danijela dobro radi tu emisiju.
Ima iza sebe pravu malu vojsku suradnika.
Nekome se može ili ne mora svidjeti,ali za htv emisija je vrhunska.
Dlapek is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2011., 11:09   #74
Quote:
Linda Hathor kaže: Pogledaj post
Nije, ne boj se. Ja taj format inače baš ne volim, a Daniela me sve više iritira, iako dobro to radi.
Meni po prvi put Daniela nije toliko iritantna. U onoj Karici ju nisam mogla vidjet.
Sviđa mi se emisija.
assi is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2011., 13:09   #75
Quote:
assi kaže: Pogledaj post
Meni po prvi put Daniela nije toliko iritantna. U onoj Karici ju nisam mogla vidjet.
Sviđa mi se emisija.
Mislim da u Najslabijoj karici mora biti arogantna i neugodna prema natjecateljima. Gledala sam i englesku i slovensku verziju te emisije i sve se voditeljice ponašaju na takav način, nije to bio njezin izbor.

I meni se sviđa Osmi kat.
Martian7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2011., 13:51   #76
Quote:
Martian7 kaže: Pogledaj post
Mislim da u Najslabijoj karici mora biti arogantna i neugodna prema natjecateljima. Gledala sam i englesku i slovensku verziju te emisije i sve se voditeljice ponašaju na takav način, nije to bio njezin izbor.

I meni se sviđa Osmi kat.
Ma znam al ona mi je to na neki full iritantan način izvodila, mislim da sam englesku bila vidla i nije mi bila tak.
assi is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2011., 15:23   #77
Ne znam da li je emisija zbilja puno bolja nego kad je tek krenula ili je stvar u običnom navikavanju na batine, ali postala mi je skroz gledljiva

Zamjerka kostimografu - imam dojam da je Daniela stalno u istim hlačama i cipelama, a ni puloverići s kratkim rukavima nisu neviđena pojava.
Također šminker je morao znati (jučerašnja emisija) da narančasti ruž loše ide uz žućkaste zube
marit za is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2011., 20:31   #78
Ako netko ima link na snimku današnje emisije 8.kat pod nazivom Putnici - bila bih jaaaaaaaaaaaaaaaaako, znači stvarni jako, zahvalna...

Zadnje uređivanje m_milica : 24.02.2011. at 20:38.
m_milica is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2011., 21:17   #79
Postalo je gledljivo
__________________
"Make up your mind. Is Death a friend? Then go joyfully to hunt with it, as I did. If it's an enemy, then fight it. But don't sag here like a wounded cow waiting for predators to finish it off. You are not prey, nor I! If we must die, let us die as wolves!”- Nighteyes
Baphomet is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2011., 09:01   #80
I meni se čini da se je popravila emisija, zapravo Danijela. Trebalo joj je vremena da shvati da nije više u najglupljoj karici i da nije baš nužno da svakog prekine u pola rečenice nekom, samo njoj duhovitom, a zapravo uvredljivom primjedbom.
sis is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:21.