Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija

Televizija Sve što trebam jest komad kruha i TV
Podforumi: Serije, Sapunice, Turske serije, Reality TV, Eurosong, Igre & ostalo (Eurosong)

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.10.2010., 16:48   #1
24sata TV

Nekadašnja omiljena voditeljica HTV-ovog Dnevnika i dobitnica pet Večernjakovih ruža postaje urednica i vodeće voditeljsko lice programa ove televizije.

'Sa zadovoljstvom sam se pridružila timu 24sata TV. Osnovna nam je misija proizvoditi sadržaj koji gledatelje zanima 'sada i uživo', te već mogu najaviti da novosti koje pripremamo neće nikoga razočarati', rekla je Nensi Blažević za 24sata.
Bivši HTV-ov urednik i nagrađivani novinar Tihomir Ladišić sjest će u fotelju glavnog urednika 24sata TV-a.

'Dolazak na 24sata TV za mene predstavlja veliko zadovoljstvo i izazov. Riječ je o prvoj news televiziji koja ne samo da emitira program non-stop, nego će glavnina programa ići uživo. Svoj ćemo program graditi prema modelu CNN-a, Sky Newsa, Fox News Channela, France 24 i drugih priznatih svjetskih televizijskih kanala', izjavio je Tihomir Ladišić za 24sata.

News televizija 24sata TV, može se pratiti preko MAXtv-a, B.net-a i stranice www.24sata.tv.
manchild is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2010., 09:11   #2
Quote:
manchild kaže: Pogledaj post
Nekadašnja omiljena voditeljica HTV-ovog Dnevnika i dobitnica pet Večernjakovih ruža postaje urednica i vodeće voditeljsko lice programa ove televizije.

'Sa zadovoljstvom sam se pridružila timu 24sata TV. Osnovna nam je misija proizvoditi sadržaj koji gledatelje zanima 'sada i uživo', te već mogu najaviti da novosti koje pripremamo neće nikoga razočarati', rekla je Nensi Blažević za 24sata.
Bivši HTV-ov urednik i nagrađivani novinar Tihomir Ladišić sjest će u fotelju glavnog urednika 24sata TV-a.

'Dolazak na 24sata TV za mene predstavlja veliko zadovoljstvo i izazov. Riječ je o prvoj news televiziji koja ne samo da emitira program non-stop, nego će glavnina programa ići uživo. Svoj ćemo program graditi prema modelu CNN-a, Sky Newsa, Fox News Channela, France 24 i drugih priznatih svjetskih televizijskih kanala', izjavio je Tihomir Ladišić za 24sata.

News televizija 24sata TV, može se pratiti preko MAXtv-a, B.net-a i stranice www.24sata.tv.
Ovo je nekakva reklama?

Ja se unaprijed jezim od te televizije (s obzirom na takozvane "novine" istog imena)...

Ako su "novosti koje pripremamo neće nikoga razočarati" istovjetne onima koje se objavljuju u tim "novjnama" i na tom potralu, onda ce mene jako razocarati...
Gugenheim is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2010., 12:20   #3
Quote:
manchild kaže: Pogledaj post
News televizija 24sata TV, može se pratiti preko MAXtv-a, B.net-a i stranice www.24sata.tv.
o, to će sigurno biti neki vrh od televizije Srećom na kablovskoj čiju imam to neću moći gledati
__________________
ursula1000 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2010., 12:46   #4
ma ne, samo napisao! ja se isto ježim i od takvih novina i tv-a!
manchild is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2010., 03:31   #5
pa to ima vise reklama nego vijesti. kad god saltam programe i dodjem do tog, ono reklama, i to ona od 15 minuta
Boki000 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2010., 02:22   #6
24 sata TV ?

Sad, jel tema za podforum televizija ili za ovaj podforum ostali mediji pitanje je sad.
Navodno ova grupa koristi rupu u zakonu i zaobilazi natječaje za TV koncesije, plaćanje 250 000 kn za dobivanje te iste koncesije i 1.250.000. kuna za legalno bavljenje TV biznisom. Oni su navodno običan internet portal , pa me interesira di je kvaka?
Vidim, imaju prijenose iz Sabora, sport prate kao i ostale televizije, prognoza vremena, ankete...što su oni? Portal na crno, ili legalna Televizija.
Ako su LEGALNA, gdje su rezultati tog natječaja gdje su oni dobil koncesiju za bavljenje TV djelatnosti i tko ih stavlja u kabelsku ponudu B-neta?
mazajebi is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2010., 02:30   #7
I da. Na ponudi B-neta slove kao TV kanal. Tako ih i imamo, kao televiziju.
Kad su dobili koncesiju, zna li netko?
mazajebi is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2010., 10:38   #8
Za kablovsku ne trebaš imati koncesiju. Napravi kvalitetnu ponudu i možeš svoju TV imati na B-netu.
Ne gledam 24sata TV pa ne mogu tvrditi jesu li dobri.
Insider2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2010., 00:56   #9
Quote:
Insider2 kaže: Pogledaj post
Za kablovsku ne trebaš imati koncesiju. Napravi kvalitetnu ponudu i možeš svoju TV imati na B-netu.
Ne gledam 24sata TV pa ne mogu tvrditi jesu li dobri.
To nisam znao. Hvala na informaciji.
mazajebi is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2010., 17:39   #10
Da li itko zna kad kreće taj program uživo ?
DemianDDD is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2013., 16:24   #11
24sata TV

24 sata tv je uz hrt 4 nas domaci news kanal od bitnih iz naseg jezicnog podrucja je jos i al jazeera balkans .

sada me zanima da li su po vama ti kanali samoodrzivi tj mogu zivjeti samo od reklama ili je to samo jos jedan nacin da se nametne nacin razmisljanja masama ?
shatun is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2013., 23:38   #12
Sumnjam da 24sata može preživljavat samo od reklama, premalo ih je. Dio financija dolazi od samih kablovskih/iptv/sat pretplatnika jer operateri mjesečno izdvajaju određeni iznos po korisniku za svaki kanal koji imaju u ponudi, pa tako i za 24sata. Također, sam njihov kanal je velika reklama za istoimene novine i to im je vjerojatno i najveći razlog za postojanje, kao i najveći "rudnik" odakle se financiraju.
soundvision is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2013., 22:30   #13
Jel tko gledao nove emisije na 24sata što su krenule ove sezone? Čini se da se programski sve više šire...



Quote:
Od ponedjeljka na 24sataTV kreće jesenska programska shema. Za Vas smo spremili novu emisiju: "Zajutrak" i Nina Kljenak čekaju Vas svako jutro od 06:55


Quote:
Razbudite se uz našu Ninu i Zajutrak.


Quote:
Od sutra jedno novo lice na našoj televiziji - Tatjana Jurić kreće sa svojom emisijom Dnevni boravak.


Quote:
Na ekrane 24sata TV-a stiže lijepo, gledateljima već jako dobro poznato lice.


Quote:
BEZ STRUJE - Pripreme u tijeku!


Quote:
U sklopu emisije Zajutrak na male ekrane vraća se Vlatka Pokos i nova sezona Živim sa stilom. Tema: Što je sreća? Gošća je psihologinja Dubravka Miljković.


Quote:
Od sutra u sklopu Zajutarka kreće nova emisija - Šareni Globus. Od 7:30 Aleksandra Keresman pokazat će vam neke od najčudnijih i najšokantnijih svjetskih i domaćih priča.


Quote:
Među mnogim novim emisijama koje smo pripremili našli smo mjesta i vremena za "Ta divna stvorenja" - emisija o kućnim ljubimcima kreće sutra od 7:30 u sklopu Zajutarka.


Quote:
U 7:30 u sklopu Zajutarka starta i nova emisija "Živim bez minusa" u kojoj će vas Siniša Prica sa svojim gostima poučiti kako uštedjeti i zaraditi. U prvoj emisiji uspoređujemo ponude HEP-a i novih dobavljača električne energije.


Quote:
Dnevni red Tihomira Ladišića
soundvision is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2014., 20:35   #14
HND Newsletter:
Kada su 17. veljače ove godine podijelili 19 otkaza stalnim suradnicima mozaičnog programa 24sata TV, Uprava Styrije najavila je strateški zaokret i praktično gašenje TV kanala koji je od početka samo gomilao gubitke. Dopis kojim se Uprava obratila preostalim zaposlenicima tada im je još garantirao posao jer je program 24sata TV trebao samo promijeniti platformu pa se umjesto na IPTV-u emitirati na webu gdje Styrija već ima vodeću poziciju i zamjetno povećanje prihoda od oglašavanja uz video sadržaje. Program 24sata TV na web se trebao prebaciti prije ljeta, no u plan je u međuvremenu očigledno promijenjen pa je tako i većina preostalih zaposlenika u svibnju ostala bez posla. Na novoj web televiziji ili, točnije, video servisu Styrijinih hrvatskih portala ostalo je tako surađivati samo šestero ljudi
Insider2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2014., 21:36   #15
Stvarno
Ja sam mislio da oni od ovoga kanala imaju veliki profit jer je među najgledanijim IPTV kanalima bio.
M.Williams is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2014., 22:54   #16
Quote:
M.Williams kaže: Pogledaj post
Stvarno
Ja sam mislio da oni od ovoga kanala imaju veliki profit jer je među najgledanijim IPTV kanalima bio.
Da ali raditi informativu je i najskuplje!
vox is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2015., 01:27   #17
Nažalost 24sata TV je 28.2.2015 prestala s emitiranjem.
Flipi is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2015., 01:39   #18
Quote:
Flipi kaže: Pogledaj post
Nažalost 24sata TV je 28.2.2015 prestala s emitiranjem.
Iskreno receno, bilo je i vrijeme. Kad se sjetim vremena onih Dnevnika, vijesti svako malo, uzivo ukljucenja na Mamiceve pressice, emisija o HNL-u.. To je ono sto me privlacilo tom kanalu. Danas ovo vise nije imalo smisla. RIP 24sataTV
mezzzzzo is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2015., 15:04   #19
Možda je i uzrok odlazak novinara na druge televizije.
Flipi is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2015., 15:56   #20
Quote:
Flipi kaže: Pogledaj post
Možda je i uzrok odlazak novinara na druge televizije.
Da jer su novinari nezamjenjivi... Uzrok su pare i to je to, informativu je jako skupo raditi a ukoliko je neisplativo nemas druge nego ugasiti i to je to.
vox is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:43.