Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Automobili

Automobili Život na kotačima
Podforumi: Nautika, Motori i skuteri, Autoplin

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.10.2013., 21:44   #1
MG

Danas na Kranjčevićevoj sedim u autu, i kraj mene stane neki bijeli auto, ja bio uvjeren da je Cruze (stao je bočno kraj mene), neki englezići unutra i pitaju me dal znam di je poslovnica od unirenta da bi vratili auto koji su rentali u splitu itd... ugl ja se malo zagledam a ono na felgama piše MG, mislim si pa ta firma je zatvorena prije 10 god, zakaj bi na novom cruzu bile mg felge!? Kad ono ovi odlaze vidim ja nije to cruze, fakat neki MG sa splitskim tablicama, ali nov i volan na lijevoj strani. Jel su to kinezi kupili brand možda il kaj?
Sime23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2013., 23:23   #2
kinesko, .... vjerojatno MG 550 by Roewe
nenocutlas is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2013., 23:30   #3


ovako nešto? kineski SIAC...vlasnici i Roewea i MGa
wasx is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2013., 23:52   #4
http://en.wikipedia.org/wiki/MG_Motor

Quote:
Currently the majority of MG vehicles are principally manufactured in China before being shipped to Longbridge for final assembly[citation needed]. Since the merger of NAC with SAIC, some MG models have Roewe-badged equivalents.
__________________
Potpis!
Insp. Harry Callahan is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2013., 05:39   #5
Neko mora biti stvarno drugaciji da kupi takav auto.
__________________
Honesty is the first chapter in the book of wisdom.
Azure is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2013., 09:19   #6
Ja redovito vidjam 2-3 primjerka sa ST tablicama. Svi su automatici i buduci da se parkiraju blizu rent-a-cara, mislim da je to mozda njihovo. Ne izgledaju lose, cak ni unutra, imaju japanski stil sa pocetka ovog desetljeca
__________________
Monkeys are really the end of the line in the pet world. I think when you're at the monkey level of pet ownership, have a kid. I mean, come on. I mean, you're so close. If you need a pet that can roller skate and smoke cigars, it's time to think about a family
Velo C. Raptor is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:28.