Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija

Televizija Sve što trebam jest komad kruha i TV
Podforumi: Serije, Sapunice, Turske serije, Reality TV, Eurosong, Igre & ostalo (Eurosong)

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.10.2012., 13:42   #21
Quote:
Blood Dima kaže: Pogledaj post
I ja sam jedan od onih koji je od trenutka zabrane snimalice na novoj prestao pratiti taj program.
Jednostavno isto ne stignem, a i kad stignem one silne reklame mi ubijaju bilo kakvu želju.
Dok je bila snimalica, još je to bilo dobro, snimio sam što sam htio i gledao, ali ovako, ne.

I mislim da taj oyo nema smisla, no dobro.
Ja sam samo još jedan gledatelj manje.
A tko bi gledao reklame da ti daju da ih preskačeš.
Kupi pravi hdd recorder i snimaj sto hoćeš, preskaci reklame, sto god želiš: )

Sent from my HTC HD2 using Tapatalk 2
tintilinic100 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2012., 13:44   #22
Mislim da njih nije briga za to. Ima i post "gledanost TV kuća" iz kojeg proizlazi da je Nova najgledanija od nacionalnih programa.
Dakle, nedostatak snimalice ih ne dira previše...
kakataka is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2012., 10:26   #23
Quote:
tintilinic100 kaže: Pogledaj post
A tko bi gledao reklame da ti daju da ih preskačeš.
Kupi pravi hdd recorder i snimaj sto hoćeš, preskaci reklame, sto god želiš: )
Ajde u nečemu se ipak slažemo a to je da je hdd rekorder najbolje rješenje. Evo baš neki dan snimio i kasnije gledao "Eyes wide shut" od 1 do 4 ujutro (naravno na NOVOJ TV koja ima zabranu snimanja na snimalicama u IPTV platformama). Poludio bih da sam morao gledati 3 seta od 10 minuta reklama u prilično dugačkom filmu u gluho doba noći. Zato hdd rekorder ruls. Istina košta barem 1000kuna, ali koštao vhs rekorder i više pa smo ga opet svi imali.

Da budem malo "on topičan" zabrana snimanja na snimalici je poslovna odluka pojedine TV kuće (dodatna zarada na vlastitom programu na webu (npr. oyo.hr i dnevnik.hr)) i prislimo ljude da gledaju naše reklame). Drugog objašnjenja nemam.
__________________
Walk unafraid...
Miholino is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2013., 16:38   #24
Da dignem temu
Od 01.01.2014.godine i RTL preuzima istu politiku kao i NOVA TV. Očito će slijediti primjer, imaju RTL sada.
duce is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2014., 17:48   #25
I mene je ova zabrana naljutila, tj. razočarala. Sa dvoje male djece ne mogu točno u 20 ili 21 sat sjesti pred tv i pogledati neki film/seriju. Napravim to kad mogu a i rtl vijesti nekad pogledam unazad.
Valjda im je ovako teško pratiti gledanost kad nije nešto gledano u realnom vremenu.
bartolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2015., 11:14   #26
Dal se nekako to što se snimi (bnet, maxtv ... svi koji imaju snimalice) može prebaciti na neki vanjski medij tipa USB stick ili morate imati hdd recorder i sl.?
abusaef is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2015., 20:11   #27
Kaj niko nezna !
Picola Cocola is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2015., 20:40   #28
Uglavnom ne, zaštićeno je od kopiranja zbog piraterije.
Daky585 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:00.