Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Turske serije

Turske serije Bivši podforum Neprikazano-sapunice

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.08.2013., 19:50   #1381
Quote:
Zloguka ptica kaže: Pogledaj post
Pa vjenčali su se u 46. epizodi na planini ali mi nije jasno što sam čitala na drugoj stranici... Feriha će u inat baciti buket pred Hande a ovoj će biti krivo, kao da još hoće Emira, a opet govore da će Hande i Feriha biti prijateljice pa mi nelogično.
Ma neće u inat baciti. Hande odavno ne želi s Emirom ništa više od prijateljstva.
Bit će prijateljice milijun posto, gledala sam pa ti mogu reći.
I dva su vjenčanja, to u 46. i drugo u zadnjoj epizodi jer su se rastali kad je ona bila u Americi.

Koray se odlučio rastati s Gulsum i htio se je vratiti Hande, ona je prije nego je saznala za to odlučila otići zbog svega što je bilo, a i da ne razori obitelj malom Kaanu. U EY su oni krenuli drugim smjerom pa su Koraya spojili s dadiljom od malog, a Hande bi najvjerojatnije bila s Yavuzom. Kraj AFK je takav kakav je jer su išli na 3.sezonu, puno je stvari ostalo nedorečeno.
S tim bacanjem buketa imali su otvoren prostor za dalje, mogla je npr. usprkos tome otići, ostati i udati se za Koraya, ostati, ali odbiti Koraya...

A što se tiče rastave, normalno je da će znati svi. Riza ju zato nije ni htio pogledati kad se vratila iz Amerike. Kasnije su se oni kao pomrili.
__________________
Bolek obmanjuje narod! ♥

Zadnje uređivanje LaVie : 02.08.2013. at 20:02.
LaVie is offline  
Old 03.08.2013., 23:22   #1382
Pa zaboga ako sam napisala sinoć zbog kočenja foruma dupli post što niste obrisali samo jedan a ne oba.

Pregledala sam 53. kad Emir ošamari Ferihu. Baš je ono ispalo bezveze.
Ne krivim ga za prevaru. U momentu kad je prevario zahvaljujući njenim lažima a pogotovo Džansu koja je još pridodala bio je stvarno povrijeđen i vjerovatno je u tom trenutku mislio da ne postoji ni najmanja šansa da će se ikad pomiriti s Ferihom. Valjda iz tog razloga mu ni sama Feriha nije zamjerila i kao najveći Emirov kiks navodila je onu noć kad joj je predložio da spava s njim i otplati dug, a ne tu prevaru.
Ali..Feriha sazna da će E možda dobiti dijete i opet ostaje s njim.
Taj dan prvo ugleda članak u novinama, pa joj dođe Ruya sa slikama s ultrazvuka, pa iza nje Aysun, a Emira nigdje cijeli dan. I onda dođe i napadne je što se usudila da bilo šta kaže. Normalno da je Feriha izgubila živce i rekla ono što je rekla (istinu) i da dobije šamar od njega. Zaista glupo.
Vidjelo se da je Emiru iste sekunde bilo žao ali nema opravdanja. Čak se nije mogao vaditi ni na pijanstvo.
U zadnjoj sceni ona odlazi iz stana, pa mi nije jasno hoće li sad otići na 3 godine i ako neće (a po pričama sam skontala da će biti s Emirom sve do rezultata testova) kad će onda otići i koji će biti razlog?

Također mi nije jasno za Gulsum. Ja sam mislila da će ostati trudna nakon prvog seksa ali izgleda da će Koraj opet s njom spavati.
Ah tih muškaraca...
Zloguka ptica is offline  
Old 04.08.2013., 00:41   #1383
Da, za taj samar nema opravdanja, ona ga jeste povredila time sto je rekla, ali mogao je i on nju da povredi recima, a ne da je udara. Pritom je trebao da bude svesan sta ona prezivljava.

Ja mu zameram i prevaru, ali dobro, olaksavajuca okolnost mu je to sto je bio mnogo povredjen i sto je u tom trenutku stvarno mislio da nikada vise nece biti zajedno.

Taj vremenski preskok od 3 godine ce biti na pocetku 65. epizode.
Ona sada odlazi kod Koraya, pa u studentski dom, pa se vraca kod njega.

Razlog odlaska ce biti to sto ce se on zaposliti u nekom klubu i radice po celu noc i to sa bivsom devojkom. Ona ce da mu trazi da bira, ona ili posao. On ce da izabere nju, ali ona ce spletom okolnosti da pomisli da je izabrao posao i otici ce sa Levom u Ameriku.

Gulsum ce ostati trudna posle drugog seksa, i tu ce biti nesporazum, Koray ce misliti da je Hande sa Leventom otici ce kuci i spavace sa Gulsum.

Zadnje uređivanje Saraaaa84 : 04.08.2013. at 00:48.
Saraaaa84 is offline  
Old 04.08.2013., 15:02   #1384
Imam jedno pitanje.Dali će se još pojavljivati ona sestrična od Ferihe? Malo sam gledala unaprijed ali bez prijevoda pa sam vidla onu Đemile iz SO-a šta će ona glumiti tu sestričnu?
Sanja 451 is offline  
Old 04.08.2013., 15:46   #1385
Quote:
Sanja 451 kaže: Pogledaj post
Imam jedno pitanje.Dali će se još pojavljivati ona sestrična od Ferihe? Malo sam gledala unaprijed ali bez prijevoda pa sam vidla onu Đemile iz SO-a šta će ona glumiti tu sestričnu?
Oće, vratit će se. I da druga je glumica glumi, samo ti ja neznam tu "Đemile" nisam to gledala, vjerojatno je ona ako si je prepoznala
Luxxy is offline  
Old 04.08.2013., 20:18   #1386
Quote:
LuxyLady kaže: Pogledaj post
Oće, vratit će se. I da druga je glumica glumi, samo ti ja neznam tu "Đemile" nisam to gledala, vjerojatno je ona ako si je prepoznala
Hvala ti. Ma gledala sam unaprijed neke scene pa sam naišla na nju.
Nego di je Zehra? Nje uopće nema poslje 40 epke
I vidim promjenili Unala
Sanja 451 is offline  
Old 04.08.2013., 20:57   #1387
Quote:
Sanja 451 kaže: Pogledaj post
Hvala ti. Ma gledala sam unaprijed neke scene pa sam naišla na nju.
Nego di je Zehra? Nje uopće nema poslje 40 epke
I vidim promjenili Unala
Da, da, Gulsum ti je kasnije Džemile iz AiM.
Nema je od 35. ep više uopće, Vahide je oboljela i nije mogla snimati. Da, i Unala su zamijenili.
__________________
Bolek obmanjuje narod! ♥
LaVie is offline  
Old 05.08.2013., 08:15   #1388
Joj, ne volim kad mijenjaju glumce tokom snimanja, ova sestrična mi baš luckasta
Suncana 007 is offline  
Old 05.08.2013., 13:40   #1389
Ja ne gledam unaprijed (osim što sam pogledala zadnju epizodu!!! ) i sama sebe mučim jer jedva dočekam iduću epizodu. Inače bi ovo odvalila u par dana, ali suzdržavam se.
E sad, pogledala sam neke klipiće na yt-u i vidjela Cansu pokraj Emira i na slikama nekim da joj je kao pratnja. Kakve ona sa veze ima s njim?! Prijatelji?


Quote:
LuxyLady kaže: Pogledaj post
Oće, vratit će se. I da druga je glumica glumi, samo ti ja neznam tu "Đemile" nisam to gledala, vjerojatno je ona ako si je prepoznala
Znači, ipak se vraća u Istanbul. A šeta što su promijenili glumicu, ova je bila simpatična.
__________________
Eksik Sarp :)
Poncha_los a is offline  
Old 05.08.2013., 13:51   #1390
Cansu će Emiru reći istinu i usput izlagati dosta toga, tako da će Emir misliti da je ona jedina iskrena i družit će se s njom jedno vrijeme, ali na živce će mu počet ić jer, pa stalkerica je , a i što će više s Ferihom ponovno razgovarati to će više shvaćati pravu istinu i prihvaćati Ferihu.
vanhaver is offline  
Old 05.08.2013., 14:03   #1391
Quote:
vanhaver kaže: Pogledaj post
Cansu će Emiru reći istinu i usput izlagati dosta toga, tako da će Emir misliti da je ona jedina iskrena i družit će se s njom jedno vrijeme, ali na živce će mu počet ić jer, pa stalkerica je , a i što će više s Ferihom ponovno razgovarati to će više shvaćati pravu istinu i prihvaćati Ferihu.
Hvala. Znači da će nam i dalje skakati po živcima. S ovim oko Emira još i više. To sam i mislila.
__________________
Eksik Sarp :)
Poncha_los a is offline  
Old 05.08.2013., 15:01   #1392
pomoć

ako mi možete pomoći..
ja ne pratim seriju nego moja prijateljica i zamolila me da joj skinem pjesmu iz 56. epizode koja ide kad su oni u helikopteru...Feriha ima povez preko očiju zbog iznenađenja i lete iznad Istanbula... može odgovor i u poruke
hvala puno..
eMarina13 is offline  
Old 05.08.2013., 15:47   #1393
Quote:
eMarina13 kaže: Pogledaj post
ako mi možete pomoći..
ja ne pratim seriju nego moja prijateljica i zamolila me da joj skinem pjesmu iz 56. epizode koja ide kad su oni u helikopteru...Feriha ima povez preko očiju zbog iznenađenja i lete iznad Istanbula... može odgovor i u poruke
hvala puno..

ipak sam sama uspjela..
evo da podijelim i sa vama...

http://www.youtube.com/watch?v=O3NHLVUkM5w
eMarina13 is offline  
Old 05.08.2013., 21:26   #1394
Kmeeeeee obozavam Eylem ..Ona je posudila glas Tubi u Gonulcelen u pjesmama

A ova pjesma je totalno tuzna Bome i pristaje tako tuznoj seriji kao sto je AFK

Evo na engleski


Don't Forget Me

I'm a bird that makes a nest in your heart
and has no one
Totally alone I found shelter in your heart
Don't leave me

Look,on my own I came to your door
Like life is the biggest enemy
Hide me in your palms
Don't dare to leave me

Look,on my own I came to your door
Like life is the biggest enemy
Hide me in your palms
Don't dare to leave me

With your look full of love
In my heart mountains turn over
Whole life is sacrificed for you

With your smile full of love
In my heart mountains turn over
Whole life is sacrificed for you

Blood drips in my heart
If the forbidden touches your eyes
If one day sin wanders on your "rose" skin

If hands separate,if roads close,
I will wander in the whole world with your love by my left side
Don't forget me

If hands separate,if roads close
I will be lost in the whole world with your love by my left side
Don't forget me

With your look full of love
In my heart mountains turn over
Whole life is sacrificed for you

With your smile full of love
In my heart mountains turn over
Whole life is sacrificed for you
__________________
❤❤❤
Eysan is offline  
Old 05.08.2013., 21:37   #1395
Prelepa pesmica.
Meni se svidela i ona sa pocetka serije Mustafa C.-Eksik.
http://www.youtube.com/watch?v=Ry1U2Py8oqQ

Stigla sam do 62.i nekako mi je postalo bezveze.
Bas sam usporila ovih poslednjih epizoda.
Ali bas su ga preterali.Ne znam da l' mi gora ona Ece ili onaj Yavuz.
Bespotrebno su ubaceni,a ustvari su postali toliko vazni.
Bilo mi je zanimljivo do 53.epizode.
Ajd' i onu Kuyu bih ''progutala'',posle saznanja da nije njegovo dete,FiE se pomire i tu je mogao da bude kraj serije,ovako razvukose bespotrebno.
biljanap is offline  
Old 05.08.2013., 22:43   #1396
Hoće se pomiriti E i F sad? I hoćemo li ih gledati malo sretne?

I što će biti s Rizinim poslom?

Hvala.
__________________
Čekaj me i ja ću doći, samo me čekaj dugo. Čekaj me i kad žute kiše noći ispune tugom...
Nicole_Lilly is offline  
Old 05.08.2013., 23:01   #1397
Quote:
Nicole_Lilly kaže: Pogledaj post
Hoće se pomiriti E i F sad? I hoćemo li ih gledati malo sretne?

I što će biti s Rizinim poslom?

Hvala.
Aha, sad nakon nesreće će bit malo veselije scene, s primjesama nesretih, neznam u kojoj mjeri te zanima, da ti ne pokvarim Uglavnom, bit će svega zanimljivijeg nego dosad

Rizin posao će dobro krenut, ali kasnije će ga ipak taj Vejsejl prevarit.
Luxxy is offline  
Old 05.08.2013., 23:04   #1398
Quote:
Nicole_Lilly kaže: Pogledaj post
Hoće se pomiriti E i F sad? I hoćemo li ih gledati malo sretne?

I što će biti s Rizinim poslom?

Hvala.
Kako god serija je otisla u krivom smijeru u drugoj sezoni
__________________
❤❤❤
Eysan is offline  
Old 05.08.2013., 23:10   #1399
Quote:
LuxyLady kaže: Pogledaj post
Aha, sad nakon nesreće će bit malo veselije scene, s primjesama nesretih, neznam u kojoj mjeri te zanima, da ti ne pokvarim Uglavnom, bit će svega zanimljivijeg nego dosad

Rizin posao će dobro krenut, ali kasnije će ga ipak taj Vejsejl prevarit.
Slobodno ''pokvari'', bez zadrške, ne smeta me.

Ipak će ga prevariti? Ko mu kriv.
__________________
Čekaj me i ja ću doći, samo me čekaj dugo. Čekaj me i kad žute kiše noći ispune tugom...
Nicole_Lilly is offline  
Old 05.08.2013., 23:15   #1400
Quote:
Nicole_Lilly kaže: Pogledaj post
Slobodno ''pokvari'', bez zadrške, ne smeta me.

Ipak će ga prevariti? Ko mu kriv.
Sad će Feriha prekinut zaruke s Halilom i bit sretna neko vrijeme s Emirom dok Hande opet ne zakuha situaciju pa kao uvjeri Ferihu da su ona i Emir spavali skupa, pa će opet feriha poludit i tako u krug do 27 epizode kad Emir saznaje za sve Ferihine laži i za siromaštvo.
Luxxy is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:08.