Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Zdravlje

Zdravlje Najvažnija stvar na svijetu
Podforumi: Žensko zdravlje, Stomatologija i oralna higijena

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.02.2012., 16:22   #1
Operativni zahvat i tetovaža

Ovako, uskoro se idem tetovirati (termin je za 2 dana), isto toliko "uskoro" mi dolaze rezultati magnetske rezonance pa me zanima. Da li ću, ako rezultati MR-a biti loši upućuju na operativni zahvat, moći ići na operaciju ako sam friško tetoviran? Hvala.
Gabriel Amorth is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2012., 00:07   #2
Mislis se tetovirati ili vec jesi? Ako nisi - nemoj. Ako jesi, jbg, gotova stvar. Ionako ce ti vadit krv prije operacije.
Spejs is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2012., 08:48   #3
Sutra mi je tetoviranje, a rezultati magnetske dolaze u ponedjeljak, a ne znam kad će točno biti operacija. Ako desetak dana traje cijeli proces održavanja tetovaže, a operacija bude npr. za dvadeset dana, je li i u tom slučaju krotočno?
Gabriel Amorth is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2012., 09:07   #4
Pa tetoviraj se poslije operacije (ako je bude), ne vidim zašto je tetoviranje toliko hitno.
__________________
Teško je biti skroman kad si savršen.
chrissy is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2012., 09:10   #5
A zato jer sam st0put odgodio. :/
Gabriel Amorth is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2012., 10:21   #6
Gle, ne znam o kakvoj se operaciji radi, ali zvuči kao jako dobar razlog da (opet) odgodiš tetoviranje.
U salonu (ako valja) bi ti rekli to isto.
Može biti da ti od tetovaže ne bude ništa, ali nikad ne znaš što se može zakomplicirati, frendici se mali inficiralo, pa proces održavanja nije trajao desetak dana, nego cijeli mjesec.
__________________
Teško je biti skroman kad si savršen.
chrissy is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2012., 10:41   #7
Quote:
chrissy kaže: Pogledaj post
Gle, ne znam o kakvoj se operaciji radi, ali zvuči kao jako dobar razlog da (opet) odgodiš tetoviranje.
U salonu (ako valja) bi ti rekli to isto.
Može biti da ti od tetovaže ne bude ništa, ali nikad ne znaš što se može zakomplicirati, frendici se mali inficiralo, pa proces održavanja nije trajao desetak dana, nego cijeli mjesec.
Operacija koljena. Da, u pravu, si može doći do komplikacije. Hvala. Nazvat ću salon.
Gabriel Amorth is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:31.