Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa

Alternativa Noetički pristup stvarnosti.
Podforumi: Astrologija, Na rubu znanosti, Magija i mistika, Alternativno liječenje

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.08.2012., 11:27   #2001
eh dan poslje mene si slikao kuću,ja sam bio u prolazu u subotu.
nisam primjetio da je toliko gužve u tom malom mjestu
zašto je nisi slikao iznutra,uostalom,zašto si je uopće i slikao
u njoj nema duhova i još nije znamenita po ničemu
ja sam slike većinom obrisao iz aparata,ono što sam slikao prostoriju po prostoriju,samo sam pustio jednu sliku.
kakve veze imaju električni podizači s ukletom kućom,možda taj tvoj autoelektričar nezna svoj posao.
nebi u njoj noći ne jer ima jezivu priču,nego nebi htio fasovat neku bolest,jer je unutra trulež i vlaga.[/QUOTE]


Evo par slika.
Nije mi se dalo ići unutra kroz tu šikaru a i auto nemaš di ostaviti.
Relej je pregorio na podizačima


slinky884 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2012., 14:45   #2002
elektronika crkava kod navodno opsjednutih mjesta jer dolazi do iscrpljivanja raspolozivih izvora energije i ometanja signala, promjena u elektromagnetskim valovima, itd. zato npr kad se slika ili snima neko ukleto mjesto fotici i kamere rikavaju ,te promjene mjere se gaussmetrom kako bi se ustvrdilo jel promjena na nekom mjestu izvan granica normale.
hamstercat is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2012., 02:27   #2003
Zdravo svima,evo opet se javljam za onu kucu za koju sam pisao prije par dana, na medvedskom brijegu tamo blizu mene,prekjucer sam iso sa 4 frenda tamo,doso mi jedan frend iz njemacke pa smo isli do tamo povodom da nesto cujemo,kad smo dosli tamo bili smo malo ispred,zapalili koju cigaru i tako,usli unutra,prvo smo cijelu kucu prosli,svaku sobu i sve,pa smo stali u hodnik di inace svi stoje kad se cuje nesto,bili smo nekih pola sata unutra i eto za cudo nismo nista culi,tocnije jesmo ali nesto SKROOOZZZ malo,a to pitaj boga jel bi se uopce moglo nazvat duhovima...a sad zasto nismo nista culi nemam pojma... U onom proslom tekstu sta sam napiso sam i reko da smo culi nesto,svi ti navedeni koju su bili samnom prekjucer su uvijek nesto culi,ali sad nitko nista... malo je bilo nekih prduckanja ali nista... Ici cemo jos jednom prilikom i budem sliko kucu pa cu nekako probat prebacit na komp i stavit ih tu,da vidite kako kuca izgleda... Peace
XXqwertyXX is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2012., 07:58   #2004
Quote:
hamstercat kaže: Pogledaj post
elektronika crkava kod navodno opsjednutih mjesta jer dolazi do iscrpljivanja raspolozivih izvora energije i ometanja signala, promjena u elektromagnetskim valovima, itd. zato npr kad se slika ili snima neko ukleto mjesto fotici i kamere rikavaju ,te promjene mjere se gaussmetrom kako bi se ustvrdilo jel promjena na nekom mjestu izvan granica normale.
zašto bi fotić riknuo kod ukletih kuća
zabogi is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2012., 08:41   #2005
Quote:
zabogi kaže: Pogledaj post
zašto bi fotić riknuo kod ukletih kuća
Zato što se i elektronika kod pametnih fotića boji duhova.
prof56 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2012., 08:52   #2006
Quote:
prof56 kaže: Pogledaj post
Najstrašnije u cijeloj priči je to da netko ima volje u 4.33 u noći napisati ovoliki tekst. Sam sadržaj je - kako mali Ivica zamišlja horor događaj. I još tvrdnja nenapušen, trijezan i ostalo. A-ha.
Znaš što je strašnije? citirati cijele eseje i memoare radi dvije-tri rečenice komentara!
zeljkozg is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2012., 09:50   #2007
Quote:
zeljkozg kaže: Pogledaj post
Znaš što je strašnije? citirati cijele eseje i memoare radi dvije-tri rečenice komentara!
Hvala na upozorenju. Neće se ponoviti. Jedino me zanima otkud ti na ovom topicu. Pa dosad si se bavio uglavnom seksualnim komentarima (pušenje, brijanje i slično). Možda sam ja dobro i prošao.
prof56 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2012., 23:06   #2008
pozdrav

Što se tiće kuće u Škrinjarima nije istina da je ikoja TV ekipa tamo spavala! to što neki tu pišu su obična laprdanja.
Ono što je "Net tv" prikazala pred par godina je bilo snimljeno u lovačkom domu negdje kod kutine.

S kućom očito nešto je neobično, jer da se još ne zna točno tko ju je sagradio, i zašto sad nitko to ne kupi za male pare, sruši, i napravi npr.polje kukuruza...
godinama se o toj kući priča kao ukletoj a sumnjam da je sve izmišljeno, očito nešto je tamo mračno.
Osobno prvi puta za tu kuću čuo samo tamo negdje 1998.g

Zadnje uređivanje Weer : 19.08.2012. at 23:12.
Weer is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2012., 02:18   #2009
Ako je kuca napustena i zapustena ne mora znaciti da je ukleta. Ako ima neki mjestanin da mi objasni zasto misle da je kuca ukleta ? Netko umro u njoj nasilnom smrcu, izgradjena na starom groblju i ta klasika ? I zasto je kriz na njoj, jer ima jedna kuca u Livnu ja msm. isto govore da ukleta i na njoj je kriz nije mi jasno
SinnFein is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2012., 22:32   #2010
Quote:
SinnFein kaže: Pogledaj post
Ako je kuca napustena i zapustena ne mora znaciti da je ukleta. Ako ima neki mjestanin da mi objasni zasto misle da je kuca ukleta ? Netko umro u njoj nasilnom smrcu, izgradjena na starom groblju i ta klasika ? I zasto je kriz na njoj, jer ima jedna kuca u Livnu ja msm. isto govore da ukleta i na njoj je kriz nije mi jasno
vraga je ukleta,evo ja bi imao muda za 3 hiljade eura mjesec dana noćit u njoj.
to je samo pretpostavka,jer se nemam s kim kladit.
ali opet lako je sad tu se ohrabrivat na forumu,vjerujem da bi noću već na ulazu mjenjo mišljenje i odustao od oklade.
nego jebeš kuću u šlrinjarima znam jedno puno strašnije mjesto,gdje ljudi noću mogu uistinu čut krikove i jeku,od koje se ledi krv u žilama.
http://www.google.hr/url?sa=t&rct=j&...Y2VmxA&cad=rja.
zabogi is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2012., 21:58   #2011
Quote:
XXqwertyXX kaže: Pogledaj post
E buraz al postoji jedan problem... Niko nikad nije tamo cuo popodne neka zbivanja... nego samo navecer tamo poslije 1 tako nesto... pol 1-1 tada se nesto tek pocne cut,popodne ne,bili smo i popodne ali popodne nista... A i cak sam cuo price na koje sam se malo i zacudio, ljudi koji su isli tamo sa namjerom pit,zajebavat se i neznam sta radit,ne sa namjerom da ce nesto cut il tako nesto,nikad nisu nista culi... A sad zasto
eh, eto-ti-ga-na!! uvijek su te "pojave" negdje iza pol noći!!!
pa kakve veze ima jerl dan il noć ili 18 sati ili 02 sata
malo smo previše pod utjecajem "Grave encounters" "the tunnel" "return of richard speck" i sl. filmova.

ak ima "nešto" onda to mora bit tijekom cijelog dana- ne samo po noći!!

ali naravno da ti drugi nisu niš čuli, jer tamo nema nikakvih utvara i sl...
koliko got ja volim hororce, film je jedno a stvarnost drugo.
__________________
američka serija "Ancient aliens" prikazuje ljudsku civilizaciju u povijesti na puno realniji način od sekte zvana Crkva - preporuka za pogledati!!!
lampion is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2012., 22:18   #2012
Pojave su po noći jer tad puhovi kreću na hranjenje. I počinje šuškanje, puckanje, cvićanje (poput smijeha)... A onda (auto)sugestija čini čuda.
monty-zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2012., 23:56   #2013
smatra se da se paranormalne pojave majvise dogadaju nocu iz sljedeceg razloga. danju je velika aktivnost zivih cime se stvara velika kolicina energije takoder velika je prisutnost signala poput mobitela i ostalog sto remeti frekvencije. duhovi nisu na istoj frekvenciji ko mi ,a upravo zbog smanjenja aktivnosti nocu se moze najbolje ostvariti komunikacija.npr lovci na duhove gase svjetla u ukletim kucama zato sto moderne zarulje i elektricna energija ometaju frekvenciju i mogu umanjiti rezultate primjerice evp seanse.
hamstercat is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2012., 05:16   #2014
Quote:
lampion kaže: Pogledaj post
eh, eto-ti-ga-na!! uvijek su te "pojave" negdje iza pol noći!!!
pa kakve veze ima jerl dan il noć ili 18 sati ili 02 sata
malo smo previše pod utjecajem "Grave encounters" "the tunnel" "return of richard speck" i sl. filmova.

ak ima "nešto" onda to mora bit tijekom cijelog dana- ne samo po noći!!

ali naravno da ti drugi nisu niš čuli, jer tamo nema nikakvih utvara i sl...
koliko got ja volim hororce, film je jedno a stvarnost drugo.
Ha dobro oke kako ti kazes,mislis da si najpametniji...a volio bi te vidit kad bi uso unutra i kad bi cuo te zvukove sta bi napravio... Bas bi me zanimalo kak bi se osjeco i jel bi trco van iz kuce ko i svi kad su to culi il bi bio mudonja ko i tu...
XXqwertyXX is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2012., 12:11   #2015
Radio, TV, wireless i ostale elektroničke sprave rade i danju i noću, emitiraju frekvencije 0-24h i količina manje-više je poprilično relativna.
Žarulje, moderne ili stare, svijeće ili baklje emitiraju toliko malo zračenja u usporedbi s drugim izvorima da je to smiješno i za uspoređivati.

@ XXqwertyXX
Pa evo ja ti se ponudio i onda je ispalo da se malo čuje, malo ne, a ako želim čuti da neću i ako nisam spreman za čuti onda neću. I da ako dođem danju nema šanse da na nešto naiđem, ako dođem noću nema nikog tko bi tamo išao... I kako sad...
monty-zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2012., 14:21   #2016
moja je kuca ionak i tak ukleta pa nemoram nikud ic hvata duhove. i ima ih po danu i po noci i kaj sad... a sto se tice obrazlozenja ko se zanima za paranormalno nek procita par knjiga, skeptici nek traze realna objasnjenja i svi happy
hamstercat is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2012., 13:14   #2017
prolazio sam kraj ove kuće,prije neki dan,nisam se zaustavljo,jer pošto koristim javni prjevoz(bus,onda jedino sam je vidio iz bliza).
meni djeluje kao malo strašnije od one u škrinjarima,nisam se sam usudio po danu ući u nju a kamo li ponoći,čak iako nevjerujem u duhove.
pošto trenutno,moji frendovi nisu u zg
a da jesu već bi ih nagovorio da odemo u tu kuću malo je obić i ponest gajbu.
nisam bio u njoj na žalost ali mi je dovoljno ovo što sam pročitao
http://www.google.hr/url?sa=t&rct=j&...Y2VmxA&cad=rja.
zabogi is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2012., 21:34   #2018
Quote:
zabogi kaže: Pogledaj post
prolazio sam kraj ove kuće,prije neki dan,nisam se zaustavljo,jer pošto koristim javni prjevoz(bus,onda jedino sam je vidio iz bliza).
meni djeluje kao malo strašnije od one u škrinjarima,nisam se sam usudio po danu ući u nju a kamo li ponoći,čak iako nevjerujem u duhove.
pošto trenutno,moji frendovi nisu u zg
a da jesu već bi ih nagovorio da odemo u tu kuću malo je obić i ponest gajbu.
nisam bio u njoj na žalost ali mi je dovoljno ovo što sam pročitao
http://www.google.hr/url?sa=t&rct=j&...Y2VmxA&cad=rja.

kad ju dohvati Horvatičnčić il neki drugi kriminalac buju se duhovi razbežali jer nebu hteli mati posla s takovima...
__________________
američka serija "Ancient aliens" prikazuje ljudsku civilizaciju u povijesti na puno realniji način od sekte zvana Crkva - preporuka za pogledati!!!
lampion is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2012., 02:36   #2019
Quote:
monty-zg kaže: Pogledaj post
Radio, TV, wireless i ostale elektroničke sprave rade i danju i noću, emitiraju frekvencije 0-24h i količina manje-više je poprilično relativna.
Žarulje, moderne ili stare, svijeće ili baklje emitiraju toliko malo zračenja u usporedbi s drugim izvorima da je to smiješno i za uspoređivati.

@ XXqwertyXX
Pa evo ja ti se ponudio i onda je ispalo da se malo čuje, malo ne, a ako želim čuti da neću i ako nisam spreman za čuti onda neću. I da ako dođem danju nema šanse da na nešto naiđem, ako dođem noću nema nikog tko bi tamo išao... I kako sad...
Vidi lik,lijepo ti kazem cuje se po noci samo,i ti mozes i po danu i po noci prehodat cijelu kucu,u kuci neces naci nista. Bas nista neces nac. A i lijepo ti kazem po danu se zvukovi ne cuju,samo po noci... I lijepo ti kazem dzabe tebi sta ces doc popodne kad neces nista vidit niti cut...
XXqwertyXX is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2012., 10:54   #2020
Quote:
XXqwertyXX kaže: Pogledaj post
Vidi lik,lijepo ti kazem cuje se po noci samo,i ti mozes i po danu i po noci prehodat cijelu kucu,u kuci neces naci nista. Bas nista neces nac. A i lijepo ti kazem po danu se zvukovi ne cuju,samo po noci... I lijepo ti kazem dzabe tebi sta ces doc popodne kad neces nista vidit niti cut...
ako si tako uvjeren da po podne nećeš ništa u ukletoj kući nać

zašto onda bez fotića,bez prijatelja,sam ne pokušaš prohodat ukletu kuću u podne,kladim se da bi te bilo jednako strah kao po noći

http://www.horror-movies.ca/wp-conte...ge-610x343.jpg.
zabogi is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:12.