Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.05.2010., 21:50   #361
jeftino???
pa jebote to je skoro moja cijela placa

valja naci jeftinije rjesenje
miss blondie is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2010., 21:56   #362
Ja sam našla u poliklinici Ksaver (mislim, nisam ziher, moram pronaci mail) izbjeljivanje je 1500 kn. Znam zenskicu koja je tam godinama isla kod zubara i zadovoljna je obicnim zubarskim uslugama, ali izbjeljivanje to ne znam. Meni je 4 soma isto puno previse.
¤amélie¤ is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2010., 20:44   #363
Quote:
dora kaže: Pogledaj post
Zene molim pomoc opet

Uglavnom, nosila sam fiksni aparat za zube 3 i pol godine i zubi su mi fakat gadno pozutili. Jednostavno ruzno izgleda.

Sad molila bi one koji znaju (bilo u 'Rvata bilo vani, tak svejedno) da mi kazu kolko im tak izbjeljeni zubi budu izbjeljeni tj. kolko vam treba da vam zubi opet postanu zuti?

Danas sam o cijeloj proceduri pitala zubara, sve znam, gel, nosis u necem proizirnom, bla, bla... ali ni on sam mi nije znao rec kolko tocno ce zubi ostati - bijeli.




Inace, znam da je tema nekoc davno bila... al nemrem ju nac.


Talking Bijeli zubi, izbjeljivanje zubi trakicama za zube 100% učinkovito
Ja sam naručivala nedavno trakice za zube, prodaje ij neka cura, i PRE PRE PRE zadovoljna sam, zovu se Crest professional whitestrips i zubi su mi doslovno ko da sam izbjelila kod zubara cijena 650 kn sam platilaa, neznam koliko dođu sad.

vjerojatno isto jer nije bilo davno kad sam naručila, ja sam to preko preporuke došla do te cure, jer mi je i frendica izbjeljivala i isto super zadovoljna. imam broj od te cure, a i ona znam da prima narudžbe prek maila ( XXX ) tak da probajte.. kazem..nema niš bolje od toga..to je sigurno.
I opet ću kupiti ..kroz godinu dana sigurno!
I cura ima i drugih proizvoda i jeftinijih navodno su svi dobri..jer cura baš radi preko preporuke sve pa neznam...tko hoće nek pita..
Eto nadam se da sam pomogla bar malo.. al ovo je fakat super, dugo sam isprobavala svakakve gluparije sve i svašta i ovo mi je jedino pomoglo i Fakat jako izbjelilo zube tako da sam morala to podjeliti s drugima...
Pozzzzzić

Zadnje uređivanje Just a Girl : 29.06.2010. at 07:46. Reason: micanje email adrese
porec145 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2010., 20:58   #364
Koliko si dobila tih trakica za 650 kn? Koliko često ih koristiš i koristiš li ih još uvijek? Zanima me djeluje li to samo dok koristiš ili i poslije toga.
blenta is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2010., 13:53   #365
ima cresta i na ebayu
trenutno koristim njihove paste za zube koje sam nedavno dobila iz Amerike,
i one daju dobre rezultate
__________________
Visit my beauty blog!
zekica21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2010., 14:19   #366
I ja sam čula da su te trakice jako dobre, iako moraš pazit da ih dobro zalijepiš, mislim na dio između zubi, da se izbijeli ravnomjerno.

Dvoumim se između njih i ovog: Plus White...
Taj gel isto puno ljudi na netu hvali. Možda je to zgodnije jer imaš kalupić kojeg napraviš po svojim zubima, nabaciš gel i na zubiće.

@zekica - jesu te crestove paste whitening ili?
__________________
SmallG makes stuff
SmallG is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2010., 14:28   #367
da, whitening.
Mislim, djeluje malo jače od onih običnih Signalovih, a meni je to dosta jer su mi prirodno bijeli
__________________
Visit my beauty blog!
zekica21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2010., 15:00   #368
Hvala ti!
Ja sam whitening koristim. Idem baš bacit oko na ebay.
__________________
SmallG makes stuff
SmallG is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2010., 15:15   #369
Quote:
blenta kaže: Pogledaj post
Koliko si dobila tih trakica za 650 kn? Koliko često ih koristiš i koristiš li ih još uvijek? Zanima me djeluje li to samo dok koristiš ili i poslije toga.
Crest se koristi 10 ili 14 dana - dvaput na dan. I toliko ima i trakica u pakiranju - nakon toga se NE SMIJE koristiti slijedeću godinu dana.

A cijena od 650 kn je too much.

Cijene im se kreću oko 30 dolara inače...
__________________
...black lipstick stains her glass of red wine...
Skura is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2010., 15:23   #370
Skura jesi ti koristila te trakice?
Jel zubi budu jako bijeli poslije? Onak ko u holivudskih zvijezda
Čini mi se da te trakice onda nisu jako agresivne ak ih se stavlja dva put na dan kroz 10-ak dana.
__________________
SmallG makes stuff
SmallG is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2010., 17:03   #371
Naravno da nisu tako bijeli - oni ti svi imaju bijele ljuskice

Al izbijeli za dvije nijanse - to da...

Ja sam pred par godina bila na bijeljenju i sad jednom godišnje se krestam
__________________
...black lipstick stains her glass of red wine...
Skura is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2010., 18:06   #372
Gledala ja neke filmiće na youtubeu i kažu ljudi evo ja koristim gel i ovak su mi bijeli zubi, zine i ja oslijepim koliko je to bijelo!
Reko da pitam da ne pretjeram

Mene svi odgovaraju od izbjeljivanja ali ne dam se

Dve-tri nijanse su mi sasvim dovoljne! Hvala
__________________
SmallG makes stuff
SmallG is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2010., 21:32   #373
Quote:
Skura kaže: Pogledaj post
Crest se koristi 10 ili 14 dana - dvaput na dan. I toliko ima i trakica u pakiranju - nakon toga se NE SMIJE koristiti slijedeću godinu dana.

A cijena od 650 kn je too much.

Cijene im se kreću oko 30 dolara inače...
I činilo mi se nešto skupo pa sam mislila da je neko XXL pakiranje.
blenta is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2010., 00:17   #374
Quote:
SmallG kaže: Pogledaj post
Gledala ja neke filmiće na youtubeu i kažu ljudi evo ja koristim gel i ovak su mi bijeli zubi, zine i ja oslijepim koliko je to bijelo!
Reko da pitam da ne pretjeram

Mene svi odgovaraju od izbjeljivanja ali ne dam se

Dve-tri nijanse su mi sasvim dovoljne! Hvala
a koji si to filmic gledala ... mislim vezi kojeg proizvoda
bas me jako znaima pa aj ako ti nije teko stavis link d filmica tu molim te i hvala unapried
MAJA 84 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2010., 10:12   #375
Quote:
MAJA 84 kaže: Pogledaj post
a koji si to filmic gledala ... mislim vezi kojeg proizvoda
bas me jako znaima pa aj ako ti nije teko stavis link d filmica tu molim te i hvala unapried
Evo ovako..
Ja se dvoumim između Crest whitestrips i 5 min whitening gela.
Evo recimo ona, ona i ona koriste trakice.
A ona i ona gel.

Meni svi ti zubi malo preveć blješće (bar ovako prek kamere a u živo su pretpostavljam još svjetliji). Ova zadnja kaže, ja ne koristim sredstva za izbjeljivanje samo sam probala ovej gel! Je, sigurno a zubi su joj bjelji od majice

I jedno i drugo sredstvo imaš na ebayu za 15ak dolara.

Nedavno sam našla i ovo sredstvo a evo i videa.

Ja bi neš da nije preagresivno a i dvije, max tri nijanse svijetlije bi mi bilo dovoljno. Uostalom ne moram završiti kuru do kraja.

Joj, sad sam se sjetila one epizode prijatelja kad Ross izbjeljuje zube

Mislim da ću na eci peci pec izabrat.

Jesi ti šta koristila ili se tek informiraš?
__________________
SmallG makes stuff
SmallG is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2010., 11:17   #376
Crest je odličan i stvarno djeluje...već me moji bližnji zafrkavaju da se prestanem toliko forsirati sa novonastalom bjelinom
Šteta što traje samo 3 mj...
Gledam tu i nevjerujem - da su neki po 600 kn plaćali šta je e-bay tolika nepoznanica ?
__________________
Take life with a grain of salt, a slice of lime and a shot of tequila.
Anubisova Robinja is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2010., 12:17   #377
Ja sam davno koristila gel i bezveze je

U biti od svih tih stvarčica ja sam samo sa zubarskim bijeljenjem i Crest trakicama bila zadovoljna
__________________
...black lipstick stains her glass of red wine...
Skura is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2010., 09:48   #378
Koliko nakon izbjeljivanja zubi kod zubara bi se mogle koristiti te crest trakice? Nedavno sam izbjelila zube kod zubara i iako je razlika ocigledna ja bi da su jos bijelji
¤amélie¤ is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2010., 11:06   #379
Ja sam ih nakon godinu dana koristila...

Ako nakon izbjeljivanja nisu postigli jako bijelu boju to znači da su tvoji zubi ispali najbjeljiji koliko su mogli biti
Nekom skroz izbijele, nekome ne... Ovisi ti o prirodnoj boji zuba...
__________________
...black lipstick stains her glass of red wine...
Skura is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2010., 12:32   #380
Naručila sam Crest i nemam uputstva pa molim za pomoć one koje su koristile. Prvo, piše na njihovim stranicama da se prvo moraju iskoristiti trakice za gornje, a onda za donje zube. Da li to znači da moram pola sata držati na gornjim zubima pa pola sata na donjim ili moram proći kuru od 14 dana na gornjima pa onda na donjim zubima (što meni nema smisla) i da li je netko to zanemario pa koristio odjednom na gornjim i donjim zubima?
Torresita is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:45.