Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.02.2012., 22:42   #4121
Quote:
cipelitza kaže:
micelarna otopina eveline. smece kakvo svijet nije vidio.
doslo mi je da ju popijem od muke. da se kaznim sto sam je platila i odnijela doma. nisam je popila prolila sam je. jos sam ljuta a ima dva mjeseca tome.
potpisujem! ništa mi ne valja ...
Somethingsweet is offline  
Old 27.02.2012., 09:37   #4122
Quote:
malipavijan kaže: Pogledaj post
Taft instant volume powder za kosu. Totalno bezveze, meni ne stvara apsolutno nikakav volumen, samo mi je kosa pod rukom gruba i ljepljiva.
Ovo je stvarno grozan proizvod

uz sve što je malipavijan napisala, još dodajem kako ni nakom tri šamponiranja nisam uspjela ovo sranje odstraniti s kose
eyedetox is offline  
Old 27.02.2012., 09:47   #4123
eno frendica nekidan kupila mlijeko za skidanje sminke eveline isto, kaze a doobra je, ono, prezivit cu taj iznos. a zena inace stavlja tek maskaru na oci i rijetko kad tus. dakle ni to ne sluzi nicemu.
cipelitza is offline  
Old 27.02.2012., 09:56   #4124
Sve Lorealove maskare, a i svi njihovi proizvodi, smeće neviđeno.Iako sam si prije par godina rekla da ih nikad više neću kupiti opet sam se zeznula, misleći da se nešto poravilo. Stvaraju se kuglice koje naravno nakon par sati otpadaju, padaju u oči po podočnjacima, ma užas živi, trebale bi koštati 2okn jer ne vrijede ni toliko, baš se osjećam kao magarac kad za maskaru dam 100kn i onda ju nakon 2-3 korištenja mogu baciti u smeće grrrr, baš sam ljuta
Tallyy is offline  
Old 27.02.2012., 10:02   #4125
Quote:
Tallyy kaže: Pogledaj post
Sve Lorealove maskare, a i svi njihovi proizvodi, smeće neviđeno.Iako sam si prije par godina rekla da ih nikad više neću kupiti opet sam se zeznula, misleći da se nešto poravilo. Stvaraju se kuglice koje naravno nakon par sati otpadaju, padaju u oči po podočnjacima, ma užas živi, trebale bi koštati 2okn jer ne vrijede ni toliko, baš se osjećam kao magarac kad za maskaru dam 100kn i onda ju nakon 2-3 korištenja mogu baciti u smeće grrrr, baš sam ljuta
Potpis!! Ja sam imala 4 njihove maskare i sa svakom ista priča...Definitivno nikad više
tajana21 is offline  
Old 27.02.2012., 11:17   #4126
Quote:
Tallyy kaže: Pogledaj post
Sve Lorealove maskare, a i svi njihovi proizvodi, smeće neviđeno.Iako sam si prije par godina rekla da ih nikad više neću kupiti opet sam se zeznula, misleći da se nešto poravilo. Stvaraju se kuglice koje naravno nakon par sati otpadaju, padaju u oči po podočnjacima, ma užas živi, trebale bi koštati 2okn jer ne vrijede ni toliko, baš se osjećam kao magarac kad za maskaru dam 100kn i onda ju nakon 2-3 korištenja mogu baciti u smeće grrrr, baš sam ljuta
Bas to! Nakon tjedan dana se "pokvari" i zgruda, a npr, maybeline-ove koje su jeftinije su mi cak bolje kad malo odstoje pa se nekako zgusnu
Nemam nista od loreala jer me sva njihova kozmetika razocarala
ms.Y is offline  
Old 27.02.2012., 11:34   #4127
Dok je meni L'oreal Double extension godinama bila najdraža. Treba joj vječnost da se osuši tako da sam ju zbilja mogla potrošit do kraja, trepavice bi mi bile do obrva i tako bi stale cijeli dan. Nije se trusila, a lako se skidala
__________________
...ja sam samo hteo da je volim u Novom Sadu na Dunavu, gdje je postojao jedan stari gvozdeni most, preko kojeg je prelazila nekad, raspuštajući one svoje kose kao mrežu svilenu u koju su se hvatale vlati mjesečine, kao glupe deverike...eto ti pesma, ludo jedna!
How to save a life is offline  
Old 27.02.2012., 11:46   #4128
Quote:
eyedetox kaže: Pogledaj post
Ovo je stvarno grozan proizvod

uz sve što je malipavijan napisala, još dodajem kako ni nakom tri šamponiranja nisam uspjela ovo sranje odstraniti s kose
meni je taj puder odlican,frizura mi se preporodila otkad ga koristim.
doduse moja kosa je jako tanka i rijetka, puna elektriciteta i polovica se voli ljepiti uz lice a ostatak strsati u zrak.
nanesem ga na korijen, dobro protrljam i stavim jos malo onako na random mjesta po kosi i stvarno mi olaksa stiliziranje i kosa mi se daleko manje masti
__________________
Anatomy Of Beauty blog. Variolavera.com i na Facebooku.
Anatomica is offline  
Old 27.02.2012., 16:33   #4129
Taft je odličan što se efekta tiče. Meni baš digne kosu od tjemena i stoji tako.
Jedino mi je problematičan zbog onog sloja koji ostavi na tjemenu. Kao da se skori. Potrebno mi je 4 ispiranja da to maknem, i jedino ga zato ne koristim svaki dan.
__________________
Sometimes there's so much beauty in the world I feel like I can't take it, and my heart is just going to cave in...
Muffet is offline  
Old 27.02.2012., 17:07   #4130
Ovaj Ebelin odstranjivač:


Nisam imala doma kad sam došla ni jednog drugog, ne znam kakvi su ostali Ebelin al ovaj je katastrofa. Trebalo mu je sto godina da mi skine šljokice sa alu-folijom, a s Aveo skinem u 2min.
__________________
~ ~ Bubsi's nails
Bubsi is offline  
Old 27.02.2012., 22:03   #4131
Quote:
How to save a life kaže: Pogledaj post
Dok je meni L'oreal Double extension godinama bila najdraža. Treba joj vječnost da se osuši tako da sam ju zbilja mogla potrošit do kraja, trepavice bi mi bile do obrva i tako bi stale cijeli dan. Nije se trusila, a lako se skidala
Isto to ja mogu reći za ovu :
__________________
I believe in the powers-that-be, but they won't overpower me.
Dejzi.U2 is offline  
Old 29.02.2012., 00:17   #4132
Quote:
Caprice kaže: Pogledaj post
Ne znam je li već tko spomenuo Pupa kozmetiku, znam gro cura koje su njome očarane a meni dreka ne vrijedi. Kameni puder im je doslovce kao od kamena, maskara također, općenito šminka od koje se moram preznojiti od struganja da bih je nanijela na lice.

Zagrebačkom melemu robujem već godinama, ali ne sviđa mi se njihov stick za usne, nema mi isti efekt kao melem iz kutijice, ili mi se priviđa

Nivea desodoransi, inače volim Niveu, ali od dejzića se "umirišim" u roku od par sati (po ljeti da ne pričam)
potpisujem za deziće!
užas
shopy is offline  
Old 29.02.2012., 07:58   #4133
alverde mi je draga marka, al brate ona neka smećkasta krema za pranje lica i protiv mitesera u crvenkastoj tubi... niš ta

ok, fulala sam ja, to je za masnu kožu a moja nije, al niiišta mi nije radila.. stvarno nisam imala nikakav osjećaj kao da ničime ne tretiram lice



caprice, i meni se melem u sticku razlikovao od onog u onom... odbacila sam ga
modra is offline  
Old 29.02.2012., 08:23   #4134
Quote:
eyedetox kaže: Pogledaj post
Ovo je stvarno grozan proizvod

uz sve što je malipavijan napisala, još dodajem kako ni nakom tri šamponiranja nisam uspjela ovo sranje odstraniti s kose
Yap, totalni horror za kosu. A proć prstima kroz kosu ni Tom Cruise ne bi mogo!
Već sam prije milislim napisala da možda funkcionira sa kraćom kosom koju ufiksiraš i sretan si...
__________________
*All we need is LOVE*
Lotta_la is offline  
Old 03.03.2012., 10:28   #4135
Quote:
Tallyy kaže: Pogledaj post
Sve Lorealove maskare, a i svi njihovi proizvodi, smeće neviđeno.
Pridružujem se! Od boje za kosu, kreme, tonika..., sve me je peckalo tako da njihovo ne kupujem ni u ludilu.
__________________
Samo tvoja ljubav moze uciniti da sve procvjeta samo tvoja ljubav moze upaliti nova svjetla samo tvoja ljubav, Boze...
MaryAnn is offline  
Old 03.03.2012., 18:19   #4136
Evo da se i ja pridružim forumu, možda nekome uštedim koju kunu Ali opet, čitajući postove, ono što je nekome savršeno, drugome može biti noćna mora, tako da je sve što pišemo relativno...

-svi Syoss šamponi i regeneratori, teško je i opisati koliko je to loše, trebaš isprobati da se uvjeriš
-Blistex labello classic-izgleda kao ljepilo, miriše kao ljepilo, ostavlja osjećaj ljepila na usnama...
-Labello pure natural-Mint & minerals-nakon što 125x prođeš po usnicama lijevo-desno da bi išta na njima ostalo, onda ti ih za nagradu u rekordnom roku maksimalno isuši...
-Afroditino mlijeko za tijelo od aloe vere-već nakon pola sata koža ostane potpuno suha, zategnuta, pecka i svrbi...
-Veet sensitive depilacijske trake za tijelo-, koristila sam ranije one na bazi aloe vere i bile su prihvatljive pa odlučih isprobati ove jer su bile snižene...koja pogreška...zapitajte se zašto su neki artikli na akciji Uglavnom, gotovo sav vosak sa trakice mi je ostao zalijepljen na nogama i nikakve uljne maramice niti ulje, a kamoli voda više ne pomažu da se tolika količina voska ukloni... Naravno, od svih tih agresivnih metoda i priručnih pomagala da uklonim taj vosak, koža mi je ostala iziritirana nekoliko dana, a noge ljepljive i idući dan...
__________________
"Nije da nisam uspio, nego sam otkrio 10 000 stvari koje ne funkcioniraju!"
"neznanka" is offline  
Old 03.03.2012., 19:23   #4137
Quote:
"neznanka" kaže: Pogledaj post
Evo da se i ja pridružim forumu, možda nekome uštedim koju kunu Ali opet, čitajući postove, ono što je nekome savršeno, drugome može biti noćna mora, tako da je sve što pišemo relativno...

-Veet sensitive depilacijske trake za tijelo-, koristila sam ranije one na bazi aloe vere i bile su prihvatljive pa odlučih isprobati ove jer su bile snižene...koja pogreška...zapitajte se zašto su neki artikli na akciji Uglavnom, gotovo sav vosak sa trakice mi je ostao zalijepljen na nogama i nikakve uljne maramice niti ulje, a kamoli voda više ne pomažu da se tolika količina voska ukloni... Naravno, od svih tih agresivnih metoda i priručnih pomagala da uklonim taj vosak, koža mi je ostala iziritirana nekoliko dana, a noge ljepljive i idući dan...
je li misliš na one u svijetlo plavoj kutiji?? ako da, vidiš, ja ih imam i savršene su mi. doduše, ja nemam živaca sama sebi noge čupat voskom, ali ih koristim za bikini područje i savršene su mi. u jednom potezu počupaju sve, i ne ostanem skoro ništa zalijepljena
__________________
As kids we're not taught how to deal with success; we're taught how to deal with failure. If at first you don't succeed, try, try again. If at first you succeed, than what? - Charlie Sheen -
Gazdarica is offline  
Old 03.03.2012., 23:35   #4138
Eveline micelarna mi se ljepila po licu, nisam nešto oduševljena sa skidanjem šminke. Jedini plus je što mi nije iritirala oči.

Druga stvar koja me nanervirala je I love extreme Essence maskara. Idu mi na živce maskare s kojima se ne mogu namazati za par minuta.
Nije se još ni jednom desilo da se njom ne poflekam po kapku, za donje trepavice je mission impossible, a na kraju dana mi se trusi. Ljepi trepavice.
Istina, budu duge s njom, ali i dalje da me netko pita ne bi ju nikad uzela. Možda nekome tko ima prirodno duge trepavice je super, ali meni je to jedina maskara u životu koju bi najradije bacila u smeće :/
__________________
Visit my beauty blog!
zekica21 is offline  
Old 05.03.2012., 20:53   #4139
Quote:
Gazdarica kaže: Pogledaj post
je li misliš na one u svijetlo plavoj kutiji?? ako da, vidiš, ja ih imam i savršene su mi. doduše, ja nemam živaca sama sebi noge čupat voskom, ali ih koristim za bikini područje i savršene su mi. u jednom potezu počupaju sve, i ne ostanem skoro ništa zalijepljena
Kao što rekoh, nekom zlo, nekom dobro. Dok sam ja to kupovala, to su bile jedine Veet trakice koje su bile na sniženju pa je vrlo lako moguće da im je izlazio ili već istekao datum... Ne može ni taj vosak imati jednaki učinak nekoliko dana prije isteka roka trajanja... Kutiju sam odmah sa ostatkom sadržaja bacila u smeće, ali koliko se sjećam, bila je svijetlo plava sa slikom nekih bijelih cvijetića.
__________________
"Nije da nisam uspio, nego sam otkrio 10 000 stvari koje ne funkcioniraju!"
"neznanka" is offline  
Old 05.03.2012., 21:19   #4140
maybelline maskara cat eyes
ne daje mi nikakav efekt cat eyes, u tom pogledu su falsies i obicna zuta colosal vrh naspram ove, a kao drugo trusi mi se nakon valjda 10min nanosenja (a znam da nije stara jer kad sam ju kupovala u bipi, prodavacica je taman punila police i izvadila mi ju je direktno iz pakovanja u plasticnoj foliji)
efghi is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:20.