Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Zdravlje

Zdravlje Najvažnija stvar na svijetu
Podforumi: Žensko zdravlje, Stomatologija i oralna higijena

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.11.2008., 10:55   #81
Quote:
ante dumbledore kaže: Pogledaj post
pa ja nisam reko da su bezopasni ni neškodljivi al nisu crni lijekovi, i izuzev alprazolama drugim benzodiazepinima treba ipak više tjedana da stvore ovisnost.
a reći da uopće nisu lijekovi je presmješno, još je smješnije reći "po meni".... no dobro
Mislim da je bas o.k. reci "po meni", jer iznosim iskljucivo svoje misljenje i iskustvo. Bilo bi smijesno reci "po drugima" . Meni nisu nista izlijecili. Bas nista. Ali je AD i terapija.

Dakle najovlastenija sam davati bas svoje ane tudje misljenje, pa zato ono - po meni.
ombia is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2008., 12:25   #82
sta mislite o lijeku rivotril? koliko dugo se uzima da se vidi da li djeluje??
peta25 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2008., 12:39   #83
Rivotril ni pod koju cijenu! Uzasno se brzo navuce na njega i poslije se jako tesko skida uz uzasne nus pojave, ako se nije pod nadzorom lijecnika.
__________________
If there's one thing you can say about mankind, there's nothing kind about man.
Cinnamon Girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2009., 15:03   #84
11 dana sam pila praxiten prije spavanja (da lakše zaspim), a tek sinoć sam vidila da mu je rok isteko 2007. Koje su poslejdice nakon uzmianja tableta s istekom roka valjanosti?
a777 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2009., 18:39   #85
Nikakve. Tabletama kojima je istekao rok trajanja fali jedino ucinak Sto znaci da su ove tvoje djelovale vjerojatno veoma slabo, a ti si zaspivala, ergo: placebo ucinak. Zaspala si bez problema jer si autosugestijom sebi pomogla, misleci: "Popila sam tablete, sad cu sigurno lako zaspati." pa je tako i bilo. Ali baci ih, za svaki slucaj.
__________________
If there's one thing you can say about mankind, there's nothing kind about man.
Cinnamon Girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2009., 15:21   #86
Persen je ok, ali mi se čini malo slab, išta od alternative (osim valerijane)?
mo! is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2009., 12:07   #87
Thumbs up

belmiran je najbolji
kiwikiwi is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2009., 14:21   #88
Ja kad sam po velikim stresom popijem ansilan mitte onaj 5 mg on je psihostabilizator, nema ovisnosti, spavanja, mamurluka definitivno sam nova kak vi stojite s tim lijekom...
onandon is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2009., 17:18   #89
tablete

jel zna neko neke tablete za smirenje ili spavanje koje se daju bez recepta?????pls.......ths
alone69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2009., 19:19   #90
MOZES KUPITI PERSEN,BILMIRAN SAN I SVE NA BAZI VALERIJANE TJ.BILJNE
HAPPY is offline  
Odgovori s citatom Received Warning
Old 25.03.2009., 22:05   #91
Quote:
alone69 kaže: Pogledaj post
jel zna neko neke tablete za smirenje ili spavanje koje se daju bez recepta?????pls.......ths
osim ovih biljnih, nema nista.mozda melatonin, hormon koji kontrolira stanje budnosti i sna, no posavjetuj se s doktorom. moze ti to napraviti vise stete, nego koristi...
__________________
cute but psycho. things even out.
NoWa is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2011., 00:19   #92
Smiju li djeca od 15 god. koristiti persen?
-Sylvia- is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2011., 00:32   #93
Quote:
-Sylvia- kaže: Pogledaj post
Smiju li djeca od 15 god. koristiti persen?
Pitaj u ljekarni ili doktora. Uglavnom piše i na kutiji.
__________________
If there's one thing you can say about mankind, there's nothing kind about man.
Cinnamon Girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2012., 14:01   #94
Quote:
green_eyes kaže: Pogledaj post
Htjela bi kupit neke tablete za smirenje jer sam u zadnje vrijeme pod dosta velikim stresom (faks uglavnom ), ali ne želim neke agresivne tablete koje bi me uspavljivale. Ono, htjela bi čisto da me malo smire i podignu koncentraciju za učenje. Čula sam da su persen dobre, ima ko kakvih iskustava s njima? Kolika je cijena?
Helex i to ti je to....
Šeik_90 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2012., 17:08   #95
Pa kud odmah Helex?
Nek proba prije s Normabelom.
magic potion is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2014., 22:29   #96
Haj Evo, utipkala sam u gugl "tablete za smirenje" i izbacilo je ovu temu

Pitanje. Mogu li ja sutra otići k svojoj dokotrici i reći joj da mi trebaju neke tablete za smirenje? Hoće li mi ih dati samo zato jer sam rekla da mi, eto, treba? TREBAJU MI hitno. Ne treba mi čitava tabla Normabela ili čega već.. Mogu li dobiti samo par njih?

Hvala.
Depeche E. is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2014., 23:05   #97
Možeš otići svojoj doktorici.
Ona vjerojatno neće naći razloga, da ti ne prepiše iste (za mlađe osobe dobar je Praxiten- brzo djeluje, relativno kratko, nema visok potencijal izazivanja ovisnosti, a često već i pola tablete zna biti dovoljno "početnicima" )
Ostatak tableta koje ti neće trebati uvijek možeš donirati svojoj doktorici za daljnju distribuciju pacijentima.
body halleck is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2014., 23:18   #98
Quote:
body halleck kaže: Pogledaj post
Možeš otići svojoj doktorici.
Ona vjerojatno neće naći razloga, da ti ne prepiše iste (za mlađe osobe dobar je Praxiten- brzo djeluje, relativno kratko, nema visok potencijal izazivanja ovisnosti, a često već i pola tablete zna biti dovoljno "početnicima" )
Ostatak tableta koje ti neće trebati uvijek možeš donirati svojoj doktorici za daljnju distribuciju pacijentima.
Hvala ti A imam još jedno pitanje. Radi se o tome da mi je danas umro deda , a ona radi popodne. Shvaćam ja da je smrt normalna pojava, ALI nije svakodnevna Ja se trenutno ne nosim baš najbolje s time Ne mogu ja čekati do popodne jer ujutro želim ići k baki. I ne vidim te tablete kao bijeg od problema. Nego još nisam svjesna da je to tako. Na tren sam savršeno mirna, a u drugom trenutku počinje plač i drhtavica. Inače sam samo dva puta popilla Normabel jer me mučila nesanica, a ujutro je bio ispit Ali samo ne želim iz čista mira početi plakati dok hodam gradom Zato hoću nešto da me malo smiri.Dakle, mogu li otići na hitnu? Mogu li mi oni to prepisati ako im kažem da nemam žiivaca čekati podne.

Ajooooj Evo, sada sam dobro, ali za 10min ću plakati u jastuk


ILI ako mogu otići k doktorici koja je ujutro. Iako nije moja.
Je li to moguće? Pa da mi ona napiše recept.
Ono, šta. NIje to sad neki zločina, kaj ne?
Depeche E. is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2014., 23:27   #99
Žao mi je zbog dede

Hitna nema u pravilu tableta za smirenje.
Mogu ti sprašit pikicu.

Ovisi o liječnici koju ćeš zamoliti, hoće li ti prepisati recept
body halleck is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2014., 23:32   #100
A da pitaš nekog od rodbine, prijatelja (njihovi roditelji) nekog tko ti je u blizini pa da ti da tabletu, dvije? Znam da moji toga uvijek imaju kad ne mogu zaspat...
__________________
You better check yourself before you wreck yourself.
Ethan Tremblay is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:44.