Natrag   Forum.hr > Društvo > Kutak za školarce i studente

Kutak za školarce i studente Sjedni, 1!!!
Podforumi: Državna matura, Osnovne i srednje škole, Fakulteti i visoka učilišta, Upomoć, spašavajte!

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.10.2009., 14:29   #21
pa napišeš jednostavno radi čega smatraš da ne možeš platit odjednom, niska primanja, broj djece u kućanstvu, plaćanje velikih kredita, bilo šta što njima može pokazat da to stvarno ne možeš odmah platit.

ok si tu oni ljudi, uvažit će ti oni, samo napiši sve čega se možeš sjetit.
hmore85 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2010., 14:15   #22
Post Molba za ponavljanjem ispita

Zanima me kome trebam i kojim putem poslati molbu.
Voditeljica mi je rekla školskom ispitnom povjerenstvu(neznam jel to u školi ili?)
Kako16 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2010., 12:22   #23
pa ponavljaj na jesenskom roku.
uglavnom, šalji na njihovu adresu [email protected] ako imaš dobar razlog. a koji je razlog, ako smijem pitati? znatiželjna sam.
night angel is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2010., 11:45   #24
Sprovod
Kako16 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2010., 14:21   #25
Quote:
Kako16 kaže: Pogledaj post
Sprovod
moja sućut


inače, budeš ga pisao u jesenskom roku, ali ako budeš imao jednak (ili veći naravno) broj bodova kao zadnja osoba koja se upisala na faks koji ti želiš, onda te taj fakultet mora primit.. držim ti fige..
dire Dawn is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2010., 17:22   #26
Quote:
dawn990 kaže: Pogledaj post
moja sućut


inače, budeš ga pisao u jesenskom roku, ali ako budeš imao jednak (ili veći naravno) broj bodova kao zadnja osoba koja se upisala na faks koji ti želiš, onda te taj fakultet mora primit.. držim ti fige..
to mi nije jasno....
recimo da ja upisem zadnji, ali ipak upisem, i dode njih 20 na jesenskom i napisu bolje od mene.... dal to znaci da ja ispadam?
mislim ak je tako to je glupost, znaci da upisi de facto nisu gotovi dok ne zavrsi zimski rok... -.-'
__________________
nemam potpis. Ups... potpisao sam se
Vergilius is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2010., 17:28   #27
Quote:
Vergilius kaže: Pogledaj post
to mi nije jasno....
recimo da ja upisem zadnji, ali ipak upisem, i dode njih 20 na jesenskom i napisu bolje od mene.... dal to znaci da ja ispadam?
mislim ak je tako to je glupost, znaci da upisi de facto nisu gotovi dok ne zavrsi zimski rok... -.-'
ne mogucee... ne mozes ispasti... upisi su krajem 8. mjeseca... jednom dok odes i potvrdis upis na fakultetu je gotovo...
black_angell is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2010., 17:49   #28
Quote:
black_angell kaže: Pogledaj post
ne mogucee... ne mozes ispasti... upisi su krajem 8. mjeseca... jednom dok odes i potvrdis upis na fakultetu je gotovo...
pa krasno, znaci na neki faks upadne 200 ljudi, a teoretski na ejsenskom roku moze bolji rezultat od zadnje upisanog imati pun k ljudi... i na kraju faks primi 400 ljudi....
__________________
nemam potpis. Ups... potpisao sam se
Vergilius is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2010., 17:58   #29
Quote:
Vergilius kaže: Pogledaj post
pa krasno, znaci na neki faks upadne 200 ljudi, a teoretski na ejsenskom roku moze bolji rezultat od zadnje upisanog imati pun k ljudi... i na kraju faks primi 400 ljudi....
Ali to vrijedi samo za one koji su izostali s prvog roka s opravdanim razlogom... Ne bi trebalo biti puno takvih
dibidus! is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2010., 18:27   #30
Quote:
dibidus! kaže: Pogledaj post
Ali to vrijedi samo za one koji su izostali s prvog roka s opravdanim razlogom... Ne bi trebalo biti puno takvih
slazeem se.. nece priznat svakome... samo onima koji su imali dobroo opravdan razlog za izostat...
black_angell is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2010., 18:50   #31
ima tko kakv link ili nesto s konkretnim informacijama?
u onon brosuri nista nisam nasao
__________________
nemam potpis. Ups... potpisao sam se
Vergilius is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2010., 19:02   #32
pokušaj ih zovnuti preko Skypea pa pitati... tako ćeš dobiti odgovor iz prve ruke... imaš na stranici postani-student onu ikonicu call me...
phandora is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2010., 15:02   #33
Ako imaš jaaako opravdan razlog (promet (dobro to je malo komplicirano dokazati), smrt u užoj obitelji, iznenadni zdravstveni problem i ostale izvanredne situacije) onda možeš upasti, ali to je samo dobra volja fakulteta (znači tipa ekonomisti ili neki traženi te ne bi primili), tako da ne treba baš računati na upad.
pinguuuu is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2010., 17:09   #34
Quote:
pinguuuu kaže: Pogledaj post
Ako imaš jaaako opravdan razlog (promet (dobro to je malo komplicirano dokazati), smrt u užoj obitelji, iznenadni zdravstveni problem i ostale izvanredne situacije) onda možeš upasti, ali to je samo dobra volja fakulteta (znači tipa ekonomisti ili neki traženi te ne bi primili), tako da ne treba baš računati na upad.
nije dobra volja fakulteta, vec pravilo DM kojeg se svi fakulteti moraju pridrzavat
dire Dawn is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2010., 19:45   #35
Quote:
dawn990 kaže: Pogledaj post
nije dobra volja fakulteta, vec pravilo DM kojeg se svi fakulteti moraju pridrzavat
fakulteti se nemoraj pridrzavati nicega, bila to odluka ministarstva ili ncvvo-a jer imaju autonomiju, tako da pinguuu u pravu.
zadranin is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2010., 22:49   #36
Quote:
zadranin kaže: Pogledaj post
fakulteti se nemoraj pridrzavati nicega, bila to odluka ministarstva ili ncvvo-a jer imaju autonomiju, tako da pinguuu u pravu.
lijepo piše u uputama da ako je razlog opravdan da če se UPISAT..
dire Dawn is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2011., 17:19   #37
Post

jel mi moze neko pomoc kako se pise ta zamolba ...?
ja bi se premjestio iz elektrotehnicke u hotelijersko-turisticku skolu
a neznam kako se pise zamolba
ako mi neko moze pomoc?
celti is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2011., 15:09   #38
Pisanje zamolbe za plaćanje školarine u ratama

Pozdrav Ovako, imam jedan problemčić, pa ukoliko postoji netko tko bi mi mogao pomoći.. Naime, redovan sam student Ekonomije i ostvarila sam pravo redovno upisati drugu godinu. Međutim, prosjek mi je manji od 3.5 (3.3.) što znači da moram platiti participaciju u iznosu od 6.500 kn.. To je mnogo novca s obzirom da u mojoj obitelji jedino otac radi, mama je nezaposlena, a mlađi brat ide još uvijek u školu. Rekle su mi žene iz referade da moram pisat zamolbu za plaćanje u ratama, pa jel mi može netko reći kako se to piše, treba li se negdje ovjerit i slično?? unaprijed hvala
InterEFZG is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2011., 10:24   #39
Ne znam na kojem boljem topicu da postavim svoje nadasve nadobudno pitanje, a i pitanje je hoce li uopće netko znati mi odgovoriti al dobro

Znate li imaju li ustanove običaj provjeravati potvrde koje prilažemo uz molbe, mislim na liječničku potvrdu recimo? Trebala bih gradu pisati molbu, i dodala bih liječničku potvrdu samo me strah dal imaju običaj oni to provjeriti uvidom u moj karton, ne znam imaju li tu ovlast po nekom pravu.
Znam za neke situacije (malo ozbiljnije stvari, recimo kod stavljanja osobe pod skrbništvo) da određene institucije imaju ovlasti za dobivanje takvih informacija, uvidom u medicinski karton, tada se to ne kvalificira kao kršenje profesionalne tajne.

Enivej, ili ako je netko ikad prilagao nekoj molbi kakvu potvrdu liječnika koja nije bila vjerodostojna u punom smislu, recite jel bilo kakvih problema
Good evil is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:05.