Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 31.10.2017., 01:31   #321
Neki lijekovi za tlak utječu na proizvodnju testosterona (Npr tiazidni diuretici ali i neki još poznatiji na c mislim). Kakvi su mu testisi? Možda i nije problem u testisima nego u hipofizi? Jeste li probali tribunus terrestrialis pripravke ? Možda je problem u jetri (visoki shbg), jeste probali uzimati stinging neetle? Ali prije sveg preporučujem da se posavjetujete s dr-om.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Möve is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2017., 21:36   #322
Quote:
Möve kaže: Pogledaj post
Neki lijekovi za tlak utječu na proizvodnju testosterona (Npr tiazidni diuretici ali i neki još poznatiji na c mislim). Kakvi su mu testisi? Možda i nije problem u testisima nego u hipofizi? Jeste li probali tribunus terrestrialis pripravke ? Možda je problem u jetri (visoki shbg), jeste probali uzimati stinging neetle? Ali prije sveg preporučujem da se posavjetujete s dr-om.


Sent from my iPhone using Tapatalk
ma jeste uzimao je nekakve čini mi se one prve nabavio preko neta ..al jako slabi učinak ..ono pojačava želju al nije baš nešto čak su ga i zvali da pitaju jel zadovoljan ...normalno odgovorio je da nije tako da nismo više uzimali ništa ...ne znam šta reć više na tu temu jbg
viktorija72 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2017., 23:17   #323
,,

Quote:
viktorija72 kaže: Pogledaj post
ma jeste uzimao je nekakve čini mi se one prve nabavio preko neta ..al jako slabi učinak ..ono pojačava želju al nije baš nešto čak su ga i zvali da pitaju jel zadovoljan ...normalno odgovorio je da nije tako da nismo više uzimali ništa ...ne znam šta reć više na tu temu jbg
Od tih pripravaka može bit samo problem.
Inače, muž je li u boljoj fazi sada, ako je promijenio ljekove???

Ovdje su me iznapadali tu neki eto koji me nijesu bili ukapirali...neću da komentarišem...

Ajde da proradite i taman bebca napravite
Rejnna is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:54.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger