Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.04.2016., 18:32   #21
Quote:
lolavie23 kaže: Pogledaj post
i da, što ste naručili??
Jedne slim straight trapke (svjetle destructed) i jedne ljetne khaki hlače.
__________________
I have an attitude, and I know how to use it!!!
BBlue is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2016., 23:20   #22
Quote:
BBlue kaže: Pogledaj post
Jedne slim straight trapke (svjetle destructed) i jedne ljetne khaki hlače.
khaki hlače su im super, stavi sliku trapki, meni je teško pogoditi boju sa njihove stranice, neke stvari dođu totalno drugačije boje... neke su bolje boje, neke lošije hahaha
lolavie23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2016., 08:51   #23
Quote:
lolavie23 kaže: Pogledaj post
khaki hlače su im super, stavi sliku trapki, meni je teško pogoditi boju sa njihove stranice, neke stvari dođu totalno drugačije boje... neke su bolje boje, neke lošije hahaha
Iste su kao na njihovoj fotki - jedino su moje malo više "destructed" - za moj ukus malo i previše

Taj svjetli jeans je malo tvrđi i manje rastezljiv od tamnog modela, ali sve svemu - za te sam novce i više nego zadovoljna.
__________________
I have an attitude, and I know how to use it!!!
BBlue is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2016., 21:58   #24
čekam ovu košulju za sebe, ovakve hlače za sestru i mamu, mami su super petite jer ih onda ne mora kratiti, a s dodatnim popustom izašle su manje od 100 kn , i ove tajice za drugu seku meni se ne sviđaju, ali super im je sport kolekcija, imam nekoliko tajica i jako sam zadovoljna...
lolavie23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2016., 23:52   #25
Quote:
lolavie23 kaže: Pogledaj post
čekam ovu košulju za sebe, ovakve hlače za sestru i mamu, mami su super petite jer ih onda ne mora kratiti, a s dodatnim popustom izašle su manje od 100 kn , i ove tajice za drugu seku meni se ne sviđaju, ali super im je sport kolekcija, imam nekoliko tajica i jako sam zadovoljna...
Ja sam uzela te hlače u tamnijoj boji (army green) dan prije 20 posto popusta za sniženo, pa su me koštale malo više od 100 kuna Inače, već dvije godine imam takve royal blue, kupljene u sada zatvorenom Gapu u Areni za oko 400 kn.
__________________
I have an attitude, and I know how to use it!!!
BBlue is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2016., 19:47   #26
Quote:
BBlue kaže: Pogledaj post
Ja sam uzela te hlače u tamnijoj boji (army green) dan prije 20 posto popusta za sniženo, pa su me koštale malo više od 100 kuna Inače, već dvije godine imam takve royal blue, kupljene u sada zatvorenom Gapu u Areni za oko 400 kn.
moja mama isto ima takve tamnoplave, super su joj petite, ne mora ih kratiti ni ništa, a sad sam joj naručila one bež... a sestri tamnoplave, vidjet ćemo kakve će joj biti
lolavie23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2016., 01:21   #27
Zna li itko postoji li neki rok za povrat? Što ako ne!a tražene veličine, vraćaju li lovu?
Naručila sam sve i svašta, majice manji broj, čak i dva jer sam u trgovini tako zaključila, a naručila sam u Irsku, trenutno sam u HR, pa se pitamdo kad imam vremena
__________________
ne spavamo
lala is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2016., 09:03   #28
Što se događa s GAP-om!?
Već dva puta sam slala mail da mi pošalju kurira za povrat i nitko se iz DHL ne javlja! Rekla mi je žena neka pošaljem o svom trošku pa da će mi refundirati, ali uz svoje rv mi je fakat koma još i na poštu ići čekati
nety is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2017., 11:52   #29
Plaćanje

Ima li netko problem s plaćanjem Mastercardom od Zabe?! Ja već par mjeseci ne mogu platiti, od kad su uveli onaj 3d kod na kraju, jednostavno mi se ne otvara taj prozor gdje bi trebala ukucati apli broj. Help, očajna sam već, imam apstinencijsku krizu!
marmmart is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2017., 14:30   #30
Quote:
marmmart kaže: Pogledaj post
Ima li netko problem s plaćanjem Mastercardom od Zabe?! Ja već par mjeseci ne mogu platiti, od kad su uveli onaj 3d kod na kraju, jednostavno mi se ne otvara taj prozor gdje bi trebala ukucati apli broj. Help, očajna sam već, imam apstinencijsku krizu!
I meni se to događa - mislila sam da je do Mac računala. Probat ću prepaid karticom Addiko banke - tu nema nikakav kod.
__________________
I have an attitude, and I know how to use it!!!
BBlue is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2017., 00:04   #31
Meni se isto desava, ali uspijem preko mobitela. Isto se ne otvori dovoljno velik prozor ali moze se pomicati prstom.
Kasiopeja is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2017., 16:18   #32
Evo, nakon bezuspješnih pokušaja s Maca i PC-a s Mastercardom i Visom ZaBe - uspjela sam na iPadu - :klap:

Stižu mi hlače, doduše za jesen, i jedna lanena majica
__________________
I have an attitude, and I know how to use it!!!
BBlue is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2017., 14:31   #33
Molim iskustva onih koji su naručivali sa Gap.eu
Prvi put smo naručili u utorak i kaže da dolazi u roku od 7 radnih dana, a još (nakon 3 dana) nismo dobili obavijest da je shippano? Zar im stvarno toliko treba samo da pošalju narudžbu?
Lorca Blue is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2017., 15:56   #34
Quote:
Lorca Blue kaže: Pogledaj post
Molim iskustva onih koji su naručivali sa Gap.eu
Prvi put smo naručili u utorak i kaže da dolazi u roku od 7 radnih dana, a još (nakon 3 dana) nismo dobili obavijest da je shippano? Zar im stvarno toliko treba samo da pošalju narudžbu?
Ponekad im dulje treba da pošalju, ali u tom slučaju šalju ekspresno, pa stigne u roku 24 sata od slanja.:klap:
__________________
I have an attitude, and I know how to use it!!!
BBlue is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2017., 17:28   #35
Quote:
BBlue kaže: Pogledaj post
Ponekad im dulje treba da pošalju, ali u tom slučaju šalju ekspresno, pa stigne u roku 24 sata od slanja.:klap:
Hvala, nadam se.
Lorca Blue is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2017., 20:09   #36
Imaju li kad neke kodove za popust ili da ne čekam?
__________________
Candy Candy Candy I Can't Let You Go
Hard Candy is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2017., 22:54   #37
Quote:
Hard Candy kaže: Pogledaj post
Imaju li kad neke kodove za popust ili da ne čekam?
Prijaviš se na mail, i svaki tjedan dva do tri puta nude kodove za popust. Popust je često i na stranici.
__________________
I have an attitude, and I know how to use it!!!
BBlue is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2017., 15:53   #38
Obavezno čekat popuste, stalno su neki. Ne isplati se kupovati po punoj cijeni.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Kalamota is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:19.