Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.09.2017., 00:17   #161
Sta da smirim dozivljaje. Dosla po pomoc gdje da nade drugog jer zivi u malom mjestu. Pa kaj je s vama ljudima pa vi ste ludi od nje bokte. Daj ajde iskljucujem se iz ove smijesne teme ionak se na ovaj pdf dolazim samo smijat. A ova tema cak nije ni smijesna. Jadno. Aj bok

Powered by LG G6
devaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2017., 01:23   #162
Isuse ljudi, koji vam je?
Dajte chill svi.

Autorice, prvo razgovor s muzem, a onda doktoru! (izvan grada)
wildfireB is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2017., 02:11   #163
Quote:
devaa kaže: Pogledaj post
Sad vidis koliko joj je znacilo tih 25 god braka punog ljubavi, svega i djece.. Sta se nisi najebala dovoljno u tih 25 god. Iskreno autorice posta gadis mi se.. I ti samo dodatna stavka na mojoj listi da zivim samostalno jednog dana. Fuj

Powered by LG G6
Ostala sam bez teksta, ne mogu vjerovati da ovako nešto netko uopće može izreći?!?
Netko drugi treba propisati ženi kada joj je dosta sexa? Ako je dosta 25 godina, vjerojatno je i 15, ili možda 5??? Već koliko muž može. Nema tu nikakve druge alternative, liječenja, pomoći "krivcu", nego isključivo žena glavu dolje i tiho, ha?!
Od kada nisi izašao iz pećine svijet se malo promijenio, znaš?!!!
violeta1980 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2017., 08:29   #164
dobro jutro svima!
dakle dežurni pljuvači su i dalje tu...

kako će se dežurni pljuvači namjerit na feministicu i dobivat pipice samo kad operu suđe ili usisaju stan ahhahahaha
mesojed is offline  
Odgovori s citatom Received Infraction
Old 26.09.2017., 13:36   #165
Quote:
viktorija72 kaže: Pogledaj post
...jednostavno kad to spomenem jako se rastuži (na rubu suza)uz ispričavanje kako ne može da vjeruje kako se to moglo njemu dogoditi.. onda ja stanem jer ne mogu ga gledati takvog i tako iz mjeseca u mjesec
Quote:
skorpionka87 kaže: Pogledaj post
Na kraju će ispast da lik obrađuje mladu tajnicu a s ovom ima platonski odnos i svima dobro osim njoj
To sam na prvu pomislio i ja,ali zbog ovog boldanog sam uvjeren da to nije u pitanju..

Čak naprotiv...da praši tajnicu onda bi svoju ženu prašio još bolje nego prije,tj.ona bi osjetila poboljšanje u seksualnom životu ..

Problem je kombinacija psihe i zdravlja...doktoru i amen
kaznitelj is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2017., 08:12   #166
Probaj kontaktirati dragu plecku za subliminalni cd

Poslano sa mog LG-D855 koristeći Tapatalk
Whey123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2017., 08:50   #167
Quote:
lazan kaže: Pogledaj post
Mislim da si na pogresnom mijestu zatrazila pomoc . Impotencija ne predstavlja problem jednom skladnom paru koji se postuje voli i cijeni .
U svakom slucaju radi se o bolesti i treba te da se obratite lijecniku prije nekog foruma .
U slucaju da se radi o definitivnoj impotenciji uzrokovanoj bilo psihicki ili somaticnim problemima jedino lijecnici mogu vam reci u cemu je problem .
Ti kao i tvoj muz imate hrpu mogucnosti da zadovoljite jedno drugo bez penetracije .

Tvoj muz ima prste ? Ima jezik ? Znaci ako mu je stalo do tebe moze na tisucu raznih drugih nacina da te zadovolji .
Kao i ti njega . Imate hrpu pomagala na raspolozenju . I na koncu zar tebi treba tvoj muz da te zadovolji ? Nisi sposobna da se zadovoljis sama ?
U svakom slucaju meni to nije razlog da bih stavio moj brak na vagu . Kome je stalo pronadje rijesenje svakom problemu .
malo si prestrog, po mom mišljenju ona nije htjela staviti brak na vagu, ona samo (na totalno krivom mjestu, jer čak bi i na ŽuDu dobila boljih savjeta ) traži načina kako živjeti dalje u toj situaciji.

Quote:
lurker312 kaže: Pogledaj post
Ajde smiri doživljaj. Da ja tri godine liježem kraj žene kojoj se ne jebe i ne želi apsolutno ništa poduzet po tom pitanju vjerojatno bi i sam vrtio po glavi sve opcije uključujući i pronalazak ljubavnice.
Seks je posve normalna potreba, svi (zdravi, normalni) ju imamo. Neki manje neki više izraženu. I nikakva pažnja, maženje i ino ne mogu biti substitut za seks.
Žena je došla ovdje po pomoć, usmjeravanje u pravom pravcu u moru tih svih ideja koje se čovjeku po glavi vrte kada toliko dugo ne ispunjava tako osnovnu potrebu.
Mislim da je to i dobila, od svih onih koji su je potaknuli da supruga nagovori da ipak, stidu usprkos potraži stručnu pomoć. Nadam se da će u tome i uspjeti.
slažem se. da seks, pravi seks, ne samo oralni/prstići/blabla nije potreba, sve bi mi imale doma vibratore i dilda i ostalo. znači, SAMO vibratore, dilda i ostalo, bez muškarca

autorice, nadam se da ćete potražiti stručnu pomoć i riješiti problem, ukoliko ga i ne riješite, otvorenim razgovorom ćete pronaći zajedničko rješenje, bio to otvoreni brak ili ne znam već što.

jedino će biti problem ako si ti tip žene koji ne želi talasati i/ili ako poznaješ svog muža dovoljno dobro da bi traženje stručne pomoći i/ili preuveličavanje problema u njegovim očima, polučilo neki kontraefekt? onda možda kreni poskrivečki s traženjem i pravi se da je sve ok. ne znam što drugo
__________________
παντα ρεϊ
Don`t cry is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2017., 12:23   #168
Visoki tlak, lijekovi i problemi s potencijom
Objavljeno: 06.09.2011.
Poštovani! Problem je takav da moj partner ima visoki tlak te mora piti tablete nakon prometne još jedne za bubreg jer mu ne funkcionira. Problem je u tome što nam se čini da učinak lijekova djeluje na njegovu potenciju, erekciju i sve vezano za to polje. Na koji način da to spriječimo? A da mu ne naruši zdravlje?

Smješteno u Ostalo
Odgovara:
Milan Mazalin1-obiteljska.JPGMilan Mazalin, dr. med.
Za ozbiljniju analizu stanja vašeg partnera i konkretnije preporuke, navedeno je premalo podataka. Očito se radi o složenom zdravstvenom stanju, koje zahtijeva pažljivu procjenu i određivanje prioriteta. To su prije svega regulacija krvnog tlaka i procjena stanja i funkcije preostalog bubrega. Erektilna disfunkcija može biti posljedica nekih somatskih bolesti i lijekova. Neki antihipertenzivi mogu značajnije remetiti erekciju. Tu se najčešće spominju lijekovi iz skupine beta blokatora. Napomenu bih da nove generacije tih lijekova imaju znatno manje izraženu tu nuspojavu. Predlažem konzultaciju urologa i kardiologa, kako bi se odabrala najoptimalnija terapija, uzimajući u obzir kompletno zdravstveno stanje vašeg partnera.



http://ordinacija.vecernji.hr/halo-d...-s-potencijom/
ray of light is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2017., 12:36   #169
Quote:
lazan kaže: Pogledaj post
.

Tvoj muz ima prste ? Ima jezik ? Znaci ako mu je stalo do tebe moze na tisucu raznih drugih nacina da te zadovolji .
Kao i ti njega . Imate hrpu pomagala na raspolozenju . I na koncu zar tebi treba tvoj muz da te zadovolji ? Nisi sposobna da se zadovoljis sama ?
U svakom slucaju meni to nije razlog da bih stavio moj brak na vagu . Kome je stalo pronadje rijesenje svakom problemu .
Muz izmedju ostalog sluzi da nas zadovolji, kao i mi njega, ne da to ardimo same u cetrdesetoj.
Muz koga boli uvo sto zena pati treba da razmsili koliko mu je stalo do zene i zasto je sebicnjak koji ne zeli da trazi pomoc!
Prsti i jezik ne mogu sve da zamene, kao i obrnuto!
Preveza is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2017., 13:11   #170
Quote:
lurker312 kaže: Pogledaj post
Ajde smiri doživljaj. Da ja tri godine liježem kraj žene kojoj se ne jebe i ne želi apsolutno ništa poduzet po tom pitanju vjerojatno bi i sam vrtio po glavi sve opcije uključujući i pronalazak ljubavnice.
Seks je posve normalna potreba, svi (zdravi, normalni) ju imamo. Neki manje neki više izraženu. I nikakva pažnja, maženje i ino ne mogu biti substitut za seks.
Žena je došla ovdje po pomoć, usmjeravanje u pravom pravcu u moru tih svih ideja koje se čovjeku po glavi vrte kada toliko dugo ne ispunjava tako osnovnu potrebu.
Mislim da je to i dobila, od svih onih koji su je potaknuli da supruga nagovori da ipak, stidu usprkos potraži stručnu pomoć. Nadam se da će u tome i uspjeti.
Odlicno!
Ocekivala sam mnogo vise ovakvih postova
Preveza is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2017., 13:37   #171
Quote:
Preveza kaže: Pogledaj post
Odlicno!
Ocekivala sam mnogo vise ovakvih postova
Ne mozes ocekivati takve postove od ljudi kojima seks nije vazan dio ljubavi vec nesto ceg se sjecas iz pocetaka veze.
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2017., 15:28   #172
Quote:
Don`t cry kaže: Pogledaj post
malo si prestrog, po mom mišljenju ona nije htjela staviti brak na vagu, ona samo (na totalno krivom mjestu, jer čak bi i na ŽuDu dobila boljih savjeta ) traži načina kako živjeti dalje u toj situaciji.


Moguce da sam prestrog . Mislim ,da ne bih cekao tri godine da rijesim jedan tako bitan problem .
Licno mislim da sexe nije najbitnija stvar u jednom dugogodisnjem braku . Njih dvoje su u braku 20 godina . Nevijerovatno mi je da jedna zena od 40 godina postavlja ovakvo pitanje na forumu umijesto da se obrati strucnjacima . Sta bi ona radila da se radi o nekoj teskoj bolesti ?
Mozda covjek ima neku tesku neurolosku bolest ? Emocionalni problemi koje je ona opisala su odlika jedne depresije koje je u ovom slucaju manifestno prisutna .

U ovom slucaju njegov ankcietet raste iz dana u dan . A znamo svi da neko koje ankciozan lako postane depresivan . Depresija izaziva tugu , gubitak nade , impotenciju .

Zadnje uređivanje lazan : 27.09.2017. at 15:39.
lazan is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2017., 15:30   #173
bas mi se potrevilo da ne otvaram novu temu...
viktorija, i ja imam isti problem ko i ti.
ja bi to cesce radio, a zena nece. kaze ona meni da bi ja trebao ici doktoru
mozda bi mogli pomoci jedno drugome , imam nekoliko korisnih prijedloga ako si zainteresirana
Drockan is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2017., 15:35   #174
Quote:
Preveza kaže: Pogledaj post
Muz izmedju ostalog sluzi da nas zadovolji, kao i mi njega, ne da to ardimo same u cetrdesetoj.
Muz koga boli uvo sto zena pati treba da razmsili koliko mu je stalo do zene i zasto je sebicnjak koji ne zeli da trazi pomoc!
Prsti i jezik ne mogu sve da zamene, kao i obrnuto!
Cak i u slucaju teske bolesti muskarac mora da zadovolji zenu ? Godine sa ovim nemaju veze .
Njega sigurno ne boli uvo . Navela je da je tuzan , da se rasplace . Zamisli ti kako bi se ti osjecala da neko od tebe zahtijeva nesta sta nisi u stanju da mu pruzis ?
Mozda bas zbog njenog insistiranja njegov ankcijetete raste i sprecava ga da dodje do erekcije .
Onda bi kazao da svaki muskarac kojega zena odbija zbog glavobolje moze da trazi isto pravo .
Koliko onda egoisticnih zena ima na ovoj kugli koje spavaju odvojeno zato sta hrce , koje su nevoljne godinama .
Sta da urade zdravi muskarci sa takvim egositicnim zenama .
edit : Zaboravio sam kazati da partner koji iscekuje neku jaku performance moze tim izcekivanjem da dovede covjeka do pomisli da je ne sposoban da zadovolji partnera . Imas muskaraca koji su svijesni da sa pojedinim zenama ne mogu imati erekciju .
Sta cemo sa njima pistoljem ih natijerati na erekciju .
lazan is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2017., 15:35   #175
Quote:
Drockan kaže: Pogledaj post
bas mi se potrevilo da ne otvaram novu temu...
viktorija, i ja imam isti problem ko i ti.
ja bi to cesce radio, a zena nece. kaze ona meni da bi ja trebao ici doktoru
mozda bi mogli pomoci jedno drugome , imam nekoliko korisnih prijedloga ako si zainteresirana
Haha
To je onaj tipični joj jadan bijedan žena mi ne da...
Viktorija je samo takvog čekala !
__________________
"Gledam te kako stojiš,ljubiš me i zvijezde brojiš,kako kažeš da su naše sve.."
plavi-safir is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2017., 17:46   #176
Quote:
plavi-safir kaže: Pogledaj post
Haha
To je onaj tipični joj jadan bijedan žena mi ne da...
Viktorija je samo takvog čekala !
Pa ne znam sta viktorija ceka, ali ja joj mogu ponuditi vrlo konkretno i ucinkovito rijesenje, tj. pomoglo bi i meni i njoj i nikog ne bi povrijedilo , svi bi ostali u braku i zivjeli sretno
Drockan is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2017., 18:03   #177
Quote:
Drockan kaže: Pogledaj post
Pa ne znam sta viktorija ceka, ali ja joj mogu ponuditi vrlo konkretno i ucinkovito rijesenje, tj. pomoglo bi i meni i njoj i nikog ne bi povrijedilo , svi bi ostali u braku i zivjeli sretno
Ne preporučujem takvo rješenje.
Problem će ju čekati,kao i tebe tvoj.
Nema tu sretnih,bar ne na duže.
Ljubavništvo je izlet kratkog daha i gorkog okusa.


Da li je žena rekla zašto ne želi?

Poslano sa mog Lenovo A1000 koristeći Tapatalk
__________________
"Gledam te kako stojiš,ljubiš me i zvijezde brojiš,kako kažeš da su naše sve.."
plavi-safir is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2017., 18:40   #178
Quote:
Flat kaže: Pogledaj post
Zenama je seks u tim godinama najbolji.
Osim ako im se ne izvadi maternica i jajnici. Onda su bez ikakve zelje. Ali sad smo vec u sferi bolesti i posljedica.

Če siromak sem,
se drugim bi dal,
popevke i srce,
i ne bu mi žal
bijesprvi is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2017., 18:48   #179
Quote:
plavi-safir kaže: Pogledaj post
Ne preporučujem takvo rješenje.
Problem će ju čekati,kao i tebe tvoj.
Nema tu sretnih,bar ne na duže.
Ljubavništvo je izlet kratkog daha i gorkog okusa.


Da li je žena rekla zašto ne želi?

Poslano sa mog Lenovo A1000 koristeći Tapatalk
Čista klasika, kaže : "ja uvijek kuham,perem, čistim i još moram uvijek biti spremna kad se tebi digne" , pa to je strašno što čovjek mora trpjeti , mislim takve izgovore Pa normalno da pere,kuha i čisti kad je žensko, pa neću ja valjda to raditi
E da i volio bi probati malo drugu žensku, da vidim kako je ,dosadi uvijek isto .

Zadnje uređivanje Drockan : 27.09.2017. at 18:52. Reason: dopuna teksta
Drockan is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2017., 01:05   #180
Mislim da je rješenje da oboje nađete ljubavnika/Icu jer zaista je neprirodno seksualno željeti osobu s kojom si u braku 25 god..i to od 0-24 h..a i ta monogamija je utopija i potpuno licemjerna.. toliko od mene

Poslano sa mog VIVAX FLY 2 koristeći Tapatalk
Nastasja stella is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:23.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger