Natrag   Forum.hr > Razno > Četeraj

Četeraj Raj za chatere, bivši Off Topic

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.09.2017., 21:28   #3561




Ilker beycim kakve su ovo poze?

Cem Talu naravno.
__________________
"brave wee thing"
Dašinka is offline  
Old 25.09.2017., 22:46   #3562




__________________
"brave wee thing"
Dašinka is offline  
Old 26.09.2017., 04:02   #3563
Quote:
Dašinka kaže: Pogledaj post
odlicna fotka.



a a propos ostalog, dobar sminker, makeup artist, cuda moze napraviti ako/kad treba.
jos u kombinaciji s dobrim fotografom...
Bhea is offline  
Old 26.09.2017., 09:09   #3564
Jutro!



2CELLOS - Love Story



Bule mi ja sa početka videa, bež šminke čak i ljepša, lijep ten i crte lica.
__________________
"brave wee thing"
Dašinka is offline  
Old 26.09.2017., 13:58   #3565
Oće li i Ilkerčić bos po Ciraganu ili samo fotke

Mlogo dobra fotka

Kad porastem hoću da budem Cem Talu

__________________
La tristesse durera toujours
Red Coat is offline  
Old 26.09.2017., 21:56   #3566



Sutra je prvi tantim za novu Ethemovu seriju koja će ići na Show tv sigurno gledam par , ne dam Sinemki da me obeshrabri



Aşkım
__________________
La tristesse durera toujours
Red Coat is offline  
Old 27.09.2017., 12:48   #3567


Danas je godišnjica

Setila sam se Melanije što čestita sinu rođendan sa 8 meseci



Mislim da serije kao Ezel više ne mogu da se snime, sa društvenim mrežama, popularnim temama danas skoro nemoguće
__________________
La tristesse durera toujours
Red Coat is offline  
Old 28.09.2017., 15:33   #3568
Sta je ovo, jedva otvorih stranicu s ovoliko ljepote na njoj

Ovo Ilker stvarno pusi ili samo drzi cigaru za potrebe snimanja? Uvijek sam mislila da je on nepusac.

Red, ne daj da te Sinem obeshrabi, mozda je vjezbala s Kenanom kod kuce
Nesto sam citala da se zbog nje kao scenario mijenja jer joj je muz protiv nekih scena falan filan

Gesendet von meinem SM-G925F mit Tapatalk
__________________
Tnx Bhea
Black Kelebek is offline  
Old 28.09.2017., 16:46   #3569
pusi, jasta, kao turcin.

ima bas ovde na temi fotka sa snimanja kada su on i bux probali neku scenu, poyraz i aysegul zagrljeni, neka romantika, a njemu u ruci, levoj, cigareta...
Bhea is offline  
Old 28.09.2017., 21:01   #3570
Oboje su pušači, blago njima

https://youtu.be/Ul7RSF1Jd8c

Evo ga ne deluje loše , Birkan super izgleda , a bila bih i nepoštena kad ne bih rekla i ona Uglavnom gleda se... Ethem Tims i ja ove jeseni

Nego videste li možda što je onaj pisac Emrah Serbes izgleda u alkoholisanom stanju prouzrokovao saobraćajnu nesreću u kojoj je poginulo dvoje ?!!! Predao se policiji, i negira da je bio pijan

Gledam emisiju iz 70' i pitam se da možda ne idemo unazad a ne unapred mnogo tužno






Evo ga i drugi tantim ovaj je još bolji

https://youtu.be/9s3ukomBAIg
__________________
La tristesse durera toujours

Zadnje uređivanje Red Coat : 28.09.2017. at 21:30.
Red Coat is offline  
Old 28.09.2017., 23:38   #3571
I bolje da oboje puse.

Dobri su ovi tanitimi, pogotovo mi se svidjelo kad sam vidjela pistolje ispod stola mogla bi Sinem biti dobra ovdje, oo je akcija, jel? Mislim da njoj drame ne leze.
Ethem, Tims i ja takodjer super

Jao, upoznam jednog lika i vidim da mi strasno lici na nekoga, znam da je iz neke serije, ali nikako da se sjetim. Prevrcem sve turske serije Koje gledam i Koje sam nedavno gledala i sjetim se na kraju: Falco!
__________________
Tnx Bhea
Black Kelebek is offline  
Old 29.09.2017., 10:39   #3572
Nemam uopšte predrasude u vezi sa njom , prosto videla sam u ozbiljnijoj ulozi dokle može. To nije puno Ako bude više komično-akcionih scena biće sasvim ok da kažem otprilike kao Tuba B u istim, manje izražajno lice ali bolje vladanje glasom i prijatnija boja

Nije se baš usrećio sa glumicama posle Burcin Birkan me prijatno iznenadio sa ovim mangupskim stavom

Kad smo kod glume, pačići opet nominovani za Leptira najbolji glumac/glumica, najbolji par, scenario, muzika i najbolji dizi

Mogli bi ovo za par duzmemo



Kod Ilkera i Burcin nije samo fora što su pojedinačno bili dobri već su kao tandem bili fenomenalni , ne samo u ljubavnim scenama već u komičnim kada se videlo koliko su uigrani i koliko inspirišu jedno drugo na igru
__________________
La tristesse durera toujours
Red Coat is offline  
Old 29.09.2017., 11:34   #3573
Quote:
Red Coat kaže: Pogledaj post
Nemam uopšte predrasude u vezi sa njom , prosto videla sam u ozbiljnijoj ulozi dokle može. To nije puno Ako bude više komično-akcionih scena biće sasvim ok da kažem otprilike kao Tuba B u istim, manje izražajno lice ali bolje vladanje glasom i prijatnija boja
Prenemagujući glas, tup i isprazan pogled, sve je bolje od toga, tako da biće Sinem u redu.
Svidjaju mi se najave, podsjeća malo na Mr & Mrs Smith, gledam ovo jer Loknica, i naravno Ethem.

Quote:
Kod Ilkera i Burcin nije samo fora što su pojedinačno bili dobri već su kao tandem bili fenomenalni , ne samo u ljubavnim scenama već u komičnim kada se videlo koliko su uigrani i koliko inspirišu jedno drugo na igru
Slično je i on izjavio još na početku.
https://www.youtube.com/watch?v=9x46qwZyBDE



"Pogled ispod obrva"
__________________
"brave wee thing"
Dašinka is offline  
Old 29.09.2017., 11:34   #3574
Pec

Ajmo Ljubice neki film, reklama , pesma

Aha ove godine glasanje je drugačije za Leptir, valjda sada publika ko će biti i nominovan, pošto su svi mogući na spisku ili je uvek tako bilo a ja nisam znala

Bule je stvarno laf https://mobile.twitter.com/terzioglu...69814828388353
__________________
La tristesse durera toujours

Zadnje uređivanje Red Coat : 29.09.2017. at 12:17.
Red Coat is offline  
Old 29.09.2017., 12:45   #3575
moze joj se. a i sinem joj je drugarica. ne bi me cudilo da ju je i preporucila.
nisam odusevljena njenim izborom, ali ako reziser bude vest, npr. poput cagataya tosuna s celikkolom, moglo bi na kraju biti ok. a i uvek mogu ubiti glavni lik, ne bi im bilo prvi put, taman da vidimo kako bi to ethem izveo.

btw jos nisam ozdravila. bilo mi je bolje i onda me izduvao vetar tokom dva dana, ja kreten slusala vrem. prognozu kako ce biti toplije, i sve mi se vratilo.
Bhea is offline  
Old 29.09.2017., 18:20   #3576
nisam zainteresovana ni za temu ni za glumce u yuz yuzu. vama hayirli olsun.
TheWitch is offline  
Old 29.09.2017., 21:59   #3577
Quote:
TheWitch kaže: Pogledaj post
nisam zainteresovana ni za temu ni za glumce u yuz yuzu. vama hayirli olsun.




Koliko ja njega volim vi to ne možete da pojmite, dobro nazirete
__________________
La tristesse durera toujours
Red Coat is offline  
Old 29.09.2017., 23:09   #3578
Quote:
Red Coat kaže: Pogledaj post


Bhea, gecmis olsun po ko zna koji put hajmo, pridigni se vise, dokad cu ja prevod cekati brz oporavak!
__________________
Tnx Bhea
Black Kelebek is offline  
Old 30.09.2017., 03:47   #3579
Quote:
Red Coat kaže: Pogledaj post
Gledam emisiju iz 70' i pitam se da možda ne idemo unazad a ne unapred mnogo tužno
Koju emisiju?
Ja se više ne pitam. Delim emociju.


I kad sam već za redovnom tipkovnicom na šta si mislila ovde (lakše i brže tipkam, pa imam volje svašta pitati):
Quote:
Mislim da serije kao Ezel više ne mogu da se snime, sa društvenim mrežama, popularnim temama danas skoro nemoguće
kada si pominjala društvene mreže? I popularne teme?


Quote:
Red Coat kaže: Pogledaj post
Evo ga i drugi tantim ovaj je još bolji

https://youtu.be/9s3ukomBAIg
Yuh, tek sad primetih da je deo ekipe Ahmet Rifat Sungar, nama možda najbolje znan kao Atif Birsel u Merhametu.




Htedoh još nešto reći... aha, black pridignuta sam ja, problem je što nikako da se dignem. I nemam volje ni za šta. Naravoučenije mi je da više ne slušam razne tv vremenke i njihova tumačenja meteo prognoza (džaba što će dn. temperatura biti viša, ako će duvati nekakva vetruština; a taj deo očito nisam čula, ili ga nije pomenula). S-m-r-z-l-a sam se. Do kostiju. Srećom počeo weekend, valjda ću se zalečiti. Ljudi su ove nedelje masovno počeli uključivati svoje grejanje, a tek od sledeće najavljuju pravo zahlađenje...




edit:
Zaboravila sam () pitati i znate li možda što je Savci, ili ko već, napravio TIMS&B pored TIMS? U čemu je kvaka s dve produkcije?

Zadnje uređivanje Bhea : 30.09.2017. at 04:38.
Bhea is offline  
Old 30.09.2017., 10:14   #3580
Tog dana sam svašta nešto gledala počelo je sa nekim prilozima o Ivi Andriću sve u vezi sa Nobelom kako je primio nagradu šta je posle radio , intervjui itd. Tu sam se već zapitala eto kakva je ta generacija imala savremenike a kakve mi, nastavio se niz sa dr emisijom tipa Karavana, ili možda je i bio Karavan taj profesionalizam teme način rada i onda okreneš kanal i bum nazad u realnost

AEzel , pa danas sa klincima koji klikću Hande Ercel je veličina i svi portali, bitniji tw nalozi admini forsiraju nju npr jer tako dobijaju lajkove,rt i hvale je kao pogle kako je odglumela a na slici joj faca bolje da ne kažem i onda u takvim prilikima zamišljam Ramiza kao tt nekog dana

To su bile dve kompanije, sada su udružene ne znam kako su se zvali nešto B pa dalje, valjda se tip zove Burak
__________________
La tristesse durera toujours
Red Coat is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:00.