Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje

Stanovanje Gdje i kako stanujete, i kako uopće doći do vlastita stana
Podforumi: Vrt, Sam svoj majstor, Interijeri

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.07.2008., 14:46   #1
Veliko polje - Invest Zadar

Ima li tko kakvih informacija o ovim stanovima koji se grade u velikom polju i toj firmi invest zadar. Dosta podsjeća na pašalićeve stanove.
clover is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2008., 11:30   #2
Quote:
clover kaže: Pogledaj post
Ima li tko kakvih informacija o ovim stanovima koji se grade u velikom polju i toj firmi invest zadar. Dosta podsjeća na pašalićeve stanove.
O stanovima neznam ništa a što se tiče firme poznavajuči vlasnike firma je OK i nemaju nikakve veze sa Pašalićem.
snajper02 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2008., 17:00   #3
Quote:
clover kaže: Pogledaj post
Ima li tko kakvih informacija o ovim stanovima koji se grade u velikom polju i toj firmi invest zadar. Dosta podsjeća na pašalićeve stanove.
Ali su pašaličevi stanovi ipak malo dalje od budučeg autoputa i jakuševca...

Znaš li da relativno blizu tih stanova će ići autoput.
demosten is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.01.2009., 13:11   #4
Thumbs up invest veliko plje

Kao prvo, sretna nova godina svima.kupila stan u zgradi zadar investa.stanovi su super ,kvalitetno napravljeni,kompleks zgrada postavljenih u jedan polukrug daju jedan domaći ugođaj i nisu kao neke zgrade samo nasađene bez osmišljenog okoliša.preporućam
apotekarica is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.01.2009., 18:16   #5
Računajte koliko će biti blizu novi autoput vama koji kupujete stančić tamo...

Obrisi autoputa se mogu već sada vidjeti...
demosten is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2009., 21:22   #6
Razmisljamo o kupnji stana u Velikom Polju, bili tamo neki dan gledat, pa nes zanima ima li koga na forumu tko je tamo kupio stan ili mozda vec uselio? Malo mi je cudno sto mi je gospoja iz invest zadra rekla da je 30% stanova prodano, a kada smo bili tamo bas mi se ne cini da je ista useljeno...

Hvala
pajo0304 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2009., 09:13   #7
ja ću samo iskomentirarti da ti stanovi, po mom mišljenju, imaju katastrofalno loše tlocrte..zbog toga ih nismo uopće ozbiljno uzeli u razmatranje...
Rossa is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2009., 09:16   #8
Gradnja je kvalitetna, puno bolja od Pašalićeve, al je preblizu autoputu...
manzzini is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2009., 10:22   #9
Meni uopce nije bitna kvaliteta izrade, a ni tlocrti kad je cijena takva kakva je. Na mala vrata oni spustaju cijenu, ali je to previse za taj dio "grada". Cijene su im bile oko 1800EUR, a najeftiniji su bili stanovi od 100+ kvadrata po nekih 1720EUR, a najskuplji oko 1860. Sad im je sve ispod 1800EUR.

Autocesta ce proci na nekih 100-200m od naselja sto nije bas neki plus. Mislim da se investitor jako zaj... u odredjivanju cijene stanova i da moze racunati na bankrot projekta. To sto se preko ZANE vec prodaje cca 120 stanova od 131 ukupno (???) nije bas dobar znak.

Veliko Polje je Grad Zagreb, ali je to selo u naravi. Za tu cijenu ima bezbroj boljih opcija pa cak i u tramvajskoj zoni.

Tko moze - neka ceka da investitoru dodje iz du.eta u glavu, a tko ne moze - neka trazi neku drugu lokaciju.
WORlock is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2009., 11:05   #10
Nas je najvise privukao vrt od kojih 150m2. I da, tlocrti im nisu naj, nekako mi nisu funkcionalni, iskoristivost prostora nije bas neka. No, opet, kvaliteta gradnje je OK... Ali ako se 121 stan prodaje preko ZANE od im bas prodanost i nije 30% kako mi je prodavacica rekla
pajo0304 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2009., 13:22   #11
Quote:
WORlock kaže: Pogledaj post
Meni uopce nije bitna kvaliteta izrade, a ni tlocrti kad je cijena takva kakva je. Na mala vrata oni spustaju cijenu, ali je to previse za taj dio "grada". Cijene su im bile oko 1800EUR, a najeftiniji su bili stanovi od 100+ kvadrata po nekih 1720EUR, a najskuplji oko 1860. Sad im je sve ispod 1800EUR.

Autocesta ce proci na nekih 100-200m od naselja sto nije bas neki plus. Mislim da se investitor jako zaj... u odredjivanju cijene stanova i da moze racunati na bankrot projekta. To sto se preko ZANE vec prodaje cca 120 stanova od 131 ukupno (???) nije bas dobar znak.

Veliko Polje je Grad Zagreb, ali je to selo u naravi. Za tu cijenu ima bezbroj boljih opcija pa cak i u tramvajskoj zoni.

Tko moze - neka ceka da investitoru dodje iz du.eta u glavu, a tko ne moze - neka trazi neku drugu lokaciju.
ej WARlock volio bih kada bi barem jednom dao neki pametan i funkcionalan prijedlog za kupnju stana kada se svugdje na forumu oglašavaš kao poznavatelj lokacija, firmi i inih stvarčica u vezi stanovanja....
čitao sam svugdje tvoje komentare ali nigdje nisam zapazio da pišeš pozitivno o nečemu već su sve to bljuzgarije i osobne frustracije....
možda si stvarno ljubomoran što ne možeš kupiti stan pa onda blatiš sve ostalo...ne znam ali tako mi se ćini...
daj da vidimo tvoj prijedlog pa da komentiramo o tvom ukusu ili poznavanju tematike...pozdrav
pajo0304 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2009., 13:25   #12
Talking

Quote:
Rossa kaže: Pogledaj post
ja ću samo iskomentirarti da ti stanovi, po mom mišljenju, imaju katastrofalno loše tlocrte..zbog toga ih nismo uopće ozbiljno uzeli u razmatranje...
pogledajte stanove u živo u TOP HOME-u razne vile od Samobor, Anindol...
pa ćete vijeti komatozne tlocrte....
a na kraju svi tlocrti na internetu i tako nisu realni....kada se dođe u stan i vidi krajnja izvedba po meni je to onda pravi dojam stana....
pajo0304 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2009., 17:42   #13
Quote:
pajo0304 kaže: Pogledaj post
ej WARlock volio bih kada bi barem jednom dao neki pametan i funkcionalan prijedlog za kupnju stana kada se svugdje na forumu oglašavaš kao poznavatelj lokacija, firmi i inih stvarčica u vezi stanovanja....
čitao sam svugdje tvoje komentare ali nigdje nisam zapazio da pišeš pozitivno o nečemu već su sve to bljuzgarije i osobne frustracije....
možda si stvarno ljubomoran što ne možeš kupiti stan pa onda blatiš sve ostalo...ne znam ali tako mi se ćini...
daj da vidimo tvoj prijedlog pa da komentiramo o tvom ukusu ili poznavanju tematike...pozdrav
Pisem samo o onome o cemu nesto znam i to nije bas puno (jugozapad grada). Lokacije koje me ne zanimaju niti ne komentiram. Zasto ne hvalim neke lokacije - vjerojatno zbog toga sto se bas nema puno za hvaliti u Zg?

Sutra potpisujemo ugovor o kupnji stana. Nije idealan ali zadovoljavajuci za narednih 10-15 godina. Novogradnja, kat 1/4, 2 sp. sobe, tramvaj 100m, cijena ne bas niska... Ovo nije tema sto sam ja kupio pa vise na PM.

U VG se prodaju novi stanovi po 1400-1800. Meni je to bolja opcija nego V.Polje. Po 1800 mozes u ZG birati novogradnju u Spanskom, Lanistu, Vrbanima, Vrapcu, a o Dubravi da ne pricam. Uostalom, sto cu ja objasnjavati ovu lokaciju kad govori sama za sebe - novo, USELJIVO, a prodano 10%?!
WORlock is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2009., 17:48   #14
To je preskupo za 500 ojra najmanje.

I nikak mi nije jasno po cemu je ta lokacija bolja od Velike Gorice. Pa to je smjesno.
shteva is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2009., 21:55   #15
Thumbs down

Quote:
manzzini kaže: Pogledaj post
Gradnja je kvalitetna, puno bolja od Pašalićeve, al je preblizu autoputu...
lijepi moj!!!!!!!
imao sam priliku na tim stanovima i mogu ti reci samo jedno KATASTROFA
stolarija je koma,nekvalitetno montirana a rolete jos gore
protuprovalna vrata made in china totalno ne valja
jedino ok su kupaonice i to u Bnizu
dac1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2009., 21:58   #16
ahhhhh zaboravio ja i parket je ok
dac1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2009., 08:58   #17
Quote:
dac1 kaže: Pogledaj post
lijepi moj!!!!!!!
imao sam priliku na tim stanovima i mogu ti reci samo jedno KATASTROFA
stolarija je koma,nekvalitetno montirana a rolete jos gore
protuprovalna vrata made in china totalno ne valja
jedino ok su kupaonice i to u Bnizu
to su završne pizdarije, rekla sam gradnja.
tu je sigurno bolji od Odre, jer sam bila na oba gradilišta.....
manzzini is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2009., 15:46   #18
Quote:
manzzini kaže: Pogledaj post
to su završne pizdarije, rekla sam gradnja.
tu je sigurno bolji od Odre, jer sam bila na oba gradilišta.....
i na jednom i na drugom je ugradjeno najjeftinije na tržištu---gealan stolarija,čunga lunga vrata,ožbukano na niti 1cm debljine,plocice na terasi made in pevec 28kn/m2i to bez sniženja ali bitno je valjda da se vidi stiroppor od 5 cm 12kn/m2 sa pdv a ne ono što treba trajati a o rasporedu prostorija tj tocrtima stanova neću,netrebaš mi vjerovat ali me se sjeti za par godina kad će ti troškovi održavanja biti veći od rate kredita------bez uvrede
dac1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2009., 09:18   #19
Quote:
dac1 kaže: Pogledaj post
i na jednom i na drugom je ugradjeno najjeftinije na tržištu---gealan stolarija,čunga lunga vrata,ožbukano na niti 1cm debljine,plocice na terasi made in pevec 28kn/m2i to bez sniženja ali bitno je valjda da se vidi stiroppor od 5 cm 12kn/m2 sa pdv a ne ono što treba trajati a o rasporedu prostorija tj tocrtima stanova neću,netrebaš mi vjerovat ali me se sjeti za par godina kad će ti troškovi održavanja biti veći od rate kredita------bez uvrede
pa ne bi ni u ludila kupila tu stan, ko ni jednu novograndnju.
manzzini is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2009., 15:28   #20
evo ti jedna informacija--ja sam tamo radio kao kooperant bez materijala samo ruke sam davao a ne umanjujem vrijednost nikome nego samokazem sto je ugrađeno a vrata od nekakvih 1000 kuna sa ugradnjom sigurno nis neka kvaliteta a ako hoces dodji do mene doma pa cu ti ja pokazat keramiku od 410 kn/m2 koju sam ja lijepio i onda otidji pogledaj keramiku u tim stanovima ali nema veze sto je fićo nego je bitno da je crn ko mercedes btw nisam keramicar ali su mi svi spojevi pločica u ravnini
dac1 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:24.