Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.04.2024., 13:43   #1
Ne znam sto ona zeli

Pozdrav svima, pokusati cu biti sto kraci i molim moderatore da prebace temu ako istoj nije mjesto tu

Ovako, da krenem otpocetka. Imam 31 godinu, vidjam se s osobom koja ima 25, dijete iz prošlog braka i nesreden život u smislu da joj bivši ne plaća alimentaciju, niti pita za dijete. Trenutno ne radi jer joj je dijete bolesno i prima od drzave taman onoliko koliko treba da se preživi s mjesecnim najmom za stan i ostalim potrepstinama. Uglavnom, da predjem na stvar.. vidamo se otprilike dvije godine, s tim da je ona u pocetku htjela odmah za ozbiljno, sto je i ok. Ali, obzirom da sam izasao tad iz veze koja je trajala 6g i da sam odmah na pocetku bio jasan da mi je to malo prebrzo i da se ne zelim vezati, dobio sam od nje povratnu informaciju da je to ajmo reci ok s moje strane i da cemo pricekati. Zelim naglasiti da smo se u pocetku tek povremeno vidjali, a poslje sam vise spavao kod nje u stanu nego doma. Od tog trenutka su nekako i krenuli problemi, valjda jer smo vise vremena provodili skupa, pa da krenem.
Mobitel bi joj u neko nedoba zvrcao, sto od instagrama, sto od messengera, snap, whatsapp, viber.. doslovno sam se budio na svaki zvuk, te sam joj rekao da mi to smeta.. em jer iritira u 3 ujutro zvuk poruke, em jer ne znam tko je uopce s druge strane. No, taj drugi dio sam kontrolirao tako da sam si govorio kako nije moje da ista govorim, jer naravno nismo u ozbiljnoj vezi. Bit cu iskren i reci kako bi i meni tu i tamo stizale obavijest, ali makar nije slusala zvukove u neko nedoba.. kasnije se ispostavilo da se cula i dopisivala s nekolicinom ljudi, jer sam pronasao na starom mobitelu poruke..ali, posto sam i ja radio isto presao sam preko toga.

Sad ono sto je problem, meni osobno kao razumom covjeku.. prije par mjeseci, pred Božić, kad smo imali super odnos, kad smo trebali poceti normalnu vezu, kad je istetovirala moje inicijale na sebi, otisla je s dvije frendice u Zg, culi smo se naravno normalno cijeli dan i negdje pred ponoc je samo nestala.. misleci kako je zaspala, ujutro smo se culi normalno.. i rekla mi je da su frendice osle isti dan doma, ali joj je dosla drug iz Svicarske (navodno), instikt mi nije dao mira te sam mislio da je spavala s nekim, i na kraju se to tako ispostavilo. Spavala ie s drugim tipom, dogovorili su se par dana prije, a meni je taj dan pisala kako me voli itd.. priznala mi je da je bila s njim pod pritiskom mojih rijeci da cu otici i pstaviti ju. Na moje pitanje zasto, rekla bi da me nije htjela izgubiti, ali da u tom trenutku nije bila sigurna, pa se odvilo sve tako… rekoh joj da cemo rijesiti, ali me to muci i htio bih ju ostaviti, jer znam da sam u tom trenutku bio bas uvjeren da cemo krenuti polako, i jednostavno me svaki put presjece sama pomisao da je s nekim imala intiman odnos, dok smo mi ovdje utom periodu doslovno prelazili brda i doline kako bi moglo funkcionirati. Imam osjecaj da nemogu racunati na nju u takvim trenutcima, a s druge strane sam ju bas zavolio i htio bih se pronaci s njom i s njenom kceri, mala je preslatka..

Pisat cu dalje u komentarima, ako bude bilo potrebe..slusam kritike i dobre i pozitivne. Napominjem da smo i ona i ja u pocetku imali otvoren odnos, do trenutka par tjedana prije nego je spavala s tim tipom i gdje se racuna nitko s nikim, samo nas dvoje.
linoleum.boy is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2024., 14:02   #2
Čekaj, dakle imaš curu koja ima potpuno nesređen život, koja ti je neko vrijeme bila fuck buddy i koja te prevarila odmah na početku, kada ste se odlučili na nešto više?

A argument za suprotno su da je zgodna i dobra u krevetu i da se voliš osjećati kao vitez na bijelom konju?

Mislim, nije neka dilema.
__________________
Hold Infinity in the palm of your hand
And Eternity in an hour
Wikiceha is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2024., 14:04   #3
@wikiceha
Nije ga ona prevarila, nego je on grozan prema njoj 2 godine, pitanje je samo zbog čega

@linoleum
2 godine nekome tko je htio vezu i tko je pun problema govoriš da ne želiš vezu i da ćeš ga ostaviti, a sad odjednom želiš vezu iako cijelo vrijeme misliš da osoba nije dovoljno dobra za tebe?
Koji je razlog da si se loše ponašao prema osobi bez imalo empatije?
Nije te bilo briga, nezreo si ili si se bojao da ne budeš ponovno povrijeđen?
Odgovor je nama sasvim nebitan, ali bi tebi mogao pomoći da shvatiš što stvarno želiš
Rosemary84 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2024., 14:06   #4
Nije bilo verbalnog dogovora ajmo sad ozbiljno, ali smo imali super odnos. Njen strah da cu ja ici okolo i “sarati” ju je ponuklo da se ne osjeca tako jadno i da to napravi s tipom s kojim je vec bila jednom, jer je nasla neke moje stare zbirke fotografija i prepiske. A s kontra strane sam joj bio drag, dobar, razuman, seks odlican..
linoleum.boy is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2024., 14:08   #5
Pasete si sto posto....
RobinUd is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2024., 14:09   #6
Quote:
Rosemary84 kaže: Pogledaj post
2 godine nekome tko je htio vezu i tko je pun problema govoriš da ne želiš vezu i da ćeš ga ostaviti, a sad odjednom želiš vezu iako cijelo vrijeme misliš da osoba nije dovoljno dobra za tebe?
?
Je, ali smo oboje pristali na to, rekog gore da sam imao 6g turbulentnu vezu i trebala mi je pauza, psihicki. Valjda je ok reci gle, ja ne zelim tako i necu.. bit cemo prijatelji za kavu i to je to. Kao sto sam rekao da ne zelim imati ozbiljan odnos u pocetku i ako zeli prestati, prestati cemo.
linoleum.boy is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2024., 14:10   #7
Quote:
Rosemary84 kaže: Pogledaj post
@wikiceha
Nije ga ona prevarila, nego je on grozan prema njoj 2 godine, pitanje je samo zbog čega

@linoleum
2 godine nekome tko je htio vezu i tko je pun problema govoriš da ne želiš vezu i da ćeš ga ostaviti, a sad odjednom želiš vezu iako cijelo vrijeme misliš da osoba nije dovoljno dobra za tebe?
Koji je razlog da si se loše ponašao prema osobi bez imalo empatije?
Nije te bilo briga, nezreo si ili si se bojao da ne budeš ponovno povrijeđen?
Odgovor je nama sasvim nebitan, ali bi tebi mogao pomoći da shvatiš što stvarno želiš
Ne razumijem, osjecam se napadnuto iz nekog razloga..
linoleum.boy is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2024., 15:13   #8
Quote:
linoleum.boy kaže: Pogledaj post
Ne razumijem, osjecam se napadnuto iz nekog razloga..

To je Rosemary, ni mi ostali je obično ne razumijemo.
Martian7 is online now  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2024., 15:32   #9
konfuzno je toliko da ni vi dvoje nemate pojma gdje ste ni sami sa sobom ni jedan s drugim pa je to super razlog da zastranite. namjerno nema zareza.

ako ti je stalo do nje, a da možda razgovarate, podvučete crtu, štajebilobiloje, i nastavite onako kako se oboje osjećate? al tu moraš bit ful iskren, i sa sobom i njom
Manny Calavera is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2024., 15:37   #10
Pozdrav molio bih za savjet ili mišljene, možda nije tema za grupu, a ako nije molio bih moderatore da je prebace na prikladnije mjesto.Naime prije 3 i pol mjeseca prekinuo sam s djevojkom s kojom sam planirao budućnost a i ona samnom tj ona je prekinula samnom. Razlog je bila moja ljubomora koju sam vjerujem na neki način i možda potencirao.Na dan prekida misleći da joj je stigla poruka vezano za posao jer je otvorila firmu i borila se na tržištu, pogledao sam poruku na kojoj je pisalo " sjetio sam se naših poruka od prije hoćeš da te nazovem da se čujemo". svašta sam pomislio no htio sam vidjeti da li će mi sama reći jer smo inače imali jako iskren odnos. tokom dana ništa nije spominjala, već samo poruku od mame za koju sam znao. Nešto ju je bilo uznemirilo i zamolila me je da je vozim kući (nismo živjeli skupa). Kad sam je pitao što je bilo ljutito je odgovorila, eto da idem a i da ti odmoriš prije posla. Ja budala u ljutnji sam rekao jel to da se možeš prisjetiti starih poruka aludirajući na jutrošnju situaciju ( idiot!!!!!!!), na to je rekla da joj je dosta ljubomore i da prekida samnom. Ja sam je pitao jel sigurno odgovorila je da, na što sam ja u ljutnji rekao da je onda to to za stalno ( opet idiot).Nismo komunicirali 10ak dana no poslao sam joj poruku da joj čestitam rođendan, zahvalila mi je tri dana poslije i zaželjela sve najbolje na ispitu koji sam imao tjedan dana poslije. Kad sam položio zamolio sam je da se vidimo i da probamo izgladiti situaciju no ona je to rezolutno odbila i molila da joj se ne javljam u početku sam vruće glave još pokušavao no nije imalo smisla. Na svome profilu i sada 3 i pol mj ima naše slike zajedničke. Nismo se čuli nikako 2 mjesecaČestitao sam joj Uskrs zahvalila je i čestitala i ona meni. Nisam htio forsirati, no prije 4 dana kada je postavljala plaćeni oglas na opciji plaćanja je bila moja kartica i kada je shvatila da je naplaćeno s mojeg računa sama se javila da provjeri je li to tako, da se ispriča i vrati mi novce. Rekao sam joj da mi to nije bitno jer nije neka suma da se ne brine oko toga. Kako je inzistirala rekao sam joj da ne brine ali ako je toliko muči da plati kavu da porazgovaramo i da je sve 5. kasnije navečer je rekla ok ali isključivo prijateljski.Našli smo se jučer kratko popričali iako joj je bilo poprilično neugodno i nervozna, zahvalio sam joj se na svim lijepim trenutcima i ispričao se na svemu lošem što sam učinio, i da sam u prilici da bih se borio za nju i pokazao da sam shvatio svoje pogreške koje trudim da se ispravim. tu smo se rastali.
Moje pitanje je tj. molio bih mišljenje, obzirom na gore navedeno ima li ikakve šanse da dobijem priliku ponovno kod nje Hvala unapriijed
Mario2307 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2024., 15:49   #11
@linoleum.boy

Pa... Ja mislim da ti ona ne vjeruje...
Možda se bojala da, prije nego što ti odlučiš spavat s nekim (možda je uvjerena da to možeš i hoćeš napraviti kad tad) ona će te preduhitrit u tome i zaebat tebe. Manje će ju izjedati ako zna da je i ona tebe prevarila. Što je poprilično nezrelo razmišljanje s njene strane.

I umjesto da ti je to na neki način možda dala do znanja da ima takav problem (da ti uopće ne vjeruje ili je nesigurna u pitanju tebe tj. Nije sigurna da si ozbiljan), išla je usrat motku. I nije pogrešno što želiš prekinut.

Ali nećeš ništa znati ako ne želi pričati s tobom.
Lolita2 is online now  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2024., 16:02   #12
Quote:
Mario2307 kaže: Pogledaj post
Pozdrav molio bih za savjet ili mišljene, možda nije tema za grupu, a ako nije molio bih moderatore da je prebace na prikladnije mjesto.Naime prije 3 i pol mjeseca prekinuo sam s djevojkom s kojom sam planirao budućnost a i ona samnom tj ona je prekinula samnom. Razlog je bila moja ljubomora koju sam vjerujem na neki način i možda potencirao.Na dan prekida misleći da joj je stigla poruka vezano za posao jer je otvorila firmu i borila se na tržištu, pogledao sam poruku na kojoj je pisalo " sjetio sam se naših poruka od prije hoćeš da te nazovem da se čujemo". svašta sam pomislio no htio sam vidjeti da li će mi sama reći jer smo inače imali jako iskren odnos. tokom dana ništa nije spominjala, već samo poruku od mame za koju sam znao. Nešto ju je bilo uznemirilo i zamolila me je da je vozim kući (nismo živjeli skupa). Kad sam je pitao što je bilo ljutito je odgovorila, eto da idem a i da ti odmoriš prije posla. Ja budala u ljutnji sam rekao jel to da se možeš prisjetiti starih poruka aludirajući na jutrošnju situaciju ( idiot!!!!!!!), na to je rekla da joj je dosta ljubomore i da prekida samnom. Ja sam je pitao jel sigurno odgovorila je da, na što sam ja u ljutnji rekao da je onda to to za stalno ( opet idiot).Nismo komunicirali 10ak dana no poslao sam joj poruku da joj čestitam rođendan, zahvalila mi je tri dana poslije i zaželjela sve najbolje na ispitu koji sam imao tjedan dana poslije. Kad sam položio zamolio sam je da se vidimo i da probamo izgladiti situaciju no ona je to rezolutno odbila i molila da joj se ne javljam u početku sam vruće glave još pokušavao no nije imalo smisla. Na svome profilu i sada 3 i pol mj ima naše slike zajedničke. Nismo se čuli nikako 2 mjesecaČestitao sam joj Uskrs zahvalila je i čestitala i ona meni. Nisam htio forsirati, no prije 4 dana kada je postavljala plaćeni oglas na opciji plaćanja je bila moja kartica i kada je shvatila da je naplaćeno s mojeg računa sama se javila da provjeri je li to tako, da se ispriča i vrati mi novce. Rekao sam joj da mi to nije bitno jer nije neka suma da se ne brine oko toga. Kako je inzistirala rekao sam joj da ne brine ali ako je toliko muči da plati kavu da porazgovaramo i da je sve 5. kasnije navečer je rekla ok ali isključivo prijateljski.Našli smo se jučer kratko popričali iako joj je bilo poprilično neugodno i nervozna, zahvalio sam joj se na svim lijepim trenutcima i ispričao se na svemu lošem što sam učinio, i da sam u prilici da bih se borio za nju i pokazao da sam shvatio svoje pogreške koje trudim da se ispravim. tu smo se rastali.
Moje pitanje je tj. molio bih mišljenje, obzirom na gore navedeno ima li ikakve šanse da dobijem priliku ponovno kod nje Hvala unapriijed
Pa mislim lik... Nije ti ovo tarot.
Vjerujem da je teško živjet u neizvjesnosti ali to je život.
Samo nemoj bit smor i davit ju porukama da se smisli.

Pitaj ju tu i tamo kako je i što ima novog al' ništa više od toga.
Eventualno s vremenom i za još jednu kavu. Čisto da joj daš do znanja da ju nisi zaboravio.
Lolita2 is online now  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2024., 16:03   #13
Quote:
Manny Calavera kaže: Pogledaj post
konfuzno je toliko da ni vi dvoje nemate pojma gdje ste ni sami sa sobom ni jedan s drugim pa je to super razlog da zastranite. namjerno nema zareza.

ako ti je stalo do nje, a da možda razgovarate, podvučete crtu, štajebilobiloje, i nastavite onako kako se oboje osjećate? al tu moraš bit ful iskren, i sa sobom i njom
Stalo mi je, razgovaramo.. podvukli crtu, krenuli normalno. Svejedno me neki flash uvijek pukne kad se sjetim. Jedan dio mene mi govori da odem, drugi dio da ostanem. Stvarno nije dobar osjecaj
linoleum.boy is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2024., 16:05   #14
Quote:
Lolita2 kaže: Pogledaj post
Pa mislim lik... Nije ti ovo tarot.
Vjerujem da je teško živjet u neizvjesnosti ali to je život.
Samo nemoj bit smor i davit ju porukama da se smisli.

Pitaj ju tu i tamo kako je i što ima novog al' ništa više od toga.
Eventualno s vremenom i za još jednu kavu. Čisto da joj daš do znanja da ju nisi zaboravio.
Tnx na savjetu i i sorry što je ispalo kao da tražim gledanje u karte 🙂
Mario2307 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2024., 16:06   #15
Quote:
Lolita2 kaže: Pogledaj post
@linoleum.boy

Pa... Ja mislim da ti ona ne vjeruje...
Možda se bojala da, prije nego što ti odlučiš spavat s nekim (možda je uvjerena da to možeš i hoćeš napraviti kad tad) ona će te preduhitrit u tome i zaebat tebe. Manje će ju izjedati ako zna da je i ona tebe prevarila. Što je poprilično nezrelo razmišljanje s njene strane.

I umjesto da ti je to na neki način možda dala do znanja da ima takav problem (da ti uopće ne vjeruje ili je nesigurna u pitanju tebe tj. Nije sigurna da si ozbiljan), išla je usrat motku. I nije pogrešno što želiš prekinut.

Ali nećeš ništa znati ako ne želi pričati s tobom.
Nalazila je ona meni ispocetka tinder i slicne aplikacije, ali sam to svojevremeno smatrao svojom privatnosti obzirom da smo oboje pristali na odnos bez obaveza ispocetka. Bas kao sto su i njoj stizali zahtjevi i poruke od random muskih osoba. Naravno da su se kasnije emocije umijesale…
linoleum.boy is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2024., 16:09   #16
Quote:
linoleum.boy kaže: Pogledaj post
Ne razumijem, osjecam se napadnuto iz nekog razloga..
Osjećaš se napadnuto zato jer ti je netko rekao kako stvari stoje?
Ne napadam te, meni ni iz dzepa ni u dzep
Što misliš kako si se ponašao prema njoj 2 godine?
Radi se o poprlično sjebanoj osobi, koja je rodila mlada, razvela se mlada, nezrela je, ne snalazi se u životu...
Zašto nisi našao neku tatinu razmaženu princezu pa ju pokušao zajebavati 2 godine?
I onda mislis da taj bulshit prolazi jer si iskreno rekao da nisi za ozbiljno, a ona je pristala?

Ljudi često pristanu na nešto, jer se nisu sposobni oduprijeti, jer ne znaju drugačije i jer ne znaju za bolje

A to nam ne daje za pravo da budemo losi prema nekome

Ns tvom mjestu bih razmislila zašto sam bila loša prema nekome tko je na dnu
Rosemary84 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2024., 16:13   #17
Quote:
linoleum.boy kaže: Pogledaj post
Stalo mi je, razgovaramo.. podvukli crtu, krenuli normalno. Svejedno me neki flash uvijek pukne kad se sjetim. Jedan dio mene mi govori da odem, drugi dio da ostanem. Stvarno nije dobar osjecaj
e da, to je kvaka 22. sumnji uvijek ima, i bez ovog vašeg prtljanja. to je stvar odluke. tvoje. ako želiš biti s njom, budi. i ponašaj se tako da ona zna da si odlučio biti samo s njom. tek tada i tako sumnje polako mogu ispariti s vremenom. to je igra samo za hrabre i otvorene.

poanta je da razmišljaš samo o sebi, kako se ti osjećaš i kako se ti ponašaš, a ne o njoj. tada stvari budu bistrije vezano za vaš odnos
Manny Calavera is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2024., 16:14   #18
Quote:
Rosemary84 kaže: Pogledaj post
Osjećaš se napadnuto zato jer ti je netko rekao kako stvari stoje?
Ne napadam te, meni ni iz dzepa ni u dzep
Što misliš kako si se ponašao prema njoj 2 godine?
Radi se o poprlučno sjebanoj osobi, koja je rodila mlada, razvela se mlada, nezrela je, ne snalazi se u životu...
Zašto nisi našao neku tatinu razmaženu princezu pa ju zajebavao 2 godine?
I onda mislis da taj bulshit prolazi jer si iskreno rekao da nisi za ozbiljno, a ona je pristala?
Ja ne znam gospodjo koji vama dio nije jasan? Da li ste procitali moj post s razumijevanjem i do kraja? Mislim ne znam u cemu je vas problem. Iz prilozenog se vidi da smo oboje pristali na odnos takav kakav je, pod nikakvom silom,presingom i slicno nismo konzumirali odnos. Ona je u trenutku, odmah na pocetku, mogla reci da ako ne zelim nista ozbiljno, da ona to nece i da se maknem, sto bih ja kao normalna osoba i napravio. Ali, oboje smo pristali, podvlacim oboje.. prema tome u cemu je vas problem?

Mali edit: pa i ona je imala flert fazone, da ne idem u detalje s razno raznim muskim osobama, nit sam ju osudjivao niti ista lose rekao. To nije bilo u mojoj domeni, s obzirom da sam ja povukao paralelu i rekao tako i tako cemo i imala je puno pravo to raditi.
linoleum.boy is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2024., 16:16   #19
Quote:
Manny Calavera kaže: Pogledaj post
e da, to je kvaka 22. sumnji uvijek ima, i bez ovog vašeg prtljanja. to je stvar odluke. tvoje. ako želiš biti s njom, budi. i ponašaj se tako da ona zna da si odlučio biti samo s njom. tek tada i tako sumnje polako mogu ispariti s vremenom. to je igra samo za hrabre i otvorene.

poanta je da razmišljaš samo o sebi, kako se ti osjećaš i kako se ti ponašaš, a ne o njoj. tada stvari budu bistrije vezano za vaš odnos
Hvala ti
linoleum.boy is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2024., 16:17   #20
Quote:
priznala mi je da je bila s njim pod pritiskom mojih rijeci da cu otici i ostaviti ju.
Za ovakvo priznanje ipak treba bolja sprava za mucenje.

Priznaj mi da si bila s njim ili cu te ostavit, di je tu logika.
soks is online now  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:01.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger