Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Kosa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 31.12.2011., 15:08   #121
Neki savjet kako što duže održati ispeglanu kosu ravnom?
__________________
Live. Love. Laugh. :)
pop-rock is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2012., 19:06   #122
da li ima kod nas za kupiti nekakav proizvod za odzianje kose na tjemenu..znači da se gore ne slegne!?
toka13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2012., 08:47   #123
Quote:
toka13 kaže: Pogledaj post
da li ima kod nas za kupiti nekakav proizvod za odzianje kose na tjemenu..znači da se gore ne slegne!?
ja koristim ovo i jako mi je super, baš odigne kosu na tjemenu i nije ljepljivo

http://www.nivea.hr/Proizvodi/Njega-...-korijenu-kose


*bobica* is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2012., 12:00   #124
Quote:
pop-rock kaže: Pogledaj post
Neki savjet kako što duže održati ispeglanu kosu ravnom?
staviš na kosu par kapi ulja od makadamije kao finiš.
najozbiljnije pali, neki dan sam sat vremena hodala po gradu po 100%-tnoj vlagi i kosa skoro da se uopće nije uvila, a inače uvijek izgledam kao strašilo na velikoj vlagi.
Crimson Wind is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2012., 19:02   #125


Zna li netko kako dobiti ovakve šiške?
Amybroj9 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2012., 16:25   #126
eto da malo dignem temu jer ne znam gdje pitati

nedavno sam ošišala svoju kosicu do pola leđa na neki bob. višemanje ovako izgleda kad ju pustim da se prirodno osuši.

kad je bila duga, skroz pri tjemenu je bila ravna pa se prema krajevima sve više kovrčala.
e sad, meni je to iritantno do bola, hoću ravnu, lijepo isfeniranu/ispeglanu ili nekako lijepo nakovrčano kao ovo:


imam dva pitanja.
1. kako napraviti ovakvu frizuricu koju halle berry ima?
2. kako na ovom odurnom vlažnom vremenu održati kosu takvom kakvu si ju doma složim? sprejevi, pjene, lakovi, ulja, kapa? obično dok dođem od doma do faksa, badava meni peglanje ili feniranje, ista sam kao da ništa nisam kosi radila.
__________________
I’m a carbie girl in a carbie world.
Danielle is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2013., 05:08   #127
Quote:
Amybroj9 kaže: Pogledaj post


Zna li netko kako dobiti ovakve šiške?

Ja!
Sa peglom ja to radim.
ayra21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2013., 05:13   #128
Quote:
enedielle kaže: Pogledaj post
eto da malo dignem temu jer ne znam gdje pitati

nedavno sam ošišala svoju kosicu do pola leđa na neki bob. višemanje ovako izgleda kad ju pustim da se prirodno osuši.

kad je bila duga, skroz pri tjemenu je bila ravna pa se prema krajevima sve više kovrčala.
e sad, meni je to iritantno do bola, hoću ravnu, lijepo isfeniranu/ispeglanu ili nekako lijepo nakovrčano kao ovo:


imam dva pitanja.
1. kako napraviti ovakvu frizuricu koju halle berry ima?
2. kako na ovom odurnom vlažnom vremenu održati kosu takvom kakvu si ju doma složim? sprejevi, pjene, lakovi, ulja, kapa? obično dok dođem od doma do faksa, badava meni peglanje ili feniranje, ista sam kao da ništa nisam kosi radila.
Pa ako nista ne koristis na neposlusnoj kosi,onda ti nece ostati

Kad se peglas probaj masku od Balee neku 2-minutnu(pogledaj topic maske i pakunzi) ili Nive-inu masku za ravnanje(mislim da je roza bocica).Provjeri koje ti bolje pase.
Za frckice imas curl definer neki od L'oreal-a meni je bio dobar.Ima ih u Mulleru.
ayra21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2013., 00:53   #129
Kako napraviti ovu Rozga frizuru?

http://www.24sata.hr/domace-zvijezde...evjestu-238969
__________________
.
Amber Z is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2013., 19:59   #130
oštra kosa-help

Evo ljudi, imam jedan reklo bi se problem. Kosa mi je oštra i gusta, a to znači da što god stavim na nju, na bilo koji način, bilo koju količinu-ona se opet vrati na staro. Za prošlu novu stavio sam hrpu gela i onaj sprej koji stvrdne kosu, i ja se vratio doma i skoro sve na normali xD. Imam normalnu mušku frizuru duljine kao na linku. Zna neko nešto s čim bi ja to mogao malo na stranu pobacat i da mi drži bar nekih 6-7 sati bez prestanka i kako spada? Bio bih mu vječno zahvalan
http://www.google.hr/search?hl=hr&gs...2F%3B179%3B250
body00 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2013., 20:00   #131
Quote:
body00 kaže: Pogledaj post
Evo ljudi, imam jedan reklo bi se problem. Kosa mi je oštra i gusta, a to znači da što god stavim na nju, na bilo koji način, bilo koju količinu-ona se opet vrati na staro. Za prošlu novu stavio sam hrpu gela i onaj sprej koji stvrdne kosu, i ja se vratio doma i skoro sve na normali xD. Imam normalnu mušku frizuru duljine kao na linku. Zna neko nešto s čim bi ja to mogao malo na stranu pobacat i da mi drži bar nekih 6-7 sati bez prestanka i kako spada? Bio bih mu vječno zahvalan
http://www.google.hr/search?hl=hr&gs...2F%3B179%3B250
pa uvijek mos probat sa superljepilom
random101 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2013., 20:01   #132
Takva je i moja, jednostavno odustani od gelova i sličnih sranja, ionako ti ne treba ak ne želiš izgledat kao scumbag talijan
TC_TerrorCore is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2013., 22:44   #133
Quote:
body00 kaže: Pogledaj post
Evo ljudi, imam jedan reklo bi se problem. Kosa mi je oštra i gusta, a to znači da što god stavim na nju, na bilo koji način, bilo koju količinu-ona se opet vrati na staro. Za prošlu novu stavio sam hrpu gela i onaj sprej koji stvrdne kosu, i ja se vratio doma i skoro sve na normali xD. Imam normalnu mušku frizuru duljine kao na linku. Zna neko nešto s čim bi ja to mogao malo na stranu pobacat i da mi drži bar nekih 6-7 sati bez prestanka i kako spada? Bio bih mu vječno zahvalan
http://www.google.hr/search?hl=hr&gs...2F%3B179%3B250
Obrij se na celavo - ne trebas trosit pare na gel i brinut za frizuru.
wonderkidd is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2013., 22:44   #134
Quote:
TC_TerrorCore kaže: Pogledaj post
Takva je i moja, jednostavno odustani od gelova i sličnih sranja, ionako ti ne treba ak ne želiš izgledat kao scumbag talijan

ma nije mi cilj izgledati ne znam kako, ali sve mi stoji na istu stranu i to ne izgleda bas najljepse :/ sve je kao "zalizano" u jednu stranu i tako stoji i stoji. sto god napravim ona opet tako stoji. ne znam da li mozda postoji neki nacin nesto tipa nekakvog peglanja ili sta ja znam sta sta bi mi kosu olabavilo na neki način, bar ne privremeno?
body00 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2013., 15:41   #135
Probaj http://www.feelunique.com/p/Fudge-Hair-Gum-150ml.
nalij pero is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2014., 21:05   #136
Cvijet u kosi (na glavi)

Ne mislim na cvijet kao plod prirode, nego na vlasi koje rastu u krug tzv. cvijet.
Kako se toga riješiti?

Imam kratku kosu i to full retardirano izgleda
__________________
"For the horde!"
Lili-Mili is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2014., 22:39   #137
pa nemos se toga rijesiti samo se mozes boriti tapiranjem, gelovima, lakovima itd.
coconutmilk is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2014., 12:31   #138
Ali nisam imala taj cvijetić dok svoju dugu kosu nisam skratila na dječački kratko
__________________
"For the horde!"
Lili-Mili is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2014., 21:22   #139
hahahahhahaha imala si ali tezina kose je povukla prema dolje... kada je kratka onda kosa ide u smjeru rasta
coconutmilk is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2015., 12:22   #140
Dizem. Ja cu se samoubit, imam jebeni zvrk na tjemenu, kosu izmedju ramena i uha, dijeli se kosa na vrhu glave.... i to od nedavno kad mi je pocela rasti mlada kosa...sta da radi, staaa
morsko prase is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:39.