Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Zdravlje

Zdravlje Najvažnija stvar na svijetu
Podforumi: Žensko zdravlje, Stomatologija i oralna higijena

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.07.2006., 19:43   #141
Quote:
zazie1 kaže:
Jest da sam opet malo u bunaru, ali kao što i sama rekoh, i iz bunara se izlazi.
hajdmo, ekipa, dolazite simo, treba zazie napravit lojtrice da se izvuce iz bunara... gdje ste, da vas vidim?

zazie1,
__________________
Freedom is just another word for nothing left to lose
kemik is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.07.2006., 19:57   #142
A da se organiziramo pa ju odvedemo negdje na kavicu i sat - dva druženja?
BluesCat is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.07.2006., 19:59   #143
Ja ću sudjelovat na daljinu dobrim mislima i držanjem figa a mogu te i nasmijavat ako treba, zazie1
__________________
Ne budi supak, nosi masku (u zatvorenom i u guzvi). Dezinficiraj ruke. I ne pizdekaj. (c) Lady Guga
Cats is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.07.2006., 20:15   #144
NONI I STO PUTA NONI

Ja Vam mogu samo reći da sam čula JAKO DOBRE stvari o NONI soku. To je sok biljke Noni sa Tahitija. Košta oko 400 kn, međutim djeluje. Nije kod svakog isto, ali 2 osobe koje ja znam iz mog mjesta su ga pile, jedna je imala karcinom debelog crijeva, liječnici loše prognoze imali, počela piti oko 60 mL Nonija dnevno i ona je sada zdrava žena! Ali ga je uzimala uz lijekove, on naime poboljšava krvnu sliku i sadrži tvar koja obnavlja stanice. Drugoj osobi trenutno pomaže, ima rak grlića maternice, operirana je i bilo joj je jako loše. Sok već uzima mjesec dana i javlja mi kako joj je bolje, ne boli ju, da se udebljala (imala je samo 48 kila) 2 kg, i da joj je to SAM LIJEČNIK preporučio da pije. Pokušaj! On samo može pomoći,odmoći ne može. Ja ga planiram uzimat zbog svojih nekih tegoba a uzimaju ga ljudi čak i preventivno, moj šef npr. Dakle u google.com ubacit Noni sok i izbacit će informacije. Može ga se kupiti u ljekarnama (ne mora biti biljna ljekarna). SRETNO! Osobito je moćan kod karcinoma baš zato što ojača tijelo i pomaže mu da se bori protiv njega puno jače nego bez samog soka. Vjerujem prirodi.
Red_calibra is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.07.2006., 20:29   #145
Ziza, aj penji se van. Normalno je da te frka, ali ak je do sad sve bilo pod kontrolom dokazala si da mozes. Furaj dalje i ne ufuravaj se u "što ako varijante"...tako samo prizivamo razna sranja u naš život...ajde, mozes ti to...

tatiana, dosta si onda plakala. sad stisni zube i bori se za njega. za plakanje uvijek ima vremena, ne daj se! ja nisam odustala do kraja i to mi je jedina utjeha sada....
imago2007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.07.2006., 23:30   #146
post upucujem zeni ciji muz ima metastaze na plucima il gdje vec
kak ti reagiras na to,kakve su mu sanse,koliko ste u braku

a za ostale o koji se tu govori zelim sve dobro,nadam se da ce se usojet othrvat toj bolesti ako ne to bar da ih ne boli
snjeska is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.07.2006., 07:12   #147
da,cula sam za noni, ali i raspuitala se...
njegova kvaliteta je upitna jer je to biljka koja raste samo na havajima ili nekom slicnom tropskom otočiću, a njezinog soka ima za kupit na "hektolitre" diljem svijeta..
.......
:/
chickeneye is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.07.2006., 08:04   #148
A propos Nonija, meni ga je preporučila liječnica, na temelju relevantnih studija iz medicinskih časopisa kakav je, recimo, Lancet. Redovito ga uzimam, a uzimala ga je i moja teta čije su prognoze bile još crnje od mojih. Zaista vjerujem da ima udjela u mom oporavku, barem što se tiče podizanja opće snage organizma i imuniteta. Problem je u tome što ga sad već ima sto vrsta na tržištu, ja uzimam američki, koji se može dobiti samo preko dealera. Jednom sam dobila na dar onaj koji prodaju u apotekama i od jednog čepa tekućine mi je skočio tlak i sva sam se zajapurila. Onaj u tabletama niš ne valja.
A što se kave tiče, ako bi se netko htio vidjeti na istoj, nek javi na PM, zašto se ne bismo upoznali. Pa ne drobimo valjda uvijek i samo o bolestima?
zazie1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.07.2006., 08:42   #149
zazie
__________________
Hormonella de Rum
atlantis is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.07.2006., 10:56   #150
Zazie, za svaku bolest ima i lijeka.
Inace, Noni je dobar ali i vraski skup. Najbolji je onaj u staklenoj boci, a nema nekog efekta od onog u tabletama(ali je jeftiniji)
Ovo ti je vrijeme da nadjes snagu u sebi i spoznas sebe i koliko si jaka. Ako bude bilo kakvih problema, trazi klinicke studije-pogotovo roche-ove preparate. To su novi lijekovi sa novim nacinom razmisljanja kako lijekovi trebaju da djeluju.
__________________
If you wind up with a boring, miserable life because you listened to your mom, your dad, your teacher, your priest or some guy on TV telling you how to do your shit, then YOU DESERVE IT.
- Frank Zappa
nordea is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.07.2006., 12:43   #151
Quote:
imago2007 kaže:
tatiana, dosta si onda plakala. sad stisni zube i bori se za njega. za plakanje uvijek ima vremena, ne daj se! ja nisam odustala do kraja i to mi je jedina utjeha sada....
hvala
trudim se. još je puno teških dana pred nama.

prije par tjedana mi je umro poznanik, imao je 47-8 godina. od raka.
tek prije 4 mjeseca su mu dijagnosticirali rak i sad je mrtav. rak se proširio svuda, svuda. nije imao šanse.
kad čujem riječ "rak" ja sam luda.
liječnici kažu da sve to skupa nije toliko tragično kako je bilo prije desetak godina, i stvarno je istina da je medicina silno otišla naprijed.
ali kad čujem za ovakve slučajeve kao što je taj moj poznanik bojim se da tu nikakvog lijeka nema i neće biti tako skoro.
__________________
I better work with sugar than the whip.
tatiana is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.08.2006., 08:01   #152
Moja mama je operirala rak dojke '93, i čudila se kako puno pacijenata ima u bolnici. A doktori su joj rekli da to nije ništa, da pravu epidemiju očekuju za 10 godina, kad udari prikriveni stres od rata. I to bi dijelom mogao biti razlog zašto sad obolijevaju mlađi ljudi.
zazie1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.08.2006., 12:27   #153
da, priča se, stres ovo, stres ono, neuredan život, bla bla.
ali istina je ipak da nitko ne zna kako dođe do raka i zašto ga netko dobije a netko ne.
netko umre od raka pluća a da nikad zapalio cigaretu nije u životu.
netko drugi tko je pušio dvije kutije pljugi svaki dan će umrijeti s 80 godina i to u snu. nema garancija, nema nikakve sigurnosti da ako ćeš živjeti zdravo i nećeš se nervirati (a tko si to može priuštiti u današnjem svijetu ? ) da nećeš oboljeti od raka.
ono što svatko može napraviti je da se redovito kontrolira i po mogućnosti prestane pušiti.
__________________
I better work with sugar than the whip.
tatiana is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.08.2006., 06:26   #154
Na žalost, rak je negativna lutrija i nema baš nikakvog smisla pitati se "A zašto baš ja?". Mislim, postavljam si ja ponekad i to pitanje, ali sam svjesna da je glupo, baš kao što je glupo kriviti sebe za njegov nastanak, ono, u smislu, da sam urednije živjela i kajtijaznamkajsve ne.... Gad jednostavno dođe, a nama preostaje borba iz petnih žila. Sutra imam kontrolu. Držite fige. Baš se bojim, jer sam ovaj mjesec dosta kašljala, a iz nepoznatog razloga. Ufff. Vidjet ćemo.
zazie1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.08.2006., 12:09   #155
javi kako je proslo.
srfetno! *fige*
chickeneye is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2006., 10:33   #156
Ah, ne znam ni sama što da mislim. Radiolog smatra da postoji umjerena progresija bolesti, druga dva liječnika misle da je nalaz stacionaran i tako ja idem dalje s terapijom, a ne znam zašto nisam baš vesela.
zazie1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2006., 08:36   #157
normalno da nisi.... bila si pozitivna,trudila se,nadala....... i onda vidis da nema napretka,ali to je kako se kaze samo izgubljena bitka, a ne rat,odmori se malo, ne forsiraj a onda udri pozitiva,procitaj opet neke postove na ovoj temi..........treba puuno strpljenja jer je to dugotrajna borba,ali TI to mozes! jer si ti jedinsvena ma koliko ovaj svijet bio raznolik i nesto si napravila u zivotu,nekoga uveselila,dio si necijeg zivota ti si svijet u malom .
amo sad!- sad zdravo mislit i hranit se i tumor ce se povuc kao najveca kukavica.puno pozdrava i sretno!
chickeneye is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2006., 17:59   #158
Fala svima koji mi dobrim željama olakšavaju raspoloženje. Nisam toliko zabrinuta ako bolest stoji, u mom slučaju je i to sjajan rezultat, zabrinuta sam da ova dva tikvana nisu krivo pročitali nalaz. Ma, blah. Odoh sutra malo na more, budite mi zdravi i sretni i tipkamo se kad se vratim. Hvala svima još jednom!
zazie1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2006., 22:35   #159
ugodan odmor zelim
__________________
Hormonella de Rum
atlantis is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2006., 16:27   #160
Quote:
zazie1 kaže:
Fala svima koji mi dobrim željama olakšavaju raspoloženje. Nisam toliko zabrinuta ako bolest stoji, u mom slučaju je i to sjajan rezultat, zabrinuta sam da ova dva tikvana nisu krivo pročitali nalaz. Ma, blah. Odoh sutra malo na more, budite mi zdravi i sretni i tipkamo se kad se vratim. Hvala svima još jednom!
Prije ce biti da taj jedan nesto nije dobro procitao...a stabilna bolest je ok dijagnoza skroz. Najvaznije je da ne mrda dalje i da je izolovan...
nordea is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:54.