Natrag   Forum.hr > Društvo > Kutak za školarce i studente

Kutak za školarce i studente Sjedni, 1!!!
Podforumi: Državna matura, Osnovne i srednje škole, Fakulteti i visoka učilišta, Upomoć, spašavajte!

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.02.2007., 18:05   #201
Quote:
opatica magda kaže: Pogledaj post
isse očaja na matematici be kategorija carski smo. pitam se kolko će nas ić dalje na županijsko
Ubi B kategoriju!!!



Zezam se. Ljuti me što vas ide više na državno (30, nas 20).
I nemam ništa protiv ljudi iz B kategorije osim tog što su se tam na državnom napili i radili svinjac.. U čem je problem, to se i inače radi.. Al po noći, ne po danu dok još 15ak ljudi šizi jer mora ić na malu a onda još nemre hodat okolo normalno!

Ja sam prošao mat i fiz na županijsko, log sigurno idem, a inf ću, nadam se proći.

Ove godine se napokon ne preklapaju državna iz inf i fiz, al se zato preklapaju iz fiz i log... Oh well, ako prođem, onda ću razmišljat što s tim.


Sad sam na fizici zadnji koji je prošao na županijsko.
__________________
I think everything counts a little more than we think
finalnifantazista is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2007., 18:35   #202
Quote:
opatica magda kaže: Pogledaj post
školsko? općinsko misliš?

ajme jezičari/općaši su tolko očajni matematičari, ja to moram komentirat

edit: na kaj sve ideš, lafiel?
Nama je matematika bila školsko jer nismo imali školsko (nismo stigli), a i tako je općinsko bilo u našoj školi pa ono. A ipak sam se prevarila, moram na školsko iz logike u petak. Profesorica je mislila napraviti kao i prošlih godina i one koji su lani bili na državnom poslat direkt na županijsko, ali su ove godine izmijenili sistem pa ipak svi (osim finalnogfantaziste i Ruler Ringa kao državnih prvaka ) moramo na školsko.
Idem na engleski, njemački, logiku i možda hrvatski. (Zna li itko prag za prolaz na županijsko iz hrvatskog?)

@child_in_time
Ne znam koliko vi radite matematiku, ali ono što sam ja vidjela za B kategoriju (4. razred) mi se činilo dosta lagano. Tri jednadzbe s tri nepoznanice?

@oceanborn
Ma nije previše, stvarno bi bila gužva na županijskom. Naših je prošlo negdje 15ak ako se ne varam, drugih razreda preko 30, a mi smo matematička gimnazija, kako je tek u jezičnima?

@finalni
To nije bitno, ja sam prošle godine bila zadnja koja je prošla na državno iz logike.
__________________
I was so scared. I was like, 'They're going to re-cast me, they're going to re-cast me. I've got to do a good job' and I walk in and Giles from Buffy is there. I was just like 'Oh my God, oh my God.'
~Katie McGrath <3
Lafiel is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2007., 18:41   #203
Zna li netko kojeg su datuma županijsko iz engleskog i njemačkog?
NeverBeenKissed_1988 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2007., 18:53   #204
5.3. (eng, u 16. gimnaziji) i 6.3. (njem, u Lucijanki)
__________________
I was so scared. I was like, 'They're going to re-cast me, they're going to re-cast me. I've got to do a good job' and I walk in and Giles from Buffy is there. I was just like 'Oh my God, oh my God.'
~Katie McGrath <3
Lafiel is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2007., 18:56   #205
Hvala ti,Lafiel.Znaš li možda još i dobivaju li učenici slobodan dan zbog tog natjecanja i varira li to od škole do škole,tj.u nekim školama ima,a u nekima ne?
NeverBeenKissed_1988 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2007., 19:05   #206
Varira od škole do škole, najbolje ti je pitati svog razrednika ili pedagoga. Mi dobivamo 2 dana prije natjecanja + dan kad je natjecanje za županijsko.
__________________
I was so scared. I was like, 'They're going to re-cast me, they're going to re-cast me. I've got to do a good job' and I walk in and Giles from Buffy is there. I was just like 'Oh my God, oh my God.'
~Katie McGrath <3
Lafiel is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2007., 19:08   #207
Dobro,hvala,inače bih se već raspitao ali nisam bio u školi cijeli ovaj tjedan.

Puno sreće na eng i njem,konkurencijo!
NeverBeenKissed_1988 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2007., 19:16   #208
Tebi također, želim nam da dijelimo prvo mjesto. ;D
__________________
I was so scared. I was like, 'They're going to re-cast me, they're going to re-cast me. I've got to do a good job' and I walk in and Giles from Buffy is there. I was just like 'Oh my God, oh my God.'
~Katie McGrath <3
Lafiel is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2007., 00:26   #209
kolko trebaš imat bodova iz engleskog za prolaz na županijsko?
__________________
o.O
L.Wells is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2007., 01:23   #210
Za engleski je službeni prag 80%, dakle 48/60 bodova, ali lako je moguće da ga dignu ako bude puno ljudi, tako je bilo prošle godine ako se ne varam.

Pridružujem se Lafiel (koja će se sigurno iznenaditi kad vidi da postam ) u prolasku na engleskom (97%) i njemačkom (92%), te još uvijek u neznanju o prolasku na županijsko iz hrvatskog (71%). Zar se nije to danas trebalo već znati?

Još filozofija sljedeći petak...
maestranza is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2007., 01:45   #211
Quote:
Lafiel kaže: Pogledaj post
Nego, koja je pobogu hrvatska riječ za (kemijski) element??? To je danas bilo na natjecanju, fakat kretenizmi.

Da nije počelo?
neopitroid is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2007., 02:37   #212
Quote:
Lafiel kaže: Pogledaj post
Varira od škole do škole, najbolje ti je pitati svog razrednika ili pedagoga. Mi dobivamo 2 dana prije natjecanja + dan kad je natjecanje za županijsko.
Uf, da je tak kod nas bilo bi fenomenalno. Ja prošo na 3 (možda 4) županijska --> dva tjedna odmora.
Mi dobijemo sam dan kad je županijsko.
child_in_time is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2007., 09:58   #213
Bio 2. na natjecanju iz eng. bolji od svih onih kojima je to prvi jezik . Nadam se dobrom rezultatu na županijskom.....
__________________
Pasji Scott!
Ralph is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2007., 12:32   #214
ja idem na kemiju, biologiju, vjronauk, hrvatski, likovni i povijest
ima dosta posla al sta cete. vec sam prosla na zupanijsko iz biologije.
lady Blackadder is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2007., 19:49   #215
Quote:
maestranza kaže: Pogledaj post
Pridružujem se Lafiel (koja će se sigurno iznenaditi kad vidi da postam ) u prolasku na engleskom (97%) i njemačkom (92%), te još uvijek u neznanju o prolasku na županijsko iz hrvatskog (71%). Zar se nije to danas trebalo već znati? *confused*

Još filozofija sljedeći petak...
It is alive!
I kaj je s tim hrvatskim?

Sretno na filozofiji skors, dobro si me sjetila, moram ponovit logiku da znam trećašima pokazat u utorak.

Quote:
neopitroid kaže:
Da nije počelo?
Pih, vi matematičari. Ruler je to isto znao kad sam mu rekla. Neću se igrati tako.
__________________
I was so scared. I was like, 'They're going to re-cast me, they're going to re-cast me. I've got to do a good job' and I walk in and Giles from Buffy is there. I was just like 'Oh my God, oh my God.'
~Katie McGrath <3
Lafiel is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2007., 05:13   #216
Quote:
Lafiel kaže: Pogledaj post
Pih, vi matematičari. Ruler je to isto znao kad sam mu rekla. Neću se igrati tako.
Nema to veze s matematičarima. Čitaj malo više dijete, čitaj.
neopitroid is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2007., 08:40   #217
Quote:
neopitroid kaže: Pogledaj post
Nema to veze s matematičarima. Čitaj malo više dijete, čitaj.
hm.... ne znam kolko je to bas o citanju... kad bi se pricalo bas o CITANJU, ne bih ja bio osobito pozicioniran na toj ljestvici....

ali da... POCELO RULEZ!!!
__________________
"It is much easier to love someone who hates you than someone who loves you more than you want him to." La Rochefoucould
The Ruler Ring is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2007., 12:28   #218
Kemija mi je u ponedjeljak, kazu da je to odmah i opcinsko....izvrsno
__________________
imam novi nick
no idea is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2007., 15:17   #219
Quote:
neopitroid kaže: Pogledaj post
Nema to veze s matematičarima. Čitaj malo više dijete, čitaj.
Pravoj ste našli reć da više čita, na stolu mi je upravo 5 knjiga za lektiru od kojih jednu trenutno čitam, jednu sam pročitala, a ostale imam u planu za skoru budućnost, a da ne spominjem kako mi 90% džeparca odlazi na kupovinu knjiga. Jedino ne čitam takve stvari gdje bi mi napisali "počelo".

@no_idea
Puno sreće.
__________________
I was so scared. I was like, 'They're going to re-cast me, they're going to re-cast me. I've got to do a good job' and I walk in and Giles from Buffy is there. I was just like 'Oh my God, oh my God.'
~Katie McGrath <3
Lafiel is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2007., 11:35   #220
Zna netko koliko otprilike treba za prolaz na županijsko iz biologije?
Imam 80%...

A geografija?

voncroy is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:09.