Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.02.2007., 18:16   #21
Quote:
Panzerschreck kaže: Pogledaj post
Evo članak:

http://www.index.hr/clanak.aspx?id=340085


Što vi mislite o tome? Od koje dobne granice bi sex sa maloljetnicama trebao biti dozvoljen u Hrvatskoj?
Ma ovo je bolesno...mislim da nikako sex s maloljetnicima ne bi trebao biti dozvoljen..a ne da dozvole i lafo stave granicu...
Malina is offline  
Old 26.02.2007., 18:19   #22
Quote:
Ken kaže: Pogledaj post
Naravno, opet nije isto kad dečko ima 18 a ona 14, ili kad dečko ima 25 a ona 14
a zašto ne bi bilo?
__________________
Suze su ti navirale od sreće,a on ih je sušio poljupcima,mazeći ti obraze dlanovima,i ti još čuvaš u džepiću sjećanja,nježnost u njegovu dodiru.
Bitchka is offline  
Old 26.02.2007., 19:58   #23
kaj se mene tiče, sa 4 godina se nemaš kaj ševiti, a pogotovo snekim punoljetnim
__________________
I don't know the answer, but I admire the problem.
Copycat is offline  
Old 26.02.2007., 20:06   #24
Mislim da bi granica trebala biti 15 god
__________________
Ne budite oni koji cijeli tjedan čekaju petak, cijelu godinu čekaju ljeto i cijeli život sreću!
Mrs. T is offline  
Old 26.02.2007., 20:18   #25
ja sam prvi put sa svojim dečkom s napunjenih 15godina, danas imam skoro 21 i još smo zajedno. tako da mislim da je i neka zrelost tu potrebna, povjerenje...
al ono kad on ima 25 a ona 15? ne znam meni je to malo nastano...
još gore kad čitam u novinama što sve curice u osnovnoj rade za bon za mobitel??
__________________
Life is not measured by the number of breaths we take, but by the moments that take our breath away
mladac is offline  
Old 26.02.2007., 20:44   #26
Quote:
Panzerschreck kaže: Pogledaj post
Evo članak:

http://www.index.hr/clanak.aspx?id=340085


Što vi mislite o tome? Od koje dobne granice bi sex sa maloljetnicama trebao biti dozvoljen u Hrvatskoj?
to nije u redu
ryder on the storm is offline  
Old 26.02.2007., 20:46   #27
ja bi to sve pozatvarao,do 17 god se nemaju šta jebat...to su još djeca
slatki_18_zg is offline  
Old 26.02.2007., 21:56   #28
po meni,nek se jebe ko hoce..jer,tak i ovak danas se jebu zenske sa 13 sa deckima od 20..
mogu oni stavit granicu koju hoce,opet ce se svi jebat..
__________________
Boze kako godine lete...
tony_zg is offline  
Old 26.02.2007., 22:09   #29
koja granica ? šta? koje su to fore? ako se dvoje klinaca od 13 karaju su kriminalci? ili krivo kapiram?
šta se mene tiče neka miču dobnu granicu i na 50, ali dok mula od 15 godina izgleda perverzno jebozovna u vrućim hlačicama i da joj tange vire, ili u onim minjacima, pa sad neke tajice i majice preko, a guze se ocrtavaju, a da ne pričam o trapericama usljed kojih tijelo služi kao držač za dobro dupe, nemože bit dobne granice.. jer bi trebalo postavljati i zakonske granice u odijevanju i ponašanju, pričanju, provociranju dečkiju od čak 27 godina koji nisu ludi da odbiju pušenje kurca na brzinu bez ikakve obaveze...
kakvi bonovi? one će ga njima još morat kupit s parama od staraca!!!
 
Old 27.02.2007., 09:14   #30
ma gle..sa 14 moze, ali uz pristanak roditelja
__________________
A tree never hits an automobile except in self-defence.
Lazanje is offline  
Old 27.02.2007., 11:31   #31
A gdje je ona stara: "ako može dohvatiti kvaku, dobra je"??

šalim se naravno. Imam frenda od dvadeset, koji je s curom od 17. Da li je po vama normalno? Meni je nekako "kritična" razlika u godinama, ali opet, 24 i 21 ne zvuče tako loše, a ista je razlika
overlord1987 is offline  
Old 27.02.2007., 11:40   #32
Do 16 kako i je. Ali samo zbog osamnaestogodisnjaka. Osobno se ne mogu zamisliti ni sa curom od 18, to je jos uvijek u glavi dijete.
 
Old 27.02.2007., 11:49   #33
Quote:
tinujevic kaže: Pogledaj post
koja granica ? šta? koje su to fore? ako se dvoje klinaca od 13 karaju su kriminalci? ili krivo kapiram?
šta se mene tiče neka miču dobnu granicu i na 50, ali dok mula od 15 godina izgleda perverzno jebozovna u vrućim hlačicama i da joj tange vire, ili u onim minjacima, pa sad neke tajice i majice preko, a guze se ocrtavaju, a da ne pričam o trapericama usljed kojih tijelo služi kao držač za dobro dupe, nemože bit dobne granice.. jer bi trebalo postavljati i zakonske granice u odijevanju i ponašanju, pričanju, provociranju dečkiju od čak 27 godina koji nisu ludi da odbiju pušenje kurca na brzinu bez ikakve obaveze...
kakvi bonovi? one će ga njima još morat kupit s parama od staraca!!!
To što ona nosi minicu ne znači da te zove na seks...
Gzena is online now  
Old 27.02.2007., 11:54   #34
Quote:
Sex sa maloljetnicama, od koje granice bi trebao biti dozvoljen?
za oba spola od neke 23. pa na dalje.
Default_user is offline  
Old 27.02.2007., 12:01   #35
Quote:
Ariane kaže: Pogledaj post
kod nas je 14 za dva maloljtnika, 16 za maloljetnika i punoljetnika koji nije vise od 8 godina stariji, 18 za sve ostalo

to je relativno o.k...
Je, ovo se i meni čini ok. Nije isto kad učenica prvog razreda srednje spava sa maturantom i nekim konjem od 35.

Netko se ovdje bunio da nisu valjda kriminalci djeca koja se zaigraju prije 14. rođendana . Ja bih rekao da, naravno, nisu, ali bi se trebalo pozabaviti roditeljima takve djece.
Lucky Jim is offline  
Old 27.02.2007., 13:09   #36
Zašto ne bi bilo isto? Pimpek guraju u istu stvar, samo što imaju više godina...rizici su jednaki, čin je jednak...

Jedino što je razlika u psihi, kako jedan frajer od 35 može imati seks sa curom od 15...Pa, može, isto kao i onaj od 18. To je individualni izbor, a ako njih dvoje s time nemaju problem, ne znam zašto bi ga mi imali.

Ja bih svima savjetovala da se ne seksaju prije 18, ali takve restrikcije nikad neće biti moguće. Iako su i sa 18 balavi i nezreli, normalno je da želiš to isprobati, ali računa se da što si stariji to si i pametniji, pa ćeš razmišljati o zaštiti i sličnim stvarima. Klinka i klinac od 15 ni ne znaju još uživati u seksu na pravi način i prerano stupanje u iste može im promjeniti neke stavove, pa ih čak i shebati za budućnost...
Ljubljenje, dirkanje, sve je to normalno, ali bih podigla granicu na 16 što se tiče seksa sa maloljetnicima. 14 je premalo.
Gzena is online now  
Old 27.02.2007., 19:49   #37
i tako na kraju dodemo do zakljucka da ovaj svijet ode u tri p** m*** po ovomu mislim da ne bum nikad imala djecu...mislim da bi u ludnici zavrsila da moram to gledat...
joanie1 is offline  
Old 27.02.2007., 20:14   #38
Ma u Americi i u većini modernijih zemalja svijeta djeca spavaju već sa 13,a i se žalimo da je dobna granca preniska,ipak da sam ja na vlasti gore u saboru ili di već definitivno bih pomakao na 18,ako ne i više!
__________________
!
mark knopfler is offline  
Old 27.02.2007., 20:15   #39
pa zar je drkanje postalo staromodno???
__________________
!
mark knopfler is offline  
Old 03.03.2007., 04:32   #40
Quote:
Xena2000 kaže: Pogledaj post
To što ona nosi minicu ne znači da te zove na seks...
a zašto mi se onda diže?
 
Zatvorena tema



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:21.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger