Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Vjenčanja

Vjenčanja Love and marriage go together like a horse and carriage...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.05.2014., 21:18   #6201
Quote:
pchelicaMaja kaže: Pogledaj post
Jel netko imao/probao kolace i tortu iz mak na konac?? Ja ih nisam probala ali na fotkama izgledaju pre pre.. S obzirom da je nas malo, voljela bi da imamo kremastije kolace, casice itd, da nije kao i inace u svatovima (iako ja najvise volim sitne svatovske
kolači su im jako fini samo se pripremi na paprenu cijenu
__________________
“...If you can make a girl laugh - you can make her do anything...”
Plavusa_ZG is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2014., 01:10   #6202
Hvala za info Poslat cu upit, bas me zanima koliko cijene ta mala remek-djela..
__________________
ajde Bože budi drug, pa okreni jedan krug, unazat planetu..
pchelicaMaja is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2014., 09:55   #6203
Quote:
gonda kaže: Pogledaj post
Pozzz.ima tko novija iskustva s kasnar il andric kolacima i tortama?hvala
Probao andrićeve u njihovoj slastičarni i sasvim su ok, ali kakvi su daljnji dogovori s njima, moraš provjeriti
ciglavzidu is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2014., 10:05   #6204
Quote:
pchelicaMaja kaže: Pogledaj post
S obzirom da je nas malo, voljela bi da imamo kremastije kolace, casice itd, da nije kao i inace u svatovima (iako ja najvise volim sitne svatovske
Mi smo uzeli tocno to sto si navela iz Amelie.
Imamo kremaste kolače..čašice..lizalice..a opet i mađaricu, londonere i sl. suhe kolače.
Sve će izgledati moderno, zabavno...u lijepim bojama.
Uz svadbenu tortu smo uzeli još dvije manje i mislim da će to sve skupa biti hit svadbe
Vlasnica slastičarne je odlična..komunikativna, pristupačna i otvorena za sugestije/izmjene.
__________________
Ain't no life on the run, slowly climbing
imaginatiwa is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2014., 11:42   #6205
Quote:
imaginatiwa kaže: Pogledaj post
Mi smo uzeli tocno to sto si navela iz Amelie.

Imamo kremaste kolače..čašice..lizalice..a opet i mađaricu, londonere i sl. suhe kolače.

Sve će izgledati moderno, zabavno...u lijepim bojama.

Uz svadbenu tortu smo uzeli još dvije manje i mislim da će to sve skupa biti hit svadbe

Vlasnica slastičarne je odlična..komunikativna, pristupačna i otvorena za sugestije/izmjene.

Hvala ti, uzimam onda i Amelie u obzir
__________________
ajde Bože budi drug, pa okreni jedan krug, unazat planetu..
pchelicaMaja is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2014., 14:13   #6206
Quote:
pchelicaMaja kaže: Pogledaj post
Hvala za info Poslat cu upit, bas me zanima koliko cijene ta mala remek-djela..
kolači su im na komad, poslala sam upit ali čim su to javili nismo ni išli do njih.

na kraju i mi uzeli od Amelie
Trolička is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2014., 17:20   #6207
Cure koje imate Amelie moze na pp okvirna cijena?
*Aria* is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2014., 17:50   #6208
Quote:
imaginatiwa kaže: Pogledaj post
Mi smo uzeli tocno to sto si navela iz Amelie.
Imamo kremaste kolače..čašice..lizalice..a opet i mađaricu, londonere i sl. suhe kolače.
Sve će izgledati moderno, zabavno...u lijepim bojama.
Uz svadbenu tortu smo uzeli još dvije manje i mislim da će to sve skupa biti hit svadbe
Vlasnica slastičarne je odlična..komunikativna, pristupačna i otvorena za sugestije/izmjene.
Quote:
Trolička kaže: Pogledaj post

na kraju i mi uzeli od Amelie
kolika je cijena kod Amelie? i kolača i torti? otprilike?
bluesun is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2014., 08:51   #6209
Evo, dragi i ja smo se u subotu vjenčali i imali smo tortu iz Amelie koja je apsolutno sve oduševila (ostale kolače nam je radio pub u kojem smo imali pir).

Za 70 ljudi, 1.400 kuna.

Torta od lješnjaka, mljeveni su na tri veličine (krupno, srednje i sitno), okus je apsolutno božanstven, a oko izgleda smo se vlasnica i ja isto jako brzo dogovorile, simpatična ženskica.

Sigurna sam da ću im opet otići tamo na tu tortu. Nisam uopće neki pretjerani ljubitelj slatkoga, ali ova torta mi je legla savršeno. I svi gosti su mi bili oduševljeni.
Garbo is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2014., 16:33   #6210
Onaj kome trebaju savršeni kolači na području Rijeke , na Gornjoj Drenovi radi gospođa INA savršene kolače, doduše čula sam da su od lani s 80,00 kn/kg skočili na 100,00/kg ali jasno mi je i zašto :-)
Napekla se je ona lani 50 kg samo za mene... a jedna druga još 50 kg, ah ti ludi naši običaji...
EMILI-LI is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2014., 10:54   #6211
Quote:
Garbo kaže: Pogledaj post
Evo, dragi i ja smo se u subotu vjenčali i imali smo tortu iz Amelie koja je apsolutno sve oduševila (ostale kolače nam je radio pub u kojem smo imali pir).

Za 70 ljudi, 1.400 kuna.

Torta od lješnjaka, mljeveni su na tri veličine (krupno, srednje i sitno), okus je apsolutno božanstven, a oko izgleda smo se vlasnica i ja isto jako brzo dogovorile, simpatična ženskica.

Sigurna sam da ću im opet otići tamo na tu tortu. Nisam uopće neki pretjerani ljubitelj slatkoga, ali ova torta mi je legla savršeno. I svi gosti su mi bili oduševljeni.
Znači 20 kn kriška? To je fakat skupo
peggy-nely is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2014., 11:57   #6212
Bili ponovo na Festivalu slastica, probali M&m i Vincek. U M&m je zenska bila ljubazna, najvise mi se svidio vocni parfe, jedan je bio naranca, drugi jagoda, Cokoladni mi bas i nije bio nesto, nekako ostavljao aftertaste od margarina jer je bilo puno vise kreme.

Vincek,najbolji im je bio desert od maline u casicama. Nugat torta meni nekak preslatka, a i cheesecake ima cudnu podlogu, premokru po meni. Takodjer, sad nismo probali,ali prosle god. Vincek radi ledeni vjetar od biskvita,a ne beze kora!

Planirali smo probat Cukeraj, medjutim, sve te cijene su nas odbile uopce od probanja. A i ponuda iskreno nije bila neka, kad vidim 3 vrste torti da su im ostale i prodavacice koje nemaju pojma, nit te znaju zainteresirat za svoj proizvod.... dovidjenja.

Idemo u Zelinu,
Pekara Kralj. Mislim da ce oni ispasti i konacni izbor, ako potvrde ono sto smo na Sajmu vjencanja vidli i probali.
__________________
No heroes, villains, one to blame, while wilted roses fill the stage... ♥
♫Books♪
miss-rebel is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2014., 12:01   #6213
kašnarov ledeni vjetar je najbolji ledeni koji sam ikada jela!
zlocka is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2014., 08:47   #6214
Omg! Upravo mi javili da preuredjuju Kralj u Zelini cijeli 8. Mjesec. Sto znaci da sam ostala bez slasticarne!

Upomoc! Oni su mi imali najbolje cijene, 10, 12kn snita.
Tko je jos bar malo jeftiniji, a da mu torte lice na nesto okusom?
__________________
No heroes, villains, one to blame, while wilted roses fill the stage... ♥
♫Books♪
miss-rebel is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2014., 01:12   #6215
Quote:
miss-rebel kaže: Pogledaj post
Omg! Upravo mi javili da preuredjuju Kralj u Zelini cijeli 8. Mjesec. Sto znaci da sam ostala bez slasticarne!

Upomoc! Oni su mi imali najbolje cijene, 10, 12kn snita.
Tko je jos bar malo jeftiniji, a da mu torte lice na nesto okusom?
Mi smo uzeli svadbenu tortu u Slatkom brlogu u Gajnicama. Iako smo imali već ponuđenu u cijeni menija u Pyrusu (sve od Kašnara), kad smo papali njihovu na sekinoj svadbi to je bilo TO. Toliko finu, prozračnu, pomalo sladolednu tortu nisam probala nikad. Sve su mi svadbene torte bljak zbog previše margarina il one ticino mase...al ovo je fakat bilo zakon. Odi tam i probaj te njihove kolače, tj okuse. Seka je imala tri okusa (tamni truffle, voćni mix, još neku laganiju čoksu), a mi smo morali četiri okusa koliko nam je sve bilo fantazija pa smo uzeli i onaj kao vanilija čizkejk Za lješnjak više fakat nismo imali kam staviti i taj peti okus. Još su nam kolače za moju kumu koja ima celijakiju uračunali u cijenu. Za 150 ljudi - 1950 kn... to je 13kn/kom. Odite i probajte...
velika bubica is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2014., 12:33   #6216
Quote:
velika bubica kaže: Pogledaj post
Mi smo uzeli svadbenu tortu u Slatkom brlogu u Gajnicama.
H, oni se isto sele, šta je to... ali navodno rade kolače.... ne znam, poslala sam im mail da vidim šta kažu.
__________________
No heroes, villains, one to blame, while wilted roses fill the stage... ♥
♫Books♪
miss-rebel is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2014., 14:47   #6217
Quote:
miss-rebel kaže: Pogledaj post
H, oni se isto sele, šta je to... ali navodno rade kolače.... ne znam, poslala sam im mail da vidim šta kažu.
E, vidiš, dobro da si mi rekla jer im moramo još doć na zadnje dogovore za svadbenu tortu. Pa piše ti lijepo da se sam naručiš tri dana prije i oni će ti složiti platu kolača za probu i reć di trebaš doć. Moj savjet: Nemojte jest drito prije nego idete tam.
velika bubica is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2014., 12:45   #6218
Frendica koja je dizajnerica, zeljelja je nesto originalno, ne toliko slasticarske ili babske kolace, pa je uzela Godis slatkise , ducan im je u Radicevoj.

Imaju prekrasne kutije s masnicom i to tak podjelila da imaju svi uzvanici.:-) Nakon toga islo se dalje:-)
ilicatrg is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2014., 20:52   #6219
Tortu uzeli kod gdje Martinec, ima obrt u Scitarjevu i predobra je, probala sam ja uzorke, ledeni i coko parfe!Fenomenalno!

10 kn snita.

Al imam drugi problem. Ovak, htjela bih ostatke ili torte ili bar kolaca napakirat samo odredjenim ljudima, najblizoj familiji kad budu isli doma... al kak to izvesti?Posto je svadba u domu, sta, da spremim u frizider kutijice i konobarima kazem da kad ih netko dodje trazit, da sam ga ja poslala?

A sta ak ih netko vidi i onda poslije kaze...eh,oni su dobili,a mi nismo!
My God!! Inace znam pravilo... ili svima ili nikome...ali...ali....

Ima neko ideju?
__________________
No heroes, villains, one to blame, while wilted roses fill the stage... ♥
♫Books♪
miss-rebel is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2014., 19:34   #6220
Mi smo imali kolace od Absuma i tortu od Slatke tajne. Iako tu vecer nisam nista mogla jesti , kad su mi sutradan svi hvalili kolace bila sam sretna da je nešto sitno ostalo i da mogu probati. Stvarno su bili genijalni. Doduse nisam uzimala puno klasičnih kolaca nego vise minjona, kosarica i cokoladiranog voca, ali bilo je svega. I jako mi je drago da nisam odustala od njih nakon mnogo negativnih komentara na forumu. Torta iz Slatke tajne je bila predivna i nas dio je bio fini, za ostale stvarno ne znam jer je bilo 4 razlicite.
malavg is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:42.