Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Turske serije

Turske serije Bivši podforum Neprikazano-sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.04.2011., 13:47   #201
ali naravno da Kenan ponovno glumi Mehmeta,i Filiz može ostat, svi ostali vaaan
imatina is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2011., 16:01   #202
Naravno, zar si sumnjala. Pa nema boljeg do Kenana
Didily is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2011., 18:20   #203
Quote:
Didily kaže: Pogledaj post
Mene je dojmilo Mehmetovo obraćanje Bogu, da uzme njega umjesto nje.
Dojmila me se Filizina tragedija koju proživljava, neizvjesnost oko trudnoće, zabrinjava me da uopće pomišlja da to dijete ne rodi.
Ljuta sam na to što se ne može obratiti ocu toga djeteta da joj pomogne u tim teškim danima, propast obitelji, ludi brat, hapšenje pa smrt oca, a istovremeno njena ljubav pati zbog druge.
Neka druga bi se slomila, a ona jedino misli na Mehmeta, misli na Nermin, a svi skupa od nje očekuju da im pomogne.
Život je ponekad baš nepravedan!
Mene takodjer se dojmilo ono obracanje Bogu.

Filiz zaista od Mehmeta trpi malo vise nego je fer, zato sam neki dan spominjala onu scenu gdje on njoj objasnjava kako mora spasiti Nermin, koliko mu ona znaci i tako to.... kao da joj nije par dana ranije govorio kako nju, Filiz, zeli imati u svom zivotu ali ne samo kao prijatelja.
Sofi L is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2011., 18:23   #204
Quote:
imatina kaže: Pogledaj post
i sad me samo zanima hoće li uopće Filiz reč Mehmetu da nosi njegovo dijete,
Stvarno ne znam, vidjet cu (gledanje na turskom ne otkrije bas puno toga ), ali vjerujem da mu ona nikad sama nece reci, eventualno ako on otkrije od nekog drugog. Nece mu sama reci jer ne zeli sputati ga tom cinjenicom, ne zeli (poznavajuci Filiz) da on misli da ga zeli time vezati za sebe.
Sofi L is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2011., 18:34   #205
Znaci jos veceras i sutra,bas me zanima sto ce biti,moram da obratim paznju na sve detalje
Kendi is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2011., 18:49   #206
ja sam isto odlučila pogledat ove dve zadnje u potpunosti, naravno da mi bude lakše
valda su oni svi men in blek sad već
imatina is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2011., 22:45   #207
Quote:
Sofi L kaže: Pogledaj post
Stvarno ne znam, vidjet cu (gledanje na turskom ne otkrije bas puno toga ), ali vjerujem da mu ona nikad sama nece reci, eventualno ako on otkrije od nekog drugog. Nece mu sama reci jer ne zeli sputati ga tom cinjenicom, ne zeli (poznavajuci Filiz) da on misli da ga zeli time vezati za sebe.
I ja sam vjerovala u to. Ne bi ona to napravila, ne bi ga na taj način htjela vezati.
Nermin mu je rekla. Svaka joj čast na tome.
Didily is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2011., 11:45   #208
Quote:
Didily kaže: Pogledaj post
Nermin mu je rekla. Svaka joj čast na tome.
Stvarno. Pitala sam se hoce li uopce Mehmet do kraja serije saznati da je Filiz trudna, kako i od koga... Zadnja na koju bih pomislila je Nermin, ali scenaristi su i to rijesili (mada mi najneuvjerljivije izgleda onda scena gdje Belkis iznudjuje informaciju od doktora).

Onaj razgovor Belkis sa Filiz sinoc - katastrofa. I to se zove majkom???

A onaj momenat kad se Mehmet konacno uspije popeti to Nermin... Doduse, odvalila bih mu najradije bila samar sto joj sad govori kako ce uvijek biti s njom - doduse, to sam ja. I sam je rekao u onoj dzamiji "Toliko mi je puta dolazila kleknuti pred noge, a ja sam je svaki put otjerao".

Jos veceras...
Sofi L is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2011., 19:07   #209
A odakle Nermin zna da je Fliz trudna,izgleda da sam nesto propustila,ti sumpor izgleda da cu morat opet gledati sve ispocetka

jos vecerasssss
Kendi is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2011., 22:39   #210
A jojjjjj
Tuzno, kakav kraj
__________________
Zaboravila sam. Na vratima svakog sna stoji noćna mora!
enny is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2011., 23:03   #211
Quote:
enny kaže: Pogledaj post
A jojjjjj
Tuzno, kakav kraj
da , čok tužno
po meni je to bio jedini mogući kraj za njih dvoje , jer na kraju je u priču stavljeno i dijete koje on ima s drugom ženom ...
njegov karakter i moralne vrijednosti u koje vjeruje mu nikad ne bi dozvolile da okrene leđa Filiz i djetetu .... on je čovjek koji na kraju može biti samo sa jednom ženom i Nerminina smrt ga oslobađa od situacije gdje bi morao birati između ljubavi prema Nermin i ljubavi prema vlastitom djetetu ...
Nelita is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2011., 01:26   #212
Osim toga, bez obzira koliko on na kraju govorio kako će biti zajedno, samo neka ona ozdravi, oni ne bi bili sretni i ta ljubav bi se pretvorila u nešto drugo. Ostala je ovakva samo zato jer nije nikad ispunjena, a takva ljubav svoje ispunjenje ne može doživjeti s dva ovako oprečna karaktera nakon onoga što se dogodilo. Mehmet joj to u podsvijesti ne bi oprostio, ma koliko to želio i ne bi zaboravio riječi koje su ga ponizile. Nermin je to znala, zato se nije borila za život. Jednostavno se predala, a drago mi je da joj je ispunjena posljednja želja da ga još jedanput vidi.
Filiz je pak cijelo vrijeme uz njega. Divna je. Na kraju, onaj snažan stisak ruke, jako puno govori. Njih dvoje će biti sretni jer su idealan par.
slike : globigerina
Acı Hayat Mehmet & Filiz










Didily is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2011., 01:30   #213
Quote:
moriturite kaže: Pogledaj post
Je li netko moždapronašao cjelokupni soundtrack serije?
Na ovom kanalu sam našla. Ne znam da li je potpun ili možda koja skladba nedostaje ali većina je tu, sigurno.

http://www.youtube.com/user/25sonjaT...17/B8GpevpveAc
thermskin is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2011., 02:16   #214
Didily fino si to rekla, slažem se u potpunosti

Zadnja scena















globigerina is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2011., 02:32   #215
globigerina lijepo si sve ove slike složila, malo je Filiz na slikama tako da su me ove jako razveselile.
Didily is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2011., 03:12   #216
Znaci gotova serija... mozda nekad nastavim gledati..kad budem imala vise vremena .. a kraj sam vec i prije vidjela

Za sada gledam Endara kako rastura u plesu sa zvijezdama
__________________
❤❤❤
Eysan is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2011., 04:12   #217
sad sam pogledala zadnju, ah kaj reči, osim za žile rezat

meni je isto bilo zanimljivo kak su doktori govorili da se ona ne bori

i ona njihova stabla, jedno suhe krošnje, a jedno zeleno, kako simbolično, to mi je super bilo

a najbolje od svega mi je bila Kenanova gluma, svaku emociju

mi je dočaral

ja sam uvjerena da je Nermin poživjela da on ne bi bil s Filiz, mislim da joj je sve oprostil, i da nikad neće osjećati za Filiz ono što je osjećao sa Nermin

žao mi je te ljubavi, mislim da bi im bilo lijepo, i mislim da su ih trebali ostavit zajedno, pa makar i u grobu

Nermin i Mehmet 4ever

ružo moja, koliko puta joj je to rekel, dušica
imatina is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2011., 18:01   #218
Quote:
Didily kaže: Pogledaj post
Osim toga, bez obzira koliko on na kraju govorio kako će biti zajedno, samo neka ona ozdravi, oni ne bi bili sretni i ta ljubav bi se pretvorila u nešto drugo. Ostala je ovakva samo zato jer nije nikad ispunjena, a takva ljubav svoje ispunjenje ne može doživjeti s dva ovako oprečna karaktera nakon onoga što se dogodilo. Mehmet joj to u podsvijesti ne bi oprostio, ma koliko to želio i ne bi zaboravio riječi koje su ga ponizile. Nermin je to znala, zato se nije borila za život. Jednostavno se predala, a drago mi je da joj je ispunjena posljednja želja da ga još jedanput vidi.
Filiz je pak cijelo vrijeme uz njega. Divna je. Na kraju, onaj snažan stisak ruke, jako puno govori. Njih dvoje će biti sretni jer su idealan par.
Didily , opet mi čitaš misli ... savršeno si sažela bit cijele serije
Mehmet i Filiz
Nelita is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2011., 12:47   #219
Bas ubitacna zadnja epizoda.

Usprkos svemu, uspio me i u ovoj zadnoj epizodi Mehmet propisno naljutiti odnosom prema Filiz. U mnostvu stvarno emocijama nabijenih scena, izgubila se nekako ona u bolnici, kad Filiz pozlije i Mehmet udje u bolnicku sobu gdje ona lezi, sad vec znajuci da je trudna. Ona ga oslobodi bilo kakve obveze, a on - nista, nijedne rijeci njoj, kao majci svog djeteta.
Samo joj polozi njenu i svoju ruku na stomak - ali ne kaze nista...

Meni to sve mnogo vise lici na samosazaljenje kod njega, osjecaj krivice, nego ista drugo.
Sofi L is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2011., 13:18   #220
Sofi Li, ne tako oštro. Nermin se bori za život. Filiz je trenutno dobro. Ne ga previše osuđivati obzirom što je sve prošao.
I kao što si vidjela, Nermin je ubrzo umrla. Zamisli da ga se Filiz grčevito držala i zahtijevala da ostane uz nju, da kakva Nermin, on mora biti s njom jer je trudna.
To naravno, Filiz ne bi napravila, mnoge na njenom mjestu bi, a on to nikad ne bi oprostio.
Onaj stisak ruke na kraju zorno govori kako je on shvatio da unatoč boli za Nermin, život ide dalje i da u tom životu nije sam. Filiz je s njim tugovala cijelo vrijeme, a moglo se je vidjeti kako pomalo najveća bol jenjava.
Žao mi je, ali mislim da Nermin i Mehmet sad ne bi uspjeli u zajedničkom životu, jer ni on ni ona više nisu bili oni mladi ljudi s početka serije. Život ih je drastično promijenio i udaljio. Oboje su htjeli da se vrate u te bezbrižne dane sreće, ali to jednostavno nije moguće jer se život ispriječio.
Nermin je to znala, znala je da nitko ne bi bio sretan kad bi ona preživjela i zato je izgubila volju za životom.
Žao mi ju je. Život je nije izgradio čvrstom ženom koja bi uz voljenog stajala u bilo kojem trenutku, nije se znala boriti za ono što je najdragocjenije. Kasno je spoznala svoju grešku.
Ja dalje maštam o Filiz i Mehmetu kako napokon žive normalnim, mirnim životom uz djecu. Mehmet možda neće voljeti Filiz opsesivno kao Nermin, ali će ju voljeti duboko, istinski, s lakoćom i napokon će njegovo srce ozdraviti.
Uvijek će stajati jedno uz drugo, pomagat će si i što je najvažnije bit će iskreni. Jedino takav odnos može opstati.
Didily is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:51.