Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.02.2015., 16:27   #381
Pozdrav svima!

Muškarac iz Zagreba (38 godina), visok 194cm i težak nekih 110kg, skroz kratka crna kosa. Otvorena uma, uvijek velim sve kaj mi je na pameti, volim puno klafrati. Imam raznolik glazbeni ukus (sve može proć osim narodnjaka), filmofil sam. Obožavam vožnje biciklom...

Tražim slobodoumnu žensku osobu isključivo iz Zagreba, poradi ugodnih druženja Ono kaj mi je bitno da si otvorena po svim pitanjima, godine nevažne, da isto voliš reći sve kaj misliš i da voliš puno klafrat poput mene! Ne očekujem ništa prek noći, neg želim da se prvo putem tipkanja probamo skužit, da li si odgovaramo ili ne. Tek onda može kava i molio bih da mi se ne javljaju osobe koje nisu u stanju složit, dvije suvisle rečenice! Zahvaljujem na čitanju!
Spliff is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2015., 18:44   #382
pozdrav svima!

o meni; muskarac
godina 33 i pol
visok 187cm
tezina oko 75kg
smeda kratka kosa i smede oci, visok, mrsav, zaposlen

volio bi upoznat djevojku od 25 do 35g, ako si puno mlađa moze ali da nisi prevrtljiva, visoku minimalno 175cm, mrsavu, tamnokosu, smedooku ili crnooku iz koprivnice ili okolice, moze i krizevci i cakovec i bjelovar i varazdin i njihove okolice, sve kaj je u blizini kc u nekom krugu od 50tak km
da nije opterecena s vjerom i materijalnim, znaci ovakve ne zelim;

Sinoć prolazim kroz grad i na jedan bijeli BMW X6 zakačila neka djevojka papirić: \"Javi se, Nina\" i ostavila broj telefona i poljubac. Ja razmišljam kakva divna romantika i prebacim papirić na Golfa 2 dizlo koji je bio iza ..., ovakvu ninu definitivno ne zelim upoznat i slicne,

isto tako ne zelim da mi se javljaju konobaruse, znaci moze ali samo ako si osoblje zaposleno u kaficima koje radi svoj poso, to nije konobarusa, zna se kaj je konobarusa... ista ko i ova gore nina iz price, a i one koje zanima gdje radim i kolko zaradujem isto ne zelim da se javljaju, znam da je novac bitan za zivot al cim te zanima to, spadas u isti kos s gore navedenom ninom

volim zene koje drze do sebe i koje postuju same sebe i imaju svoje ja, da nisu povodljive(znam da nema puno takvih al ipak)

molim da se javite u poruke, slike mozemo razmjenit na vocapu il viberu il fejs mozda...
tolko od mene, hvala
ps. naglasak na ovo da nije prevrtljiva i povodljiva, i da nije ljubomorna na svaku sitnicu, e da, i briga me kaj bus ovo citala, priliku si propustila (nasla se bus) a ostale mozete se javiti slobodno
JDMmile is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2015., 18:19   #383
trazim nekog ko je stvarno zaljubljen u umjetnost i tak malo posebna emotivna dusa. netko jednostavan i nezahtjevan. geek. moze i dinosaur. iskljucivo za prijateljstvo tak da mi je svejedno m/ž. zagreb.
-april- is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2015., 21:49   #384
Quote:
PrinceVegeta kaže: Pogledaj post
Pozdrav,

čovjeka najbolje predstavljaju njegovi stavovi i razmišljanja, pa ću upravo tako to i napraviti.

Ako si kao ja, promatrajući okolinu, i čitajući ovaj forum, zaključila si da su većina ljudi kreteni. Uz 500 virtualnih prijatelja malo tko ima neku dublju interakciju s bilo kim, a dok šetaju ulicom zure u mobitele poput virtualnih zombija, kupuju stvari na kredite s novcima koje nemaju i nemaju nikakve vizije kako uspjeti u životu, niti shvaćaju da netko danas sjedi pod hrastom u hladu zato što ga je netko prije 50g posadio.

Na usamljenim srcima se jadaju, a pokušavaju ništa, na ljubavi i seksu je problem što dečko masturbira, a njemu što ona ima muškog prijatelja, međusobno si pregledavaju browsing history i sms-ove, imaju zajednički profil na društvenoj mreži, on je više ne jebe 3x nego 2x dnevno pa je ona u depresiji, imamo i teme poput "volim te, ali nisam zaljubljena", itd., zapanjen sam kretenizmom, neindividualnošću i nebitnim stvarima kojima se ljudi bave. Doseg njihovih snova se može vidjeti u percepciji plaće od 1000 eura kao velikog novca, i životarenja iz mjeseca u mjesec kao vrlo dobrog do idealnog životnog stila.

Nije problem želiti puno ako puno želiš ostvariti na osnovu usluge koju daješ svijetu, jer sretan i uspješan čovjek može biti samo onaj koji je sluga drugima, a ne onaj koji pohlepno grabi sve što pod njega dopadne.

Mene zanima dugoročna perspektiva, jasni životni ciljevi, i tražim dobru cura s kojom ću zajednički stvarati nešto. Niti te planiram kontrolirati, niti me to zanima, niti ću trčati za tobom, zapravo, očekuj visoku dozu individualnosti. Želim karijerno uspjeti, nemam volje ni vremena baviti se glupostima. Nisam najpametniji na svijetu, ali sam dovoljno uporan da ću kad tad uspjeti.

Ne vjerujem u kemiju, vjerujem u trud dvoje kvalitetnih ljudi da stvore dobar međusoban odnos koji može postati ljubav. Ne vjerujem u kratkoročan konzumerizam dok jednog dana nemaš dovoljno novaca da si ga možeš priuštiti. Nisam podložan utjecajima okoline, ne zanima me dokazivanje i pokazivanje drugima, svatko se treba dokazati samo sebi, naposljetku, vrijeme je najbolji sudac.
Vjerujem u to da dvoje ljudi u zajedničko dobro moraju ulagati maksimalan obostrani trud. Također, smatram da dvoje ljudi moraju imati podosta slične stavove da bi bili dobri partneri, podupirali se i stremili svojim željama.

Ukoliko te zanimam i dalje, 27 g, iz Splita, zaposlen, itd. Sigurno se neću dopisivati više od 10 dana, a da ne odemo na piće, to smatram traćenjem svoga vremena, a o svome sama odlučuješ .

Lijep pozdrav
Da ovo plaćam kune ne bi stavio opet, jer nikakve koristi od ovog, ali ajde, da puno ne filozofiram.
Samo te molim da se ne javiš ako:
  • ti je bitno kakvu muziku slušam ili ti je bitno nešto na sličnom nivou
  • ako si se već javljala
  • ako nisi iz Splita ili njegove okolice
PrinceVegeta is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2015., 16:29   #385
neka žena ...za zajebanciju i slično :klap:

o meni : stalkati postove ...godinu unazad
martin007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2015., 17:27   #386
Dobar dan.
Ja sam jedan 27-godišnji frajer. Ne volim ništa što vole mladi. Ako nekome smeta dim, ne, ne pušim. Spretan sam u svim pozama vođenja ljubavi. Heteroseksualac sam.

Ovim putem tražim lager žensku. Već imam svoju favoritkinju ali osoba sam koja uvijek razmišlja unaprijed: 'Što ako...'. Što bi bilo kada bi me ta favoritkinja recimo zamrzila? Onda bih morao pronaći drugu, zamjensku, manje kvalitetnu opciju. Molim da mi se jave sve dame koje smatraju da imaju znanja i sposobnosti biti mojom B solucijom. Odgovornost je velika. Pasti s favoritkinje preko lager ženske na totalnu nulu je vrlo bolno, tako da inzistiram na damama koje posjeduju veliku dozu empatije.

Također molim da me u prvoj privatnoj poruci obavijestite o svojim prehrambenim navikama. Nemojte mi slati fotografije jer ne želim prerano postati napaljen.

Zahvaljujem,
hot & horny sauce
__________________
Tabasco "Zlatna Džezva" Sauce
Tabaxacum is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2015., 03:03   #387
...

Ok, let's try it.

Nisam inače fan ovakvih upoznavanja ali ponekad malo zaglavim na internetu tako da mi svašta pada na pamet.

Znači ovako. Cura iz Splita, 25 i kusur godina, fakultetski obrazovana (pri samom kraju) traži momka koji je što sličniji navedenom (mom) opisu.

Za početak, nisam asocijala, da pače volim svakodnevno bit 'među ljudima', volim kad se nešto događa, kad nije dosadno. Same izlaske sam malo zapostavila, sad mi je veći gušt popit kavu na suncu negdi s kvalitetnim ljudima, otić na koji dobar koncert ili s društvom u kino i nasmijat se dobro. Uz to sam vjernik i vjera mi znači u životu. Nisam ogromni uživljenik/fanatik nego jednostavno bez toga ne ide. Izgled ne mogu precizirat, to najbolje znaju drugi, ali držim do sebe i to mi je jako bitno. Možda sam malo izbirljiva, ali opet ne pretjerano. Trenutno mi u životu ništa posebno ne nedostaje osim možda ta pažnja "bolje" polovice. Nisam u depresijama ili ne znam čemu sve ne, uvijek imam s kim popričat, družit se ili bilo što, jedino malo prave ljubavi fali! Naglasak na pravu!

Ako ste slični, očekujem porukicu. Pošto nisam velik fan ovakvog načina upoznavanja i općenito dopisivanja na slijepo, to sigurno neće trajat u vječnost. Želim znati odmah s kim "imam posla". Napominjem da mi je dosta toga bitno, pa i sam izgled. Ne nudim ne znam šta ali jednostavno imam određene ukuse i preferencije. Također bitna stvar je da nisam za avanture i te gluposti, pa svi s takvim namjerama možete odmah preskočit ovaj oglas. Općenito ako nemate nimalo sličnosti, ne šaljite mi ništa jer nećemo se mučiti niti ja, a niti vi.

Prednost imaju Splićani, do cca 30ak godina. Pokrivam i Zagreb povremeno, tako da i takve poruke neću ignorirat.

Toliko od mene
Angeleyes7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2015., 10:29   #388
Ovaj put sam nacrtao medu, ali spava u svojoj kutiji

Evo malo o meni...
Iz Zagreba sam, druga polovica 20-ih, živim sam, sviđa mi se kako mi se oblikovao svakodnevni život. Zadnjih tjedana me kuhanje veseli i više nego obično, divan mi je osjećaj zagrijati se s toplim ukusnim obrokom, još bolje ako je to popraćeno zanimljivim filmom Iako još uvijek čekam toplije dane jer mi fale šetnje po zagrebačkim ulicama i druženja na Maksimiru. Imam puno energije i volim ju potrošiti, nije me lako izmoriti ili izbaciti iz takta. Od istaknutog na izgledu, ja sam vitak, dugokos i već dosta istetoviran

Htio bi upoznati nekoga komunikativnoga, otvorenoga, tko se ne boji pokazati kakav je, također nekoga tko bi radije pokušao i ne uspio, nego da uopće ni ne pokuša. Obožavam kreativne ljude i one koji su svoji, pa makar bili i drugačiji od svoje okoline. Super bi bilo i imati dodatno društvo za autostoperske izlete.

Godine i lokacija mi se ne čine kao nešto bitno, ali ne volim nepotrebnu kritičnost, ograničeno razmišljanje, rasizme, homofobije ili išta tome slično, mrzim nezasluženo neprijateljski stav. Jako me odbijaju oni koji se ne žele potruditi za druge ljude. Isto, ne volim kada ljudi nestanu bez pozdrava.

Nova prijateljstva su vrlo poželjna, volim upoznavati ljude, pa i one potpuno drugačije od mene(zanimljivo je vidjeti hoću li što novo upiti od njih ). U vezi nisam i taj dio bi volio promijeniti, no potencijalna partnerica bi morala biti dosta kinky naravi.

Ne odbijaju me ljudi s neobičnim životnim pričama, a oni koji se ne boje će saznati i moju
nemouzagrebu is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2015., 18:07   #389
...

Quote:
juridika21 kaže: Pogledaj post
Ponavljam

Pozdrav svima!

Studentica sam i imam 23 godine. Studiram pravo koje veoma volim i želim se baviti pravnom znanošću jednoga dana. Volim kvalitetnu glazbu, obožavam knjige, voditi rasprave o svačemu, šetnje, druženja, filmove i dokumentarce, poeziju. Volim se puno smijati, šaliti, također i biti ozbiljna (ponekad mi kažu da sam preozbiljna), ponekad samozatajna. Ne volim podcjenjivati druge niti ih osuđivati zbog onoga što jesu, ali također ne volim podcjenjivati niti sebe. Nitko nije savršen no ja sam zadovoljna sa sobom u kakvu sam se osobu razvila te svojim odgojem. Učiti volim, što pravu materiju koja mi treba za školovanje, što ovako općenito stvari iz drugih područja.

Ne želim previše duljiti sa opisom same sebe pa ću prijeći na osobu kakvu želim upoznati. Dakle, željela bih da mi se javi dečko od 23-26 godine, iz Osijeka ili okolice, po mogućnosti da je student, da voli pričati o svemu, duhovit, tolerantan, da nema nekih puno vezica ili tome slično pa ovdje traži još jednu ili nekih "repova" iz prošlosti, koji voli putovanja, da nije umišljen. Da nije previše povučen no niti previše dominantan jer bi mi najviše odgovarala neka zlatna sredina ili čak više prema povučenosti onoj koja ja, moglo bi se reći, karakteristična za geekove.

Mijenjam grad. Može iz bilo kojeg dijela Hrvatske, a sve ostalo ostaje isto...
juridika21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2015., 16:24   #390
Ima li neka djevojka ili žena za dopisivanje? O svemu i svačemu... I ne o onim stvarima tako da no sikiriki
nik titanik is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2015., 18:51   #391
Frendica i ja tražimo žensko društvo za izlaske i druženje. Nama se izlazi, zabavlja, radi uvijek nešto novo, a frendicama se nikad ne da ili nemaju vremena ili su samo s dečkima pa ako ima ovdje cura koje nisu takve, javite se

Poželjno da je to netko tko ne komplicira previše oko svega, s kime se može pričati, da ima smisla za humor, voli plesati vani itd. Imamo 27 pa naših godina, plus/minus koja godina je ok. Zagreb. Nije mi cilj neko dopisivanje već bi se radije našle i družile uživo

Pozdrav
__________________
Dance first. Think later. It's the natural order.
lady grenouille is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2015., 16:25   #392
Hay!

Ovdje djevojka, uskoro 29 god, ZG. Uzivam u glazbi, volim brze automobile, filmove i dobru klopu

Tražim nekog ozbiljnog koji zna što želi, koji želi jednog dana živjeti i uzivati u dvoje

Otići na koncert, pogledat film, šetnje, dobra vožnja ..biti jedno uz drugo u svemu

Eto ak se netko vidi u tome neka se javi
__________________
Music and cars :) Honda ; R34;NSX
Roisin Murphy is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2015., 21:03   #393
Talking aHOjjj

trazim neku umjetnicku dusu, il netko tko se smatra bar takvom

netko kome je glazba sve...svira gitaru, il se kuzi u glazbu,

moze i cinicino bice i sarkasticno nosim se s tim dobro....

geekicaaa neka...cekam teeeeeeee

p,s...cure koje pate za bivsima i to..nek me zaobidju...i slicne price..
__________________
pao mi secer sa srca
Phinkal is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2015., 16:23   #394
e ovako zeMske, prvih 10 koje se jave dobiju:

1. Cevape u najboljoj cevabdzinici u gradu
2. Burek u najboljoj burekdzinici u gradu
3. Kafu sa rahat lokumom
4. Salep sa kolačem
5. Setnju Baščaršijom
6. Odlazak na vrelo Bosne
7. Odlazak do Tunela spasa
8. Odlazak na vidikovac
9. Pojašnjenje nekih naših slengova tipa "ceif" "merak" "kasaba" itd.
10. Dernek i smijeh do jutarnjih sati.

sljedecih 40 kojih se jave dobiju:

1. Cevape u najboljoj cevabdzinici u gradu
2. Burek u najboljoj burekdzinici u gradu
3. Kafu sa rahat lokumom
4. Salep sa kolačem
5. Setnju Baščaršijom
6. Odlazak na vrelo Bosne

Od broja 51-80 koje se jave, dobiju:
1. Cevape u najboljoj cevabdzinici u gradu
2. Burek u najboljoj burekdzinici u gradu
3. Kafu sa rahat lokumom

Od 81-100 koje se jave, dobiju:
1. Cevape u najboljoj cevabdzinici u gradu i vode sa jedne od sarajevskih česmi + hošaf.
__________________
Vazduh trepti kao da nebo gori!
Alčak is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2015., 09:39   #395
Ajde da se i ja ovdje okušam međutim, ne tražim dečka, no, no tražim ljude koji slušaju swing, vole vintage, furaju se tako, zanima ih Dolce Vita festival, Zagreb Swing City festival i općenito eventi koji uključuju takav đir. Žensko, muško, nebitno

Koliko god društva imala, uvijek teško pronalazim ljude koje bi dobrovoljno mogla odvući na ovakvo nešto
Viki29 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2015., 13:07   #396
Smile Traži se dovoljno odvažan muškarac

JA: žensko, 31 godina, Zagreb, nezaposlena, dajem instrukcije, studiram drugi faks; volim putovatí, čitati, peći kolače, životinje, malo i vrtlariti, pogledat koju izložbu, poslušat koji koncert (većinom klasične glazbe, ali ne bi imala ništa protiv moderne glazbe, uz uvjet da su free ulaznice ili da se zaposlim , također volim i kino i kazalište iako dugo nisam bila; nekonvencionalna, komplicirana, kompromisna/nekompromisna, inteligentna, obrazovana, kontradiktorna; kažu zgodna, nekoliko kilica viška; vjernica (RKT) - preobratila se nakon teškog životnog iskustva koje mi je pokazalo i dokazalo da Bog zaista postoji, pokušavam zaista živjeti tu vjeru, vjerujem u predbračnu čistoću (to ne znači da sam asexualna, nego da mi je bitno podijelit jednog dana cijelu sebe sa samo jednim muškarcem, svojim suprugom); OSTALO - pogledaj malo moje postove i prošle oglase

TI: muško, po mogućnosti stariji od mene (ne prestar), SOLO, kulturan, inteligentan, obrazovan, živiš u zg ili ti nije problem putovat (meni je budući da ne vozim), važno da se kliknemo već preko poruka , smatraju te uspješnim (to ne znači da si nužno nekoga pokrao, nego svojim trudom postigao nešto, ne trebaš imati ne znam kolko para da bi bio uspješan - sebe smatram uspješnom zbog toga što sam sve postigla unatoč svemu

Eto, to je to. Tko se smatra dovoljno odvažnim, inbox čeka


P.S. Danas je Valentinovo, tko zna, možda mi baš ovaj oglas donese sreću u području života u kojem do sada baš i nisam imala sreće
__________________
__________________
Zrinka
zrinkazg is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2015., 16:40   #397
Tražim prekrasnu plavušu koja je danas trčala utrku 162 stube, a na sebi je imala broj 110. Eto, ako želiš na kavu ili trčkaranje sa brojem 150, javi se. Do neke iduće utrke, pozdrav...
__________________
Tko se usudi, pobjeđuje!
MCnab ZERO is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2015., 22:48   #398
Pozdrav svima, tražim nekog za mamu, ostala je udovica prije pola godine i želi nastaviti dalje ali ne zna gdje ni kako, a ja se ne želim mješati u njen život nego okvirno vidjeti "šta se nudi" da joj znam prenijeti

Inače ima 51 godinu, vitka je, pametna, duhovita i jako draga. Ne zato što je moja mama, ali ona je najbolja osoba koju znam, a i drugi kažu tako
PRETTYUSER is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2015., 00:21   #399
Ozbiljan dečko,30god,
visok 170cm,vitak,iskren, pošten, romantičan,vjeran,pažljiv,situiran,usamljen.
Tražim žensku osobu za ozbiljnu vezu.
Ne moraš biti ljepotica,samo da si normalna i iskrena, a izgled,godine i sve ostalo mi je totalno nebitno...
Tino is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2015., 16:10   #400
Djevojku, ženu s krajnjeg juga, da ne kažem Dubrovnika?
Imam 28 godina, ponešto smisla za humor i donekle kriterija za izgled dotične djevojke, žene.
Neću se dopisivati dok ne izližem Touch Screen na mobitelu, imam simpatičan glas i ne želiš propustiti priliku da ga ne slušaš na nekoj kavi, ručku, večeri... U svakom slučaju, ima nešto o meni tu na forumu, što nema, pitaj, budi draga, slatka i donekle zgodna...
__________________
We ignore the ones who adore us, adore the ones who ignore us, love the ones who hurt us, and hurt the ones that love us.
Centurionzg is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:51.