Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.05.2014., 21:22   #61
Nada je kurva, i nikad ne udara sama. Najgore kaj si možemo napraviti je da si dajemo nadu da se nekaj bude promjenilo samo od sebe. U glavi si stvoriš jedan idealan svijet u kojem vas dvoje živi sretno i zaljubljeno u kućici sa bijelom ogradom i vrtom punog cvijeća. Toga nema, postoji samo realnost koju si sami stvorimo. A ti si svoju realnost pretvorila u neutemeljena nadanja koja gajiš prema njemu.
Slažem se sa nekim stvarima i savjetima koji su ti ovdje napisani, pa ću i ja neke stvari dodati.

Ako zbilja osjećaš da je on onaj pravi onda moraš nekaj napraviti. Vjeruj mi, ako odlučiš to potisnuti, izjest će te to iznutra. Godinama te to bude nastavilo uništavati dok ne ostaneš samo prazna ljuštura. Ako u sebi znaš da je on taj, onda napravi nekaj oko toga. Javi mu se, porazgovaraj sa njim, iniciraj susret. Nemoj propustiti ovu priliku jer se jednom budeš tukla u glavu sa pitanjem "što bi bilo da je bilo". U životu sam naučio jednu stvar, a to je da nikad ne želim propuštati prilike koje mi se pruže. A ti sad moraš probati iskoristiti svoju prilku. Jer, čak i ako ne uspiješ sa njim, budeš dobila svoj mir. Mir koji ti bude trebao da kreneš naprijed. Radije ću proći loše u 1000 prilika, al ću imati svoj mir duha da sam probao i krenuti dalje. Nemoj da te sadašnja situacija izjede.

Također se moram složiti i sa tim da ti možda imaš krivu predodžbu o tom liku. Njegova slika u tvojoj glavi je stvorena na osnovu osobe koju si znala prije 6 godina. Tu si sliku idealizirala i uzdigla na prijestolje koje ti pokušavaš sad doseći. A ta osoba može biti miljama daleko od svega toga. Nemoj idealizirati neku osobu prije nego ju upoznaš, ili prije nego ju ponovno upoznaš. Stani malo na loptu, smiri misli i osjećaje, a onda kreni u borbu. U ovoj bitci možeš samo dobiti, ili predivnog tipa kojeg voliš ili mir duše, srca i misli. Kako god bilo, taj korak moraš napraviti...suočiti se sa svojim najvećim strahom i pobijediti ga.

Kako god završilo, želim ti sreću i da nađeš mir za svoj duh.
__________________
Pozitivaaaaaaaaaaaaaaaa... :)))))
markdeejay is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2014., 21:51   #62
Quote:
Skejt kaže: Pogledaj post
Nikad mi neće bit jasno zašto ljudi imaju potrebu komentirat postove koje uopće nisu pročitali...
.
Jep. Zajeb. Bilo je brzopleto. Isprika autorici, a i ostalima na trolanju.
NewOrder is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2014., 00:51   #63
Terapija je bila iscrpljujuca.. Emotivno!
Napisat cu detaljnije kad se poslozim, donekle, u glavi.
benenota is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2014., 11:40   #64
Za početak ću komentirati par vaših komentara koji se provlače konstantno.
Mi smo se upoznali prije 6 godina dakle mi smo se u međuvremenu i družili i čuli nekoliko godina.. A ne kako neki navode da je on bio jedan čovjek prije 6 godina, a jedan sad.. I kao što sam rekla.. On je poprilično javna osoba tako da otprilike znam što se je ili nije promijenilo zadnjih par godina.
I budimo realni, čovjek se ne može previše promijenit u par godina (ukoliko mu se ne dogodi neka privatna nesreća). Nijanse se mijenjaju, ali bit ostaje ista.
Time mislim da nisam stvorila neku umjetnu sliku. Umjetnu sliku sam stvorila jedino zamišljajući nas dvoje kao lonac i poklopac.
S obzirom na naše međusobno razumijevanje i slaganje prije i stvari koje volimo, ne volimo, smetaju nam, podržavamo ih, mislim da bi se, vjerojatno, to i potvrdilo.
Moj najveći problem je što sam ja tvrdoglava i uhvatim se kao pijavica za nešto/nekog. I to ne bi bio problem da sam inače takva osoba, ali nisam. Dapače, sklona sam tome da mi ljudi dosade, ali i takvim kao ja se dogodi netko tko okrene ploču. Nisam naučila pustit, odustat.
Rekla mi je terapeutica da je vjerojatno da bi se i nas dvoje složili i našli, ali da ne postoje idealne situacije za sve ljude i nekad sve ostane nezavršeno i nedorečeno. Nije mi otkrila nešto novo. Jasno mi je da za neke ljude jednostavno ne postoji pravo vrijeme, pogotovo u situaciji kad se naprave krivi koraci..
Ono na čemu nas dvije trebamo raditi je kako pustiti. Također, kod mene je problem što, zapravo, ja vjerujem da ćemo nekad biti zajedno. I da samoj sebi lažem kad kažem da to više ne želim i ono što je netko od vas rekao: previše sam se uljuljala u tu priču i nezamislivo mi je pustit je i vjerovat da za mene postoji neko bolji od njega. A najveći problem je zapravo taj što je on jedini koji mi se toliko sviđao, a da mi je jednim dijelom i uzvratio dao nekakvu nadu i nešto za što se mogu zakačit. Upravo zato sam zagrizla i ne puštam.
Još je tu bilo privatnih detalja koje ne bi iznosila ni anonimno na forumu pa ću ih ostaviti za sebe. Zakazala sam si još dva termina i mislim da će to biti dovoljno jer je zapravo najveći dio na meni. Mislim da mi je ovo bio najveći pogodak i da sam dobro napravila. Isplakala sam se malo, ali izašla sam smirenija s puno stvari koje moram slagati u glavi. Ali onda se dogodi moment.. Tako i energija koju trošiš pričajući o nekom, otvarajući post na forumu..onda i naletiš na svoju "TEMU". Tako smo se i mi u subotu navečer vidjeli na Gričevanju na Gornjem gradu. U redu za pivu. Rame uz rame. I onaj trenutak kad ne znaš tko je s tvoje desne strane jer pričaš s prijateljicom s lijeve, al osjetiš da se moraš okrenuti usred priče jer je nešto prostrujalo kroz tebe. Ne mogu si pomoći! Koji jebeni osjećaj. Usporeni film.
Oči u oči: bok, bok. Opet onaj čudni bok. Čudni osmijeh. Čudni pogled. I onda se vi rugate mojim karmama i glupostima. To je tako. Kao muha na govno. (Valjda on neće ovo pročitat, haha) Tako i ja na njega i on na mene, nakon godinu dana. Tako mora biti. Ne da sam bila sjebana, nego mi je tu večer sva terapija pala u vodu do jučer. Pogotovo kad smo se ponovo vidjeli kad smo išli kući i kad mi je rekao "Bok ..(i onda moje ime)". To je nekako bilo previše intimno u tom trenu. Pogotovo kad je naglašeno. Jučer sam se nekako sabrala. Jer inače bi se hranila od ovog dogledno vrijeme. Idem svojim putem, prelomit ću u sebi osjećaj kako je lijepo ušuškat se u krevetu i maštat.
Glupa sam jutros.

Zadnje uređivanje benenota : 26.05.2014. at 11:49.
benenota is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2014., 14:32   #65
Quote:
benenota kaže: Pogledaj post
I onaj trenutak kad ne znaš tko je s tvoje desne strane jer pričaš s prijateljicom s lijeve, al osjetiš da se moraš okrenuti usred priče jer je nešto prostrujalo kroz tebe. Ne mogu si pomoći! Koji jebeni osjećaj. Usporeni film.
I meni se ovo jednom dogodilo. Jednostavno, osjetiš da nekaj moraš napraviti, tada je to bilo okretanje glave na drugu stranu i pogled, a ni sam ne znaš zakaj si to napravil. Ali znaš da si u tom trenutku to trebal napraviti. Onda je uslijedio hladan pogled i brzi okret glave na drugu stranu.
Eh, hoće to tak nekad...
__________________
Pozitivaaaaaaaaaaaaaaaa... :)))))
markdeejay is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2014., 16:20   #66
Quote:
violent_violet kaže: Pogledaj post
Na zaljubljivanje ne možemo utjecati, ali na odljubljivanje itekako možemo. .
prvi put ovo cujem.
ja nekako imam dojam da ne mozes utjecati svjesno na ni jedno od tog.
mislim da kad se zamaras s tim kako se odljubiti od nekog na kraju ti bude jos gore. cisto mucenje.
ali mozda grijesim?
inabetterworld is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2014., 23:25   #67
Quote:
inabetterworld kaže: Pogledaj post
prvi put ovo cujem.
ja nekako imam dojam da ne mozes utjecati svjesno na ni jedno od tog.
mislim da kad se zamaras s tim kako se odljubiti od nekog na kraju ti bude jos gore. cisto mucenje.
ali mozda grijesim?
Pa ako te netko napucao jer je našao boljeg/bolju, a ti još patiš, naravno da to ne ide preko noći i da si ne možeš samo kazati: Ja više nisam zaljubljen/a.

Ali mislim da se možeš zakopati u rad, hobije, okružiti se drugim ljudima, početi izlaziti, itd., ne bi li potaknuo proces prebolijevanja i odljubljivanja. Dakle, možeš početi svjesno raditi na tome. A jebiga, možeš i provesti šest mjeseci na šanku kao jedan moj poznanik i pustiti da stvari idu svojim tokom dok se jednog jutra ne osjetiš spontano bolje.

Uspješnost i trajanje su individualni.
violent_violet is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2014., 01:07   #68
Prije svega, tema je fantastična (ne želim se rugati nesreći, jel) i svaka čast na dijeljenju informacija, vjerujem da nije lako..
Ono što je apsolutno je to da si uspješna, inteligentna, jaka, samostalna žena; u najmanju ruku..
Sad bih možda trebao staviti natpis – Krkan alert!!…………. Pa eto pazite……….

E sad, draga ženo, po mojoj skromnoj procjeni, tebi kao većinskom ENFP tipu problem pravi ovaj F te ono što bih napravio s tobom je sljedeće: - ovdje obratiti pozornost na alert! Odveo bih te u jednu malo sobu, ako treba zavezao i dobrano, ali dobrano te ispljuskao („Džentlmen udara curu samo ako joj je to kinky.“ © Gedeon – Evo koristim potpis moderatorke da nije u ovu svrhu)
Pa kruvati, imala si nešto izrazito jako s njime, jedan osjećaj o kojemu veliki postotak ljudi mašta, a ne može ga ni zamisliti.. Ne ulazim u procjene i detalje što se izdogađalo i kako se odvijala ta vaša povezanost, ali samim time što je ona napravila takav „pičvajz“ u tebi, a ti nisi tinejđerka u „grotlu“ nerazumijevanja, ti detalji nisu ni potrebni..

Ono što vidim kao prepreku je ta želja da njega iščupaš iz sebe.. A on kao triger za takvo iskustvo je postao dio tebe, znači u principu želiš otkinuti i odbaciti dio sebe, pa se tijelo opire i bori za svoje dijelove.. Ono što želim reći; nemoj ga izbacivati, probaj ga shvatiti kao jedan dijelić koji je također pridonio u izgradnji „Bennenote“ , jel .. ..te ga spremi u jedan mali kutak sebe gdje će ostati ono što i jest – ljubavno iskustvo.. E sad, ako je to tužno; „ Sve prave su ljubavi tužne“ – Balašević, jel?

Bilo je nekih postova da se ne predaš mazohizmu, ali baš au contraire, treba to sve zaokužiti u cjelinu jer i mazohizam i sadizam su dio nas, baš kao; jing i jang, crno i bijelo, Tom i Jerry.. Jbg, mi težimo Zapadu, a na Istoku se prave stvari stvaraju..
Ima toga još, ali da ne serem previše, i ovako bi moglo biti dovoljno za “enrage” određenih forumaša, ali evo: No hard feelings, intencija nije bila takva..
__________________
"“No mistakes in the tango, darlin'. Not like life.. If you make a mistake, get all tangled up, you just tango on.”"

"..If no one ever hears it how we gonna learn your song..?"

Zadnje uređivanje Picopjevac : 27.05.2014. at 01:20.
Picopjevac is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2014., 01:14   #69
@violent_violet
Ali mislim da se možeš zakopati u rad, hobije, okružiti se drugim ljudima, početi izlaziti, itd., ne bi li potaknuo proces prebolijevanja i odljubljivanja. Dakle, možeš početi svjesno raditi na tome.

Napisala je ranije da ima milijun stvari.. Nema gdje je nema..


A jebiga, možeš i provesti šest mjeseci na šanku kao jedan moj poznanik i pustiti da stvari idu svojim tokom dok se jednog jutra ne osjetiš spontano bolje.



"ne podcjenjujte snagu i moć dobrog starog alkohola.. :"
__________________
"“No mistakes in the tango, darlin'. Not like life.. If you make a mistake, get all tangled up, you just tango on.”"

"..If no one ever hears it how we gonna learn your song..?"
Picopjevac is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2014., 12:53   #70
Thumbs up

Quote:
picopjevac kaže: Pogledaj post
Prije svega, tema je fantastična (ne želim se rugati nesreći, jel) i svaka čast na dijeljenju informacija, vjerujem da nije lako..
Ono što je apsolutno je to da si uspješna, inteligentna, jaka, samostalna žena; u najmanju ruku..
Sad bih možda trebao staviti natpis – Krkan alert!!…………. Pa eto pazite……….

E sad, draga ženo, po mojoj skromnoj procjeni, tebi kao većinskom ENFP tipu problem pravi ovaj F te ono što bih napravio s tobom je sljedeće: - ovdje obratiti pozornost na alert! Odveo bih te u jednu malo sobu, ako treba zavezao i dobrano, ali dobrano te ispljuskao („Džentlmen udara curu samo ako joj je to kinky.“ © Gedeon – Evo koristim potpis moderatorke da nije u ovu svrhu)
Pa kruvati, imala si nešto izrazito jako s njime, jedan osjećaj o kojemu veliki postotak ljudi mašta, a ne može ga ni zamisliti.. Ne ulazim u procjene i detalje što se izdogađalo i kako se odvijala ta vaša povezanost, ali samim time što je ona napravila takav „pičvajz“ u tebi, a ti nisi tinejđerka u „grotlu“ nerazumijevanja, ti detalji nisu ni potrebni..

Ono što vidim kao prepreku je ta želja da njega iščupaš iz sebe.. A on kao triger za takvo iskustvo je postao dio tebe, znači u principu želiš otkinuti i odbaciti dio sebe, pa se tijelo opire i bori za svoje dijelove.. Ono što želim reći; nemoj ga izbacivati, probaj ga shvatiti kao jedan dijelić koji je također pridonio u izgradnji „Bennenote“ , jel .. ..te ga spremi u jedan mali kutak sebe gdje će ostati ono što i jest – ljubavno iskustvo.. E sad, ako je to tužno; „ Sve prave su ljubavi tužne“ – Balašević, jel?

Bilo je nekih postova da se ne predaš mazohizmu, ali baš au contraire, treba to sve zaokužiti u cjelinu jer i mazohizam i sadizam su dio nas, baš kao; jing i jang, crno i bijelo, Tom i Jerry.. Jbg, mi težimo Zapadu, a na Istoku se prave stvari stvaraju..
Ima toga još, ali da ne serem previše, i ovako bi moglo biti dovoljno za “enrage” određenih forumaša, ali evo: No hard feelings, intencija nije bila takva..
Zanimliv post. Picopjevac, hoćeš reći da je autorica mazohista i da uživa u mazohizmu, ako sam te dobro pobrala? Pa je li to onda poremećaj u ponašanju? Pošto si stručan, malo nam bolje ovo objasni
emilyy is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2014., 13:46   #71
Tema je divna i krasna unatoč problemima.
Ali sve nabacano je poprilično generaliziranje i igranje pojmovima i riječima. Mi zapravo ne znamo detalje vaše priče, ne znamo šta je to među vama stvarno, a šta je tebi u glavi.
Nadam se da imaš nekog prijatelja kojem takve detalje pričaš, koji ih zna, koji ti može reći nešto iz svoje perspektive.

Savjet: closure. Idi do kraja. Jer će te nedovršenost uvijek proganjat - želiš da ostane tako nekako nevino netaknuto neisprobano, puno lipog potencijala koji se mogao/može desiti

sad bi opet citira Andrića
__________________
just a taste he said
Aštaš is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2014., 14:08   #72
http://www.eatliver.com/wp-content/u...rview-fail.jpg
ReddBaron is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2014., 15:03   #73
Quote:
violent_violet kaže: Pogledaj post
Pa ako te netko napucao jer je našao boljeg/bolju, a ti još patiš, naravno da to ne ide preko noći i da si ne možeš samo kazati: Ja više nisam zaljubljen/a.

Ali mislim da se možeš zakopati u rad, hobije, okružiti se drugim ljudima, početi izlaziti, itd., ne bi li potaknuo proces prebolijevanja i odljubljivanja. Dakle, možeš početi svjesno raditi na tome. A jebiga, možeš i provesti šest mjeseci na šanku kao jedan moj poznanik i pustiti da stvari idu svojim tokom dok se jednog jutra ne osjetiš spontano bolje.

Uspješnost i trajanje su individualni.
imam dojam da kad se zakopas u sve te stvari, opet dode onaj moment kad si sam sa sobom i tu skuzis da se u meduvremenu nisi maknuo s mrtve tocke.
kao sto je picopjevac rekao mislim da zakopavanje ili distrakcija nije rjesenje vec samo izbjegavanje suocenjem s boli. da se naucis zivjeti i pomiris s negativnim emocijama trebas ih prozivjeti i izdrzati.

nego sta nije on jos uvijek solo?
inabetterworld is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2014., 16:01   #74
Quote:
benenota kaže: Pogledaj post
...a da mi je jednim dijelom i uzvratio dao nekakvu nadu i nešto za što se mogu zakačit. Upravo zato sam zagrizla i ne puštam.
Evo, ovdje ti leži ključ tvog problema. U ovome. Koju nadu je on tebi točno dao? Razumijem da ne možeš po forumu previše u detalje, ali sudeći po onome što si nam dala do znanja, velike su šanse da si ti izdizajnirala odnos koji uopće ne postoji.

Kužim da ti se ne sviđa šta se hvatamo za neke argumente, ali nažalost, moram se i ja uhvatit onoga gdje si rekla da ti je saopćio: "Sve i da sam htio nešto s tobom, ne bi pokušao, radi frenda."

I onda kažeš da je zapravo htio, ali seksualno. Zvuči kao hrvatski političar. Jebao bi, ali da se ne zna?

Tako da....po meni ono što bi ti trebala napravit je prestat ga idealizirat. Užasno ga idealiziraš. I, ovako, kako opisuješ stvari, vi niste imali nikakav odnos. Jer da jeste, mogli bi i dan danas pričat o ovome u trenutku kad te to muči.

Oprosti ako zvučim grubo, jebiga, mnoge žene zabriju imaginarne odnose s tipovima i svaku sitnicu tumače kao znak svemirske ljubavi i onda poslije na to nadograđuju konstrukt koji im oduzme milijune minuta života.

I još nešto - ti kao želiš pomoć, ali stalno vezeš kroz temu kako ste vas dvoje baš stvoreni jedno za drugo, lonci i poklopci, vrapci i komarci, samo, sudbina kleta, nije htjela.

Bullshit, darling. On nije htio. Možda malo jebat, ništa više. Prestani ga stavljat na tron. Btw, da li ste se seksali 'opće?

Quote:
Aštaš kaže: Pogledaj post
Tema je divna i krasna unatoč problemima.
Ali sve nabacano je poprilično generaliziranje i igranje pojmovima i riječima. Mi zapravo ne znamo detalje vaše priče, ne znamo šta je to među vama stvarno, a šta je tebi u glavi.
Nadam se da imaš nekog prijatelja kojem takve detalje pričaš, koji ih zna, koji ti može reći nešto iz svoje perspektive.

Savjet: closure. Idi do kraja. Jer će te nedovršenost uvijek proganjat - želiš da ostane tako nekako nevino netaknuto neisprobano, puno lipog potencijala koji se mogao/može desiti

sad bi opet citira Andrića

Citiraj.

Uglavnom, ovo šta ovaj čovjek kaže, pročitaj.
Alexa is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2014., 16:06   #75
Quote:
Alexa kaže: Pogledaj post
Citiraj.
Svaki moj izlet na US u zadnjih godinu dana završi ovim

Quote:
Kad jedno određeno stanje počne da vas muči, da postaje neizdržljivo, nemojte stajati u mjestu, jer bolje neće biti, još manje pomišljajte na bježanje natrag, jer se od toga pobjeći ne može. Da biste se spasli, idite naprijed, tjerajte do vrhunca, do apsurda. Idite do kraja dok ne dotaknete dno, dok vam se ne ogadi. U tome je lijek. Pretjerati, znači isplivati na površinu, osloboditi se.

To važi za sve: za rad, za nerad, za poročne navike kojih se stidite a kojima robujete, za život čula, za muku duha.
__________________
just a taste he said
Aštaš is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2014., 16:08   #76
To, to. That's the citat.

Jedan od mojih omiljenih, također.
Alexa is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2014., 16:43   #77
Koga više briga ko šta misli ionako su misli postale jeftine.
ReddBaron is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2014., 17:39   #78
Quote:
ReddBaron kaže: Pogledaj post
Koga više briga ko šta misli ionako su misli postale jeftine.
Hmm...a misli su nekada bile skupe?
...ne znam, možda si puno stariji od mene, ali ne sjećam se da sam ikada trebao plaćati da bi razmišljao
nemouzagrebu is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2014., 17:46   #79
Quote:
nemouzagrebu kaže: Pogledaj post
Hmm...a misli su nekada bile skupe?
...ne znam, možda si puno stariji od mene, ali ne sjećam se da sam ikada trebao plaćati da bi razmišljao
turniri u raznim misaonim igrama, fakulteti i da sad ne nabrajam, iq testovi
ne želim više razmišljati, ima bezbroj primjera, jedan je i internet, nema smisla, glup sam i pristajem ne mojom voljom, jbg., život je super, struja je skupa, svi smo mi pametni, i tako to
ReddBaron is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2014., 19:26   #80
Privukao me naslov. U nekom smislu, vjerujem kako u njemu i lezi odgovor. Pritom ne mislim da si ti budala. Vec u tvojoj mozebitnoj potrebi da se mucis i ranjavas. Necim sto mozda cak i nije stvarno. Ali si to, iz nekog razloga, ipak odlucila podrzavati i dalje.
Jer te ta iluzija cini zivom. I hrani te na neki nacin.

To si ucinila i onda kad si zavrsila s njegovim prijateljem. Izvrsila si tu namjernu samosabotazu. Izgubivsi time mogucnost za realizacijom neceg sto je mozda moglo postati ljubav. Ali nije. Radije si izabrala svoje pravo na iluziju o sebi i njemu kao necem svemirskom. I trajnom. U nekom medjuprostoru, to zauvijek moze tako i ostati, naravno. Ali samo zato sto nije realizirano.

Jer realiziranjem se gubi sva mistika. I od ljubavi ostaje samo..paaa.. ljubav. Bez pretjerane glorifikacije. Ili patnje, svejedno.
A nekako mi se cini da nisi bila spremna na takav korak. Mislim da nisi jos uvijek. Da jesi , pronasla bi vec nacina da dodjes do njega. Ili nove ljubavi.

Nemoj me krivo shvatiti. Ja itekako vjerujem u velike ljubavi. I neku vecu i dublju povezanost izmedju ljudi. Ali nekako intuitivno (i iskustveno) vjerujem kako ovo ima najmanje veze s njim. A najvise, jedino i iskljucivo s tobom.
Mala srecica je to sve jako lijepo napisala. I slazem se s njom , potpuno.

Zapravo imamo jako slicne price. I vrlo dobro znam koliko takva opsesivna zarobljenost u vlastitim projekcijama moze biti iscrpljujuca.
I bolna, prije svega. Jos samo moram osvijestiti zasto mi je ikada bila potrebna.
Od srca zelim isto i tebi.
__________________
x
Naked Mind is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:22.