Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.09.2014., 14:03   #1
Gdje solo za novu godinu?

Treba već lagano početi gledati opcije za doček nove godine pa ako netko zna da li ima kakvih aranžmana/putovanja/dočeka namijenjenih samcima?

Sve što sam gledao je za dvoje, pa ako ide jedna osoba plaća tek nešto manje nego da idu dvije osobe, a ionako su u takvim aranžmanima svi parovi

Razveo sam se prije godinu i pol. Svi prijatelji su bili "obiteljski" i sve se odvijalo sa drugim parovima sa djecom. Sada kad sam sam, teško je naći i društvo za kino, a kamoli za putovanje ili doček. Da stvar bude gora živim u manjem gradu (ajd bar je Rijeka blizu), a radim sam u firmi koja sve kontakte obavlja "virtualno" pa jedino šefa vidim ponekad kad navrati. Sve te "sitnice" utječu na mogućnost upoznavanja nekog novog, pa ako netko ima ideju sve opcije su dobro došle
Kad is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2014., 14:17   #2
jesi razmišljao dat oglas pa možda nađeš nekoga do nove
__________________
Have I gone mad? I'm afraid so. You're entirely Bonkers.
But I will tell you a secret, all the best people are.
Alice in Wonderland
Buba Mraz is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2014., 14:25   #3
Doma, uz TV i pivo.
ebolica is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2014., 14:30   #4
Kaj već?

Autore, ima tih tema, koje se svaku godinu vrte, potraži malo.

Ali, ali, 30.09. je tek.
__________________
Granice mogućeg možemo odrediti samo onda, ako ih prijeđemo odlaskom u nemoguće (Arthur C. Clarke)
Sves is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2014., 14:30   #5
rezerviraj kartu,i otidji u neku eu metropolu,cak ne trebas daleko,budimpesta je savim ok,barem meni.izludiraj se,zena naravno ima,kondome u djep,partya takodjer ima,i vjeruj da ces zaboraviti da si ikada bio ozenjen..
just-be is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2014., 14:37   #6
Quote:
Sves kaže: Pogledaj post
Ali, ali, 30.09. je tek.
priznaj da si jedva cekam temicu gdje moreš upotrijebiti



ja odbrojavam još od 5 mjeseca
__________________
Have I gone mad? I'm afraid so. You're entirely Bonkers.
But I will tell you a secret, all the best people are.
Alice in Wonderland
Buba Mraz is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2014., 14:39   #7
Quote:
BubaSmrad kaže: Pogledaj post
jesi razmišljao dat oglas pa možda nađeš nekoga do nove
Jesam, ali rijetko sam na forumu, i nemam vremena za dogurati do minimalnih 100 postova do nove godine

Quote:
Sves kaže: Pogledaj post
Kaj već?

Autore, ima tih tema, koje se svaku godinu vrte, potraži malo.

Ali, ali, 30.09. je tek.
Googlao sam ali ništa korisno nisam našao. pa ajd da probam na vrijeme, možda nekog ugostitelja motiviram da organizira takav doček

Quote:
just-be kaže: Pogledaj post
rezerviraj kartu,i otidji u neku eu metropolu,cak ne trebas daleko,budimpesta je savim ok,barem meni.izludiraj se,zena naravno ima,kondome u djep,partya takodjer ima,i vjeruj da ces zaboraviti da si ikada bio ozenjen..
Razmišljao sam upravo o Budimpešti, ali kao što sam već naveo, svi aranžmani su za dvije osobe, ali ajd mogu platiti više, no muči me što ako se ne uklopim, neznam jezik, niti ikoga tamo. Tako da mi je to ipak malo previše nesigurno.
I ne moram zaboraviti da sam bio oženjen. Emotivno sam to prebolio i sve je ok sa te strane, idem dalje... to sam naveo samo usput kao novonastalu situaciju i razlog zašto imam manjak individualnih frendova.
Kad is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2014., 14:40   #8
Daj oglas na temi za oglase i probaj do tad upoznat nekog iz okolice. Ovo je najveći forum na ovim prostorima (kolko ja znam). Naći ćeš sigurno nekog (ili više osoba) do tad....

Edit: Ili se javljaj na oglase. Prozuji temom. Nema tema za upoznavanje samo na ovom podforumu.
BrianJohnson is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2014., 14:53   #9
Doma uz HRT-ov zabavni program.
PlaninskiVrh is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2014., 14:58   #10
Provjeri sve zenske nickove na temi kako je super biti solo i javljaj se njima. Budi uporan.
__________________
All You Zombies.
phiber is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2014., 15:06   #11
Quote:
Kad kaže: Pogledaj post
Treba već lagano početi gledati opcije za doček nove godine pa ako netko zna da li ima kakvih aranžmana/putovanja/dočeka namijenjenih samcima?
Fakat? U 9om mjesecu? Kaj radiš do tad?

Quote:
Kad kaže: Pogledaj post
Razveo sam se prije godinu i pol. Svi prijatelji su bili "obiteljski" i sve se odvijalo sa drugim parovima sa djecom. Sada kad sam sam, teško je naći i društvo za kino, a kamoli za putovanje ili doček. Da stvar bude gora živim u manjem gradu (ajd bar je Rijeka blizu), a radim sam u firmi koja sve kontakte obavlja "virtualno" pa jedino šefa vidim ponekad kad navrati. Sve te "sitnice" utječu na mogućnost upoznavanja nekog novog, pa ako netko ima ideju sve opcije su dobro došle
Odi van koji put solo, manje je traumatično nego odmah na novu godinu. Ako piješ i druželjubiv si, ne bi trebao biti problem skompati se s nekim bar za otić na pivu jednom tjedno. Onda ako to odradiš i ne budeš davež, imaš i s kime na novu. Ako pak ne misliš nikuda do nove godine, why bother for new year?
__________________
military intelligence is a contradiction in terms
tabu82 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2014., 15:22   #12
Quote:
tabu82 kaže: Pogledaj post
Fakat? U 9om mjesecu? Kaj radiš do tad?



Odi van koji put solo, manje je traumatično nego odmah na novu godinu. Ako piješ i druželjubiv si, ne bi trebao biti problem skompati se s nekim bar za otić na pivu jednom tjedno. Onda ako to odradiš i ne budeš davež, imaš i s kime na novu. Ako pak ne misliš nikuda do nove godine, why bother for new year?
Ajme, zvuči kao da je mačji kašalj sresti nekog vani tko će s tobom svaki tjedan na pivu. Ono ako si druželjubiv, bez problema stvaraš nove prijatelje. Vjerojatnije je da se ti ljudi s kojima porazgovaraš vani, sljedeći dan neće sjećati ni tebe ni razgovora, ma koliko ti bio druželjubiv.
Plus toga, kad se nađeš u situaciji da si sam samcat, bez prijatelja i druge polovice, počneš i razmišljati. O ovome i onome, pa i o tome kako ćeš biti sam tijekom onih dana kada se većina druži i zabavlja. Kao što je Nova godina. Treba na vrijeme smisliti plan. Mnogi koji vole putovati za novu upravo u ovo doba počnu razmišljati o tome.

Otvaraču teme, ako ti odgovara sjediti doma ispred tv-a s pivom u ruci, odlično. Ako ti se ide negdje, zašto ne otići sam? Ne moraš putovati preko agencije, možeš sve organizirati u vlastitom aranžmanu. Guglaj jeftine hotele, prijevoz...Budimpešta mi se čini kao sasvim dobar izbor. Blizu, jeftino, lijepo (ima se što razgledavati). Da se nešto smislit.
MyBurden is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2014., 17:38   #13
Kakav trol al super ideja

Jer ako ces sam slavit novu godinu onda ti je svejedno gdje... a ako zelis slavit s nepoznatim ljudima onda ti je svejedno gdje. Ako pak zelis ic negdje onda ti je svejedno s kim i kad...

Uglavnom, sretno s oglasom
__________________
"Čuda se ne događaju u suprotnosti s prirodnim nego u suprotnosti s onim što mi podrazumijevamo prirodnim" (Sv. Augustin)
Gary-lee is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2014., 17:43   #14
Quote:
tabu82 kaže: Pogledaj post
Fakat? U 9om mjesecu? Kaj radiš do tad?



Odi van koji put solo, manje je traumatično nego odmah na novu godinu. Ako piješ i druželjubiv si, ne bi trebao biti problem skompati se s nekim bar za otić na pivu jednom tjedno. Onda ako to odradiš i ne budeš davež, imaš i s kime na novu. Ako pak ne misliš nikuda do nove godine, why bother for new year?
Što radim do tad?! Radim gotovo po cijeli dan jer drugog posla nema, živim u maloj sredini, slobodne vikende provodim sa djecom, ostatak treniram. Vjerovatno je lagano u Zagrebu upoznati nekog po načinu koji navodiš, ali ne i u manjim gradovima. Pokušao sam par puta izaći sam i nikog nisam upoznao, naprotiv primjetio sam poglede drugih kao da sam čudak. Mislim, što bih trebao? Prići i sjesti sa nekim za stol? Normalan sam i druželjubljiv ali ovo što ti pišeš ovdje ne funkcionira. Svi su u manjim ili većim društvima.

Quote:
MyBurden kaže: Pogledaj post
Ajme, zvuči kao da je mačji kašalj sresti nekog vani tko će s tobom svaki tjedan na pivu. Ono ako si druželjubiv, bez problema stvaraš nove prijatelje. Vjerojatnije je da se ti ljudi s kojima porazgovaraš vani, sljedeći dan neće sjećati ni tebe ni razgovora, ma koliko ti bio druželjubiv.
Plus toga, kad se nađeš u situaciji da si sam samcat, bez prijatelja i druge polovice, počneš i razmišljati. O ovome i onome, pa i o tome kako ćeš biti sam tijekom onih dana kada se većina druži i zabavlja. Kao što je Nova godina. Treba na vrijeme smisliti plan. Mnogi koji vole putovati za novu upravo u ovo doba počnu razmišljati o tome.

Otvaraču teme, ako ti odgovara sjediti doma ispred tv-a s pivom u ruci, odlično. Ako ti se ide negdje, zašto ne otići sam? Ne moraš putovati preko agencije, možeš sve organizirati u vlastitom aranžmanu. Guglaj jeftine hotele, prijevoz...Budimpešta mi se čini kao sasvim dobar izbor. Blizu, jeftino, lijepo (ima se što razgledavati). Da se nešto smislit.
Slažem se u potpunosti osim sa zadnjom rečenicom. Prilično sam skeptičan otići sam na takvo putovanje da ne završi kao i moj usamljeni izlazak ovdje.
Kad is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2014., 18:26   #15
Quote:
Sves kaže: Pogledaj post
Kaj već?

Autore, ima tih tema, koje se svaku godinu vrte, potraži malo.

Ali, ali, 30.09. je tek.
Pa čovjek se na vrijeme brine
Sigurno već škica i darove za Božić
Ruralna is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2014., 18:32   #16
Quote:
Ruralna kaže: Pogledaj post
Pa čovjek se na vrijeme brine
Sigurno već škica i darove za Božić
Mozda bude tema "Sto si kupiti za Bozic da me iznenadi?"
__________________
"Čuda se ne događaju u suprotnosti s prirodnim nego u suprotnosti s onim što mi podrazumijevamo prirodnim" (Sv. Augustin)
Gary-lee is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2014., 18:59   #17
Za novu pijem ispred Konzuma.
LexPerkovic is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2014., 19:12   #18
Quote:
Ruralna kaže: Pogledaj post
Pa čovjek se na vrijeme brine
Sigurno već škica i darove za Božić
Quote:
Gary-lee kaže: Pogledaj post
Mozda bude tema "Sto si kupiti za Bozic da me iznenadi?"
Kaj da ograniziramo "Darujmo jedni druge" event?
__________________
Granice mogućeg možemo odrediti samo onda, ako ih prijeđemo odlaskom u nemoguće (Arthur C. Clarke)
Sves is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2014., 19:17   #19
Quote:
Sves kaže: Pogledaj post
Kaj da ograniziramo "Darujmo jedni druge" event?
ne! ne dolazi u obzir! ostavi nas usamljene u toj nasoj usamljenosti na miru!

gary-lee-ju sve pohvale za ideju!
valnea is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2014., 19:17   #20
Quote:
Sves kaže: Pogledaj post
Kaj da ograniziramo "Darujmo jedni druge" event?
Forumski Secret Santa!
To bi bilo baš prekul!
nemouzagrebu is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:32.