Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Preparativna kozmetika

Pogledaj rezultate ankete: sviđaju li ti se pjegice?
da 176 51.76%
ne 164 48.24%
Glasovatelji: 340. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.09.2004., 18:20   #21
Quote:
luca kaže:
mrvkice, prestani koristiti tu kremu ako te pece i iritra. umivaj se s cistom vodom (hladnom) i pokusavaj nista ne stavljati na tu ozljedu. stavila si kiselinu na lice i koza ti nije bila sretna zbog toga.
neki ljudi su osjetljiviji, a AHA opcenito nisu bas blagi proizvodi (naravno ovisi o koncentraciji). pricekaj da ti se sve smiri i ako bas zelis pokusaj ponovo ali u maloj kolicini i eventualno da pomijesas s nekom neutralnom kremom (u svrhu punila) da malo "razrjedis" kiselinu.

btw, u Lushu postoji Baby face koji je, mislim, za skidanje sminke. mozda se teta samo zabunila jer su joj slicile
fala na ideji, probat cu sa nekom kremom pomjesat...kad mi ovo nestane...ako nestane

sto se lusha tice...tetica je rekla i za jedno i za drugo da je za skidanje sminke...al dobro...
mrkvich is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2004., 19:04   #22
ma ne branim tete iz lusha, samo mislim na glas
proci ce to, samo pazi da ne iritiras nikakavim agresivnim stvarima. najbolje pusti na miru da "zaraste" jer ti je to sad kao opekotina od kiseline... ako bas moras nesto namazati uzmi nesto masno i neutralno kao plava Nivea.
luca is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2004., 23:20   #23
Quote:
luca kaže:
ako bas moras nesto namazati uzmi nesto masno i neutralno kao plava Nivea.
ne diram nicime...koristim ruzinu vodicu i lushov celestial i ne mislim na to...bumo vidli kak bu proslo...
mrkvich is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2005., 16:16   #24
Hiperpigmentacija

Moze li mi netko reci kako se ove krema od Vichy-ja za izjedancenje tena na licu. ne za suncanje vec protiv neujednacene pigmentacije lica...

bitte
April is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2005., 16:27   #25
Kvragu, Afrodita na putu i nista od odgovora..
April is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2005., 17:06   #26
Vichy ima kremu protiv pigment flekica a zove se "Novadiol" ako si na to mislila
Rhea is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2005., 01:05   #27
Quote:
Rhea kaže:
Vichy ima kremu protiv pigment flekica a zove se "Novadiol" ako si na to mislila
\

Šta nije Novadiol za tete nakon 50.-te?
Tijana is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2005., 06:03   #28
Re: Koja je to krema?

Quote:
April kaže:
Moze li mi netko reci kako se ove krema od Vichy-ja za izjedancenje tena na licu. ne za suncanje vec protiv neujednacene pigmentacije lica...

bitte
Ne znam na sto mislis, ali jako me asocira na francuske idiome koji opisuju tonirane kreme i tekuce pudere.

"...unifie le teint..." = ujednacava ten

Mozda mislis na izbjeljivace tena koji su posljednjih nekoliko godina jako popularni u azijskim zemljama.
Shtefitza is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2005., 07:52   #29
nisam sigurna da vichy ima nešto za neujednačenu pigmentaciju.

možda misliš na normaderm, onu liniju koja rješava nedostatke najčešće tipične za mladu problematičnu kožu?

možeš pogledati na www.vichy.com imaš sve proizvode s opisima.
Hannah is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2005., 10:52   #30
Quote:
Tijana kaže:
\

Šta nije Novadiol za tete nakon 50.-te?
Novadiol definitivno u svojoj liniji ima kremu protiv pigment flekica,a taj problem se cesce pojavljuje kod starijih teta, pa moze bit Ako trazi make up ili kamuflazu za problematicnu kozu,vichy je bas izbacio nove produkte na trziste,evo

Zadnje uređivanje Rhea : 11.05.2005. at 12:02.
Rhea is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2005., 10:54   #31
e, ta dermablend, to u hr još nema za kupit.
Hannah is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2005., 15:58   #32
Nema ni one Myokine, ili kako se to vec pise... a ja bi to
club delicious is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2005., 10:29   #33
Pa Myokine je u njem. vec jako dugo u prodaji,cudi me da jos nije stigla do hrvatske
Rhea is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2005., 15:01   #34
Quote:
Rhea kaže:
Pa Myokine je u njem. vec jako dugo u prodaji,cudi me da jos nije stigla do hrvatske
Gle, ne znam šta bi rekla. Mi smo valjda zadnja rupa na svirali. Ono, kretenizam, teški.
club delicious is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2005., 12:38   #35
Quote:
Hannah kaže:
e, ta dermablend, to u hr još nema za kupit.
al to je kao puder nekakav, krema koja prekriva rajt? znaci lice je "ljepo" samo kad to imas na sebi ili je to bas kremica koja "popravi" lice?
hana is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2005., 14:03   #36
Quote:
hana kaže:
al to je kao puder nekakav, krema koja prekriva rajt? znaci lice je "ljepo" samo kad to imas na sebi ili je to bas kremica koja "popravi" lice?
Pa bas to pitanje o kremi je i mene zbunilo Dermablend su dva razlicita proizvoda,tekuci puder za korekciju tena sa manjim smetnjama koji jako dobro prikriva,ali ne djeluje kao maska ,a drugi produkt je kamuflaza za prekrivanje jacih koznih poremecaja i bolest(npr.akne,neujednacenu pigmentaciju,opekline..).Uz kamuflazu ide puder u prahu za fiksiranje uz pomoc kojeg to sve drzi do 16 sati cak i pod extremnim uvjetima.
Rhea is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2005., 14:43   #37
Quote:
club delicious kaže:
Gle, ne znam šta bi rekla. Mi smo valjda zadnja rupa na svirali. Ono, kretenizam, teški.
Procitala sam samo tvoj odgovor. Pomislila sam da odgovaras na nesto bogznakako iritantno. A ono, samo nije stigla neka marka. Ah, stigla nestigla, hrvatsko trziste je vec i sada jako dobro opskrbljeno svime i svacime.
Shtefitza is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2005., 11:19   #38
Quote:
Shtefitza kaže:
Procitala sam samo tvoj odgovor. Pomislila sam da odgovaras na nesto bogznakako iritantno. A ono, samo nije stigla neka marka. Ah, stigla nestigla, hrvatsko trziste je vec i sada jako dobro opskrbljeno svime i svacime.
Samo!? Shefitze, molim te lijepo! To mene jako boli, e.
club delicious is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.01.2006., 23:28   #39
hiperpigmentacija

curke, ima li još netko, osim mene, problem s tamnim flekama na licu koje se pojavljuju uslijed i najmanjeg tračka sunca. inače imam kožu koja brzo pocrni, ne gori, ali zadnjih par godina fleke su sve veće. u proljeće, ljeti i tijekom jeseni upotrebljavam biodermin photoderm SPF 100 i one se i opet pojave. naravno zimi izbiljede, ali ne nestanu skroz. uopće ne znam što da napravim!? neki dermatolozi preporučuju jake pilinge, drugi ne...
elala is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2006., 17:38   #40
Najbolja zaštita protiv fleka jest štititi kožu od sunca tzv. sun block kremama!

Svi bi se sunčali a ni ne znaju koliko je sunce opasno!
-Mica- is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:42.