Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Kompjutorske igre

Kompjutorske igre Kultura igranja i ponoćnog ratovanja konzolom i tastaturom. Podforum: Konzole

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.04.2008., 01:55   #61
Ja odigrao Red Alert 2 nedavno. To je remek djelo. Dovoljno je reci da mi je ovo jedno 20 put da prelazim, glupost poput Generalsa sam odigrao i zaboravio. Te animacije, ti filmici između i u misijama, stvarno su nekad radili dobre igre.
Ken is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2008., 15:55   #62
@Depressed

Red Alert je zajeban jer nikad nisu sredili kompatibilnost sa XP-om kako spada. Ja sam skinuo sa torrenta full verzije igre i španam ih na jednoj DOS/Win98 kanti. Na sreću izašao je jesenas C&C - First Decade u kojem su sredili kompatibilnost i igre rade sjajno na WinXP. Čak i je C&C Gold izdan kao posebno izdanje koje se može besplatno skinuti. First Decade imaš u Algoritmu za 300 kn. A imaš i na torrentima, velik je 8 GB.

Tyrian danas igraš bez beda pod Dosboxom, meni je to THE najbolja scrollajuća pucačina koju sam ikad igrao
__________________
"Water! Why does it always have to be water?!"
Ranma 1/2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2008., 17:43   #63
Magic Carpet 1 i 2 FTW! Možda i najbolja 3D grafika koja se vrtila pod DOSom
__________________
"Water! Why does it always have to be water?!"
Ranma 1/2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2008., 23:42   #64
Nedavno sam igrao Monkey Island, bez obzira na godinu proizvodnje igra je legendarna... Sad se bacam na dvojku.. GO GUYBRUSH!!!!!!
__________________
Uvijek sam dobre volje... Osim kad nisam...
Noghri is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2008., 13:43   #65
upravo prelazim stari raptor hehe, ne znam dal' se tko sjeća te igrice, je li to netko uopće igrao
__________________
Bender: *snore* "Kill all humans...Kill all humans...Must kill all hu..." - Fry: "Bender, wake up!" -Bender: "I was having the most wonderful dream! I think you were in it."
bbaco is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2008., 13:52   #66
pa pred jedno pola godine sam ju našao na nekom torrentu nakon što je nisam igrao 100 godina. Odlična pucačina, jedna od boljih na PCu, ali ne može se mjeriti sa Tyrianom
__________________
"Water! Why does it always have to be water?!"
Ranma 1/2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2008., 13:54   #67
ja još znam upaliti nintendo 64 i igrati zeldu ocarina of time ili pokemon stadium
__________________
volume3d: "Zvuči kao neki recept 'jeftina torta za 12-15min' koji bi uploadala neka bosanka na youtube (obavezno mora ići puding ili šlag iz vrećice ili biljni šlag)"
Ja,Lucifer is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2008., 15:24   #68
Zelda je legenda, ma o kojem god nastavku se radi.
__________________
"Water! Why does it always have to be water?!"
Ranma 1/2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2008., 15:50   #69
Ja znam upaliti Super Nintendo i proci Super Mario World, Bros, All Star...
Ken is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:29.