Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.01.2008., 20:52   #1
Kiko Make Up Milano

Pozdrav svima od nove članice foruma zanima me da li ste čule za kozmetiku Kiko, i ako jeste kako vam se čini? Naime, živim u Milanu i ovdje postoji njihov dućan u kojem sam za Božić jako povoljno prijateljicama kupila raznu šminku. Cijene su stvarno smješne, isprobala sam maskaru koja je sasvim ok za cijenu od 7 eura.Inače sam isprobala sve moguće brendove, što jefine što skupe i ova maskara je sasvim u redu! Sve im super izgleda, onak sliči na MAC, sve u crnoj ambalaži, i koliko vidim proizvodi se u Italiji,Bergamo. Dakle nije nešto made i China!
foxychica is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2008., 22:32   #2
Ima li gdje na netu slika toga?
Pacificgirl is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2008., 00:42   #3
nema tog kod nas...
__________________
i u zabranjenom vocu naletis na crva...
lianne is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2008., 22:22   #4
ima internet stranica evo link http://www.kiko.it/ bila opet nekidan tamo, dućan je stvarno tako lijep i neodoljiv
foxychica is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2008., 15:15   #5
Bila preko pa skužila ovaj brand. Nisam mogla vjerovati kada sam vidjela cijene - olovke za oči od 1 do 3 eura, sjenila (jako jako lijepa, ubola sam zeleno, full je svjetlucavo i postojano) od 1 do 5 eura, sjajila od 2 do 6 eura, ruževi od 3 do 6 eura, puderi između 6 i 10 eura i tako redom...
Bacit ću opet oko u subotu
Ako idete u Italiju svakako vam se isplati pogledati što nude.
__________________
Sit alone and celebrate good times of change Sit alone, annihilate all words of praise When it all seems to spell disaster...

"You all like climbing mountains, don't you?""I don't. I like smoking, drinking and ordering in restaurants."
Inanna is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2008., 22:22   #6
baš mi je drago da je napokon netko isprobao ako pričaš o zelenom sjenilu, ma jel to ono u sticku, imam ga i ja i odlično je, još sam kupila i zlatno i srebrno, ono za 2 E! a tek izbor boja, nevjerojatno
foxychica is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2008., 09:27   #7
Ne, nije stick,to je ovo, njihovo sjenilo u sticku još nisam probala.
Je, izbor boja (sjenila, sjajila, ruževi) je stvarno velik. A tek cijene...Kada su tek otvorili tu trgovinu u Torri d'Europa u Trstu mislila sam da se radi o promo-cijenama, a onda kad sam u više navrata skužila da su cijene uvijek iste (niske) odlučila sam probati ta čuda da vidim na što to liči. I stvarno sam ugodno iznenađena.
__________________
Sit alone and celebrate good times of change Sit alone, annihilate all words of praise When it all seems to spell disaster...

"You all like climbing mountains, don't you?""I don't. I like smoking, drinking and ordering in restaurants."
Inanna is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2008., 13:25   #8
samo da dignem temu, ucinilo mi se jednom da sam ju vidjela, pa da javim... dakle, bila sam ovih dana slucajno u trstu i naisla na ovu kozmetiku u torri d' europa. imaju svoj ducan, ful daje na MAC po masu stvari... cijene su smijesno niske, nista skoro nije preko 10 eura, prosjek cijena je oko 5 eura, sjenila i olovke su i manje... kupila sam pet mono sjenila i olovku za oci... SAVRSENO sve!!! toliko dobro pigmentirano da je to cudo jedno (a za tako malo cijenu), sjenila su od 3 grama cak! poslikat cu pa cu stavit. uglavnom imate njihovu stranicu (mislim da je netko gore stavio) pa treba vidjet cega sve ima, ja sam se doslovce odusevila!!!
marija82 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2008., 15:46   #9
Quote:
marija82 kaže: Pogledaj post
samo da dignem temu, ucinilo mi se jednom da sam ju vidjela, pa da javim... dakle, bila sam ovih dana slucajno u trstu i naisla na ovu kozmetiku u torri d' europa. imaju svoj ducan, ful daje na MAC po masu stvari... cijene su smijesno niske, nista skoro nije preko 10 eura, prosjek cijena je oko 5 eura, sjenila i olovke su i manje... kupila sam pet mono sjenila i olovku za oci... SAVRSENO sve!!! toliko dobro pigmentirano da je to cudo jedno (a za tako malo cijenu), sjenila su od 3 grama cak! poslikat cu pa cu stavit. uglavnom imate njihovu stranicu (mislim da je netko gore stavio) pa treba vidjet cega sve ima, ja sam se doslovce odusevila!!!
I ja sam bila u tom istom dućanu. Privukao me, jer je kraj ulaza, a sve se sjajilo iz njega. Kupila sam si 2 mono sjenila, zeleno i ljubičasto.. Imaju puno sjaja, i bili su prilično jeftini, čini mi se po 5 eur. To je bila neka nova jesenska kolekcija. Boje su fantastične, i sjenila se mogu koristiti mokra i suha. Evo baš sad imam to zeleno sjenilo, i nakon cijelog dana na poslu, još mi drži. Super nešto!
*Ami* is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2009., 22:52   #10
dizem temu kupila maskaru kao volume nesto i sjajilo i olovku za obrve, stvarno je jeftino sve
__________________
run 4 ur life
Lilit is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2009., 10:18   #11
dobila par lakića od Kika i sjenilo i super su stvari ...šteta što toga nema u RH..

a na stranici našl ajoš hrpu stvari koje bi voljela probat....možda nekad odem u Milano
__________________
relax - nothing is in control
mandy is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2009., 09:48   #12
Jučer sam gledala novosti, dobili su duo sjenila koja su prekrasna, a i mono imaju neke nove nijanse koje ću morati upiknuti.
Iako, ja i dalje patim za jednim njihovim rumenilom koje sam na blef kupila prošlo ljeto - divno je , ali nema više te nijanse i prisiljena sam štedjeti ga. Tko zna, možda se vrati u ljetnoj ponudi
__________________
Sit alone and celebrate good times of change Sit alone, annihilate all words of praise When it all seems to spell disaster...

"You all like climbing mountains, don't you?""I don't. I like smoking, drinking and ordering in restaurants."
Inanna is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2009., 17:51   #13
Da li se negdje s net-a mogu naručiti proizvodi i ako da gdje?
Mopsly is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2009., 10:36   #14
Na njihovoj stranici piše samo "E-commerce will be active soon"
Tko zna da li će slati i ovdje
__________________
Sit alone and celebrate good times of change Sit alone, annihilate all words of praise When it all seems to spell disaster...

"You all like climbing mountains, don't you?""I don't. I like smoking, drinking and ordering in restaurants."
Inanna is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2009., 23:11   #15
nadam se da će slati susjedima
__________________
relax - nothing is in control
mandy is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2010., 12:57   #16
dobila sam par kiko stvarcica , pa da se pohvalim . nisam jos nista isprobala, al na prvi pogled mi je sve divno .
all over light highlighter u boji "rosa" super sljasti i ostavlja divnu hladno rozu boju .
long lasting stick eyeshadow u tamnosivoj boji. cini se ful masna i ostavlja bas intenzivnu boju .
kremasto sjenilo pakirano u obliku srceka, u rozoj boji. sve mi ga zao dirat zbog predivnog pakiranja . mislim ga koristit ko sjajilo jer mi se boja svidja vise za usta nego za oci .
ljubicasti lak za nokte. divna ljubicasta boja, malo tamnija od catrice (ne znam nijansu catrice, lilac nesto), a svjetlija od opi can you dig it.

ovako na prvu me fakat sve odusevilo. jeste vi sta koristile na duge staze? kako ste zadovoljne? otkud nabavljate ove proizvode?
__________________
PPPP
Just a Girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2010., 13:27   #17
ja imam par njihovih sjenila i jedno rumenilo i oduševljena sam! sjenila su toliko divna, pigmentirana i dugotrajna da prosto ne mogu vjerovat da su 3 ili 4 eura. rumenilo je tamnije prljavo rozo i koristim ga za contouring. sve u svemu - čista petica! nabavljam u trstu u trgovačkom centru torri di europa.
marija82 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2010., 13:52   #18
Quote:
marija82 kaže: Pogledaj post
nabavljam u trstu u trgovačkom centru torri di europa.
Također

Imam nekoliko mono sjenila, boje i pigmentacija su naprosto divne i prilično su dogotrajna.

Ono što nikada neću prežaliti je jedan All Over Light highlighter koji sam kupila prije 2 godine i koji mi je predivan. Koristim ga stvarno na kapaljku jer više nema te boje u prodaji, a tako mi je lijepa i divna i bit ću očajna kada ga potrošim (već sam zagrebala po dnu ).

Sviđa mi se full i njihova ambalaža, minimalistička, bez previše čičkarija, baš kao i njihove trgovine
__________________
Sit alone and celebrate good times of change Sit alone, annihilate all words of praise When it all seems to spell disaster...

"You all like climbing mountains, don't you?""I don't. I like smoking, drinking and ordering in restaurants."
Inanna is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2010., 14:02   #19
potpis za ovo o ambalaži!
marija82 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2010., 14:02   #20
nikad nisam bio u trstu . i nikad nisam vidio kiko ducan . i imam spolnu krizu .

meni se isto ambalaza svidja . i sad bas skicam njihovu stranicu, gledam sjajila i sjenila, cini se da imaju ful puno boja . ne znam jesu li cijene na webu i u ducanima iste, al po ovom na webu, cine se ful povoljni . valjda cu nekad imat priliku vidjet sve to i uzivo .
__________________
PPPP
Just a Girl is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:47.