Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Zdravlje

Zdravlje Najvažnija stvar na svijetu
Podforumi: Žensko zdravlje, Stomatologija i oralna higijena

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.07.2011., 22:50   #1001
Quote:
ljiLjana21 kaže: Pogledaj post
Pozdrav lipe moje! Evo par slova i od mene..zahvat prošao ok.. Nalazi su se malo popravili, opet sam za dlaku izbjegla dijalizu...uf, al me sad tlak strefio..prije 2 3 dana 100/60, a jutros 180/100. Eh, što su bubrezi..ali,bit će bolje.. jedan za Ivu , uz punoo mekih i velikih CMOKića... Za sve vas..LOLI vas Ljines.
E hvala ti dragi Boze da sad mozes malo odahnuti mila moja. E mila vidis po ko zna koji put se potvrdilo da dragi Bog cuva hrabre, a sjetim se i one recenice od nase drage Lune strpljen, spasen.

spast ce pritisak ne brini to je sad iza tog zahvata normalizovat ce se vidjet ces a ti i dalje kao do sada nastavi sve stojecki i dragi Bog ce te nagraditi i boljim. hvala Mu jos jednom kad si izbjegla dijalizu.

ljubim te i grlim pandinim zagrljajem
Ziza Kovacevic is offline  
Old 11.07.2011., 22:54   #1002
Quote:
leeloo27 kaže: Pogledaj post
Draga moja, nemoj se brinuti, nemora ti ovo uopće biti od lupusa. Ako na poslu dosta stojiš onda nije čudno što ti otiču zglobovi, pogotovo na nogama (mojim legicama koje su zdrave otiču noge zbog stajanja na poslu, pa kako onda neće tebi koja si bolesna) a ovaj tamniji urin može samo značiti da nisi pila dovoljno tekućine i da ti je koncentiraniji pa samim time bude i tamnije boje.

Ali svejedno provjeri ti to kod doktorice, da nisu nedaj Bože bubrezi u pitanju. Pusa draga i drži mi se!!



Ma ova naša Ivica je nevjerovatna. Uz sve to ona se stigne i šaliti. Nadam se da će nam se ubrzo pridružiti na temici, a vas dvije imate ogromnu pandicu od mene.



O Ljines moja, šta je došlo do toga da dijalizu spominju? Joj držim fige da ti pomogne taj kateter i da ti se malo smire bubrezi. Pusa i tebi i drži nam se!
Eh draga moja citam sve sto pises ali eto nisam se obratila ovih dana ni jednom upucenom tebi a ti znas da ja mislim i na tebe i na sve ostale koje ne pomenem.
jeste nasoj Ivici nema stvarno ravne a i Ljines je tu stvarno im se samo mogu pokloniti njihovoj snazi i uvijek su spremne za humor.

a da li tebi pase ova vrucina jer znam da Ray.sindrom voli toplotu ali opet ne znam da li ti zbog stitnjace odgovara.

ljubim te milena moja
Ziza Kovacevic is offline  
Old 12.07.2011., 01:09   #1003
evo doslo doba da vas i ususkam i onda krenem i ja pokusati zaspati i ako ce to veceras ici teze jer sam ja ta koja trebam vase ususkavanje.

ljubim ja vas sve i grlim pandinim zagrljajem
Ziza Kovacevic is offline  
Old 12.07.2011., 10:35   #1004
Talking

Lipe moje..nista nova..samo da sa Zizom popijem kavu..jer joj je tribalo ususkavanje..evo zato jedan veliki sestrinski zaag (kako ga ti zoves) neka te zaštiti od svega..IVA, ajmo kući..svima pozz i cmokiće šaljem...nema linka, pa ...ustrajte.."drž se Miško, još si živ"
Ljines is offline  
Old 12.07.2011., 10:50   #1005
Ma nadam se da se nije pogorsalo stanje jer ne stignem ic u dr. kad dodjem s posla budem sva krepana,natecena pa dok se otusiram, spremim nesto za jest obavim neke stvari, ne stignem ni na more kad nemam slobodan dan...sparina me ubija jer na ovom poslu bas treba mislit glavom i sto detalja znat da mi je samo stres stvara.. Pozz svima nadam se da su Ines i Iva bolje i da ih dobro paze u bolnici...
sudoku22 is offline  
Old 12.07.2011., 12:19   #1006
Od Ive:
Dobro jutro mili moji !
Danas je istinski heroj neprepoznatljiv. On ne traži ništa , ništa ne očekuje , ponaša se u skladu sa ličnim moralnim načelima . To je običan , mali čovek , koji uspeva da živi pošteno ,vaspitava decu , poštuje druge.Vi ste svi moji heroji , Hvala vam , posebno Lunici što nas ovako spaja.


Dobro jutro i od mene , htjela bih dodati , što Iva nije navela u poruci za forum (i nadam se da mi neće zamjeriti) , da naša dobra djevojčica ostaje u bolnici do ponedjeljka jer njeno stanje još nije dovedeno u prihvatljivo za odpuštanje doma. Mogu samo zamisliti kako se osjeća jer njeno zdravlje je bilo jako narušeno i prilikom našeg susreta sredinom juna. Želim joj , kao i vi , brz oporavak i želno očekujem da nam se javi na onaj - divan , topao i mek način , kako samo ona zna .
Htjela bih da sa vama podijelim jedno moje iskustvo. Naime , opšte poznato je da grad u kojem živim može da se pohvali sa njavisočijom temperaturom na Balkanu. Nije lako ljeti funkcionisati u Podgorici i svakodnevno se srijećem sa ljudima koji se zbog visokih temperatura osjećaju loše ,a primjećujem da i vi , dragi moji forumaši ,prolazite kroz isto. Ja sam moj problem riješila tako što sam u ljetu našla mnogo toga lijepog. Volim draži koje nude ovi mjeseci . Tu je lagana odjeća , hladni napici , sočno voće. Tu su zvuci ljeta , počev od onih prirodnih pa do onih fantastičnih koje dolaze iz otvorenih restoranskih bašti. Tu su divni mirisi koji podsjećaju na raj. Volim ljeto . U stvari , želim da ga volim da bih lakše živjela u uslovima koje mi nudi. Mislim da je to pravilo koje mi pomaže da opstanem , jer bi u svemu mogli naći nešto ružno , ukoliko želimo to , a meni to nije cilj. Želim da živim , uživam i nalazim način da ostvarim isto.
Možda vam sve ovo što sam podijelila sa vama zvuči čudno , ali zašto bih sebe još više mučila sa negativnim informacijama , kad u svemu oko nas ima toliko toga lijepog.
Ljubim vas i grlim pandinim zagrljajem.
__________________
:)

Zadnje uređivanje luna mn : 12.07.2011. at 12:54.
luna mn is offline  
Old 12.07.2011., 15:45   #1007
luna imaš predivan poggled na život,jako me se dojmio tvoj opis.slažem se stobom i mislim da jedino tako možemo opstat na ovim paklenim vrućinama.danas mi je grozno ,sparina.tako divno opisuješ čari ljeta,ali ja više volim da malo zahladi jer me uduši ovo vrijeme.ujutro i naveče može se po danu nikako.iva moja mila,želim ti što brži oporavak ,i povratak kući.sigurna sam da oko sebe imaš dobro društvo jer u tvojoj blizini nemože nikom biti dosadno.mila moja znam da ćeš ti izdržat do ponedeljka je tvoja snaga je velika.šaljem ti 100 pusa.cmok!ljines draga hvala Bogu što si imakla dijaliizi,sretna sam zbog tebe.lelo mila,ja sam ti dobro,više manje ne mogu se požalit.kom.mi nije radio pa mi je bio na popravku.ziza draga ti imaš svoje sarajlije u gostima .samo uživaj sa svojima.ljubim vas sve!
renchi01 is offline  
Old 12.07.2011., 15:47   #1008
Quote:
sudoku22 kaže: Pogledaj post
Ma nadam se da se nije pogorsalo stanje jer ne stignem ic u dr. kad dodjem s posla budem sva krepana,natecena pa dok se otusiram, spremim nesto za jest obavim neke stvari, ne stignem ni na more kad nemam slobodan dan...sparina me ubija jer na ovom poslu bas treba mislit glavom i sto detalja znat da mi je samo stres stvara.. Pozz svima nadam se da su Ines i Iva bolje i da ih dobro paze u bolnici...
suduku,sve najbolje ti želim i ja mislim da ti može otok biti od napora.želim ti da nađeš malo vremena otić se okupati!
renchi01 is offline  
Old 12.07.2011., 16:47   #1009
Divno si to rekla Luna,
I se trudim da uzivam u trenutku, ne toliko nazalost u vrucini nego u jutru i predveceri, veceri. I cudno, ali sad vise cijenim svaki dan nego prije kad sam bila zdrava. Toliko toga mi manej smeta, toliko sam vise zahvalna za sitne stvari. A sad i za mnog krupnije, znate...
Ljubac nasoj Ivki, brzo ce to proci, jos tri dana pa sa nama. Treba nam da nam doneses smiraj duse,fali na ovim stranicama iako su nam tu Ziza kao brizna majka koja nas pomiluje u uspava i Luna koja svim sitnicama udise zivot.
I Ljines je bolje, dobro je proslo. Cekamo i tvoje haiku i recepte mila nasa.
Pusa svim ostalim
Sudoku, probaj ako to dozvoljava posao da se malo postedis posla ili smanjis davanje sebe, znam da to lako izvodljivo zvuci, ali probaj
bella31 is offline  
Old 12.07.2011., 17:43   #1010
Ljudiiiiiiiiiiiii, vratija se Šime..
di je bija, da je bija..nije se puno prominilo..
ono..ka bila sam na oporavku..od toga oporavka ni o..jedva mi sanirali moje dugocureće stanje, koje je ka opasno u mojim godinama, a još opasnije sa dijagnozom...
poslije 8 dana sam izašla iz bolnice, u podne, navečer u 7 se vratila nazad..u isti krevet...u prolazu se javila svojoj dr. int., a ona kaže ko je vas otpustio s ovakvim nalazima...urea 30, kreatinin 450..crp 179, hemoglobin 70..
sutra dođite izvadit krv, pa ćemo vidit..ništa sutra, ja do večeri dobila temperaturu i curik...
na ginekologiju...a tamo smija...sve šta se dešava to je osnovna bolest...
...onda se moja dr. pokrenula...fala ti Bože na njoj..zvala jednu, drugu kolegicu, pribacilo me na infektologiju i , ZAMISLITE tamo mi infuzijama i antibioticima...popravili stanje, dodali malo krvi, al je ostala ona osnovna bolest..
ono kao da sam došla u Bangladeš, pa nemaju iste lijekove na nivou bolnice..ellouuu...
al sad malo tipkam, od želje po tastaturi..
Svima vam zahvaljujem na lipim željama, a Ivi želim brzo vraćanje kući...bez bakterija, rekla bi moja draga dr....bez baja...
Velikiiiiiiiiiiiiiiii zaaaaaaaaaag

P.S.
ovo je u skladu sa davljenjem Ivinih bakterija, svaku posebno..
Objavili Crnogorci rat Kinezima i dvojica junaka na straži razgovaraju:
• Nu, jado, koliko li ima tijeh Kineza?
• Neđe oko milijardu, ili je malo više, ne znam tačno.
• Auuuuu, jado, ko će sve to pokopat?
Ljines is offline  
Old 12.07.2011., 18:18   #1011
Quote:
ljiLjana21 kaže: Pogledaj post
Ljudiiiiiiiiiiiii, vratija se Šime..
di je bija, da je bija..nije se puno prominilo..
ono..ka bila sam na oporavku..od toga oporavka ni o..jedva mi sanirali moje dugocureće stanje, koje je ka opasno u mojim godinama, a još opasnije sa dijagnozom...
poslije 8 dana sam izašla iz bolnice, u podne, navečer u 7 se vratila nazad..u isti krevet...u prolazu se javila svojoj dr. int., a ona kaže ko je vas otpustio s ovakvim nalazima...urea 30, kreatinin 450..crp 179, hemoglobin 70..
sutra dođite izvadit krv, pa ćemo vidit..ništa sutra, ja do večeri dobila temperaturu i curik...
na ginekologiju...a tamo smija...sve šta se dešava to je osnovna bolest...
...onda se moja dr. pokrenula...fala ti Bože na njoj..zvala jednu, drugu kolegicu, pribacilo me na infektologiju i , ZAMISLITE tamo mi infuzijama i antibioticima...popravili stanje, dodali malo krvi, al je ostala ona osnovna bolest..
ono kao da sam došla u Bangladeš, pa nemaju iste lijekove na nivou bolnice..ellouuu...
al sad malo tipkam, od želje po tastaturi..
Svima vam zahvaljujem na lipim željama, a Ivi želim brzo vraćanje kući...bez bakterija, rekla bi moja draga dr....bez baja...
Velikiiiiiiiiiiiiiiii zaaaaaaaaaag

P.S.
ovo je u skladu sa davljenjem Ivinih bakterija, svaku posebno..
Objavili Crnogorci rat Kinezima i dvojica junaka na straži razgovaraju:
• Nu, jado, koliko li ima tijeh Kineza?
• Neđe oko milijardu, ili je malo više, ne znam tačno.
• Auuuuu, jado, ko će sve to pokopat?
Dobrodosla, jesi se namucila ali je proslo, bravo LJines.
Hhaha, vic je dobar
Stara dobra LJines
Kiss
bella31 is offline  
Old 12.07.2011., 22:36   #1012
kako ste mi cure drage? da se i ja malo javim sad kad je zahladilo i došla divna ljetna noć kod nas u Hercegovini je užasno vruće večeras u 19 sati bilo čak 32 stupnja draga Iva drži se i nemoj se puno sekirati znaš da to paše našoj glupoj beštiji puno poljubaca i mislim na tebe
svima ostalima puno pozdrava i poljubaca iui držite se hlada i izdržite ove pasje žege
angel777 is offline  
Old 13.07.2011., 01:55   #1013
Quote:
ljiLjana21 kaže: Pogledaj post
Lipe moje..nista nova..samo da sa Zizom popijem kavu..jer joj je tribalo ususkavanje..evo zato jedan veliki sestrinski zaag (kako ga ti zoves) neka te zaštiti od svega..IVA, ajmo kući..svima pozz i cmokiće šaljem...nema linka, pa ...ustrajte.."drž se Miško, još si živ"
hvala ti mila moja na kafici bas mi godi danas i hvala ti za sestrinski jako mi je pomogao jer osjetim svu njegovu jacinu kad mi ga pise tako jaka osoba kao sto si ti.
Ludice moja uvijek me uspijes nasmijati.

svako dobro i srecu i da sto prije izadjete kuci i ti i nasa Iva zelim Vam od srca
Ziza Kovacevic is offline  
Old 13.07.2011., 02:13   #1014
Hvala Luna na ovim divnim rijecima i stvarno imas pravi pozitivni pogled na zivot da te se prosto postidim sekana moja.
Ivice zelim ti da ti sto prije prodju bolnicki dani sa uspjesnim lijecenjem i dao dragi Bog da to bude zadnji put da ti dodju te bakterije jer znam koliko se mucis s njima i budes nam zdrava i vesela ponovo.
Uh isplakah se kako je Luna opisala tvoje stanje ali ti si to tako hrabro nosila kao i sve ostalo.

draga Ljine pa sto bi rekli danci vilkomen hjem, dobrodosla kuci.

sudoku otok ti je od vrucine jer vidim po sebi nikako da spadne i pored diuretika, bella hvala ti ljubavi za ovo majcinski, ja sam ti uvijek volila da nekako sve stavim pod svoje skute i o svemu vodim racuna ali mozda me to i kostalo bolesti ali ne bih se mijenjala volim biti i dobra a bolesna osoba, kao sto vidim dosta vas tako misli, nego zdrava a zlobna.

Draga renchi trudim se da uzivam i hocu samo danas je bio specijalan dan pa nisam mogla uzivati koliko god da sam se trudila, jer mi je zao sto nisam mogla otici svome tati na grob sto obicno radim ali ne brinite sutra ce biti bolje.

sve vas grlim i ljubim prije ususkavanja za laku i mirnu noc i sutra bolji dan od danasnjeg ako nista drugo neka bude klima malo umjerenija i izdrzljivije za vas tamo a meni je bilo ovih dana bas fino vrijeme.

svima pusa i panda
Ziza Kovacevic is offline  
Old 13.07.2011., 05:41   #1015
Quote:
renchi01 kaže: Pogledaj post
suduku,sve najbolje ti želim i ja mislim da ti može otok biti od napora.želim ti da nađeš malo vremena otić se okupati!
Hvala..danas sam jedva izdrzala na 35 stupnjeva,doduse imam klimu na poslu ali svejedno grozno jer moram bit u dres codu,jos dok dodjem kuci gdje nema ni daska vjetrica preznojim se od glave do pete doslovce..a nemogu dobit slobodno jer sam nova a ove starije kolegice sebi namistaju godisnji(sto je i u neku ruku razumljivo)ali danas je zbilja tesko radit pogotovo kad dodjes kuci i sve moras sam na sto stvari mislit,dopizdi mi iskreno,mislim da sam skrenula s putanje kojom se krecu moji vrsnjaci,nemam energije ni vremena za izlaske ko bakica se osjecam vec par noci se znam trgnut iz sna oko ove ure i ne mogu zaspat sta od vrucine sta od laganih bolova u stopalima i zglobovima Pozz svima,drago mi je da se Ljines vratila jos Iva fali da se raspise po nasim stranicama, Luna stvrano imas odlican stav
sudoku22 is offline  
Old 13.07.2011., 07:59   #1016
Od Ive :
Dobro jutro , drage moje.
Ljines , vratija se Šime. Neka si nam dobro došla. Uskoro , za nekih 5-10 dana , eto i mene sa vama. Danas neću dužiti , želim da vas podsjetim na nešto
http://www.youtube.com/watch?v=ZBR2G-iI3-I
Ljubim vas sve , hvala na vašoj brizi i čuvajte se dok stignem kući
__________________
:)
luna mn is offline  
Old 13.07.2011., 17:03   #1017
Quote:
sudoku22 kaže: Pogledaj post
Hvala..danas sam jedva izdrzala na 35 stupnjeva,doduse imam klimu na poslu ali svejedno grozno jer moram bit u dres codu,jos dok dodjem kuci gdje nema ni daska vjetrica preznojim se od glave do pete doslovce..a nemogu dobit slobodno jer sam nova a ove starije kolegice sebi namistaju godisnji(sto je i u neku ruku razumljivo)ali danas je zbilja tesko radit pogotovo kad dodjes kuci i sve moras sam na sto stvari mislit,dopizdi mi iskreno,mislim da sam skrenula s putanje kojom se krecu moji vrsnjaci,nemam energije ni vremena za izlaske ko bakica se osjecam vec par noci se znam trgnut iz sna oko ove ure i ne mogu zaspat sta od vrucine sta od laganih bolova u stopalima i zglobovima Pozz svima,drago mi je da se Ljines vratila jos Iva fali da se raspise po nasim stranicama, Luna stvrano imas odlican stav
a je vjeujem ti ,kad si novi uvijek si novi dok neko ne dođe.a šta ćeš tako ti je u životu draga suduku,biće bolje moramo vjerovat.pusa.ziza ja zaboravila da si napisala za godišnjicu,znam da ti je teško ,i meni bi bilo.nemoj se opterećivat naćeš vremena da odeš tati na grobi zapališ svijeću.psa od mene velika.cmok.pozdrav ljines ,čestitamna oporavku,nekako osjećam da si ti vedra osoba i ne može ti tako lako nešto bit.nedaj se ljines.bela kako ti izdržiš ove vrućine?angel vrućine su kod nas paklene,ja ti ne izlazim iz kuće cijeli dan klima radi.tek naveče izađem.drago mi je da si dobro ljubim vas sve .čuvaj te se sunca!
renchi01 is offline  
Old 13.07.2011., 19:05   #1018
Ljines dobrodošla natrag kući,a nadam se da će i Iva uskoro ma mora biti bolje.
Ja jedva izdržim ove nesnosne vrućine, pa namjeravam u petak na put na selo, na more nemogu prevruće je.Ostat ću i čitav 8.mjesec paše mi klima moram se sačuvati jer ako se vuk probudi jao meni.
Bit će mi teško bez našeg foruma,al kad se vratim nadoknadit ćemo sve.
Zato svima vama želim da mi budete zdravije da se stanje ne pogoršava, ma želim vam ono što i sebi sama želim.
Panda.
goga52 is offline  
Old 13.07.2011., 20:12   #1019
Ljiljana moram ti reć da si totalna kraljica,koja pozitivna energija,to se traži...legendoooooo
dagnja is offline  
Old 13.07.2011., 20:39   #1020
Dobro veče djevojčice, a posebno pozdravljam Ljines (ne daj se). Ma nedostajali su tvoji haiku postovi. Veeeeeeeeeeliki zagrljaj od mene.
__________________
:)
luna mn is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:28.