Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.09.2013., 11:22   #161
Htjela bi sašiti ovakvu haljinu samo crvene boje, ali ne znam koji je ovo materijal... htjela bi da donji dio haljine baš ovako nabrano i pufasto izgleda.. zna li tko koji je ovo materijal i koji materijal da kupim... i molim bez tila
http://www.aliexpress.com/item/2013-...080939286.html
Ninaa000 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2013., 22:26   #162
Zna netko di ima za kupiti dvostranih tkanina, dakle sa svake strane druga boja...Nisam našla u našim dućanima u Zagrebu...ima možda neki dobar dućan prek neta di ima puno izbora koji biste preporučili?
Hvala
Sanvea is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2013., 18:45   #163
hej curke...trebala bi pomoć...htjela bi haljinu sličnu ovoj - http://hot.net.hr/2012/01/02/0606007.63.jpg ...ali ne znam kakav je to materijal...i je li ovaj uzorak print ili vez...ili nešto slično...
Freckle is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2013., 23:02   #164
Quote:
Freckle kaže: Pogledaj post
hej curke...trebala bi pomoć...htjela bi haljinu sličnu ovoj - http://hot.net.hr/2012/01/02/0606007.63.jpg ...ali ne znam kakav je to materijal...i je li ovaj uzorak print ili vez...ili nešto slično...
to je izvezeno...nemam pojma gdje bi to mogla naći, ali možda naletiš na nešto slično u trgovinama sa štofovima za tapeciranje. naravno, nije isti materijal, ali bi možda mogla naletiti na neki zanimljiv cvijetni uzorak
brbtch is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2013., 20:27   #165
Cure i dečki, zna li tko kako se zove materijal od kojeg je izrađena ova haljina, koliko otprilike dođe i gdje se može kupiti?ja sam tudum za takve stvari tako da svaka pomoć dobro dođe.
http://tinypic.com/view.php?pic=e17rky&s=5#.UoZnYG8-nMw
ammitai is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2014., 19:40   #166
Bila bih zahvalna onima koji se u to razumiju na savjetu. Dakle, planiram dati sivati navlaku za ogradicu za dječji kinderbet. Dimenzije bi bile 180*40. Koliko posteljnog platna trebam kupiti? I koliko bi me moglo koštati platno i sivanje. Hvala puno!
lola1415 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2016., 01:04   #167
Znate li gdje ima u Zg kupiti til? I to svijetlo sivi.

Može i link ako ima nešto izvana za naručiti
aliceocean is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2016., 13:38   #168
Quote:
aliceocean kaže: Pogledaj post
Znate li gdje ima u Zg kupiti til? I to svijetlo sivi.

Može i link ako ima nešto izvana za naručiti
mislim, da to ne bi smio biti problem. Cekni Emporio.
Mozes i naruciti preko neta, dosta je jeftin...
Dita Von Teese is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2016., 12:40   #169
Dita, koliko sam upucena Emporio je zatvoren! Zadnji put kada sam bila u njihovom ducanu roba im je bila poprilicno losa i jednako skupa, ako ne skuplja nego prije!
pupetta.maresca is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2016., 13:12   #170
Definitivno je zatvoren onaj na Trešnjevci, za ostala dva ne znam.
__________________
The only problem/with haiku is that you just/get started and then
rh4ps0dy is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2016., 14:36   #171
Onaj u Vlaškoj 75b je otvoren, bila prije par dana (za neki drugi, osim onog na Trešnjevci koji je zatvoren, nisam ni znala da postoji).
Ali slažem se da je izbor osrednji. Svaki put kad dođem ili nema dovoljno nekog materijala pa kao naručuju, doći će idući tjedan, a taj idući tjedan opet nemaju i tak...

Za kupnju tila, čipke i takvih stvari mislim da je najbolje otići u Tektil-ku u Dubravi.
Možda bi se dalo naći i u Pamigu na Ilici, oni imaju zbilja velik izbor svega, ali mislim da su čak malo skuplji.
__________________
Living the last note of freedom...
Rattlesnake is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2016., 18:46   #172
Quote:
rh4ps0dy kaže: Pogledaj post
Definitivno je zatvoren onaj na Trešnjevci, za ostala dva ne znam.
Nisam znala da se zatvorio, pa kako to?!
__________________
x
Elektra is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2016., 20:57   #173
Quote:
pupetta.maresca kaže: Pogledaj post
Dita, koliko sam upucena Emporio je zatvoren! Zadnji put kada sam bila u njihovom ducanu roba im je bila poprilicno losa i jednako skupa, ako ne skuplja nego prije!
Quote:
rh4ps0dy kaže: Pogledaj post
Definitivno je zatvoren onaj na Trešnjevci, za ostala dva ne znam.
Svasta stvarno, nisam to ocekivala...

Znam, da sam bila tamo u 5. mj., isla sa bivsom cimom traziti material za vjencanicu, kad ono...nista
Ostala sam iznenadjena, jer sam imala u sjecanju, koliko je uvijek bilo tamo materiala, dok sam jos bila na faxu... bas sam se bila razocarala.
Dita Von Teese is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2016., 21:01   #174
Koliko sam cula u emporio tresnjavka je ljetos izbio pozar i sve im je izgorjelo,a nisu uspjeli dobiti naknadu od osiguranja i zato se zatvaraju.

Sent from my D5803 using Tapatalk
luda vjeverica is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2016., 17:01   #175
Dita, tekstil-ka u dubrvai trenutno ima najbolji izbor materijala za svecane haljine. ja ih imam likeane na face i znam popizditi kak dobrih stvari ima a nisam u zg, a kad dodem u zg redovito zaboravim na njih
pupetta.maresca is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2016., 11:34   #176
Ovdje možete saznati mnogo toga o tkaninama,pletivima i sastavu tkanina i pletiva.

http://tekstila.com.hr/page/modne-tkanine
zlakraljica is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2016., 22:01   #177
Zna netko gdje kupiti i koliko otprilike dodje ovaj materijal kao od ruža?

Ili gdje otici pogledati\pitati? Grad nije bitan

http://wedding.hr/Portals/0/images/D...ano3_thumb.jpg

Ne treba mi za sivanje nego kao ukrasni stolnjak
lalaxy6 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2016., 23:20   #178
Meni to izgleda kao da je napravljeno na nekom materijalu pa su kao, s tkaninom oblikovane ruže. Nisam vidjela da se takav materijal može kupiti na metar. Znam da ima onih materijala s jako sitnim kakti ružama, ali ovako nešto ne.
__________________
x
Elektra is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2016., 18:43   #179
Quote:
Elektra kaže: Pogledaj post
Meni to izgleda kao da je napravljeno na nekom materijalu pa su kao, s tkaninom oblikovane ruže. Nisam vidjela da se takav materijal može kupiti na metar. Znam da ima onih materijala s jako sitnim kakti ružama, ali ovako nešto ne.
A gdje imw toga s tim sitnim ruzama?
lalaxy6 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2020., 17:28   #180
Pozdrav, zna li netko postoji li na području Hrvatske za kupiti tkaninu od bambusa, po mogućnosti s većinskim udjelom bambusa i nešto elastana ili spandexa? Po web shopovima ne pronalazim ništa
Engerek is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:55.