Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Preparativna kozmetika

Pogledaj rezultate ankete: Koji vam je anticelulitni preparat dao najbolje rezultate?
. 0 0%
. 0 0%
Glasovatelji: 0. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.01.2015., 09:17   #7881
Quote:
Femmme kaže: Pogledaj post
Cure, jeste li probale masiranje sa foam rollerom?
Quote:
Solitary cat kaže: Pogledaj post
Šta je to, prosvijetlite me?
Evo prosvjetljenja.
http://fit-figura.blogspot.com/2015/...efektivno.html

Čak bi se i dalo koristiti u svrhu prokrvljenja tkiva, a onda i protiv celulita. No foam roller ima toliko drugih benefita, da bi ga svakako trebalo ubaciti u svoju rutinu brige o tijelu.
Sheeva is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2015., 23:38   #7882
Quote:
Sheeva kaže: Pogledaj post
Evo prosvjetljenja.
http://fit-figura.blogspot.com/2015/...efektivno.html

Čak bi se i dalo koristiti u svrhu prokrvljenja tkiva, a onda i protiv celulita. No foam roller ima toliko drugih benefita, da bi ga svakako trebalo ubaciti u svoju rutinu brige o tijelu.
Jao, baš fora, hvala ti.

A znaš li možda zašto treba izbjegavati foam roller za donji dio leđa?
Solitary is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2015., 00:26   #7883
Molim.

Znam, pisati ću o tome uskoro u drugom dijelu posta o korištenju rollera.

Ukratko, zakrivljenost rolera je prejaka u odnosu na zakrivljenost donjih leđa, teško je kontrolirati pritisak, a tu su i organi koji dijelom nisu zaštićeni rebrima (donji dio oba bubrega i jetre na desnoj strani prsnog koša). Maser to sve može uzeti u obzir i iskontrolirati, ali ako se rolaš ne možeš.
Sheeva is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2015., 00:32   #7884
OK, pročitat ću, hvala još jednom.
Moram još malo proučiti kako se to zapravo koristi.
Solitary is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2015., 01:00   #7885
Ma nema problema. Imaš na youtubu brdo filmića, da dobiješ sliku što uopće s rollerom. A onda detalje još samo naknadno proučiš
Sheeva is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2015., 01:26   #7886
Quote:
Sheeva kaže: Pogledaj post
Imaš na youtubu brdo filmića
To sam i mislila.
Solitary is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2015., 12:13   #7887
Pa ovo je odlično morat ću u bauhaus!
__________________
U mojim venama davni sever samuje i ja ponekad ne znam šta mu je, što luduje, od sreće tugu tka moja prosta duša slovenska.
Angelsss is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2015., 13:05   #7888
Već mjesecima ja imam taj foam roller, dobila sam ga za vježbati leđa, ali nisam se baš koristila njim... Dok nisam otkrila da mi može pomoći sa uklanjanjem celulita. tako sam se lipo zainteresirala i jučer krenula sa nekim vježbama. Doduše, ja imam neki manjeg opsega, i točno bi mi veći trebao za moju big ass, ali bome to boooliii! U zadnje vrijeme mi se nakupilo baš dosta onog tvrdokornog celulita, i kad sam se krenula rolati po tome jedva sam preživila. ali neću odustati, rolanje, peeling, kremice, voda, vježbe, manje slatkiša i valjda ću ga do ljeta dovesti u normalu.
anchimtk is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2015., 10:01   #7889
Ja sam si taj foam roller upravo narucila sa interneta pa bas da probam. Moram nesto uraditi da smanjim celulit. Uplatit cu i tih 12-15 anticelulit masaza pa bas da vidim. Ne zelim cekati ljeto jer je tad vec kasno za bilo sto. Uzasno me nervira taj celulit, jer imam lijepe noge, a on mi sve kvari...
monamona is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2015., 23:05   #7890
Naručit ču si ga sa sport direct-a i uvrstiti u dosadašnji trening kao plus na kraju uz pokoji filmić mislim da će biti juhuhuhhhuuuhhhuuu na početku ali, ono veliko ali ipak želim svojim guzovima i tijelu dati pomak na vidljivo bolje!
__________________
The light of morning decomposes everything
Little Floramy is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2015., 15:21   #7891
Jel stiglo?
Sheeva is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2015., 14:05   #7892
Moj roller jos nije stigao. Sa ebay-a sam ga naručila.Danas započinjem sa masažama, uplatila sam 10 unaprijed, i nadam se da ce i roller stici, pa da ga mogu koristiti za odrzavanje. Malo mi je frka zbog masaža, jer sam probala i boli užasno.A treba izdržati 30-45 minuta.
Ne znam da li je taj roller koristan kod celulita, ali valjda nece štetiti. Imam i onaj masazer sa topshopa, ali ga ne koristim. Koza mi se od njega zacrveni i pocne me svrbiti, a nigdje nisam ni procitala da ima ikakve koristi od njega. Javljam kakvi ce biti rezultati masaža.
monamona is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2015., 15:18   #7893
Od masaža ćeš imati veće koristi nego od rollera.
Sheeva is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2015., 11:19   #7894
ja sam si umjesto rollera (40 eura) uzela najtvrđu PVC cijev iz Baumaxa (4 eura). Foam roller je pvc cijev obložena spužvom, tako da je ovako gola pvc cijev najbolnija, ali meni stvarno to godi poslije treninga
__________________
Breath Of Color
6ftunder is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2015., 11:47   #7895
Do sada sam imala dvije masaže, boli, ali izdržim. Radi mi masažu i vakum. Imam i modrice. Rano je valjda za nekakve rezultate, ali mi maserka garantira da ce ga riješiti, jer navodno, iako ga ima podosta, nije tvrdokorni, pa ga je lakse ukloniti.
monamona is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2015., 10:04   #7896
vidim da pricate o foam rollelima - oni su super ali ako mislite skinut celulit sa glatkim rollerom onda se varate - za to treba "rebrasti" http://www.fitness.com.hr/shop/oprem...am-roller.aspx
on je tvrđi ali potice cirkulaciju tek tako i pomalo je bolan al meni se gust izrolat na njemu nakon treninga
__________________
Thenebra :broj godina pomnozi sa brojem koliko ti puta pas dnevno jede. i toliko vrecica moras imati sa sobom! znaci npr.. 2(godine) X 2(dnevno puta jede) = 4 vrecice
Wedding is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2015., 12:57   #7897
Pozdrav cure,

jedno pitanje. Da li itko koristio mumyo za uklanjanje celulita?
Našla sam jednu domaću kremu na internetu,jako ga hvale (dječja krema+mumyo tablete/zdrobljene+eterično ulje-naranča+eterično ulje-cimet).
Isto piše da je jako učinkovita u borbi protiv strija.
madjarica17 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2015., 16:09   #7898
Jel tko koristio ovo ulje http://www.terra-organica.hr/prirodn...-oshadhi.html? Htjela sam si napraviti po ovom receptu http://www.aromaterra.hr/aromaterapi...ja/celulit.htm ali preskupo je da to sve kupujem i pravim sama
elenas is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2015., 10:42   #7899
bez masaže, nećete imati nikakvog učinka po uklanjanju celulita, samo ljepšu i mekšu kožu. njega jednostavno treba "razbiti", samo masaže, vježbanje i zdrava prehrana bez puno soli pomažu.
__________________
stop hissing in my ear
honeychild is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2015., 13:40   #7900
Quote:
honeychild kaže: Pogledaj post
bez masaže, nećete imati nikakvog učinka po uklanjanju celulita, samo ljepšu i mekšu kožu. njega jednostavno treba "razbiti", samo masaže, vježbanje i zdrava prehrana bez puno soli pomažu.
Ma ne pomaže ni to...

Godine čine svoje...

Kakav je Bionsen losion, ja ga kupila neki dan u Bipi na popustu, za nekih 49kn 400ml... ?
__________________
Prije nego odgovorite na moj post, pokušajte prvo pročitati ga s razumijevanjem. Hvala.
Lillyrosee is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:12.