Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Vjenčanja

Vjenčanja Love and marriage go together like a horse and carriage...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.02.2015., 08:55   #8061
Quote:
Xanthe kaže: Pogledaj post
Ja sam samu sebe iznenadila, jer nisam bila od prstenja, a sad mi se događa situacija kao što Ego opisuje.

Moja će kombinacija na kraju ovako ispasti, samo što je zaručnički zapravo pentamer, nije okrugli, ne mogu nigdje naći takav na netu.

Jako mi se sviđa
__________________
Moje stvari
lijepa alma is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2015., 17:06   #8062
Niti ja nisam neki ljubitelj nakita. No prstenje nosim stalno i sraslo mi je s rukom, nije to neki problem, začas se navikneš, a to je ipak poseban simbol i ljepše je nosit ga stalno. Ja svoje nikad ne skidam, osim dok mijesim tijesto.

A ako ne misliš nosit prsten, moš ga kupit i u kineskom, ćemu pare davati..
__________________
Will I die if I blush my cheeks with an eyeshadow brush?
nutrizone is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2015., 18:54   #8063
Quote:
dire Dawn kaže: Pogledaj post
čitala sam ovdje manje više redovito, al mi se sad sve pomješalo .
našla sam si predivan prsten kod prahira, malo mi je smješno kupit si ga jer spada u "zaručničko prstenje" kategoriju, ali meni se jako sviđa i voljela bih si ga poklonit za jednu posebnu prigodu. ono sama sebi od sebe. nešto što nije mobitel ili odjeća ili općenito, kak ja to znam reći, potrošna roba. znači prsten ću nosit, kad ga skinem neću ga sigurno bacit. mobitel se pokvari, odjeća se podere, ali nakit bi trebao biti vječan. pa makar da ga prodam u nekom periodu života, opet si od tih para mogu kupit nešto što će mi tada biti važnije od tog prstena. ok, sad trabunjam.

znači poslala sam upit prahiru i rekli su mi cijenu i sa briljantnom i sa cirkonom, uvijete plaćanja, koliko otprilike traje izrada i svaka im čast na tome jer sam ih kontaktirala preko fejsa.
sad, ono što mene stvarno zanima je dali vrijede onoliko koliko naplaćuju? mislim, ja uvijek mogu odnest sliku nekom drugom zlataru koji može napravit prsten gotovo identičnog izgleda za manju svotu, ako kod prahira nije neka kvaliteta, ali ipak bi radila kod onog tko je i osmislio taj dizajn.
Samo jedan savjet ak budes nosila okolo, tko god ce ti biti jeftiniji, neka ti objasni kvalitetu brilijanta i zlata, te tezinu obojeg, jer samo za 1g manje zlata ti cijena bude niza 300-500 kn. Lako ti se desi da dobijes jeftinije ali i manje 😐
__________________
Zaista sam zlatar i odgovaram na pitanja iz struke. Anonimac sam.
zlatar is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2015., 22:32   #8064
Quote:
lijepa alma kaže: Pogledaj post
Preporučam Prahir. Mi imamo njihovo vjenčano i ja zaručnički i prezadovoljna sam njima. Doduše vjenčano čekamo staviti na ruku, ali zaručničku mi je divan i stalno ga nosim. O kojem se prstenu radi, staviš fotku?
netko ga je nedavno stavio, onaj u obliku cvijeta

Quote:
zlatar kaže: Pogledaj post
Samo jedan savjet ak budes nosila okolo, tko god ce ti biti jeftiniji, neka ti objasni kvalitetu brilijanta i zlata, te tezinu obojeg, jer samo za 1g manje zlata ti cijena bude niza 300-500 kn. Lako ti se desi da dobijes jeftinije ali i manje 😐
odličan savjet, hvala
dire Dawn is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2015., 16:52   #8065
Quote:
dire Dawn kaže: Pogledaj post
netko ga je nedavno stavio, onaj u obliku cvijeta
Odličan izbor. Takav sam ja dobila kao zaručnički, s briljantom. Nije klasični zaručnički i to mi je savršeno. Veli moj dragi da kad je vidio ponudu bez sekunde razmišljanja pokazao na taj jer sam ja bolesna na motiv cvijeta kao što je taj. Znači par latica i to je to. Imam sve u tom duhu
Jesi i ti kao ja bolesna na to?
__________________
Moje stvari
lijepa alma is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2015., 18:02   #8066
Quote:
lijepa alma kaže: Pogledaj post
Odličan izbor. Takav sam ja dobila kao zaručnički, s briljantom. Nije klasični zaručnički i to mi je savršeno. Veli moj dragi da kad je vidio ponudu bez sekunde razmišljanja pokazao na taj jer sam ja bolesna na motiv cvijeta kao što je taj. Znači par latica i to je to. Imam sve u tom duhu
Jesi i ti kao ja bolesna na to?
ja volim sve sa motivom mački, ali nisam baš našla takvo prstenje . meni je taj baš upao u oko i sviđa mi se cijena. nije baš da je jeftin, ali kak sam napisala, želim obilježit jedan događaj i nagradit sama sebe
dire Dawn is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2015., 14:05   #8067
Pozdrav,

ima li netko popust za Lewiko s sajma vjenčanja,
mi smo ga negdje posijali, dobro bi nam došao,
imamo Zaks ako nekom treba
Platimo naravno, dogovorimo se ...
mojemailje is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2015., 20:51   #8068
Quote:
mojemailje kaže: Pogledaj post
Pozdrav,

ima li netko popust za Lewiko s sajma vjenčanja,
mi smo ga negdje posijali, dobro bi nam došao,
imamo Zaks ako nekom treba
Platimo naravno, dogovorimo se ...
Haha najavio bih vas ja gazdi, pa bi se sigurno dogovorili, ali onda ne bih bio anonimac

Nazovite u ducan pa zmuljajte da ste izgubili, mozda vam priznaju..
__________________
Zaista sam zlatar i odgovaram na pitanja iz struke. Anonimac sam.
zlatar is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2015., 17:34   #8069
dal je možda ko kupovao kod Apparo zlatarne ili ako niste vi koji ste duže na forumu dal znate koju informaciju o njima
*ciara* is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2015., 10:52   #8070
kad smo kod Lewika, ovo su naši http://tinypic.com/r/2vxkaxh/8

crveno zlato u kombinaciji sa bijelim, moj prsten uživo svjetluca ko lud upravo zbog ovog efekta po sredini

To je zapravo kombinacija dvaju različitih prstena koje smo spojili u jedan..i uštedili smo oko 2 000 kn od početnog budžeta za prstene

Puno pohvala i gazdi i odličnoj djelatnici koja je totalno shvatila što želimo! Moj prsten im se toliko dojmio da će ga napraviti kao uzorak
__________________
Nobody can make you feel inferior without your permission.
valyca is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2015., 11:11   #8071
Mi smo si odabrali isto takve, ali je neki ludi odsjaj bijelog dijela. Kao da je napravljen na foru disco kugle i ispoliran i kako mičemo ruke, tako lagano dolazi do izražaja.
U Vinkovcima, s popustom 2300 kn.
sojoza10 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2015., 11:19   #8072
Ovo su naša prstenja.

Platili smo ih 430 eura, 14 karatno zlatno, 4 mm debljina prstena. Takve smo htjeli, obične, bez ičega na sebi.

MyWedding is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2015., 11:27   #8073
Quote:
sojoza10 kaže: Pogledaj post
Mi smo si odabrali isto takve, ali je neki ludi odsjaj bijelog dijela. Kao da je napravljen na foru disco kugle i ispoliran i kako mičemo ruke, tako lagano dolazi do izražaja.
U Vinkovcima, s popustom 2300 kn.

eee da, upravo to!!

mywedding- takve smo i mi htjeli, jednostavni i žuto zlato, ali kad sam uočila kako se ovaj blješći morali smo promijeniti mišljenje..i naravno, kako crveno zlato lijepo stoji na koži..
__________________
Nobody can make you feel inferior without your permission.
valyca is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2015., 11:34   #8074
Nije kao na tvome, ne šljašti jako, samo ima taj efekt ...kad budemo kupili, objavim fotku.
Meni je prekrasno crveno zlato i oduševila sam se kad je i on zapelo za takvo prstenje.
Svi nešto negoduje kad vide, ali zapravo ono ni ne dolazi do izražaja kad je samo po milimetar vani sa svake strane.

Koje su vam širine prsteni? Mi smo probali 5mm, ja bi njemu bar mm šire.
sojoza10 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2015., 11:42   #8075
Quote:
valyca kaže: Pogledaj post

...ali kad sam uočila kako se ovaj blješći...

Hahahahahahahahah, legendo!!
Najbitnije je da ste vi zadovoljni.
MyWedding is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2015., 12:10   #8076
da, ipak ćemo ih gledat cijeli život, nadam se

sojoza- aha, kužim. Dragi nije htio tako sjajan kao moj, bilo mu je previše, pa sam si ja dala oduška, haha, a njemu rekla nek bira što 'oće.

Njegov je 6, moj 4. Inače sam ja htjela što uži, a on malo širi jer ima dulje prste..Isto je mislio 5, al kad smo čuli cijenu, samo me pogledao i sa zadovoljstvom izgovorio- nek' bude širi

Meni još nitko nije skomentirao zašto crveno, svima je prije neobično. Uostalom, samo ću se o lijepim komentarima "brinuti"
__________________
Nobody can make you feel inferior without your permission.
valyca is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2015., 12:25   #8077
Ma kakva briga, neće ih oni nositi, nego mi
Lakše je zato što je taj gornji dio tanji pa je fino povoljno.
Moj ne bi širi, ali mislim da bi trebao jer ipak imaju jače prste od nas pa bi ljepše izgledalo.
sojoza10 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2015., 12:41   #8078
Mi smo isto uzeli sa crvenim zlatom u kombinaciji sa bijelim. Samo je nama crveno matirano a bijelo sjajno. Baš mi je nekak posebno to crveno zlato.
Nyameria is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2015., 12:44   #8079
jel to misliš na rozo zlato ili postoji sad neka četvrta boja za koju ne znam?
Timbalandica is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2015., 12:49   #8080
eee to sam ja svom dragom rekla koji inače ne voli rozu boju- znaš da je to zapravo "rose gold", rozo zlato

briga njega, dobro mu je :klap:

i da, baš je posebno
__________________
Nobody can make you feel inferior without your permission.
valyca is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:31.