Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.06.2012., 00:19   #1961
Poanta: krivo pise. Ajmo rec da bolje da joj nije ostalo... "Vjerjem".
ryell is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2012., 16:38   #1962
Quote:
ryell kaže: Pogledaj post
Poanta: krivo pise. Ajmo rec da bolje da joj nije ostalo... "Vjerjem".
Ili sam ja u žurbi krivo napisala
Tj. nadam se da jesam, lako tu na forumu ispravit se ... sad si mislim .. hm.. fakat da nema krivo istetovirano?

A valjda nema
__________________
You have enemies? Good, that means you stood up for something.
cherry_red is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2012., 19:06   #1963
Quote:
cherry_red kaže: Pogledaj post
Ono kaj ja znam je da je tetoviranje na prstima jako sje*ano područje i ima i tattoo artista koji će te i odbit, jednostavno ne žele tetovirati na prstima jer se često zna razmuljati etc.
Meni si je frendica tetovirala na moru, na prst 'Belive' kod nekoga, ne znam točno koga, vjerojatno nekog ne tako iskusnog. Znaš kaj sad ima? B i mrlju.
I sad bi to trebala prepravljat i popravak joj ne bu ispod 1.800 kn kako su joj rekli.

Ali isto tako, znam da svi ljudi koji su se tetovirali kod Zeleta, među njima i ta moja frendica ima jednu koju je radila kod njega, tetovaža je stara 8 godina, zgleda k'o onog dana kad ju je napravila.

Ali za njega znam da je među tattoo artistima koji tetoviraju prste i genitalno područje.

Isto tako cijena ti varira i ovisi i o mjestu gdje se tetoviraš, a ovo je dosta osjetljivo područje tako da ne znam koliko bi te došla ali u svakom slučaju ti je najbolje otići drito u salon i pitat.


Potpisujem ovo za Zeleta , moja tetovaža je stara 8god, na prstu je, a sve je kao i prvog dana.
__________________
...Ništa nije pogrešno ako te čini sretnim...
Una1980 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2012., 21:53   #1964
Quote:
Una1980 kaže: Pogledaj post
Potpisujem ovo za Zeleta , moja tetovaža je stara 8god, na prstu je, a sve je kao i prvog dana.
E baš mi je drago da si komentirala.
Ja si namjeravam stavit tetovažu na prst, lijepo je čuti ovako nešto iz prve ruke

Jel se sjećaš možda koliko si platila? Mislim da je netko gore pitao kako/koliko se kreću cijene na tom području ?
__________________
You have enemies? Good, that means you stood up for something.
cherry_red is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2012., 12:55   #1965
Quote:
cherry_red kaže: Pogledaj post
E baš mi je drago da si komentirala.
Ja si namjeravam stavit tetovažu na prst, lijepo je čuti ovako nešto iz prve ruke

Jel se sjećaš možda koliko si platila? Mislim da je netko gore pitao kako/koliko se kreću cijene na tom području ?

Sa Zeletom ne možeš fulati . Ja sam htjela da bude sitnija,ali onda mi je objasnio da bi mi se sa godinama boja razlila i da to ne bi ličilo na ništa. Drago mi je da sam išla kod njega, jer bi mi možda netko drugi napravio onako kako sam si ja zamislila (sitnija slova),a za par godina bi to bilo rasulo.
Šta se plaćanja tiče uzmi u obzir da je to bilo prije 8god i cijene su po mom iskustvu bile dosta niže nego šta su danas. Platila sam 250kn, iako mi je preko telefona rekao da će biti 350-450kn. Prije godinu dana sam pričala sa jednim tattoo mastorom i kad sam mu rekla da sam platila 250kn on nije mogao vjerovati da mi je zaračunao tako malo
__________________
...Ništa nije pogrešno ako te čini sretnim...
Una1980 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2012., 18:48   #1966
Quote:
Una1980 kaže: Pogledaj post
Sa Zeletom ne možeš fulati . Ja sam htjela da bude sitnija,ali onda mi je objasnio da bi mi se sa godinama boja razlila i da to ne bi ličilo na ništa. Drago mi je da sam išla kod njega, jer bi mi možda netko drugi napravio onako kako sam si ja zamislila (sitnija slova),a za par godina bi to bilo rasulo.
Šta se plaćanja tiče uzmi u obzir da je to bilo prije 8god i cijene su po mom iskustvu bile dosta niže nego šta su danas. Platila sam 250kn, iako mi je preko telefona rekao da će biti 350-450kn. Prije godinu dana sam pričala sa jednim tattoo mastorom i kad sam mu rekla da sam platila 250kn on nije mogao vjerovati da mi je zaračunao tako malo
Pa ni ja nemrem vjerovat da ti je zaračunao tak malo
Ja isto želim mali tekst na prstenjaku s jedne strane, a s druge strane hoću jedan određeni datum
I ne, ni slučajno se ne radi o muškarcu ako je to nekome palo na pamet!

Tak je meni isto Crni rekao ( idem tetovirat rebra ) da font nemre biti takav, da to nikak ne bu zgledalo i da su slova presitna, i eto konačno sam skupila X love, i sutra idem k njemu na finalne konzultacije i idem dat polog
__________________
You have enemies? Good, that means you stood up for something.
cherry_red is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2012., 18:53   #1967
Quote:
Una1980 kaže: Pogledaj post
Potpisujem ovo za Zeleta , moja tetovaža je stara 8god, na prstu je, a sve je kao i prvog dana.
i moja 5g. i još uvijek
__________________
Life goes on.
LuNa_LOVEGOOD is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2012., 19:21   #1968
Quote:
cherry_red kaže: Pogledaj post
Pa ni ja nemrem vjerovat da ti je zaračunao tak malo
Ja isto želim mali tekst na prstenjaku s jedne strane, a s druge strane hoću jedan određeni datum
I ne, ni slučajno se ne radi o muškarcu ako je to nekome palo na pamet!

Tak je meni isto Crni rekao ( idem tetovirat rebra ) da font nemre biti takav, da to nikak ne bu zgledalo i da su slova presitna, i eto konačno sam skupila X love, i sutra idem k njemu na finalne konzultacije i idem dat polog

I ja idem sutra ili prekosutra dati polog (ne kod Zeleta,jer nisam iz Zg-a) za još jednu tetovažu , jedva čekam

Ja imam tetovirano 4 slova (također se ne radi o ljudskom rodu ), ali to je baš bila taman "mjera", ne znam koliko slova ti misliš stavljati, možda će ti biti na knap. ustvari najbolje će ti on sutra reći.
__________________
...Ništa nije pogrešno ako te čini sretnim...
Una1980 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2012., 19:25   #1969
ne mogu vjerovat da je tako malo naplatio, prije neko vrijeme zanimala su me tri mala simbola, vrlo sitna, početna cijena je čini se 400 , a u boji oko 650
girly-girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2012., 21:40   #1970
Quote:
Una1980 kaže: Pogledaj post
I ja idem sutra ili prekosutra dati polog (ne kod Zeleta,jer nisam iz Zg-a) za još jednu tetovažu , jedva čekam

Ja imam tetovirano 4 slova (također se ne radi o ljudskom rodu ), ali to je baš bila taman "mjera", ne znam koliko slova ti misliš stavljati, možda će ti biti na knap. ustvari najbolje će ti on sutra reći.
Već sam išla pitat u negdje 5.mj Crnog za mišljenje, znam kol'ko će me doć', skupljam lovu od 1. mjeseca jebote ; i još maaaaalo, još JAKO malo i tetoviram 11 imena na rebra Konačno!
__________________
You have enemies? Good, that means you stood up for something.
cherry_red is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2012., 22:59   #1971
Quote:
cherry_red kaže: Pogledaj post
Ono kaj ja znam je da je tetoviranje na prstima jako sje*ano područje i ima i tattoo artista koji će te i odbit, jednostavno ne žele tetovirati na prstima jer se često zna razmuljati etc.
Meni si je frendica tetovirala na moru, na prst 'Belive' kod nekoga, ne znam točno koga, vjerojatno nekog ne tako iskusnog. Znaš kaj sad ima? B i mrlju.
I sad bi to trebala prepravljat i popravak joj ne bu ispod 1.800 kn kako su joj rekli.

Ali isto tako, znam da svi ljudi koji su se tetovirali kod Zeleta, među njima i ta moja frendica ima jednu koju je radila kod njega, tetovaža je stara 8 godina, zgleda k'o onog dana kad ju je napravila.

Ali za njega znam da je među tattoo artistima koji tetoviraju prste i genitalno područje.

Isto tako cijena ti varira i ovisi i o mjestu gdje se tetoviraš, a ovo je dosta osjetljivo područje tako da ne znam koliko bi te došla ali u svakom slučaju ti je najbolje otići drito u salon i pitat.
Baš sam danas pričala s curom koja se kod Zeleta tetovirala i rekla je i ona da je to mjesto zeznuto... Glupo mi je riskirati, a opet bih htjela baš tu
labrić is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2012., 23:29   #1972
Quote:
labrić kaže: Pogledaj post
Baš sam danas pričala s curom koja se kod Zeleta tetovirala i rekla je i ona da je to mjesto zeznuto... Glupo mi je riskirati, a opet bih htjela baš tu
Realno, svako je mjesto zeznuto ako te tetovira netko 'lijevi'. U Zeleta ne sumnjam. On zna kaj dela. Uvjerih se svojim očima
Tako da, ako je stvarno želiš, htjet ćeš je i za 2,3,5 godina.
Ja ovo svoje namjeravam od svoje 16.-te godine. I nikam mi nije pobegla
A ako ćeš se ići tetovirati, e na tom se ne štedi. Nemoj se dat nekome pošto-poto, k'o ova moja blesava frendica; još uvijek nemrem vjerovat kak se dala spreje... tek mi je neki dan priznala , taman te došla 2000 kn, jednom ćeš imat 2000 kn.

Najbitnije je da 'to' što namjeravaš staviti na sebe, bez obzira na to što nemaš sada istetovirano, već je dio tebe. I tada sigurno nećeš požaliti. A čuj ... k'o ne riskira, ne profitira
Ni meni nije svejedno ... al' jebiga, to je jače od mene
__________________
You have enemies? Good, that means you stood up for something.
cherry_red is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2012., 11:01   #1973
Quote:
labrić kaže: Pogledaj post
Baš sam danas pričala s curom koja se kod Zeleta tetovirala i rekla je i ona da je to mjesto zeznuto... Glupo mi je riskirati, a opet bih htjela baš tu

Pa odi pitati kod Zeleta. On te neće sjebati, jer ako ti ne može na prstu napraviti to šta si zamislila to će ti i reći. Tako da s tim nećeš ništa riskirati (osvrčem se na tvoju zadnju rečenicu)
__________________
...Ništa nije pogrešno ako te čini sretnim...
Una1980 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2012., 11:04   #1974
Quote:
cherry_red kaže: Pogledaj post
Već sam išla pitat u negdje 5.mj Crnog za mišljenje, znam kol'ko će me doć', skupljam lovu od 1. mjeseca jebote ; i još maaaaalo, još JAKO malo i tetoviram 11 imena na rebra Konačno!

Rebra,ha? Znam jednu curu koja ima tetovirana rebra i rekla je da je poprilično bolilo, tak da sretno
Moja ova koju planiram staviti bi trebala biti na zapešću, ali imam popriličnu čitabu od teksta koji želim,tak da se moram konzultirati da li će sve stati
S obzirom da i na drugom zapešću imam tetovažu izgledat ću izdaleka kao da sam si žile srezala,pa imam neke flastere
__________________
...Ništa nije pogrešno ako te čini sretnim...
Una1980 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2012., 11:44   #1975
Quote:
Una1980 kaže: Pogledaj post
Rebra,ha? Znam jednu curu koja ima tetovirana rebra i rekla je da je poprilično bolilo, tak da sretno
Moja ova koju planiram staviti bi trebala biti na zapešću, ali imam popriličnu čitabu od teksta koji želim,tak da se moram konzultirati da li će sve stati
S obzirom da i na drugom zapešću imam tetovažu izgledat ću izdaleka kao da sam si žile srezala,pa imam neke flastere
Joj.
A da kokice stavljate malo slike?
__________________
Agni Parthene Despina I believe. Heroji žive vječno. .
Uranija is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2012., 16:46   #1976
Quote:
Una1980 kaže: Pogledaj post
Pa odi pitati kod Zeleta. On te neće sjebati, jer ako ti ne može na prstu napraviti to šta si zamislila to će ti i reći. Tako da s tim nećeš ništa riskirati (osvrčem se na tvoju zadnju rečenicu)
Kuzim, kuzim...ma na tome ne mislim stedjeti, to je za cijeli zivot
labrić is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2012., 19:35   #1977
Quote:
Una1980 kaže: Pogledaj post
Rebra,ha? Znam jednu curu koja ima tetovirana rebra i rekla je da je poprilično bolilo, tak da sretno
Moja ova koju planiram staviti bi trebala biti na zapešću, ali imam popriličnu čitabu od teksta koji želim,tak da se moram konzultirati da li će sve stati
S obzirom da i na drugom zapešću imam tetovažu izgledat ću izdaleka kao da sam si žile srezala,pa imam neke flastere
Ma bila sam danas, ostavila polog i naručila se. I baš sam ga to pitala; rekao mi je da peče i boli, ali taman mi crijeva iscurila, idem

Joj, nemoj mi govorit sretno, kaj ne znaš da time izazivaš nesreću da pokaže svoje zubiće
__________________
You have enemies? Good, that means you stood up for something.
cherry_red is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2012., 20:56   #1978
Quote:
cherry_red kaže: Pogledaj post
Ma bila sam danas, ostavila polog i naručila se. I baš sam ga to pitala; rekao mi je da peče i boli, ali taman mi crijeva iscurila, idem

Joj, nemoj mi govorit sretno, kaj ne znaš da time izazivaš nesreću da pokaže svoje zubiće


Ma dobro, bit će to sve ok. Stvarno je istina da je sve individualno, jer sam ja očekivala na zapešću da ću vrištati od boli (tak su mi pričali),a bolila me jednako kao bilo koja druga,tako da će možda tako biti i tebi (hebat ga,moram te sad utješiti na svom primjeru kad sam te isprepadala).
tak sam ja rekla za tetovažu na prstu isto kao i ti..da idem makar crkla...i bome me ta najviše bolila , ali opet bi sve ponovila
__________________
...Ništa nije pogrešno ako te čini sretnim...
Una1980 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2012., 20:59   #1979
Quote:
labrić kaže: Pogledaj post
Kuzim, kuzim...ma na tome ne mislim stedjeti, to je za cijeli zivot


Evo sad sam okrenula na stranicu ispred, pa vidim da bi si ti stavila znak beskonačnosti na prst...mislim da to nije nikakav problem i da te nitko za tako nešto neće odbiti. ja sam mislila da ti želiš nešto kompliciranije napraviti, ali ovo je sasvim ok, ne čini mi se komplicirano (ok,ja sam laik,možda se javi na temu Ognjena ili netko drugi,pa da stručno mišljenje)
__________________
...Ništa nije pogrešno ako te čini sretnim...
Una1980 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2012., 21:00   #1980
Quote:
Una1980 kaže: Pogledaj post

Ma dobro, bit će to sve ok. Stvarno je istina da je sve individualno, jer sam ja očekivala na zapešću da ću vrištati od boli...
Meni se sestra htjela tetovirat na zapešće, ja je odvedem u tipa gdje sam i ja bio i ovaj joj kaže da ne dolazi u obzir i da to nikad ne radi. Navodno nešto zbog žila i slično, ne sjećam se točno pa me baš zanima.
__________________
O moj bože što sam proklet, jučer zgodan danas opet!
partyboy is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:19.