Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Automobili > Motori i skuteri

Motori i skuteri Vrum, vrum. Koji skuter! Zakon!

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.04.2010., 15:43   #1
Question Keeway Matrix 50

Sve me više prilvači matrix 50 zbog predobrog dizajna, ali samo me mući jer prema svim testovima govore da je podnica previsoka. Ja imam 189 cm i zabrinut sam da kad ga kupim imat ću problema s njim u skretanju i u vožnji..
Zanima me vaše mišljenje o njemu, i oni koji ga imaju.. Kako vozi, dali imate problema s njim itd.
Znam da je Keeway kineska firma ali ljudi koji ih imaju kažu da su dosta kvalitetni.. Dali je to istina?

HELP ME ! ! !

http://www.rentamotocosmos.com/admin...x%20keeway.jpg
Evo jedna slikica ^^ šta nije ljepi??

Zadnje uređivanje Filip... : 17.04.2010. at 15:54.
Filip... is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2010., 00:51   #2
bit ce ti svakako jako mali... to s podnicom ces itekako osjetiti..
__________________
skuterii
Eladio is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2010., 12:38   #3
jel ima koji takav skuter.. sličnog dizajna i otprilike u istom rangu cijena?
Filip... is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2010., 16:27   #4
Quote:
Filip... kaže: Pogledaj post
jel ima koji takav skuter.. sličnog dizajna i otprilike u istom rangu cijena?
u toj klasi potrazi ovako nesto , dosta je veci po dimenzijama :
http://www.mojskuter.com//images/sto...goldsilver.jpg

ili si pogledaj neki rabljeni runner
__________________
skuterii
Eladio is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2010., 17:01   #5
a neznam baš za lunu znam neka ljude koji ju imaju i maju stalno problema s njima tako da

baš mi se sviđa taj skuter... predobar je i nije baš skup... tako da sam se (ajmo reć) "zaljubio" u njega i sad razočarenje

ugl to bi mi trebao biti prvi skuter zato i radim malo istraživanje prije no što ga kupim... neželim potrošiti puno novaca na prvi skuter jer neznam što će biti dalje...

baš me zanima neki skuter sličnog dizajna ko ovaj jer je stvarno preljepo dizajniran (osim toga što su zaj****i s tom podnicom )

imate koje prjedloge?????

Zadnje uređivanje Filip... : 18.04.2010. at 17:06.
Filip... is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2010., 20:32   #6
Quote:
Filip... kaže: Pogledaj post
a neznam baš za lunu znam neka ljude koji ju imaju i maju stalno problema s njima tako da

baš mi se sviđa taj skuter... predobar je i nije baš skup... tako da sam se (ajmo reć) "zaljubio" u njega i sad razočarenje

ugl to bi mi trebao biti prvi skuter zato i radim malo istraživanje prije no što ga kupim... neželim potrošiti puno novaca na prvi skuter jer neznam što će biti dalje...

baš me zanima neki skuter sličnog dizajna ko ovaj jer je stvarno preljepo dizajniran (osim toga što su zaj****i s tom podnicom )

imate koje prjedloge?????
od ovih jeftinijih a boljih pogledaj si jos i kymco 8 i 9,da sam na tvom mjestu uzeo bi jednog od ta dva,ali ukusi su razliciti
A i zavisi sta ces radit sa skuterom,oces ludovat ili se voziti od tocke A do tocke B..
Alfa KT is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2010., 21:12   #7
nešto me cudi kod ovog matrixa 50... sve 'hrvatske' recenzije na njega žale se na previsoko postavljenu podnicu, no svijetski se nitko ne žali... upravo sam čitao strane testove i NITKO ni spominje podnicu? kako to? zar je ta "pogreška" samo na hrvatskom tržištu?
Filip... is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2010., 00:16   #8
vidi skuter u zivo (isti je u cijelom svjetu) i uvjeri se i sam...

a sto se tice lune, keewaya ... imaju prakticki isti agregat i ostalu mehaniku...
__________________
skuterii
Eladio is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2010., 23:26   #9
Quote:
Filip... kaže: Pogledaj post
nešto me cudi kod ovog matrixa 50... sve 'hrvatske' recenzije na njega žale se na previsoko postavljenu podnicu, no svijetski se nitko ne žali... upravo sam čitao strane testove i NITKO ni spominje podnicu? kako to? zar je ta "pogreška" samo na hrvatskom tržištu?
ovo s podnicom je garant istina. ako si visi od 175cm nastradao si, i niti ne pomisljaj na voznju sa suvozacem...

jako cudan konstrukcijski promasaj, IMHO
odin_cro is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2010., 23:31   #10
Quote:
alfa 159 kaže: Pogledaj post
od ovih jeftinijih a boljih pogledaj si jos i kymco 8 i 9,da sam na tvom mjestu uzeo bi jednog od ta dva,ali ukusi su razliciti
A i zavisi sta ces radit sa skuterom,oces ludovat ili se voziti od tocke A do tocke B..

KYmco super 9 je malo stariji model, ali odlicne kvalitete i ova rasprodajna cijena od 10k kn je zaista super povoljan izbor, za te pare dobiti 2t skuter od premium proizvodjaca je pun pogodak.
odin_cro is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2010., 22:20   #11
ja imam isti motor motor je dosta dobar par puta se kvario ali za sada radi ja sam zadovoljan mada bi htio boli motor ja imam 192 i vjeruj mi premali je podnica je katastrofa napravljena.
cro_denno is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2013., 16:24   #12
Question Keeway matrix 50

Ovako imam matrixa 50. Dakle motor je super ali problem je sto motor neide preko 60! Muči me 1 stvar motor uzbrdo neide dobro sto da radim ? Molim pomoć
Nikola Njiric is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2013., 14:39   #13
Mozda ako zelis slican pogledaj SYM Sport 50cc , inace ja imam syma 50cc i kvalitetni su
haker010101 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2018., 15:18   #14
Da li moze auspuh leo vince tt na keeway matrix-a 50
Tirke is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:47.