Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Kosa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.01.2007., 14:59   #21
Quote:
Eviene kaže: Pogledaj post
a gdje ima za kupiti preljev od revlona ili loreala?
loreal-nama i kozmo...
__________________
i u zabranjenom vocu naletis na crva...
lianne is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2007., 17:17   #22
joooj ne ne ne
To iz dm-a je DALEKOO od preljeva cure moje. Razgovarala sam sa frizerkom. To u dm-u su jeftini color šamponi koji zapravo ne čine ništa korisno za kosu.
Preljev ju nahrani i kosi daje sjaj. Moja ga frizerka naplaćuje 150 kn.
Uglavnom, nemože se kupiti ja mislim. Stavlja se u frizerskim salonima.
Miss Poison A. is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2007., 17:31   #23
Quote:
patrysa kaže: Pogledaj post
ma čekaj malo to onaj kolor-šampon od pallete,šta se stavi na mokru kosu ,pa se ispire nakon nekoliko pranja.to je to
to sam koristila već..samo nigdje nisam vidjela baš plavi,uvijek budu neke odvratne žute nijanse...
probala i ja to ali ne plave nijanse nego smedje i crvene, nije lose i ne unistava kosu (barem nije moju)

Quote:
Miss Poison A. kaže: Pogledaj post
joooj ne ne ne
To iz dm-a je DALEKOO od preljeva cure moje. Razgovarala sam sa frizerkom. To u dm-u su jeftini color šamponi koji zapravo ne čine ništa korisno za kosu.
Preljev ju nahrani i kosi daje sjaj. Moja ga frizerka naplaćuje 150 kn.
Uglavnom, nemože se kupiti ja mislim. Stavlja se u frizerskim salonima.
slazem se. ja sam imala keuene preljev jednom, jako slab zapravo slicnu boju ko moja kosa tek toliko da mi kosa dobije sjaj i da mi pramenovi ne ispadnu prezuti, stavila mi preljev preko cijele kose (i novo napravljenih pramenova)

razlika koju sam ja primjetila:
to iz dm-a se ispire a ovaj preljev od frizerki ne
__________________
run 4 ur life
Lilit is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2007., 19:25   #24
Quote:
foxylady kaže: Pogledaj post
ne znam. ja to radim u salonu. i izadje me oko 100 kn...
a od toga ti je kosa tako fina
naomi is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2007., 20:20   #25
može se preljev i na zblajhanu kosu
samo kaj ti onda mora staviti npr. smeđi preljev sa crvenkastim odsjajem jer ako ti stavlja nekakav drugi mogu ti pozelenit pramenovi
ja sam imala pramenove zblajhane i sad sam po drugi put stavila smeđi preljev, super zgleda i rekla mi je frizerka da će mi nakon trećeg tretmana kosa, tj ovi pramenovi poprimit natrag smeđi pigment
Miichelle is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2007., 22:33   #26
cisto sumnjam. koliko ja znam ti pramenovi su ti bez pigemta, i boja ce ti konstantno ispirati s njih. odnosno, bit ce bar za nijansu svjetilja od ostalog dijela kose. ja muku mucim s tim... to mrzim kod pramenova. nazalost, to se rijesava iskljucivo sisanjem i izrastanjem pramenova. koliko ja znam... mogu se nanijeti jos smedji pigmenti u salonima, da se boja bolje primi. al sve ti je to relativno kratkotrajno
foxylady is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2007., 00:04   #27
kao što sam vam rekla preljevi su ustvari boje za kosu iz tube samo šta se umisto 6 ili 9 posto hidrogena stavlja 3 posto. ako vam se neda to raditi u salonu kupite keune boju (jer sam jedino nju vidila da ima u dm-a,tj u slobodnoj prodaji), ili bilo koju drugu u tubi (a da nije subrina), izaberite nijansu boje koja vam se sviđa,kupite i 3 posto hidrogen (ili ako ga nema uzmite 6 posto pa ga razrijedite,znači pola pola),to izmiješajte, operite kosu jednom (uz subrinu naravno) namažite kosu i držite 10 do 15 min.

Loreal i revlon boje koje se prodaju u dm-a ili u drugim parfumerijama,što znači da u kutiji sadrže boju,hidrogen i regenerator NISU preljevi već boje...
 
Odgovori s citatom
Old 26.01.2007., 12:47   #28
Zaboravih napisat ako imate plavu kosu, a želite smeđu boju obavezno u smeđu dodajte kap crvene da nebi došli zeleni
 
Odgovori s citatom
Old 16.02.2007., 18:23   #29
Bok svima! Jel mi moze netko molim vas rec gdje u Zg ili Os mogu kupit Redkenov preljev za kosu? Pretpostavila sam u salonima koji rade s Redkenom, ali bila u Redken studiu na medveščaku i u Glamouru i kažu da prodaju samo stvarčice za stajling, a preljev se radi kod njih. Ne znam sad cifru, ali mogu si samo zamislit kako bi me oderali. Inače imam kosu do ramena, pa je najmanji problem da mi netko to nanese ili čak ja sama.
dea08 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2007., 18:32   #30
koliko treba vremena da se taj preljev koji sam stavila kod frizera ispere? naime, umjesto kričavo crvenih pramenova u šiškama dobila sam kričavo crvene cijele šiške pa to malo izgleda jel se može to kako skinut nekom "kućnom" metodom?
Fleur is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2007., 21:19   #31
jel se može preljev na neopituranu kosu?
šljivica is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2007., 21:26   #32
Quote:
šljivica kaže: Pogledaj post
jel se može preljev na neopituranu kosu?
naravno..
pa sta ti mislis da se netko mora obojati da bi stavljao preljev..kakva je to logika
pa preljev je zapravo boja...samo s manje kemikalija,pa se ispire...
__________________
i u zabranjenom vocu naletis na crva...
lianne is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2007., 22:14   #33
meni su odlicni preljevi kuene direct
ima ih u muelleru, ja koristim cokoladu
traje dva tri tjedna
ne steti kosi (bar tak kaze moja frizerka,a ni ja ne vidim stetne utjecaje samo bolje-gladja je i sjajnija)
majchy_m is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2007., 22:16   #34
Quote:
lianne kaže: Pogledaj post
pa preljev je zapravo boja...samo s manje kemikalija,pa se ispire...


Ne to je zapravo boja s isto kemikalije ali sa malim postotkom hidrogena
 
Odgovori s citatom
Old 16.02.2007., 22:39   #35
Lijepo uzmeš tubicu boje (koje inače koristiš) + hidrogen 50:50 razrjeđen vodom.To ti je preljev(kaže moja teta frizerka).Ja čak znam dodat malo regeneratora u mješavinu.Sa bilo kojom bojom tako korištenom dobijem sjaj.A ne dođe puno kn kao kad ti frizeri izmješaju(iako vjerojatno koriste nešto kvalitetnije boje u fancy frizerajima)
mililica is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2007., 22:41   #36
krivo sam skontala. misila sam da je to nesto sto se stavlja samo na izrast. pardon

nego. ja bih nesto sto ce se isprat s mozda tjednima, ali ne da mi pranje kose izgleda ko klanje (bojala bi se u crvenu) i da ne ostaje puno na rucnicima,

jel postoji ta varijanta?
šljivica is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2007., 00:17   #37
Quote:
mililica kaže: Pogledaj post
Lijepo uzmeš tubicu boje (koje inače koristiš) + hidrogen 50:50 razrjeđen vodom.To ti je preljev(kaže moja teta frizerka).Ja čak znam dodat malo regeneratora u mješavinu.Sa bilo kojom bojom tako korištenom dobijem sjaj.A ne dođe puno kn kao kad ti frizeri izmješaju(iako vjerojatno koriste nešto kvalitetnije boje u fancy frizerajima)
ali uzmeš 6 % i napraviš pola njega pola vode
 
Odgovori s citatom
Old 17.02.2007., 00:21   #38
Quote:
crna pantera x kaže: Pogledaj post
ali uzmeš 6 % i napraviš pola njega pola vode
a zakaj samo ne bi uzela hidrogen 3%?
emergence is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2007., 09:24   #39
Quote:
emergence kaže: Pogledaj post
a zakaj samo ne bi uzela hidrogen 3%?
Eto zato jer se nisam sjetila da ga ima za kupit
 
Odgovori s citatom
Old 17.02.2007., 11:07   #40
U pravu su pantera i mililica. Preljev je samo boja za kosu sa razrjedejnim hidrogenom. A i ono od palette je preljev. To sto nekome frizerka kaze da to nije to, a da oni u salonu prave neke posebne preljeve, to je samo bezobrazluk. naravno da ce ti ispricat pricicu kako oni rade nesto posebno, jer zasto bi ti to kupila u DM-u u kesici za 10 kuna ili jednako povoljno napravila sama od boje, kada ti ona moze to staviti i naplatiti 150 kuna
__________________
S budalama se ne vrijedi raspravljati. Prvo te spuste na svoj nivo a onda te dotuku sa iskustvom!
jagodica-bobica is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:59.