Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Alternativno liječenje

Alternativno liječenje Sve ono što ne spada u službenu medicinu

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.11.2004., 20:25   #1
Bioenergetičari

Koga bi IMENOM I PREZIMENOM preporučil?

ja sam bila kod B. Ivanova, ali relativno kratko, pa nisam sigurna što mislim o njemu, da je ok ili da je šarlatan.

Uskoro će Ezoterica Croatica, pa me zanima ima li netko koga bi trebalo potražiti?
TsunamiGirl is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2004., 20:33   #2
Quote:
B. Ivanova
Ma kakav B Ivanov., niej B nego je V od vladimir, ili mislis na nekog treceg??

Imas nekakvog jako posznatog i dobrog iscjelitelja podrijetlom hrvata koaj radi u Sloveniji u kranjskoj gori, bas je sad bilo na Rtl-u exclusive magazinu, i po onomestasam vidio izgleda da je dobar..

Mislim da se preziva Ivančić
grizli is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2004., 22:42   #3
da, imaš pravo to je Vladimir Ivanov!

taj tamo neki nije tamo neki nego jedan od najpoznatijih i prvih koji su se na ovim prostorima bavili time


htjela bih OSOBNA iskustva, a ne preporuke iz trećerazrednih trač emisija i časopisa tipa moja sudbina.

pa ako vam je to izvor preporuke pliz nemojte mi tratit vrijeme, hvala!
TsunamiGirl is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2004., 03:19   #4
Doktor Sippan iz Umaga je dobar i može pomoći ako nekog zanima
__________________
Postoji samo sada i ovdje.
Leviant is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2004., 11:18   #5
Quote:
taj tamo neki nije tamo neki nego jedan od najpoznatijih i prvih koji su se na ovim prostorima bavili time
Na koga to misliš?
grizli is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2004., 11:19   #6
Odi Ivančiću-.. znam sta sam vidio na tv-u
grizli is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2004., 00:56   #7
Quote:
grizli kaže:
Odi Ivančiću-.. znam sta sam vidio na tv-u
Nije Ivančić, nego je Zdenko Domančić.

I stvarno, čovjek je efikasan. Što vidjeh
 
Odgovori s citatom
Old 26.11.2004., 01:15   #8
Quote:
Oleander kaže:
Nije Ivančić, nego je Zdenko Domančić.

I stvarno, čovjek je efikasan. Što vidjeh
Stara jugo garda ako je Domančić, jedan od pionira alternative u bivsoj jugi. Stara bila kod njega pokraj Beograda jos dosta davno. Tada je to bio jak "centar". Imao je par "kolega"/ucenika il sto vec koj su sa njim radili itd. U stvari bio je taj neki klinac kojem je navodno islo i bolje nego samom Domančiću..

Ali nisam dobio dojam da je o njemu rijec.
ravana is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2004., 01:22   #9
Pa taj koji je bio na RTLu je Zdenko Domančić. Ne znam ga, ali imena pamtim
 
Odgovori s citatom
Old 26.11.2004., 11:29   #10
Akako to da u Indiji daju doktorate za alternativnu medicinu????
grizli is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2004., 12:46   #11
Quote:
grizli kaže:
Akako to da u Indiji daju doktorate za alternativnu medicinu????
Sto pod time mislis? Mozda ayurvedu?

Cuj svaka budala moze samoproglasit neki institut i djelit papire na kojima pise dr. Pogotovo u divljim zemljama. Iako sasvim moguce da su homopatija, ayurveda isl sistematizirani i institucionalizirani.
ravana is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2004., 13:52   #12
Pa Vladimir Ivanov je dobio doktorat u Indiji..
grizli is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2004., 17:59   #13
Quote:
grizli kaže:
Pa Vladimir Ivanov je dobio doktorat u Indiji..
Ma nemoj

Aj pitaj ga tocno di i sta, bas me zanima
ravana is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2004., 20:51   #14
Sta ja znam... budem jedamput..

A kaj to dole u dalmaciji(istri) (zapravo neznam gdje ziviš?) nemaš otv??

On ti je na otveju koro svaki dan ujutro
grizli is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2004., 01:38   #15
Svojevremeno dok sam prolazila neku gadnu krizu i lovila se za slamke u neznanju za bolje...sam obilazila bioenergetičare i potrošila brdo novaca...i mogu reći samo jednu stvar 99% njih su obično smeće....svi koji ti to naplaćuju su smeće...možda ti neki čak i pomognu neko vrijeme...ali sve se vrati...
Prava osoba koja MOŽE lječiti dodirom NE NAPLAĆUJE ...jer zna da joj je to dar i kao takav ga daje....
A što se tiče ong Domančića ili kakosevećzove....ja osobno nebih voljela ga sresti ni na cesti kako mi negativno djeluje....a moj osjećaj me rijetko vara.....
__________________
mah...mah...
andjelina1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2004., 10:52   #16
Slozila bih se Andjelinom da mi Domancic bas nije simpatican.

Sad, naplaćivanje ili ne naplaćivanje i bahatost ili ne bahatost.

Meni je čak malo logično da su svi ti bahati. Jebiga, da ja mogu hodati po žeravici i ja bih bila bahata (mislim još malo više nego sad

Ja sam bila kod Ivanova i išao mi je na živce, ali sam se poslije osjećala bolje i to trajno. Znači da mi je pomogao emotivno. Intelektualno mi je došlo da ga zašamaram. Ali efekta je bilo. Tako da možda ima nešto u tome.

Ja ne znam nikoga za koga bi rekla - odi!
TsunamiGirl is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2004., 15:41   #17
Pa kako sam ja skužio, u ovoj našoj jadnoj državici u kojoj živimo, svaki idiot može zabrijati da ima čarobne, božanstvene i neznamkakve druge moći.. naći će dovoljno naivaca koji će ,u povjeriti svoje zdravlje i pokloniti mnogo novca..
Thagirion is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2004., 16:08   #18
Quote:
TsunamiGirl kaže:
Slozila bih se Andjelinom da mi Domancic bas nije simpatican.

Sad, naplaćivanje ili ne naplaćivanje i bahatost ili ne bahatost.
I ja se slažem. Nekako mi bahato i zastrašujuće izgleda. OK, vidjela sam ga jednom na televiziji pa ne mogu baš suditi, ali to mi je prvi dojam. Preintenzivan je.
A ako bi već išla kod bioenergetičara išla bi kod onoga tko je blag i za kojeg si siguran da s njim možeš slobodno razgovarati. Ima i takvih.


Quote:
TsunamiGirl kaže:
Ja sam bila kod Ivanova i išao mi je na živce, ali sam se poslije osjećala bolje i to trajno. Znači da mi je pomogao emotivno. Intelektualno mi je došlo da ga zašamaram. Ali efekta je bilo. Tako da možda ima nešto u tome.
A što ti je kod njega išlo na živce? I zašto ti je intelektualno došlo da ga išamaraš?

Zadnje uređivanje Blaise : 28.11.2004. at 22:34.
 
Odgovori s citatom
Old 28.11.2004., 22:36   #19
Quote:
A što ti je kod njega išlo na živce? I zašto ti je intelektualno došlo da ga išamaraš?
I mene zanima
grizli is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2004., 16:19   #20
vikend seminar košta 1.600 kuna. i još je komentirao da to nisu neki novci. sori, ali mislim da prosječnom hrvatu jesu. osim ako on ne misli iscjeljivati samo tajkune.

da bi tijekom dana, kasnije, izjavio da je bio u osiguravajućem društvu, htio je otvoriti policu životnog osiguranja s uplatom. te mu je dok je pričao o tome izletjelo kako su u osiguravajućoj kući tražili neke posebne provjere jer je kao polog htio uplatiti veliku sumu novca. poslije se pokušavao nešto ispraviti, ali sorry....

seminar se održava u podrumskoj dvorani koja je pokrečena i ima slike na zidovima, ali na podu ima tepison. parketa nema. princip seminara je da škvadra na spužvama 2 dana leži na tom betonu. sorry, al mogao si stavit parket dolje, nije da bi bankrotirao.

sam o sebi je govorio kao o božanstvu, jedinom koji ima moći i sl. sranja...što mi je jako išlo na živce. djeluj, nemoj pričati. pa ćemo mi sami zaključit da si bog.

čini mi se da jako puno koristi sugestiju. sve što sam čula od njega tamo su izreke i fore koje sam već sve pročitala prije sama (ok, puno čitam). pokazao nam je tehnike disanja i neke vježbe. sve već objavljeno i poznato. ok, lakše je kad imaš trenera kraj sebe koji ti pokazuje.

njega nije ni bilo cijeli dan. došao bi sat vremena, nešto pričao, a onda otišao obavljat stvari. možda sve skupa 3 sata ako je bio tamo, puno sam rekla. nadgledali su nas njegovi učenici. a ja sam zamišljala kak on negdje gleda telku, pije pivu i misli se imam pun podrum idiota na kojima ću samo ovaj vikend dignuti 35.000 kuna. da dobro ste pročitali, velike su grupe!

da bi to anulirao cijelo je vrijeme je govorio da nema veze što njega nema tu, jer je to posebno enregiziran prostor i da djeluje i kad on nije tu. (koji se k...c ne energiziram onda u svom podrumu?)

i sl.
TsunamiGirl is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:08.