Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Alternativno liječenje

Alternativno liječenje Sve ono što ne spada u službenu medicinu

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.08.2008., 18:49   #161
Sad cu vam sve ispricati. Mislila sam bi li-ne bi li , a onda me nekoliko vas potaknulo sto ovako, sto na PM. A i tak sam sutila kad sam otisla s bivseg posla jer [I]nije pristojno [I]pricati o sefici azdaji, a mozda bi manje ljudi islo tamo raditi i dati se maltretirati, i isto tako kad nisam stracala bivsu ginekologicu... No, ostavimo to za drugi put, sad uzimam zalet.

Pred koje dvije godine mi je dijagnosticiran polip na maternici. Pa sam ja mislila da bih otisla nekom alternativcu i trajno se rijesila toga. Dobila sam preporuke za ovoga, radi u Preradovicevoj, kcerku od jedne zene koju poznam je izlijecio od secerne bolesti, a jedan tip koji se bezuspjesno lijecio od neplodnosti sad ima vec ovecu curku... Pa sam otisla k njemu. On dijagnosticira pogledom, ja mu nisam nista rekla i stvarno je skuzio gdje je problem. Znala sam da se kod njega ne rjesavaju stvari bas brzo, ali preporuke su preporuke.

Pa sam tako isla k njemu narednih godinu i pol. (To je bio jedan od razloga mojeg neckanja da ispricam pricu - malo me sram.) Nakon jedno dva mjeseca tretmana, prestala sam krvariti kad ne treba i mislila sam kako sve ide na bolje. Pa sam nakon par mjeseci opet pocela. On je tvrdio da je svaki put malo bolje i da se stvari ne mogu rijesiti preko noci. Nakon kojih 8-9 mjeseci dolazaka (2-3xtjedno, svaki put po 100 kn, tko zeli, nek' racuna, ja ne zelim) krenula mi je neka kozna alergija zbog koje bi se preko noci znala izgrebati po nozi da bi krvarilo. Njemu je to bilo dosta zabavno. Pa sam se za jos koja 3 mjeseca pocela debljati. I to mu je bilo zgodno. Pa su mi krenule alergije disnih organa na sve i sva. Tu negdje - krajem prosle godine - su zavrsili njegovi tretmani i ja zaista vise nisam imala krvarenje. 7.1. sam otisla na "kontrolu" kod njega i sve je bilo u redu. 21.1. sam opet prokrvarila. On mi je rekao da je to "slucajno" i da "previse panicarim". Kada sam u veljaci otisla ginekologici, ustanovila mi je hormonalni poremecaj, zadebljani endometrij koji se ne ljusti, upalu i "probudjeni" HPV, sto svjedoci o padu imuniteta. Rekla mi je za echinaceu za dizanje imuniteta i to mi je stvarno pomoglo, a alergije su mi se skoro skroz povukle, i dala hormonalnu terapiju da se endometrij izljusti. I kada se to za par mjeseci dogodilo, osvanuo je - moj polip.

Naravno da sam to javila svojem iscjelitelju, koji mi je odgovorio SMS-om ovog sadrzaja: "Pa s tobom stalno neke p*zdarije! Pozdrav!" (Ja sam stavila zvjezdicu, on nije.)

Eto tako, sad mi je lakse. Da ne budem pristrana, moram ponoviti kakve su mu bile preporuke (ja poznam te ljude, dakle nije rekla-kazala), i reci da mi je par puta "presjekao" prehladu, i da su neki rezultati postojali. Ali i to da su neki moji prijatelji bili razocarani vec dijagnostikom. Ja sam odmah na pocetku odlucila da necu bijesniti ako me zezne, ali sam odlucila ovo napisati jer sam razocarana u ljudskom smislu i jer nekome moze biti smjernica.
mladunche is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2008., 09:33   #162
Bio je prosinac 2004. godine. Moj suprug, jak kao bik, imao je oko sto kg... Snažan. Aktivno je igrao nogomoet. Taj prosanc je bio malonogometni trunir u dvorani. Moj suprug je igrao sa svojojm ekipom, trčao.. Nikakvih problema nije imao. 17. prosinca 2004. ga je počela boliti glava. Slikao je sinuse i ustanovljena je upala. Počeo je piti antibiotike. Nikakvih drugih problema nije imao, osim glavobolje! Tada mu je znanac rekao za bioenergetičara koji uspješno liječi glavobolje, upale sinusa, namješta kičmu, ma rješava sve probleme!
Ja nisam nikada vjerovala u to, čak sam se pomalo pribojavala, jer ne sumnjam da određeni ljudi imaju jaču bioenergiju, ali je pitanje da li znaju njome upravljati.
Moj suprug je inzistirao na odlasku bioenergetičaru. Dobro, išli smo, njemu za volju! Tretman se svodio na to da mu je rukama prelazio preko tijela. Suprug je osjećao izuzetnu toplinu. Nakon tretmana, bioenergetičar mu je rekao da liječi i hemeroide, te ako bude imao problema neka dođe. Uzeo je novac za tretman!
Sutradan nam se život promijenio. Suprug je počeo strašno kašljati, gušiti se..Skočila mu je temperatura. Dobio je hemeroide. I to kakve!!! Veličine teniske loptice! Nije mogao ni sjediti ni ležati. Užas! Nakon par dana počeo je pljuvati krv. Gušio se u kašlju i krvi. Završio je na Jordanovcu, gdje su mu dijagnosticirali karcinom bronha i traheje, uz loše prognoze.
Prošlo je tri i pol godine, skoro evo i četiri. Moj muž je živ.
Kemo i radio terapijama tumor je smanjen na veličinu dugmeta. I više ne raste. Moj muž je dobro.
Ali ono što si nikada nećemo oprostiti, i u čega uvijek sumnjamo je odlazak bioenergetičaru. Da nismo išli...
Tumor je sigurno postojao, ali nije stvarao probleme, jer suprug je trčao, mogao disati, ma nikakvih problema nije imao..Mislimo da je bioenergetičar probudio tumor svojom energijom, izazvao krvarenje.. A hemoeridi na koje se tip pozvao da ih liječi... Nevjerovatno! Ma nikada više nismo išli kod nikakvih bioenergetičara ili sličnih iscjelitelja.
Kažem, ne sumnjam u posjedovanje bioenergije koju posjeduju, ali da li znaju vladati s njome. Naprave ti nepopravljivo zlo i to još platiš debelo. Nemoralno je zarađivati na tuđem zlu, tuđoj bolesti.
ruzica44 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2008., 15:10   #163
mladunche i ruzica44, zao mi je sto vam se to dogodilo...Recite mi dali vam je vas "iscjelitelj" savjetovao i klasicnu medicinu, jer kada sam jednom bio kod bioenergeticara, rekao mi je da ne trebam piti ljekove niti mi treba klasicna medicina jer ce tijelo samo sebe obnoviti. Po tome sam vec trebao skuziti da je sarlatan i otici...Zao mi je bacenih 400 kn, ali hvala Bogu nisam imao nikakvih problema kao sto ste vi imali.
Mr.Bean is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2008., 21:04   #164
Quote:
ruzica44 kaže: Pogledaj post
.
Ali ono što si nikada nećemo oprostiti, i u čega uvijek sumnjamo je odlazak bioenergetičaru. Da nismo išli...
Ružica, suosjećam sa tobom i tvojim suprugom, ja mislim da nisi tada išla sa suprugom tom bioenergetičaru, tvoj suprug vjerojatno više nažalost nebi bio živ. Tumor bi rastao prikriveno i kad bi se otkrilo bilo bi kasno. Ponekad se nakon takvog tretmana potenciraju problemi, no nakon nekog vremena stvari sjedaju na svoje mjesto. Čim je tvoj suprug osjetio toplinu znači da je učinak bio pozitivan, bioenergija nikada ne može nauditi.
Bhakti is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2008., 21:22   #165
Quote:
mladunche kaže: Pogledaj post
Sad cu vam sve ispricati. ....
curo draga...godinu i pol ići kod nekog bioenergetičara.....vaš odnos mogu okarakterizirati kao simbiozu dva parazita, on je financijski parazit a ti energetski, tako nešto ni u kom slućaju ne može dobro završiti. Mislim da si bila previše naivna i inertna u cijelom slućaju. Naše zdravlje je previše dragocjeno da bi tratili godinu i pol na takvog luzera kakav je taj tip.
Bhakti is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2008., 01:21   #166
Quote:
Mr.Bean kaže: Pogledaj post
mladunche i ruzica44, zao mi je sto vam se to dogodilo...Recite mi dali vam je vas "iscjelitelj" savjetovao i klasicnu medicinu, jer kada sam jednom bio kod bioenergeticara, rekao mi je da ne trebam piti ljekove niti mi treba klasicna medicina jer ce tijelo samo sebe obnoviti. Po tome sam vec trebao skuziti da je sarlatan i otici...Zao mi je bacenih 400 kn, ali hvala Bogu nisam imao nikakvih problema kao sto ste vi imali.
Pa kad vidim ovo sto je ruzica44 napisala, meni se nije nista strasno dogodilo. "Moj" je tvrdio da bi vec bio mrtav da se uzdao u doktore, jer je bio jako bolestan i nisu mu pomogli. Buduci da je mene moja doktorica pustala skoro godinu dana da krvarim bez ultrazvuka i dijagnozu sam dobila tek kod privatnika, i sama razocarana nisam previse problematizirala temu.
mladunche is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2008., 01:22   #167
Quote:
Bhakti kaže: Pogledaj post
curo draga...godinu i pol ići kod nekog bioenergetičara.....vaš odnos mogu okarakterizirati kao simbiozu dva parazita, on je financijski parazit a ti energetski, tako nešto ni u kom slućaju ne može dobro završiti. Mislim da si bila previše naivna i inertna u cijelom slućaju. Naše zdravlje je previše dragocjeno da bi tratili godinu i pol na takvog luzera kakav je taj tip.
Znas kako kazu... Lako je tudjim ... po gloginjama mlatiti
mladunche is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2008., 09:59   #168
ZORAN BRAČIKA iscjelitelj

Je li netko bio na tretmanima kod Zorana Bračike?
Čula sam da je uspješan u liječenju, ali nisam bila kod njega.

www.zoranbracika.com
jasna is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2008., 13:10   #169
Quote:
mrgixyz kaže: Pogledaj post
ja vam savjetujem da ne slušate ovog čovjeka jer priča gluposti
tvoje neznanje je ipak korisno, sluzi za sirenje znanja, ..hvala ti sto postojis
*kmik* is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2008., 15:14   #170
Evo odlučih se javiti na zadanu temu. Moje dijete (5g) ima problema sa sluhom, tj. dijete slabije čuje (oko 35%) U klaićevoj su nam rekli da je u pitanju unutarnje uho i da tu medicina ništa ne može, a stvar se može sam pogoršati - što nas je bacilo u komu. Već od ranije sam htio otićikod Domančića, te sam ih sad kontaktirao, i naravno ne primaju narudžbe za terapije, al ima mjesta za tečaj, tako da sam otišau u Kranjsku Goru u 5. mjesecu i završio tečaj. Bili smo i na terapijama tako da smo gledali kako ekipa radi.

Sve 5, vratim se u ZG, malo skupim znanje i počnem malom radit tretman, intenzivno 2x dnevno 5 dana, ubrzo nakon toga smo imali zakazan audiogram, i doktorica pregleda malog i nalaze i pita nas a zašto on još nosi aparatiće, pa skinite mu to!

Mali nije čuo šapat kad mi je sjedio u krilu, a sad čuje šapat na 3 metra. Stanje još nije savršeno ali ne moram govoriti povišenim glasom kad mu govorim, tj mali puno bolje čuje. Osim njega sam davao tretmane obitelji i prijateljima , i svima je bilo bolje.

Svi koji pljuju o ovoj metodi bi trebali bi imati puno više informacija o ovoj temi, a ne blatiti čovjeka koji nam je dao mogućnost da liječimo bolesti od kojih medicina polako diže ruke.

Još jedan kratak odgovor na jednu od opaski: Domančić JE BIO na "provjeri" svojih sposobnosti i to još 84. i postoje dvije knjige o tome (koje se mogu nać i u nekim gradskim knjižnicama). Najupečatljivija testiranja su bila sa ljudima koji su bili dogovoreni za amputaciju noge zbog gangrene (svima je spasio noge jer je cirkulacija vraćena u odumrle dijelove noge) a drugi žešći slučaj je kad su mu dali stanice raka "in vitro" koje su nakon njegovog tretmana ubijene, a zdravo tkivo je još ostalo živo.
Pozdrav forumašima.
Gesualdo is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2008., 16:25   #171
bioterapija

Eto vidim da ima raznih iskustava i komentara pa da i ja napišem jedan. Ja sam također na nagovor i uz totalnu nevjericu otišao kod gore navedenog gospodina Branka iz Središća na Bundeku koji je učenik Zdenka Dumančića.
Ja još ne vjerujem niti svojim očima niti svojim osjetilima. To što sam tamo doživio ne može se riječima opisati i kosi se sa zdravim razumom. Rekao sam da ću mu dići spomenik koliko mi je pomogao.
Preporučam ga istinski od srca. I što je najvažnije čovjek ne naplaćuje ništa!!!
On napravi svoje u 4-dnevnoj terapiji i vi sami na kraju ostavite koliko želite, ovisno kako se osjećate i koliko ste zadovoljni.
Ja sam bio na terapiji prije dva tjedna i presretan sam sa rezultatima. Svakim danom mi je sve bolje i bolje.

Pozdrav svima, a naročito g. Branku!!!
golom is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2008., 00:40   #172
I ja sam bio kod ucenika g.Domancica.

I da ne duzim, stvar radi. Mozete pogledati moje postove. Imao sam Crohna. Stvar je krenula na bolje kad sam krenuo na terapiju, a sad sam nasao i druga sredstva. Ipak, smatram da su pocetni tretmani bili ono sto je pokrenulo lancani proces, koji je doveo do oporavka.

I inace ne vjerujem da ljudi mogu tvrditi da nesto ne radi, jer oni to nikad nisu probali, vidjeli i slicno. Ja nikad nisam bio u Pekingu, Kina ne postoji, a kinezi su izmisljena budalastina zlih ljudi, koji samo zele vase novce.
Alan_SP is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2008., 09:09   #173
Pronašla sam ovu temu na netu pa sam morala staviti svoj komentar. Bila sam prošlog vikenda u Kranjskoj kod gospodina Domančića i ostala zapanjena, u najmanju ruku. Čovjek i njegovi učenici su odlični,cijela prostorija zrači energijom. Da se sama nisam uvjerila mislila bih da je laž, ali nije. I mogu vam reči sve samo pozitivno. I sigurno ću uskoro ponovo! Također bih željela napisati da nisam ama baš nikoga vidjela da je otišao nezadovoljan ili ravnodušan. Mislim da svi vi koji se ne možete odlučiti, jednostavno odete. Meni funkcionira.... i to jako.....I presretna sam što sam bila. A Kranjska je odmor za dušu i tijelo. On vam je tamo do nove gorine, a poslije seli u Bohinjsku Bistricu. Ako sam nekome pomogla, drago mi je. Nisam ovo napisala radi neke reklame, nego sam samo željela podijeliti jedno dobro iskustvo, pozdrav
ivmaos is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2008., 23:27   #174
Željko Bio energičar

Zanima me jeste li šta čuli ili bili kod dotičnog gosp. Željko i radi u petrovoj kod bukovačke????
peta25 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2008., 18:46   #175
sorry bioenergičar....
da li vi mislite da je on pravi svejedno ako uzima novac ili oni sto vrijede koji imaju dar ne zele to naplacivati?????
peta25 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2008., 02:07   #176
Quote:
peta25 kaže: Pogledaj post
sorry bioenergičar....
da li vi mislite da je on pravi svejedno ako uzima novac ili oni sto vrijede koji imaju dar ne zele to naplacivati?????
Ma malo se šalim.
Gle, ljudi moraju od nečega živjeti. Za to im je potreban novac. Oni koji naplaćuju su OK istro kao i oni koji ne naplaćuju. Bitno je samo da li to što rade ima rezultate! One koji ne naplaćuju ljudi ionako nagrade i daruju.
__________________
Ako znanost ne služi općem dobru onda je to zloupotreba znanosti ili nije znanost uopće!-Tesla
Nucleus is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2008., 16:30   #177
Quote:
Nucleus kaže: Pogledaj post
Ma malo se šalim.
Gle, ljudi moraju od nečega živjeti. Za to im je potreban novac. Oni koji naplaćuju su OK istro kao i oni koji ne naplaćuju. Bitno je samo da li to što rade ima rezultate! One koji ne naplaćuju ljudi ionako nagrade i daruju.


neznam nekako je humano da ljudi koji imaju dar da pomognu covjeku rade to iz dobrote a ne interesa....
peta25 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2008., 18:17   #178
Quote:
enceladus kaže: Pogledaj post
Da li je netko imao iskustva ili je čuo za nekog bioenergetičara/iscjeljitelja koji je uspio probuditi osobu iz kome?
Naime, moja šogorica se trenutno nalazi u najdubljoj komi zbog oteklina koje su se pojavile nakog vađenja velikog tumora na mozgu. Operacija je prošla uspješno, tumor je odstranjen, mozak nije oštećen, nije bilo krvarenja. No, dan nakon operacije pojavile su se velike otekline kao posljedica operacije zbog kojih je ona završila u komi.
Bio bih zahvalan ako bi netko mogao dati neki kontakt (broj telefona, e-mail adresu) nekog bioenergetičara koji bi možda mogao pomoći.
goran karna.pogledaj njegovu stranicu.
on je intuitivni iscjeljitelj i učitelj.bio sam kod njega na tečaju.
ako želiš da se tvoja šogorica probudi on je najbolja opcija
RILLE is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2008., 18:20   #179
Quote:
peta25 kaže: Pogledaj post
neznam nekako je humano da ljudi koji imaju dar da pomognu covjeku rade to iz dobrote a ne interesa....
.
ljudi ne cijene ono što im se da besplatno,a kod svakog alternativnog lječenja ako nema zahvalnosti za učinjeno a ak ne platiš obično nema,tvoja podsvijest jednostavno odbija iscjeljenje.
uostalom ne naplačuješ ti nikakvo iscjeljenje jer stvoritelj iscjeljuje.ti plačaš samo nečije vrijeme
RILLE is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2008., 18:59   #180
Quote:
ivmaos kaže: Pogledaj post
Pronašla sam ovu temu na netu pa sam morala staviti svoj komentar. Bila sam prošlog vikenda u Kranjskoj kod gospodina Domančića i ostala zapanjena, u najmanju ruku. Čovjek i njegovi učenici su odlični,cijela prostorija zrači energijom. Da se sama nisam uvjerila mislila bih da je laž, ali nije. I mogu vam reči sve samo pozitivno. I sigurno ću uskoro ponovo! Također bih željela napisati da nisam ama baš nikoga vidjela da je otišao nezadovoljan ili ravnodušan. Mislim da svi vi koji se ne možete odlučiti, jednostavno odete. Meni funkcionira.... i to jako.....I presretna sam što sam bila. A Kranjska je odmor za dušu i tijelo. On vam je tamo do nove gorine, a poslije seli u Bohinjsku Bistricu. Ako sam nekome pomogla, drago mi je. Nisam ovo napisala radi neke reklame, nego sam samo željela podijeliti jedno dobro iskustvo, pozdrav
Moja prijateljica je imala velike zdravstvene probleme,i pomogao joj je...svi smo bili za nju jako zabrinuti,i zahvalni smo mu za sve što je učinio!!!!!
__________________
..puna sočnih detalja na sebi
Rosa7 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:38.