Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

 
 
Tematski alati Opcije prikaza
Prev Prethodni post   Sljedeći post Next
Old 27.12.2012., 19:15   #1
Upoznavanje cura

Bok, naime usskoro cu navrsit 20, nikada nisam imao curu niti se poljubio blabla slicna prica kao i u vecini slicnih tema

Tek sam poceo s faksom ove godine i mislio sam da ce se neke stvari malo promijeniti glede toga ali nazalost nisu, nisam tip koji voli otic van u zadimljene prostore i napit tako da gotovo uopce ne izlazim a kad izadjem to se svodi na neki kafic i cugu ili kino s ekipom. Moj faks je pretezno muski tako da nemam neki izbor sto se cura tice itd itd. tako da vise ne znam sta da radim - u srednoj sam bio malo povucen pa nikad nisam dosao u znacajnih kontakt i tak, cist normalno izgledam tako da izgled nije problem - mene interesiraju cure koje ne piju i ne puse i koje cijene iskrenost i njeznost a opet u isto vrijeme moraju bit lijepe, ne trazim sad neku manekenku ali onako, lijepe crte lica i slicno sta me privuce( mozda sam malo izbirljiv po tom pitanju )

U drustvu sam uvijek 'drustven' i nastojim bit otvoren ali nema bas nekih prilika za upoznavanje kad si u bircu s par prijatelja... moje pitanje je sljedece, gdje upoznat cure? za nekakve jezicne tecajeve i slicno nemam previse vremena jer mi je faks zahtijevan a cak i da uspijem par takvih aktivnosti poslozit ne bi imao vremena onda da sam recimo u vezi

jedino kaj jos nisam probao je uletavanje u tramvaju ili vani na cesti ali nekako mi to djeluje freaky i slicno - neznam kaj vi mislite o tome

evo volio bih ako je moguce par dobrih savjeta kako da postupim
hilarious is offline  
Odgovori s citatom
 


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:37.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger