Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Preparativna kozmetika

Pogledaj rezultate ankete: kada idete pedikeru?
kada dođe proljeće i sandalice 11 78.57%
kada kurje oči počnu "namigivati" 3 21.43%
kada kurje oči bole negdje u mozgu 0 0%
kada je potrebno praviti društvo frendici 0 0%
Glasovatelji: 14. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.12.2009., 13:29   #841
Quote:
šećerna vata kaže: Pogledaj post
Ja sam isto čula sa više strana preporuke za njih, najviše zbog toga što paze na higijenu i to, ali sam čula negdje da su nekima znali raskrvarit on di je kožica na noktima pa se zbog toga bojim otići.. jednom mi je to teta koja mi je ugrađivala nokte na rukama raskrvarila kožicu i oko nje a na nogama mi zvuči još gore.. pa me zanima jel se to vama kad dogodilo tamo u Medipedu i treba li se toga bojati kod njih?
@ šećerna vata-meni se to nije nikad dogodilo kod njih.
Kolegica i teta su nakon mene isto krenule na pedikuru u Medi ped i bile su zadovoljne.
Mogu ti ako želiš na pp poslati ime cure kod koje ja idem i s kojoj sam zadovoljna,ne znam da li je u redu da ga ovdje pišem.
natalija is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2009., 16:00   #842
Quote:
natalija kaže: Pogledaj post
@ šećerna vata-meni se to nije nikad dogodilo kod njih.
Kolegica i teta su nakon mene isto krenule na pedikuru u Medi ped i bile su zadovoljne.
Mogu ti ako želiš na pp poslati ime cure kod koje ja idem i s kojoj sam zadovoljna,ne znam da li je u redu da ga ovdje pišem.

Može, može naravno! hvala ti!
šećerna vata is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2010., 21:19   #843
zna ko dobrog pedikera u novom zg?
__________________
Life is not measured by the number of breaths we take, but by the moments that take our breath away
mladac is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2010., 22:25   #844
Quote:
iva0710 kaže: Pogledaj post
pa ,da se i ja pridružim
- estetska pedikura (odstranjivanje zadebljanja, natisaka, oblikovanje noktiju, sređivanje kožice,...) , 40 min 90, 00 kn
- medicinska pedikura 110, 00 kn ( sve što i estetska + odstranjivanje kurjih očiju, rješavanje uraslih noktiju), 1 h 110, 00 kn
- lakiranje 15, 00 kn
- french lakiranje 25,00 kn

ponude na pm
evo i ja da napišem možda malo kasno ali nema veze....pedikura 80 kn
poisons is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2010., 23:18   #845
imam pitanjce.. tražim kremu za stopala koja nema puno glicerina u sebi. od glicerina mi se znoje stopala i bez obzira što ostavim da se upiju preko noći, od nekih krema i cijeli idući dan imam "mokre noge"

tenx!

Zadnje uređivanje gabOnica : 22.02.2010. at 23:46.
gabOnica is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2010., 11:45   #846
Quote:
gabOnica kaže: Pogledaj post
imam pitanjce.. tražim kremu za stopala koja nema puno glicerina u sebi. od glicerina mi se znoje stopala i bez obzira što ostavim da se upiju preko noći, od nekih krema i cijeli idući dan imam "mokre noge"

tenx!
Ja ti preporučujem od Freemana losion za stopala peppermint & plum.Kod njega je glicerin na 16. mjestu po količini sastojaka,ako sam dobro izbrojila.Fino miriši,pomalo hladi i jaaako se brzo upija.A ni cijena nije pretjerana.Imaš ga u Kozmu
thinkpinky is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2010., 16:46   #847
tenx!
gabOnica is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2010., 19:35   #848
Nnč,i drugi put
thinkpinky is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2010., 20:02   #849
zna tko di u Osijeku ima dobrih pedikera?

zanima me zbog natisaka....netko probao onu Scholl kremu...to ista valja?
navaha is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2010., 13:07   #850
njega tvrdih noktiju -kako do sjajnih mekanih noktiju na nogama???

Evo prelistala sam skoro cijelu temu i nisam našla odgovor...
dakle nakon 25. g su mi se nokti na nožnim palcima nekako počeli otvrdnjavati i dobili kao horizontalne pruge (nisu gljivice već genetika!!! ), zasad je to još pod kontrolom, al vidim da moj stari ima prilično tvrde i debele nokte i htjela bi to spriječiti ili barem usporiti.
Od nekih cura sam čula da se ne smiju nokti horizontalno rašpat i polirat previše zbog gljivica- naime to mi je prvo palo na pamet
sad sam nabavila od essence toe-nail care pen, al još ne vidim neku razliku
palo mi je na pamet da mažem i s eksfolijantskim kremama u debljem sloju nokat-onom baleinomn s 25 % uree npr

vaša iskustva, preporuke, ideje - sve je dobrodošlo
larlar is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2010., 19:08   #851
Gdje mogu naći kvalitetan pedikerski nožić (za home-made pedikuru), u ljekarnama, DM-u? Danas mi je pukao nožić, imala sam od Titanie, al nije mi previše žao jer nisam bila osobito zadovoljna.. Baš bi jedan kvalitetan, da mi traje i dobro radi..

@larlar - ja bi izrašpala onom turpijicom kartonskom s 4 strane (ja imam Essencovu), al nemoj s onom najgrubljom za skraćivanje da ne oštetiš nokat, nego s onom za fino poliranje.. I definitivno svakodnevna doza hidratacije neće odmoći..
__________________
Ajmo crta, štrafta, prošetaj. Ovdi su veliki, mali ne smetaj..
vivien79 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2010., 20:47   #852
tnx vivien, bum probala, ova essence olovka baš nema efekta - mislim da je to više za kožice
ja se ne kužim u nožiće jer koristim dvostranu rašpu za pete od scholla, pa nakon toga kremu od avona shea butter za pete i laktove s aha ili balea urea 25% ili nevenova mast
larlar is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2010., 10:38   #853
kurje oči

da li mi netko može preporučiti dobrog pedikera u rijeci? za skidanje kurjih očiju sa nožnog prsta?
mikimiki is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2010., 14:53   #854
Ide ljeto, idu sandale, moje pete opore i stare

Oke, šalu na stranu, koji su vam must have proizvodi za skidat tvrdu kožu s peta i omekšavanje iste?
Čitala sam malo ovaj topik, moram probat namakanje u omekšivaču
Meni je najteži dio struganja držanje rašpe/kamena u rukama, bježi mi na sve strane.
Sad sam si uzela od Essence onaj ring za struganje i taj mi je dobar.

Jel od Scholla bolja ona krema baš za za ispucale pete ili callus & hard skin reducing cream?
Hvale i jednu i drugu na topiku, pa se ne možem odlučiti... Ima li novijih iskustava?

I dobar peeling za noge, ako znate...
Zmijica is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2010., 15:52   #855
Quote:
Zmijica kaže: Pogledaj post
I dobar peeling za noge, ako znate...
izvrstan, malo skuplji ali jako dugo traje je od ART deco-a. od himalajske soli i raznih finih ulja( jojobe, marelice, badema....)
__________________
mama tri male ljepotice...
cvijetić is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2010., 18:42   #856
Može li mi netko preporučiti gdje ima dobra medicinska pedikura u Zagrebu, a da se ne čeka dugo nakon što se naručiš?

Ja imam jako dobru pedikerku, ali čekam za termin kod nje najmanje mjesec dana, a obično i više od toga, po 5-6 tjedana . To mi je zaista previše, jer ugl. ne mogu znati hoću li za mjesec dana ili čak 5-6 tjedana u tom terminu imati neku obavezu.

Jako mi je bitna higijena i da je salon dobro opremljen, a pedikerka pažljiva, tj. grozim se toga da me eventualno ne raskrvari i sl... Išla sam ponekad u jedan starinski u centru grada (kad ne bih mogla dočekat ovu svoju pedikerku) - gdje bi me primili odmah drugi dan nakon što bih telefonirala ako treba, ali malo me strava hvatala od njihovih lavora i izgleda salona kao da je iz 19. stoljeća. A i ženskica mi je uvijek raskopala kurje oko tako da bi krvarilo, što se mojoj pedikerki nikad ne dešava.

E pa ja bih jednu takvu, dobru i pažljivu kao moja, ali da se tako dugo ne čeka.
__________________
Keep a green tree in your heart and perhaps a singing bird will come
Blond_Fairy is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2010., 20:37   #857
Quote:
Blond_Fairy kaže: Pogledaj post
Može li mi netko preporučiti gdje ima dobra medicinska pedikura u Zagrebu, a da se ne čeka dugo nakon što se naručiš?

Ja imam jako dobru pedikerku, ali čekam za termin kod nje najmanje mjesec dana, a obično i više od toga, po 5-6 tjedana . To mi je zaista previše, jer ugl. ne mogu znati hoću li za mjesec dana ili čak 5-6 tjedana u tom terminu imati neku obavezu.

Jako mi je bitna higijena i da je salon dobro opremljen, a pedikerka pažljiva, tj. grozim se toga da me eventualno ne raskrvari i sl... Išla sam ponekad u jedan starinski u centru grada (kad ne bih mogla dočekat ovu svoju pedikerku) - gdje bi me primili odmah drugi dan nakon što bih telefonirala ako treba, ali malo me strava hvatala od njihovih lavora i izgleda salona kao da je iz 19. stoljeća. A i ženskica mi je uvijek raskopala kurje oko tako da bi krvarilo, što se mojoj pedikerki nikad ne dešava.

E pa ja bih jednu takvu, dobru i pažljivu kao moja, ali da se tako dugo ne čeka.
Ima medi-ped u Ogrizovićevoj na Trešnjevci
novabbb is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2010., 21:13   #858
Quote:
novabbb kaže: Pogledaj post
Ima medi-ped u Ogrizovićevoj na Trešnjevci
Znaš li nekog poimence tamo koga bi mi mogla preporučiti? Ideš li ti tamo?

Oni imaju više pedikera: ja sam bila prije dosta godina kod njih i nisam bila zadovoljna s tom curom koja mi je radila - napravila je posao na pola, reklo bi se, vrlo bezvoljno, pa bih voljela da mi se netko javi s preporukom za konkretnu osobu, a ne samo firmu općenito.
__________________
Keep a green tree in your heart and perhaps a singing bird will come
Blond_Fairy is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2010., 00:09   #859
jel netko možda bio na pedikuri u onom Noelle salonu u Ilici??
mrnja is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2010., 10:45   #860
Quote:
Zmijica kaže: Pogledaj post
Oke, šalu na stranu, koji su vam must have proizvodi za skidat tvrdu kožu s peta i omekšavanje iste?
Več sam pisala pa evo copy paste:
Quote:
Bluegirl kaže:
Za pedikuru doma volim korisiti tekučinu od Alessandra Pedix Go lightly. U uputama piše, da se vaticom namaže zadebljana koža, ostavi se 5-15 minuta i nakon toga se skida koža sa spatulicom. Ja stavim tu tekučinu na vaticu, skupa sa vaticom ostavim 10 min (upotrijebim više vatica, odvojim jih po pola) i nakon toga sa baleinom raspalicom (sa brusnim papirom) skinem svu debelu kožu. Piling, krema, i stopala su super. Ali nesmije vam pasti na parket ili bilo sto lakirano.
Ali skužila sam da mi je nekad dobro porašpati i na suho sa onim Balea šmirgl papirekom na dršci (ne volim kamen ni metalne rašpice), recimo meni se uvjek na 4. prstu napravi tvrda koža, koju mi je teško skinuti kad si namačem noge, ali zato sljedeči dan na suho malo porašpati...super! Bude mi gladje nego na mokro!
__________________
You are disturbing me. I'm picking mushrooms.
Bluegirl is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:01.