Natrag   Forum.hr > Društvo > Lijepa naša

Lijepa naša Gradovi i sela Hrvatske - Zagreb, Split, Rijeka, Osijek, Babina Greda...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.10.2012., 20:14   #2241
Meni je krivo sto necu ic, ali bas da dam 600 kuna za kartu i 8 sati voznje busom u jednom smijeru, da bih se sutra dan odmah vratio, ne ide...
BUBI69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2012., 09:31   #2242
Opet cijeli grad smrdi . Toliko o remontu rafinerije .
Difference is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2012., 11:40   #2243
Jučer je u SB čak 8 puta izmjerena količina sumprovodika.

Kakve veze ima remont sa zagađenjem kad su filteri koji su bili instalirani na rafineriji do početka rata odveženi u Pančevo (SRB) na njihovu rafineriju i dan danas tamo su u funkciji...

Čini mi se da su i sami rusi tražili povrat tih filtera, ali baš me zabole nek kupe nove.
homosapiens is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2012., 14:57   #2244
Quote:
homosapiens kaže: Pogledaj post
Jučer je u SB čak 8 puta izmjerena količina sumprovodika.

Kakve veze ima remont sa zagađenjem kad su filteri koji su bili instalirani na rafineriji do početka rata odveženi u Pančevo (SRB) na njihovu rafineriju i dan danas tamo su u funkciji...

Čini mi se da su i sami rusi tražili povrat tih filtera, ali baš me zabole nek kupe nove.
Zato jer je i sam ministar rekao da je najavljeno zatvaranje rafinerije na 2 mjeseca zbog remonta pa smo kao očekivali da ćemo bar ta 2 mjeseca normalno disati . Naravno da taj remont apsolutno ništa ne znači bez novih filtera , ali to da nema remonta znači da nas svi opet lažu .
Difference is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2012., 17:03   #2245
Tko još vjeruje političarima? Ja ne.

A još manje ovoj prekosavskoj bagri koja vodi rafineriju uz blagoslov njihovih političara i oligarha.
homosapiens is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2012., 20:55   #2246
ja nerazumijem cemu tolika strka oko te rafinerije... godinama tj. preko 50 godina ta rafinerija tako stoji, zagadava sve zivo ... prije nitko nije ni znao da je tamo, ljudi su radili sve normalno a mi se samo zalimo... isti vrag je i ta rafinerija i sama cinjenica da auti ispustaju isto sranje a svaki dan se vozimo automobilima i isto tako zagadujemo zrak pa to poslije udisemo. kakva strka za nista. nije nista ali nije to sad toliko ... svi cete umrt od raka jer je hrana nekvalitetna i stavljaju koje kakve kemikalije i gluposti .. zapitajte se sta jedete ? a oko tog se nitko ne zali a otrovnije je za ljude sto puta. bolje prosvjedujte protiv farmaceutskih tvrtki koje nedaju lijekove za rak i leukemiju
__________________
Možda Bog želi da upoznaš mnogo pogrešnih ljudi prije nego što upoznaš pravog i na tome ćeš mu, kad se to bude desilo, biti zahvalan. :)
Akinom :D is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2012., 23:16   #2247
Jel netko zna di se u Brodu može igrat badminton onako u dvorani???
Skvoš da ni ne sanjam!?


Di imaju kakve rekreacije a da nisu već znane sportske kuće!???
__________________
everyone wants happiness, no one wants pain.. but you can't make a rainbow without a little rain...
hoja is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2012., 00:36   #2248
Ako se ne varam skvos imas na Budainki (-ci ), u glavnoj ulici.
__________________
What's goin' on?
Spejs is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2012., 09:10   #2249
Quote:
Akinom :D kaže: Pogledaj post
prije nitko nije ni znao da je tamo, ljudi su radili sve normalno a mi se samo zalimo...
Neznam koliko imaš godina, ali do rata je ta rafinerija imala u ono doba najmodernije filtere u ovom dijelu istočne europe koji su za vrijeme rata rastavljeni i odveženi u srbiju na njihovu rafineriju i tamo instalirani...

zato se do 1991god. nije nikad ništa osjetilo od mirisa, a radila je sa dva puta većim kapacitetom
homosapiens is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2012., 10:12   #2250
SB smrdi vec godinamaaaa

preko u Bosni ne smrdi i je.. se njima, sto je tako kako je kod nas

i svi samo nesta pricaju, lazu i izmisljaju
yello is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2012., 12:25   #2251
Počela je sezona svinjokolja, pa da se i ja ovdje javim... Ako netko slučajno treba bijelog luka, domaćeg, jesenskog, imam ja za prodati nešto, pa neka se javi preko PM
__________________
Razmišljam o tome da razmišljam manje...
rocket86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2012., 08:11   #2252
Prosvjed brođana u Zagrebu ispred ministarstva zaštite okoliša ove subote...http://www.h-alter.org/vijesti/priti...jana-u-zagrebu
homosapiens is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2012., 20:19   #2253
Koji je najbolji frizerski salon u SB?
Koja je najbolja teretana u SB?
Koji je najbolji restoran u SB?
Gdje u SB-u jedete najbolji burek/kebab/ćevape/pizzu/hamburger/sendvić?
Koja je najbolja turistička agencija u SB-u?

eto dragi brođani...imam nekoliko pitanja za vas...čitala sam dosta stranica unazad...ali ima tu i starih objava i tako...pa bolje da odgovori budu svježi...hvala vam unaprijed
ava lavinia is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2012., 20:21   #2254
tj za šišanje znam xD

e...a jel postoji u brodu mogućnost treniranja S faktora?
ava lavinia is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2012., 20:29   #2255
i jel u drugim teretanama isto imate trenera? ja sam išla u marsoniu ( kod salvadora, ex valinora) i znam da tamo imaš trenera...
ava lavinia is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2012., 23:44   #2256
Quote:
ava lavinia kaže: Pogledaj post
Koji je najbolji frizerski salon u SB?
Koja je najbolja teretana u SB?
Koji je najbolji restoran u SB?
Gdje u SB-u jedete najbolji burek/kebab/ćevape/pizzu/hamburger/sendvić?
Koja je najbolja turistička agencija u SB-u?

eto dragi brođani...imam nekoliko pitanja za vas...čitala sam dosta stranica unazad...ali ima tu i starih objava i tako...pa bolje da odgovori budu svježi...hvala vam unaprijed
frizerski-nijedan posebno nebi preporučila
najbolja teretana-step?
restoran-onyx(pizza i sendvič),vidikovac
burek-noć i dan
ćevapi,hamburger-alo alo
turistička agencija-vb turs
__________________
everyone wants happiness, no one wants pain.. but you can't make a rainbow without a little rain...
hoja is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2012., 10:23   #2257
Što se tiče teretane, nisam bio u Stepu, al koliko mogu pratiti, imaju vjerovatno najopširniji program od svih ostalih. Od posebnih programa za posebne skupine, Insanityja, zumbe, fitnessa, aerobica, teretane... U svakoj teretani bi trebao biti trener/ica koji će te uputiti u to što i kako, te eventualno kako do željenog cilja, kad savladaš osnove


Generalno, nisam izbirljiv, pa ne primjetim velike razlike u pripremanju hrane, a ni sa šišanjem ne eksperimentiram, tako da ne mogu puno pomoći
__________________
Razmišljam o tome da razmišljam manje...
rocket86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2012., 14:20   #2258
hvala vam... pitam to za trenera jer mi prijateljica koja je išla u step reče da oni tamo nemaju trenera...a ja sam u marsonii imala...

frizerski sam čula koji su dobri,ali me zanima ako netko zna gdje primjenjuju klizno šišanje? vjerojatno to vama kao ni meni ništa ne govori pa ću nazvati jednostavno i pitati jel rade to...i da btw...jel bio tko od pripadnica nježnijeg spola s ovog foruma na brazilskom feniranju?
ava lavinia is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2012., 20:23   #2259
O meni/prikaži više:
Quote:
CJENIK ZA TERETANU:
(termini i trajanje po izboru, u cijenu ulazi asistencija trenera, gotovi program treninga te besplatno korištenje dvorane i boks vreča)
Fitness & aerobic centar "Step"
__________________
Razmišljam o tome da razmišljam manje...
rocket86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2012., 18:16   #2260
Quote:
hoja kaže: Pogledaj post
frizerski-nijedan posebno nebi preporučila
restoran-onyx(pizza i sendvič),vidikovac
burek-noć i dan
ćevapi,hamburger-alo alo
pitam se da li si ikad jela negdje drugdje osim u alo alo i onyxu
igor.sb is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:55.