Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Internet > Web

Web Sajtovi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.12.2009., 17:22   #701
brat mi ima prbolem s chatom.prije je normalno radio ali eto več nekoliko mjeseci jednostavno prekine mu se konekcija.počne nešto pisat i onda mu dooosta tugo treba da ode poruka.ima žuti trokuti i piše mu trenutno se nije moguče spojit na facebook čavrljanje.mislio sam da se radi o nekom addonu za firefox(adblock,no script)ali sam ih ugasio i opet je isti problem...
__________________
My Movies na IMDB
dr mladjo is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2009., 22:34   #702
sestra na svome kompu tj. facebooku ne vidi ničiju sliku u profilu.
zna li tko da li postoji mogučnost da se ta opcija uključi?
madmaxpax is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2009., 20:38   #703
Od prije par dana, od kad su mijenjali te neke privacy settingse... ulazim slobodno u profile ( ukljucujuci zid, info, fotografije ) ljudi koji mi nisu na friends listi. Ne u sve u koje sam pokusala, ali u 90 % njih da. Da li je to jos netko primjetio?
Baloo is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2009., 21:09   #704
Jel postoji na ovome podforumu ikakav moderator,
koji je barem povremeno zadužen za odgovaranje na pitanja nas običnih smrtnika??

Jer o ovoj se temi odgovara fakat prekasno, ili se uopće ne odgovara.
Baš tužno
__________________
~ Fortes fortuna adiuvat ~
Z e t t a is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2009., 21:49   #705
Quote:
Z e t t a kaže: Pogledaj post
Jel postoji na ovome podforumu ikakav moderator,
koji je barem povremeno zadužen za odgovaranje na pitanja nas običnih smrtnika??

Jer o ovoj se temi odgovara fakat prekasno, ili se uopće ne odgovara.
Baš tužno
postoje moderatori, ali mi nisamo duzni rjesavati tvoje probleme
__________________
That's one of the most upsetting things I have ever imagined.
scripta elegans fe is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2009., 23:50   #706
Quote:
Baloo kaže: Pogledaj post
Od prije par dana, od kad su mijenjali te neke privacy settingse... ulazim slobodno u profile ( ukljucujuci zid, info, fotografije ) ljudi koji mi nisu na friends listi. Ne u sve u koje sam pokusala, ali u 90 % njih da. Da li je to jos netko primjetio?
je ja sam primjetila..
a jadni.. ija sam tek neki dan skuzila da mi fotke mogu vidit svi...
naiva is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.12.2009., 05:40   #707
Quote:
dunja23 kaže: Pogledaj post
da li je istina da se zadnjim izmjenama na facebooku moze vidjeti lista onih koji ti gledaju profil
to nikada nece biti moguce. sve grupe pomocu kojih navodno mozes provjeriti tkoo ti gleda profil su lazneeee
__________________
Kako oblikovati potpise
foruser is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.12.2009., 07:29   #708
Jutro! Zanima me da li netko ima problema kad se logira na facebook? Ja se već danim ne mogu logirati sa svojom lozinkom, već ju stalno moram resetirati i nakon toga svvaki 10 put jedva uspijem da se ulogiram. Da li netko ima takvih problema? Što da radim?
prolaznica- is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2009., 03:03   #709
Smile

Moram priznat ufurala sam se u taj Face i super je. Obožavam aplikacije i stavljanje poveznica. Čak sam i napravila aplikaciju. Također obožavam grupe, stvarno su super
Diana.Cute is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2009., 05:07   #710
Meni zapravo u cijeloj ovoj priči nije jasno : zašto ne potražite te informacije na samom facebooku?
Pa niste valjda toliko smotani da ne znate čitati

Oh Bože...

Daklem, za 99% gornjih pitanja, imate u desnom gornjem uglu opciju "Settings" , samo odite mišem na to i možete odabrati:

account settings -postavke računa (ne u bukvalnom smislu računa)
privacy settings - postavke privatnosti (sigurnosti)
application settings -postavke aplikacija (igrice,testovi i sl.)
help - pomoć

Vidi ti to!
Malo klikajte po tome,ukoliko ne znate engleski- rječnik u ruke. Problem riješen.

I ono pitanje ima li tu moderatora
__________________
A life-sentence sweeping confetti from the floor of a concrete hole..
Absolutely* is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2009., 12:27   #711
facebook freaks...
Komar22 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2009., 23:27   #712
Quote:
Absolutely777 kaže: Pogledaj post
Malo klikajte po tome,ukoliko ne znate engleski- rječnik u ruke. Problem riješen
ukoliko neznaju engleski, također face mogu stavit na hrvatski..

nitko više nema izliku zašto se sam ne može snač
dire Dawn is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2009., 00:25   #713
Facebook..lozinga..pomoc

evo ljudi ovako..jedan mi je frend bio znao moju lozinku od facebooka...i nakon sto sam se posvadao s njim promjeio sam lozinku i sto je najgore zab ju...i sve bi to bilo ok jer postoji ona opcija za vracanje sifre da ti oni posalju na mail...ali meni taj link nikako da stigne..odnosno nece da mi posalju taj link za reset lozinke.....i napravio bi novi fejs jer mi je to izgleda jedina opcija ali kako da onda obrisem ovaj stari...dali netko zna molim pomoccc jer ne zelim imat 2 facebooka s mojim imenom i slikama...
ManUtd is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2009., 13:04   #714
Quote:
lg-viewty kaže: Pogledaj post
Mili i dragi Facebook mi je netko par puta hackirao, s pokera mi je netko uzeo cca 7 milijuna chipova sveukupno, a jucer cak i lozinku promjenio -.-
Sad imam novi face profil

to se meni isto desilo jucer...taj lik mi je hakirao i mail i face da bi dosao do chipova... nakon puno muke sam skuzio kako se odaziva na faceu i pod kojim profilom,a to je - CRNI FOND!!!!

osim sto mi je pokupio sve chipove,nekih 10mil(nije vazna cifra),vec je vazno da se dop i s nekim mojim frendovima u moje ime,a kasnije i primio moje nove sifre i ponovno ih promijenio(2 puta u roku 0d 10min)...

ima li tko kakav savjet sta radit i kako ga pronaci??

unaprijed hvala
ryan111 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2009., 09:17   #715
Šta je sa facebook-om... ne moš ništ?
prolaznica- is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2010., 23:12   #716
A ma jel jos nekome face na hrvatskom a pise ispod slike LAJK a ne SVIDJA MI SE???? Bolesnoooooooooooooooooo
BUBI69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2010., 11:15   #717
Problem-Facebook

Treba mi mala pomoć:


Kako se briše neka grupa na fejsbuku.Napravio sam jednu grupu i sad bi trebao izbrisat a neznam kako pa ako mi moze ko objasnit?

ALi da napomenem ja više nisam admin te grupe i nema admina nijednog ali sam je ja napravio a neznam izbrisat pošto nisam ja admin ni nitko drugi.
Sanjo00 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2010., 22:10   #718
opet postani admin, obriši sve članove grupe te napusti grupu
kad grupa nema članova automatski se briše!
hRaNiĆ is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2010., 00:57   #719
Quote:
BUBI69 kaže: Pogledaj post
A ma jel jos nekome face na hrvatskom a pise ispod slike LAJK a ne SVIDJA MI SE???? Bolesnoooooooooooooooooo
meni. ali nekad, zivcira me to ali nema veze....i jos mi se umjesto postani obozavatelj/ica pojavljuje - podupri....mislim wtf?
__________________
......U mojoj glavi sve izgleda bolje...Tamo je sve što poželim moje...U mojoj glavi sve pršti od želja...Na putu do njih mi fali, samo malo mi fali samo malo strpljenja.......
.......Samo zivimo iz dana u dan i svaki san davno nestao je izbrisan.......
Samira7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2010., 01:03   #720
Ev da se i ja pridruzim tim "zalbama" na face ili fejs, kako god. Zanima me da li se IKAKO moze iskljuciti opcija ili sta vec da moji prijatelji ne vide ono sto ja pisem po zidovima drugih prijatelja? Ili cak grupa i stranica. Glupo mi je kad ja napisem neku glupost ili zezanciju na zidu moje frendice i onda svi moji prijatelji mogu vidjeti sto sam ja napisala jer se to pojavljuje na news feed-u. Naravno ja odmah uklonim tu aktivnost iz svog profila ali ona i dalje ostaje tu. Zanima me da li to jos nekome smeta, nisam valjda jedina? I bezveze su mi ove nove postavke privatnosti, zato mislim i da se ovo promijenilo, prije se moglo iskljuciti tu opciju. Ako netko zna molim vas pomozite. Hvala
__________________
......U mojoj glavi sve izgleda bolje...Tamo je sve što poželim moje...U mojoj glavi sve pršti od želja...Na putu do njih mi fali, samo malo mi fali samo malo strpljenja.......
.......Samo zivimo iz dana u dan i svaki san davno nestao je izbrisan.......
Samira7 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:09.