Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.08.2009., 11:01   #61
[QUOTE=Piramida_Sunca;22092208]Prekrasno Divno
Um pod kontrolu pa će tijelo biti još zdravije, pa opet um zdraviji , kako divna uzročno posljedična veza , ha

Mod sorry , malo me multiq izdaje










QUOTE]

šteta što si toliko ogorčen(a) pa ne kužiš poantu zdravog tijela i zdravog duha
__________________
uništili su mi puno toga..ali mi krila ne mogu slomit...
vipovka is offline  
Old 19.08.2009., 11:04   #62
Quote:
Illana kaže: Pogledaj post
Hvala.

Imam ja još, ako nije problem ...
Naime, postoji izraz "postkoitalna tuga", uglavnom se vezivao uz žene, pretpostavljam da je i to posljedica neke kemije.
Postkoitalna tuga se u sexu događa u situacijama u kojima žena ostane bez orgazma , glavni krivac za ''postkoitalna tugu'' je osjećaj samokrivce za stanje u kojemu se žena nalazi psihološki objašnjeno ali medicinski gledano i nije baš tako. Problem je najčešće podsvijesan ali u biti je fizički u situacijama u kojima se luči Prolaktin ali nema endrofina...laički rečeno osjećaj umora ne zamjenjuje osjećaj zadovoljstva i sreće..Pazi sad tu nailazi i izraz postkoitalne depresije koja je uzrokovana upravo suprotnim stanjem od tuge pa se često mješaju.

Postkoitalna depresija se očituje suzama , treskanjem , gubitkom kontrole nad vlastitim tijelom,. Glavni krivac za stanje u kojemu se žena nalazi je hormon prolaktin,to je je onaj koji se luči usred umorenosti, njegova razina se zna povećati i do 500 puta ovisno o organizmu u svega par sekunda. Zbog njega imamo poticanje uzbuđenja jer prolaktin odmah vuče za sobom adrenalin i to jako puno njega puno njega, u nekim , jako rijekim slučajevima može se dogoditi da žena nakon dobrog sexa padne u nesvijest jer joj je prolaktin na maskimali ali tijelo luči dopamin što je jedna vrsta hormonskog poremećaja.

Što je bolji seks,odmah znači da je već iscprljenost ili imaš više prolaktina u sebi isto tako to znači da se možemo svi a posebice žene osjećati prazno jer intezivne emocije odjedno zasutavi naglo lučenje prolaktina.

Osobno , imam ''problema'' s lučenjem prolaktina pa se se uvijek nakon sexa tresem ko šibica Hoće se tko uvjerit ?

Inače obožavam žene koje nakon sexa padnu u postkoitalnu depresiju, tek onda se vidi prava lijepota žene

radoznala kako sam divan

Zadnje uređivanje Piramida : 19.08.2009. at 11:23.
Piramida is offline  
Old 19.08.2009., 11:32   #63
Quote:
Piramida_Sunca kaže: Pogledaj post
Hvala na vrijeđanju. Prijavljen si...


ahahahahaha aka modni mačak smeh smeh smeh.... ijooj bože dragi.... tužit ću te mami ahahaha
ubojica mekog tuljca is offline  
Old 19.08.2009., 11:37   #64
Quote:
ubojica mekog tuljca kaže: Pogledaj post


ahahahahaha aka modni mačak smeh smeh smeh.... ijooj bože dragi.... tužit ću te mami ahahaha
Bukvalno tako
vaiors is offline  
Old 19.08.2009., 11:38   #65
Quote:
vaiors kaže: Pogledaj post
Tako, da kad zena kaze da ce sa nekim muskarcem seks bez obaveza, uglavnom sama sebe laze, jer se skoro uvijek zaljubi u tog muskarca.
Ne zaljubi se jedino onda, kad se muskarac zaljubi u nju, a muskarci se uglavnom i ne zaljube u zene koje zele samo pojebati.
Generalizacije, generalizacije

Kao da je privlačnost dovoljna za zaljubljivanje. Može muškarac imati dovoljno osobina za dobar jeb, ali isto tako imati mnoge s kojima ipak ne želiš biti u doticaju kroz ikakvu vrstu veze.

Osim toga, s godinama se nauči lučiti seksualnu kemiju i seksualnu "zaljubljenost" od one druge, koja je potpunija i kompleksnija.

Možda sam s 18 mislila da moram biti s onim s kojim se jebem, nakon toga baš i nije bilo tako.
TincH is offline  
Old 19.08.2009., 12:12   #66
sposobne su itekako.

__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Old 19.08.2009., 12:21   #67
Quote:
vaiors kaže: Pogledaj post
Jeste, mogu se par puta ili par mjeseci...a onda se zaljube. SVE I JEDNA CURA, sa kojom sam imao seks bez obaveza, zaljubila se u mene. Samanta iz Seks i grada, je na filmu...Uzivo ih skoro da i nema.
a ti ponavljaš taj sex mjesecima s istom ženom mehanički, bez ikakve emocije
tonkica051 is offline  
Old 19.08.2009., 12:30   #68
Quote:
tonkica051 kaže: Pogledaj post
a ti ponavljaš taj sex mjesecima s istom ženom mehanički, bez ikakve emocije
Sa tri njih , uporedo ali ne mislim pod uporedo u isto vrijeme
vaiors is offline  
Old 19.08.2009., 12:32   #69
Quote:
vaiors kaže: Pogledaj post
Sa tri njih , uporedo ali ne mislim pod uporedo u isto vrijeme
ali ono....boli te uho za njih
nit su ti simpa, niti drage, niti napete

ako sve to završi sad, baš te briga?
tonkica051 is offline  
Old 19.08.2009., 12:38   #70
Quote:
Piramida_Sunca kaže: Pogledaj post
To što on neće da prizna je opet hormonski problem, tj. zaljubljenost i ševa uvijek s istom curom i često mijenjanje partnera nemaju jednaku količinu lučenih hormona a posebno ne adrenalina. Što opet uzrokuje razne neuronske promjene koji se očitavaju na ponašanju istoga. Ukoliko nekoga zanimaju hormoni postoji odlična literatura o tome, doduše na Latinskom al bolje nego živit u neznanju
E bolje je zivjeti u ne znanju nego naletiti na jednog super ,fenomenalno glupog doktora koji ne zna dozirati dopaminu koja je ne ophodna za srcani rad pa ti kresne fenomenalnu dozu koja te posalje za sva vremena u raj .
colibri is offline  
Old 19.08.2009., 13:38   #71
Quote:
vaiors kaže: Pogledaj post
Zasto se zene upustaju u seks bez obaveza kad uglavnom nisu sposobne za te stvari? Nisu zene kao muskarci.
zato sto neke misle da mogu, a onda ispadne da ne mogu. i sta je tu pogresno?

i

zato sto neke misle da mogu, i ispadne da mogu i onda tako lijepo nastave. i sta je tu pogresno?

Quote:
vaiors kaže: Pogledaj post
Evo opet ove dosadne Piramide. Jesi, brate mili, kao kakvo zensko.
koji kompliment, covjece. respect. (faraonu, mislim)
Zoey is offline  
Old 19.08.2009., 14:19   #72
Quote:
colibri kaže: Pogledaj post
E bolje je zivjeti u ne znanju nego naletiti na jednog super ,fenomenalno glupog doktora koji ne zna dozirati dopaminu koja je ne ophodna za srcani rad pa ti kresne fenomenalnu dozu koja te posalje za sva vremena u raj .
Oprostite na offtopicu a posebno se ispričavam modu koji će ovaj post morati brisati ali već se dulje vremena suzdržavam da ne odgovorim na ovo ali mi ne ide.

Liječnik koji daje dopamin , daje ga u slučaju kada je isti neizbježan i kada je primjena istoga jedini način da se spasi nečiji život.Čitaj za vrijeme srčanog udara. Isti liječnik ima manje od sekunde vremena da odredi dozu. Ukoliko je doza pogrešna može doći do komplikacije , ali radi se o situaciji u kojoj je dopamin jedini način. Nema vremana za pregled i intervenska inekcija je jedina solucija. Postoje situacije u kojima se isti ne smije koristiti ali kad je pitanje života i smrti u sekundama nema se vremena za pregled glaukoma i nadbubrežnih žljezdi. Je OT al bar sam malo pojasnio situaciju.

Quote:
Zoey kaže: Pogledaj post

koji kompliment, covjece. respect. (faraonu, mislim)
Hvala

Quote:
Osim toga, s godinama se nauči lučiti seksualnu kemiju i seksualnu "zaljubljenost" od one druge, koja je potpunija i kompleksnija.
Iskustvo je ključna stvar u svemu pa tako i u tome

P.S Ova tema mi je dala ideju , a to je da Vam napišem objašnjenja svih pojmova vezanih za seksualne odnose. OD HPV Virusa, rizika os spolnih bolesti do opisa pojednig hormona koji su ključ svega.

Quote:
vaiors kaže: Pogledaj post
Evo opet ove dosadne Piramide. Jesi, brate mili, kao kakvo zensko.
Rekao sam ti već sve , za razliku od nas ''bogomdanih'' žene bar znaju diskutirat
Hvala na komplimentu

Zadnje uređivanje Piramida : 19.08.2009. at 14:31.
Piramida is offline  
Old 19.08.2009., 18:52   #73
Quote:
vaiors kaže: Pogledaj post
Zasto se zene upustaju u seks bez obaveza kad uglavnom nisu sposobne za te stvari? Nisu zene kao muskarci.
Da bi zene uopste spavale sa nekim, taj muskarac mora biti privlacan, a cim je privlacan, velika je vjerovatnoca da se zaljube u njega. A u tom seksu bez obaveza, muskarac je njima izazov jer im ne podilazi, ravnodusan je prema njima, pa to zene pali. Zensko tijelo prilikom seksa luci hormone koje poticu na zbliziavanje sa partnernom. A onda, tu je i zenska sujeta, jer muskarac sa kojim ta zena ima seks bez obaveza, zavodi i druge zene a to zena ne moze podnijeti pa makar i ne voljela tog muskarca, i nastoji ga zadrzati.

Tako, da kad zena kaze da ce sa nekim muskarcem seks bez obaveza, uglavnom sama sebe laze, jer se skoro uvijek zaljubi u tog muskarca.
Ne zaljubi se jedino onda, kad se muskarac zaljubi u nju, a muskarci se uglavnom i ne zaljube u zene koje zele samo pojebati.
Kako duboka psihoanaliza ženskog roda..

ONTOPIC

Trebao bi te upoznati sa par njih, pa poslije tog "eventa" reci da se žena ne može rasturati bez emocija
sex-addict is offline  
Old 19.08.2009., 19:08   #74
nasmijala sam se poštenski ....ja bi samo malo razbila tu iluziju da žene nemogu imat jebača bez osjećaja....ja sam jedna od tih koja može imat sex bez obaveze...barem sam ih imala...sada sam sretno udana žena....do tada sam uživala i ne kajem se i nikad nisam bila drolja kako bi me moj narod volio nazvat....niti moj sadašnji muž ima išta protiv moje sexualne prošlosti...dapače jednom sam dobila izjavu...draga boli me kurac kaj si ti radila prije al znam da je meni sada jebeno
__________________
NIJE MAJMUN KRIV ŠTO JE ČOVJEK OD NJEGA NASTAO :)
mary_b is offline  
Old 19.08.2009., 19:24   #75
Quote:
mary_b kaže: Pogledaj post
nasmijala sam se poštenski ....ja bi samo malo razbila tu iluziju da žene nemogu imat jebača bez osjećaja....ja sam jedna od tih koja može imat sex bez obaveze...barem sam ih imala...sada sam sretno udana žena....do tada sam uživala i ne kajem se...
ista stvar kod mene.

I dapače većina muškaraca kad naiđu na neku koja se neće emocionalno vezati nakon sexa,pokušava ne neki način to promjeniti.
Bar su moja iskustva bila takva.

Zašto?
Pa vjerovatno zato što su svjesni da ta nije osvojena i da to nikada neće biti,jer dobrog sexa ima koliko hoće i kad hoće,a on joj očito ništa drugo osim toga nema za ponuditi
Mila ženica is offline  
Old 19.08.2009., 19:32   #76
Quote:
Mila ženica kaže: Pogledaj post
ista stvar kod mene.

I dapače većina muškaraca kad naiđu na neku koja se neće emocionalno vezati nakon sexa,pokušava ne neki način to promjeniti.
Bar su moja iskustva bila takva.

Zašto?
Pa vjerovatno zato što su svjesni da ta nije osvojena i da to nikada neće biti,jer dobrog sexa ima koliko hoće i kad hoće,a on joj očito ništa drugo osim toga nema za ponuditi
hehehe....

bilo je takvih situacija....gle svaka veza i ona sexualna završi da se neko veže ili zaljubi kako got vi to zvali....nemora uvijek to biti žena..
__________________
NIJE MAJMUN KRIV ŠTO JE ČOVJEK OD NJEGA NASTAO :)
mary_b is offline  
Old 19.08.2009., 19:37   #77
Quote:
Piramida_Sunca kaže: Pogledaj post
Postkoitalna tuga se u sexu događa u situacijama u kojima žena ostane bez orgazma , glavni krivac za ''postkoitalna tugu'' je osjećaj samokrivce za stanje u kojemu se žena nalazi psihološki objašnjeno ali medicinski gledano i nije baš tako. Problem je najčešće podsvijesan ali u biti je fizički u situacijama u kojima se luči Prolaktin ali nema endrofina...laički rečeno osjećaj umora ne zamjenjuje osjećaj zadovoljstva i sreće..Pazi sad tu nailazi i izraz postkoitalne depresije koja je uzrokovana upravo suprotnim stanjem od tuge pa se često mješaju.

Postkoitalna depresija se očituje suzama , treskanjem , gubitkom kontrole nad vlastitim tijelom,. Glavni krivac za stanje u kojemu se žena nalazi je hormon prolaktin,to je je onaj koji se luči usred umorenosti, njegova razina se zna povećati i do 500 puta ovisno o organizmu u svega par sekunda. Zbog njega imamo poticanje uzbuđenja jer prolaktin odmah vuče za sobom adrenalin i to jako puno njega puno njega, u nekim , jako rijekim slučajevima može se dogoditi da žena nakon dobrog sexa padne u nesvijest jer joj je prolaktin na maskimali ali tijelo luči dopamin što je jedna vrsta hormonskog poremećaja.

Što je bolji seks,odmah znači da je već iscprljenost ili imaš više prolaktina u sebi isto tako to znači da se možemo svi a posebice žene osjećati prazno jer intezivne emocije odjedno zasutavi naglo lučenje prolaktina.

To svakako objašnjava prilično različita raspoloženja. Naime, bajkovito je tvrditi da je i pored orgazma osjećaj nakon seksa onako kompletno uvijek neka vrsta blaženstva.
Ima tu svega "nakon".


Quote:
Osobno , imam ''problema'' s lučenjem prolaktina pa se se uvijek nakon sexa tresem ko šibica Hoće se tko uvjerit ?
To i nije tako nevjerojatno. Ali ako npr. ne zaspeš odmah, netko bi možda i poželio provjeriti.
Illana is offline  
Old 20.08.2009., 10:46   #78
Quote:
Piramida_Sunca kaže: Pogledaj post
Oprostite na offtopicu a posebno se ispričavam modu koji će ovaj post morati brisati ali već se dulje vremena suzdržavam da ne odgovorim na ovo ali mi ne ide.

Liječnik koji daje dopamin , daje ga u slučaju kada je isti neizbježan i kada je primjena istoga jedini način da se spasi nečiji život.Čitaj za vrijeme srčanog udara. Isti liječnik ima manje od sekunde vremena da odredi dozu. Ukoliko je doza pogrešna može doći do komplikacije , ali radi se o situaciji u kojoj je dopamin jedini način. Nema vremana za pregled i intervenska inekcija je jedina solucija. Postoje situacije u kojima se isti ne smije koristiti ali kad je pitanje života i smrti u sekundama nema se vremena za pregled glaukoma i nadbubrežnih žljezdi. Je OT al bar sam malo pojasnio situaciju.
Ne,ona se moze administrirati i u jednoj perfuziji. Ne daje se samo u slucaju udara,upotrebljava se poslije srcanih operacija. Za vreme velikoga pada pritiska. Ne moze se drugacije upotrebljavati sam zbog visokog negativnog djelovanja na crijeva.

Dopamin kao svaki lijek se dozira po potrebi. Prosjek je 2 do 10 mcrograma /kg

Rijetki su slucajevi kada se prepise vise. Gdje ja radim jedan se dobro zeznu i poslao bolesnika u raj za sva vremena.
colibri is offline  
Old 20.08.2009., 11:34   #79
Quote:
vaiors kaže: Pogledaj post
Zasto se zene upustaju u seks bez obaveza kad uglavnom nisu sposobne za te stvari? Nisu zene kao muskarci.
Da bi zene uopste spavale sa nekim, taj muskarac mora biti privlacan, a cim je privlacan, velika je vjerovatnoca da se zaljube u njega. A u tom seksu bez obaveza, muskarac je njima izazov jer im ne podilazi, ravnodusan je prema njima, pa to zene pali. Zensko tijelo prilikom seksa luci hormone koje poticu na zbliziavanje sa partnernom. A onda, tu je i zenska sujeta, jer muskarac sa kojim ta zena ima seks bez obaveza, zavodi i druge zene a to zena ne moze podnijeti pa makar i ne voljela tog muskarca, i nastoji ga zadrzati.
Tako, da kad zena kaze da ce sa nekim muskarcem seks bez obaveza, uglavnom sama sebe laze, jer se skoro uvijek zaljubi u tog muskarca.
Ne zaljubi se jedino onda, kad se muskarac zaljubi u nju, a muskarci se uglavnom i ne zaljube u zene koje zele samo pojebati.
"Uglavnom nisu sposobne za te stvari"...Koliko si žena potrošio da bi mogao takvu konstataciju iznijeti?Ne kažem da nisi u pravu,ali nećemo generalizirati.
Da bi žena spavala s muškarcem,da,logično bi bilo da joj je privlačan,no to nije vjerojatnost da se zaljubi u njega.Zašto ne bi podnijela zavođenje drugih žena, ako je seks bez obaveza, onda nemaš šta podnositi ili ne podnositi.Baš da svaki ne podilazi,neznam.Ne mora ustvari jedno samo podilaziti,od obadvoje se očekuju jednake uloge,ma kakve god bile.
Dakako da pričamo o odraslim samosvjesnim ljudima, a ne o balavcima.
__________________
....što to ima u ljudima tužno....
DollyBell is offline  
Old 20.08.2009., 16:35   #80
Quote:
vaiors kaže: Pogledaj post
Zasto se zene upustaju u seks bez obaveza kad uglavnom nisu sposobne za te stvari? Nisu zene kao muskarci.
Da bi zene uopste spavale sa nekim, taj muskarac mora biti privlacan, a cim je privlacan, velika je vjerovatnoca da se zaljube u njega. A u tom seksu bez obaveza, muskarac je njima izazov jer im ne podilazi, ravnodusan je prema njima, pa to zene pali. Zensko tijelo prilikom seksa luci hormone koje poticu na zbliziavanje sa partnernom. A onda, tu je i zenska sujeta, jer muskarac sa kojim ta zena ima seks bez obaveza, zavodi i druge zene a to zena ne moze podnijeti pa makar i ne voljela tog muskarca, i nastoji ga zadrzati.

Tako, da kad zena kaze da ce sa nekim muskarcem seks bez obaveza, uglavnom sama sebe laze, jer se skoro uvijek zaljubi u tog muskarca.
Ne zaljubi se jedino onda, kad se muskarac zaljubi u nju, a muskarci se uglavnom i ne zaljube u zene koje zele samo pojebati.
istina. meni se možda bliži jedna takva prilika ali sam u velikoj dilemi hoću li to iskoristiti. i za da i za ne postoji isti razlog - volim ga. ali ako vidim da neće ići u dobrom smjeru, odmah ću prekinuti. neću otići u krajnost.
__________________
Once, i was like a pet. I just wanted some care and love.
Now, i'm like a puppet. I exist, but cannot even cry...
deadflower is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:31.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger