Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Film

Film Art, cult and all that trash

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.01.2007., 20:53   #321
true romance potpisujem al ipak the apartment
__________________
"... and I'll be put in a box, and all I'll need is a tiny glass of water and lots of tiny pieces of pizza and the box will have wings like an airplane." And you ask, "Where will it take you?" "Home." I say.
clone is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2007., 18:00   #322
Quote:
diki kaže: Pogledaj post
Kako se ne bih sjećala? Moj najdraži ljubavni film. Već ga jako dugo tražim, ali nikako da ga nađem. Ja sam ga gledala prije desetak godina i ostala mi je u sjećanju ona scena kad stara umre u vrtu i kad je u pozadini pjesma Sweet heart
Evo ti link da se prisjetiš
http://www.imdb.com/title/tt0029222/

sjetila sam se i pjesme
le piaf is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2007., 18:15   #323
Amelie mi je super film a nitko nije spomenu Diplomca! zakon film što mislite?
LittleMiss is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2007., 18:23   #324
The Notebook definitivno =)
yellowone is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2007., 00:26   #325
Quote:
Mrack kaže: Pogledaj post
Prava Romansa
Potpisujem!
Niw is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2007., 09:30   #326
Quote:
LittleMiss kaže: Pogledaj post
Amelie mi je super film a nitko nije spomenu Diplomca! zakon film što mislite?
Meni je Diplomac zakon, ali nisam baš sigurna da bi ga strpala u ladicu na kojoj piše ljubavni.
sis is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2007., 00:48   #327
Engleski pacijent, a vi se smijte kolko hoćete
Mrack is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2007., 09:27   #328
love movies
ja puno polim ovakve filmove, nedavno smo pricali o lijepim filmovima, prva asocijacija su mi bila upravo ljubavni filmovi,
vec ste ih naveli puno, pa je cu samo ponoviti neke odlicne

Love actually- to smo rekli tisucu puta koliko je neodoljiv, svaki komentar je suvisan
Before Sunrise- netko je spomenio i Sunset, ali prva prica mi je ipak nekako bolja, so 90's neobicno ne za svakoga
Legends of the Fall - sto za ovo reci, jako dobar film, snazan i vjecan, i tako mi prestavlja 90's best love story on screeen
Ghost- puno lijepo; odlicne scene, a tek Unchained melody
Pride & Prejudice - odlican flick

ima ih jos toliko puno da ne znam di bi sve to napisao, zato cu za kraj izdvojiti moja top 3 :
1. The Notebook - Behind every great love is a great story
2.Great Expectations - Let desire be your destiny
3.Splendor in the Grass - A love story unlike any others

uuu, sad se sjetih da ih ima jos, no ostavljam listu, iako ovisno o trenu mi se nesto svidi vise:
Tristan + Isolde -Before Romeo & Juliet, there was...
a za one sofisticiranog ukusa, spomenio bi jedan film, koje je bio nekako neshvacen a tako i neprihvacen, a po meni se radi o stvarno dobrom filmu koji su malo ljudi vidjeli, Endless Love - mali nedostatak u filmu su kvalitetni glumci no film i dalje ostaje mi vrhunski uradak Zeffirellia, nisam jedan od onih koji pada na imena al ovom slucaju puno znaci , a tek music love theme - lovely
__________________
life is contextual. gel in my hair. turn the other cheek. wild at heart.

Zadnje uređivanje aqualung : 08.11.2007. at 11:03.
aqualung is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2007., 10:30   #329
Quote:
aqualung kaže: Pogledaj post
1. The Notebook - Behind every great love is a great story
Ja stvarno ne znam sta ljudi vide u ovom filmu Prosjecna (ne losa) ljubavna prica. Kratak synopsis: Momak preko ljeta upozna curu svoga, vole se, ljube se ... i kada se ljeto svrsi, roditelji djevojke je rastavljaju od svog Romea NAkon godina samoce oni se opet nadju i to je obiljezeno na tako patetican i nimalo romantican nacin. I da film dobije neku kvazi dubinu u pricu ubacuju njih dvoje u starijim godinama i jos neku twist ending foru

OT: Un coeur en hiver (Proklet bio Limeni Jos mi posiljka nije stigla )
Cop 223 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2007., 10:51   #330
Quote:
Cop 223 kaže: Pogledaj post
Ja stvarno ne znam sta ljudi vide u ovom filmu Prosjecna (ne losa) ljubavna prica.
carolija toga filma je upravo njegova skromnost. ljubavna je prica, jako jednostavna, vec smo je culi puno puta, ali pokusaj naci jos jedan takav film, ne mozes jer ih nema, posebno zadnjih godina, zato se i ljudima svidio.
nista posebno, nista pretenciozno, nikakvi efekti, nikakve paranormalne pojave,
nikakve traume, jer kad se prica o ljubavi jednostavno sve drugo je visak, i ljudima fale lijepe jednostavne price, uprako kao sto je ova.
no nije sam prica kao i sve drugo sto cini film, a to je gluma, koje je bila stvarno dobra, te osjecaj koji su upravo glumic uspjeli donjeti na ekran, kao i lokacija koja se savrseno uklopila u sliku ljetne ljubavi.
i kao sto si rekao, a i tvoj komentar se uglavno odnosio na to, na pricu jer knjiga je losa, i bezvezna, no to ne cini film.
__________________
life is contextual. gel in my hair. turn the other cheek. wild at heart.
aqualung is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2007., 11:08   #331
Quote:
aqualung kaže: Pogledaj post
carolija toga filma je upravo njegova skromnost. ljubavna je prica, jako jednostavna, vec smo je culi puno puta, ali pokusaj naci jos jedan takav film, ne mozes jer ih nema, posebno zadnjih godina, zato se i ljudima svidio.
A ona scena na camcu? Jel ti ono skromno? Za mene je to jeftina patetika.

Ako hoces skromni ljubavni film onda pogledaj In the Mood for Love. Samo ze znam mozeli se Doylova fotografija smatrati skromnom
Cop 223 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2007., 11:20   #332
Quote:
Cop 223 kaže: Pogledaj post
A ona scena na camcu? Jel ti ono skromno? Za mene je to jeftina patetika.
banalno je nazvati nesto takvim pateticnim, ili pricati o kliseu, jer se radi o sceni i recenici koja je idealana za taj trenutak, lako je komentirati kako je nesto jefinto i vec vidjeno, no za usporedbu ne imati nista. radi se o slatkoj ljubavnoj prici koja kao i svaka ima svoj trenutak kako ga ti nazivas pateticnim al njima sigirno nije, tadi bi mogao poceti nizati bezbroj movie quotes koje su postale vjecne, jer ti se mozda sad cine pateticnim, ali u moru ovih nedefiniranih filmova mislim da je normalno da se ovaj istaknuo.

no ono sto mene zanima je Endless Love by Zeffirelli - ne bih sada otvarao novi topic, al taj je film bio strasno iskritiziran, i priznajem da mi je jasno zasto je bio lose prihvacen i sve, ali meni ipak ulaiz u kategoriju kvalitetnih filmova, uz miljun nedostataka , meni je film odlican i zato me zanima sto drugi misle ako ga je netko gledao.
__________________
life is contextual. gel in my hair. turn the other cheek. wild at heart.
aqualung is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2007., 11:22   #333
nuovo cinema paradiso (obje verzije, kino i redateljska)

I'm cyborg but that's ok
House of flying daggers
Corpse bride

la pianiste je dobar, moram knjigu pročitati
Mladenac is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2008., 20:43   #334
a walk to remember
the notebook
Eternal Sunshine of the Spotless Mind
Thermaltake868 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2008., 21:39   #335
prekrasan mi je film The thing called love,predobri glumci,River Phoenix je fantastican i jako je lijepa ljubavna prica
Gear is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2008., 21:51   #336
1. City of angel scene angela na plazi upoznavanja ljubavi do smisla beskonacne ljubavi do predobrog soundtracka-a.

2. Great Expectations
__________________
Jag älskar att dricka festis - Cactus lime
Festis-swe is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2008., 22:51   #337
Ah, ljubavni filmovi. Obožavam ih.


Ima ima hrpa dobrih, ali broj jedan mi je uvijek bio i ostat će, Edward Scissorhands.

Prekrasan film, prekrasna ljubavna priča, muzika, gluma, režija.... Sve je savršeno !

Jedan od meni najboljih filmova svih vremena
filmash is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2008., 23:38   #338
Znam da su srcedrapajući al eto:
City Of Angels
Sweet November
TheColossus is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2008., 03:02   #339
svi moji favoriti su vec navedeni
__________________
Always be closing.
593 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2008., 12:40   #340
Love actually
Moulin rogue
Pride and prejudice
Mala sirena

i još tona njih,kad bi krenila nabrajat kraja ne bi bilo
sonja:) is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:52.