Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Zdravlje

Zdravlje Najvažnija stvar na svijetu
Podforumi: Žensko zdravlje, Stomatologija i oralna higijena

Pogledaj rezultate ankete: jeste li probali marihuanu ?
jesam i nastavljam 105 47.30%
nisam ali ću probati 25 11.26%
jesam i neću više 55 24.77%
nisam i neću probati 37 16.67%
Glasovatelji: 222. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.09.2006., 19:34   #121
Quote:
cosanostra kaže:
Gdi se to može kod nas nabavit? Ili moramo preko grane?

u mesnicama
__________________
Half a bee, philosophically,Must, ipso facto, half not be.But half the bee has got to be..Vis a vis, its entity. D'you see?
dida i ja idemo istom frizeru :s :s
3nina3 is offline  
Old 07.09.2006., 23:59   #122
Stari bolje se makni od trave, postat ćeš senilan (ko ja) . Ja sam se znao napušavat ko krava, svaki dan po 6,7 pljuga i kad pogledaš niš dobro mi nije donijela. Sad sam spaljen ko guzica i zaboravljam ko stari dedek
__________________
Pressure build diamonds
Scroll is offline  
Old 08.09.2006., 08:24   #123
Quote:
Supreme Allah kaže:
Morfij ...no brain,no pain....
Veli mi frend da nije baš tako... bio je pod morfijem zbog neke operacije..
Veli, boli te i dalje, samo ti je posve svejedno... dođe mu doktorica i ispipava ga... jel boli ovo? da. a ovo? užasno. a ovo?...
Niti jedan osjećaj ti se ne ublaži, samo te jednostavno nije briga.
__________________
Krumpir Vampir ponovo je tu! Sisat će vam škrob dok vas ne otjera u grob!

math_baby reče: samo toliko da znate da vam cp.tar moze, u dogovoru s nekim od admina promijeniti sadrzaj vaseg bloga ukoliko mu se taj sadrzaj ne svidja!
cp.tar is offline  
Old 08.09.2006., 08:26   #124
Quote:
Scroll kaže:
Stari bolje se makni od trave, postat ćeš senilan (ko ja) . Ja sam se znao napušavat ko krava, svaki dan po 6,7 pljuga i kad pogledaš niš dobro mi nije donijela. Sad sam spaljen ko guzica i zaboravljam ko stari dedek
Sedam jointova dnevno je pedeset puta više od jednog tjedno.

Razlika je nešto kao sedam rakija dnevno ili jedna prije nedjeljnog ručka.

Čisto da složim nekakvu perspektivu.
__________________
Krumpir Vampir ponovo je tu! Sisat će vam škrob dok vas ne otjera u grob!

math_baby reče: samo toliko da znate da vam cp.tar moze, u dogovoru s nekim od admina promijeniti sadrzaj vaseg bloga ukoliko mu se taj sadrzaj ne svidja!
cp.tar is offline  
Old 08.09.2006., 09:08   #125
Quote:
cp.tar kaže:
Sedam jointova dnevno je pedeset puta više od jednog tjedno.

Razlika je nešto kao sedam rakija dnevno ili jedna prije nedjeljnog ručka.

Čisto da složim nekakvu perspektivu.
Ma nije bitno kolko si popušio, i kolko dugo, nego hoću reć da nema tu ništa dobro. Al kad pogledaš sa druge strane ,neki su se i obogatili uz pomoć toga. Recimo Walt Disney je sve one likove( Mickey Mouse, Šiljo, Dambo...) osmislio napušen.
__________________
Pressure build diamonds
Scroll is offline  
Old 08.09.2006., 09:13   #126
MIslim i da marica ne utjece isto na sve ljude.
Neki otupave, pobudale, pocnu zaboravljat... Jednostavno ljudi koji imaju "problema" u zivotu s nekim inteligencijskim aspektom nebi trebali pusit.

Nazalost, ja sam klinicki slucaj, pusim vec 7 godina ... pa skoro na dnevnoj bazi.
Mogao bi puno pisat kako je utjecala na mene, no na pitanje dali sam spaljen ... nisam primjetno tj. u razgovoru s menom neces zakljucit da pusim cesto.
Spalio se jesam, ali nista sto bi utjecalo na moju radnu ili umjetnicku sposobnost.

Cak mi je u nekim segmentima i pomogla.

Osobno sam misljenja da ako sa 5 prijatelja dnevno zapalis joint ili dva nebi smjelo biti problema nikada.
__________________
Just look them out there all those little figures dissolving in light. Rather like fairy land, except for smell of gasoline and burning flesh.
Hmmm is offline  
Old 08.09.2006., 09:42   #127
Dokazano je da svakodnevno pušenje trave utječe na kratkotrajno pamćenje, ne na dugotrajno. A to ćeš vidjet kad prestaneš, najčešće nakon što se odvikneš počinje zaboravljivost.
__________________
Pressure build diamonds
Scroll is offline  
Old 08.09.2006., 10:26   #128
Cek znaci kad prestanem doci ce utjecaj na kratkotrajno pamecenje ?

Zasto onda prestati ? Zasada nemam nekih posljedica na kratkotrajno pamcenje.
Barem ne bitnih, sigurno desi se neki gaf tu i tamo ali nista sto bi utjecalo na moj zivot u velikom obimu.
__________________
Just look them out there all those little figures dissolving in light. Rather like fairy land, except for smell of gasoline and burning flesh.
Hmmm is offline  
Old 08.09.2006., 18:23   #129
A kaj da ti ja kažem na to. Puši i nemoj nikad ni prestat, zadnja istraživanja pokazuju da pušenje trave produžuje život i sprečava nastanak mnogih bolesti.
Zato stari samo naprijed
__________________
Pressure build diamonds
Scroll is offline  
Old 11.09.2006., 17:12   #130
KOLAČ od marihuane

Jel mi moze neko malo pojasniti kako djeluje taj kolač, kako se pripravlja i koji je recept?
tvoric is offline  
Old 11.09.2006., 19:32   #131
pogledaj na vutra.org ili marihuana.com
 
Old 22.02.2009., 16:39   #132
2006 godine zadnji post na ovu temu. Cudno mi je to s obzirom kolko ljudi dimi
__________________
Subbacultcha
fugazi is offline  
Old 09.01.2010., 15:30   #133
cant stop

pozdrav pips, evo i mog "problema" vezanog za travu, pa da malo zamudrujemo. pušim travu od 17, sad imam 23, negdi do 18 je to bilo iskljucivo vikendom, a onda je preslo u svakodnevno pusenje sa uvjerenjem da mogu stati kad hocu, negdi od 20-t,21, sam shvatio da ne mogu prestati , probao jedan put,u 7 dana jedva. čim zapalim mi je bed sto sam zapalio, a dik ne zapalim izgaram da zapalim, totalno sam "slab" kad sam napusen, i lagano me ometa u poslu a i svakodnevnom zivotu, od djela ekipe koji su prestali cujem samo pozitivne stvari, da je to ako "budenje". so, i'm tryin' to stop, i just need some good oll'fashioned suport. over and out
letterou is offline  
Old 09.01.2010., 17:35   #134
Quote:
letterou kaže: Pogledaj post
pozdrav pips, evo i mog "problema" vezanog za travu, pa da malo zamudrujemo. pušim travu od 17, sad imam 23, negdi do 18 je to bilo iskljucivo vikendom, a onda je preslo u svakodnevno pusenje sa uvjerenjem da mogu stati kad hocu, negdi od 20-t,21, sam shvatio da ne mogu prestati , probao jedan put,u 7 dana jedva. čim zapalim mi je bed sto sam zapalio, a dik ne zapalim izgaram da zapalim, totalno sam "slab" kad sam napusen, i lagano me ometa u poslu a i svakodnevnom zivotu, od djela ekipe koji su prestali cujem samo pozitivne stvari, da je to ako "budenje". so, i'm tryin' to stop, i just need some good oll'fashioned suport. over and out
Prvo ti nama reci jesi li pokušao potražiti stručnu pomoć.
__________________
.
Endimion17 is offline  
Old 11.01.2010., 23:50   #135
Quote:
volej_iz_lakta kaže: Pogledaj post
dobro nije sad da ako pusis žižu da češ na igli zavrsit,ali budi ziher da ćeš ove sve lakse stimulanse probat...
za prvi post
za drugi - probat ćeš ih ionako ako te zanima, mene je oduvik sve zanimalo, krećeš od travice ovo dalje skačeš, šaltaš, trava je prva konstanta onda dobiješ i druge u životu, voliš sve svoje konstante, neke po potrebi i uviđanju trzaja samokontrole prebacuješ u rekreativno-vikendaško-blagdansko-godišnje odmore pune zabave.
felis23 is offline  
Old 03.01.2013., 01:51   #136
Jesam..i sretan sam kaj me uopće ne sili da ju što prije opet probam..mnogi kažu da je dosta mala vjerojatnost da ces postat ovisan o travi nakon 1. pusenja i mislim da imaju pravo...a i citao sam da manje steti..sve u sve nema nis loseg u pusenju svaki 2.-3. vikend..kako tko hoće...
ghost995 is offline  
Old 03.01.2013., 10:52   #137
Jesam, kao adolescent, i mene je tako spuštala da mi je bilo slabo. Rijetko mi je podizalo raspoloženje tako da sam odmah i prestala.
Zanima me, da li od učestalog pušenja može početi ispadati kosa?
I ako da, da li je dovočjno samo prestati sa pušenjem ili je to trajna ćelavost?
utisana is offline  
Old 03.01.2013., 13:42   #138
Uh, sad tek vidim ovu temu. Ovako nešto zbilja nema šta raditi na zdravlju, drogiranje i zdravlje baš ne idu ruku pod ruku. Tako da ključam ovo.

Lock.
__________________
Ljubav je pobjeda mašte nad inteligencijom. H. L. Menken
...previše ljudi traži pravu osobu, umjesto da sami pokušaju biti prava osoba...
leeloo27 is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:34.